Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Juz mialam sie ubierac na spacer z malym a tu patrze przylazly czarne chmury :/ wiec polozylam Adaska spac. Gawit napewno Martynka bedzie zachwycona kolezanka :) Alex zakupy zawsze poprawiaja nastroj. Mi moj maz zaplanowal ze w niedziele daje mi czas wolny i mam jechac kupic sobie cos, powiedzial tez ze nie bedzie patrzyl na konto ile wydalam. Ale ja jak pomysle o tych tlumach w centrach handlowych to mnie sciska, no ale powinnam pojechac bo wszystko na mnie wisi i wygladam jakbym chodzila w ciuchach po starszej siostrze. Ejmi - wkurza mnie ten nalot ze hej, masakra poprostu!! Myslalam ze to nasz nawilzacz jest lipny ale wlasnie poczytalam na necie ze tak to jest, chyba ze bede kupowac wode destylowana, ale to sie zupelnie nie kalkuluje. Usmialam sie z tego jakuzzi :) Agulinia ja tez lubie anatola waniliowego :) No i fakt ze Emolium tak nie pachnie ale to nie o to w tym chodzi ;). A co do kreski to ja mam jeszcze ale jest juz malo widoczna, wydaje mi sie ze moze zniknac dopiero po 6miesiacach - tak gdzies czytalam. Agulinka smoczek trojprzeplywowy napewno sie sprawdzi do kaszki. Ja tez musze kupic bo w weekend zamierzam dac malemu troche kleiku do mleczka. No i super ze maz ma urlop, odpoczniesz troszke. A co do tego czy maz slyszy placz dziecka to u mnie w nocy nie - Adas wstaje ok 1-2, wtedy moj maz chrapie w najlepsze, a nad ranem ok 5-6 juz slyszy synka :). Jak mialam ta kamice nerkowa to nie wstawalam w nocy do malego ale musialam budzic meza i wlasnie dostawal z lokcia :) Madzia super Zuzia dzis pospala, oby tak bylo!! Daj znac jak malej smakowalo jablko z marchewka :), Ja dzis sprobuje dac Adaskowi marchewke po godzinie od jedzenia, bo ostatnio dostawal po 2h. A co do skory za uszkami to mojemu jak sie uleje to czesto mu tam splywa i pewnie ta sucha skora to od tego mleczka. Ladnie Wam ten dzien sie normuje :) Ela ja ogladalam dzien dobry tvn :) lubie ogladac ten program :). Ale zupke serwujesz Michasiowi :), ja narazie zaczynam od podawania pojedynczych skladnikow. A po kaszce kupka napewno bedzie gesciejsza ale czy twarda?! Zalezy od maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mielismy jechac 9 marca dlo rodziny do Angli i chyba lipa bo nApaszport czekam juz 2 miesiac i ma byc 23 marca dopiero:/ chyba na swieta dopiero sie wybierzemy ale bilety drogie eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh no i mam powód do zmartwienia. Dziś w kupie Krzysia zauważyłam maleńkie czerwone kropki, sądzę że to krew :( Już we wczorajszej kupie coś mi się wydawało ale dziś przyjrzałam się lepiej. Od 3 dni daję mu sok marchwiowy może to od tego? może jelita jeszcze nie są przygotowane? Dziś dałam mu ostatni raz ten sok i będę obserwować, jak zniknie to znaczy że to od tego...w sumie nie wiem czy to krew czy nie, tak mi się wydaje, bo możliwe żeby to były jakieś drobinki z tego soku>? w końcu jak układ pokarmowy nie trawi to wydala a ten sok miał taka lekką zawiesinę... W ogóle chyba zrobię mu przerwę w podawaniu nowości i zobaczymy. I myślę że daję mu za dużo soku dziś wypił 60 ml i bardzo nie chciał, potem trochę zwrócił... Byliśmy na spacerze, super by było gdyby nie przenikliwy wiatr i tylko 45 połaziłam bo na więcej ja nie miałam ochoty :O Czas na kolejną kawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi a moze kupka zabarwila sie marchewka. To byl kolor czerwony czy bardziej pomaranczowy? Moj Adas od 2dni je marchewke i ma kupki zabarwione na pomaranczowo, a ze Krzys dostal tylko soczek to moze to byly slady wlasnie po tym soczku. My jeszcze bierzemy tez zelazo i do tej pory kupka byla zielona ale widac marchewka mocniej ja wybarwia i jest pomaranczowa. A ja wlasnie sobie zdalam sprawe ze rowno rok temu robilam test ciazowy i skakalam z radosci z powodu 2och kreseczek. Alez to bylo szczescie, az mi sie lezka kroi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deseo - kupka miała ciut mocniejszy odcień żółtego, wiele nie różniła się od wcześniejszych, ale była troszkę ciemniejsza i te kropeczki były na prawdę malutkie, nie były to nitki krwi tylko takie maleńkie czerwone kropeczki. No nic zobaczymy, następna kupa też może być inna, potem zrobię przerwę i jak będzie to samo to znaczy, że coś jest nie tak....Nie wiem on w sumie od ponad tygodnia ma te rzadsze kupki niż zwykle, może jest jakaś inna przyczyna... Martwię się :( ja test robiłam 11 marca, a 11 listopada rodziłam :) równe 9 miesięcy potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejmi a jaki ten sok dajesz? wiesz co ja tez przy pierwszej kupie po marchewce zobaczylam kropki takie mocno pomaranczowe na pierwszy rzut oka myslalam ze to krew ale przyjzalam sie i to byly drobinki marchewki, terz mu podaje bardziej rzadkie i tych grudek nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mili - soczek marchewkowy Hippa, kurde po soku nie powinien mieć drobinek marchewki bo to płyn, tyle że w tym soczku jest lekka zawiesina... No nic czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi jak nic to po tej marchewce. Gdyby pojawila sie krew z jelit to nie wymieszalaby sie z kupka tylko na niej byla. Nie martw sie, poprostu soczek caly sie nie wchlonal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi nie mart sie na zapas. Odstaw marchewkę i obserwuj. Szymus soku marchewkowego pić nie chce :( . Wczoraj 2 łyżeczki samej marchewki zjadł a sokiem pluje i krzywi sie. Chyba mu nie smakuje. Zresztą mnie tez nie. Nawet glukozy mu dosypałam ale tez niechce pic :( . U nas śnieg zaczął padać i spacer odpuściliśmy. Mały właśnie usnął po raz drugi. A ja już dzis sie odrobiłam z obiadem, praniem i sprzątaniem wiec odpoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja rok temu dokładnie 3 marca już widziałam mojego Szymusia na usg i dokładnie rok już niema mnie w pracy bo od 3 marca miałam L4 i zalecone leżenie, ale mimo wszystko, mimo strachu czy wszystko tym razem będzie dobrze, fajnie ten czas wspominam :) :) :) Mnie po ciąży biodra też sie "rozszerzyły" i oponka na brzuszku została ale dzięki temu mam mojego szkraba. A dodatkowe kg zrzuci sie na wiosnę. Trochę ruchu, może jakiś aerobik, mniej siedzenia, jedzenie, kompa i będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mała wstala i na kolanach siedzi.. zaraz bedzie strajk hihi Ejmi - jaka krew, to marchewa.. to oczywiste! Taki mały i młody układ pokarmowy ma prawo soku- który nie jest rzadki i klarowny jak woda, nie do końca strawić i juz. A TY nie wymyślaj.. :-) Agulinka - znakomite podejscie, mam całkiem podobne..wiecej ruchu i bedzie git! tak, bo te kg to moja ciąża i moja Karolcia:-) Deseo - a ja juz 27lutego robiłam test i potem jeszcze 3 razy bo nie wierzyłam.. hihi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki U nas dzis spanie malego wrocilo do normy bo juz 3 drzemke lapie od rana, a w nocy 3 pobudki,ale szybko z cycka zjadl i szedl dalej spac ,wiec i mamusia wyspana:) No i od rana dziecko mi ladnie z piersi je, no zobaczymy jak dlugo:) No a ja 1 marca robilam test i jak mi 2 kreski wyszly to lecialam do apteki po nastepny,czy aby na pewno jestem w ciazy, Ja tez sie bardzo cieszylam,ale jednoczesnie w szoku bylam ze tak szyblo udalo mi sie zajsc w ciaze, bo myslalam,ze dluzej o maluszka bedziemy sie starac. Dzisiaj malemu znow troszke kaszki dalam,ale skonczylo sie mega awantura,wiec chyba mu dzis nie smakowala,ale to bylo przed jego drzemka,wiec pewnie juz spiacy byl , a glupia matka jeszcze dziecku kaze jesc z lyzeczki, kiedy on mysli zeby sie jak najszybciej polozyc i usnac;) No i martwia mnie troche kupki malego , bo odkad wprowadzilam mu ten nan active sa zielone, a ze ostatnio mleka sztucznego wiecej dotsawal, wiec myskle ze to wlasnie po tym mleku, czy to normalne? Czy moze to mleczko mu nie sluzy? Ale zmiany w jego zachowaniu nie zauwazylam, wiec nie wyglada zeby m cos przez nowe mleczko dolegalo. Zaraz wam poodpisuje, a poki co wysylam co udalo mi sie napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mili ja tez nic nie mam. Natalie to normalne. Ja jak wprowadzilam mleko modyfikowane Adaskowi to 2tyg mialam zielone kupki a potem doszlo zelazo i zielone kupki zostaly :). Nie martw sie No i ja tez w szoku bylam ze jestem w ciazy, bo to byl nasz pierwszy cykl staran. Nie wierzylam ze tak szybko moze nam sie udac, dlatego strasznie zwlekalam z testem, bo lekarz przygotowal mnie ze latwo nie bedzie. Pamietam jak mi sie rece trzesly. Agulinia ja nie powtarzalam ale polecialam zaraz do lekarza :) No i do tej pory mam swoj tescik w szuflacie. Agulinka moj Adas tez soczku nie chce ale papke marchewkowa wcina jak szalony :) Nadia strasznie dlugo sie czeka na ten paszport a nie boisz sie leciec z mala? Ja chyba bym sie bala choc w ciazy lecialam samolotem. U nas sniezyca - nie widze nic przez okno, jedynie sypiacy snieg :/ aaaaaaaaaaaaaa szmato wracaj!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulinia kreseczke mialam lekką ale juz jej nie widze. mi sie wydaje ze powina ci zniknac tylko moze mialas mocniejsza i bedzie dluzej schodzic. mi sie zrobil brzydki rozstep na dziurach od kolczyka w pępku i wyglada jak przedluzenie kreski. nieladny jest. zatuszowalabym kolczykiem ale to chyba nienajwygodniejsze przy niemowlaku.. Agulinka79 moj podobnie ;) w nocy nie rusza go placz malego. moze mu drzec sie nad uchem a M.nawet nie drgnie..ehhh, pozazdroscic tylko chlopom tych mocnych snow ;) suuuuper masz z tym urlopem meza ehhhh. mojego urlop przypadnie na wyjazd do Polski wiec znowu mu sie upiecze! w dodatku wczoraj dostal wielkiego minusa! powiedzial ze maly zabiera mu jego wolny czas...a ja dalam mu malego na czas m jak milosc...pwoedzial ze moglby sobie 'swoje' rzeczy porobic a tak nie ma czasu...no ladnie! powiedzialam mu ze ma jedno dziecko a nie ma dla niego czasu a co by bylo jakby mial te swoje wymarzone czworo! fajnie...chyba jego rodzinna tradycja -narobic dzieci i niech sie pasą same- jest w nim zakorzeniona wrrr. Madzia u tomka tez od mleka sie pojawilo cos na skorze , ale pod szyjka. i coraz wieksze bylo. ale to mialo raczej tluzty charakter. u nas pomaga smarowaniem masciami z cynkiem np. sudokrem. ladnie wybieli i wysuszyl te babelki. Natalie ja test zrobilam dzien po tobie :) okres sie dwa dni spoznial..ale maialm mieszane uczucia bo nie wierzylam ze nam sie kiedys uda (staralismy sie juz ponad pol roku) a jednosczesnie widzialam ze tego dnia zmienia sie cale moje zycie, wyprowadzamy sie na drugi koniec anglii, rzucilam prace, i mialam jakies przeczucie...test zrobilam 3 razu tego dnia :) potem kazdego dnia robilam raz dziennie hehe. bankrutowalam na te testy haha. no i zaczelo sie nowe zycie. z fasolka w brzuszku :) i to od razu na macierzynskim ;) Deseo snieg???????? o matko haha. u nas piekna wiosna :))) az sie chce dzies zyc :)) chyba wyskocze na spacerek. juz niedlugo i do was dotrze wiosna :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulinia kreseczke mialam lekką ale juz jej nie widze. mi sie wydaje ze powina ci zniknac tylko moze mialas mocniejsza i bedzie dluzej schodzic. mi sie zrobil brzydki rozstep na dziurach od kolczyka w pępku i wyglada jak przedluzenie kreski. nieladny jest. zatuszowalabym kolczykiem ale to chyba nienajwygodniejsze przy niemowlaku.. Agulinka79 moj podobnie ;) w nocy nie rusza go placz malego. moze mu drzec sie nad uchem a M.nawet nie drgnie..ehhh, pozazdroscic tylko chlopom tych mocnych snow ;) suuuuper masz z tym urlopem meza ehhhh. mojego urlop przypadnie na wyjazd do Polski wiec znowu mu sie upiecze! w dodatku wczoraj dostal wielkiego minusa! powiedzial ze maly zabiera mu jego wolny czas...a ja dalam mu malego na czas m jak milosc...pwoedzial ze moglby sobie 'swoje' rzeczy porobic a tak nie ma czasu...no ladnie! powiedzialam mu ze ma jedno dziecko a nie ma dla niego czasu a co by bylo jakby mial te swoje wymarzone czworo! fajnie...chyba jego rodzinna tradycja -narobic dzieci i niech sie pasą same- jest w nim zakorzeniona wrrr. Madzia u tomka tez od mleka sie pojawilo cos na skorze , ale pod szyjka. i coraz wieksze bylo. ale to mialo raczej tluzty charakter. u nas pomaga smarowaniem masciami z cynkiem np. sudokrem. ladnie wybieli i wysuszyl te babelki. Natalie ja test zrobilam dzien po tobie :) okres sie dwa dni spoznial..ale maialm mieszane uczucia bo nie wierzylam ze nam sie kiedys uda (staralismy sie juz ponad pol roku) a jednosczesnie widzialam ze tego dnia zmienia sie cale moje zycie, wyprowadzamy sie na drugi koniec anglii, rzucilam prace, i mialam jakies przeczucie...test zrobilam 3 razu tego dnia :) potem kazdego dnia robilam raz dziennie hehe. bankrutowalam na te testy haha. no i zaczelo sie nowe zycie. z fasolka w brzuszku :) i to od razu na macierzynskim ;) Deseo snieg???????? o matko haha. u nas piekna wiosna :))) az sie chce dzies zyc :)) chyba wyskocze na spacerek. juz niedlugo i do was dotrze wiosna :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam dziewczyny że szmata nadchodzi ewidentnie. Do nas przyleciały już nasze "słowiki" czyli okropne wrony cytuję "kraaa cztap" bo tylko kraczą i srają wszędzie :O I co roku jak przylatują to znaczy że wiosna idzie.... Deseo - a czemu tak Ci lekarz nagadał? ze będzie ciężko, ze względu na tarczycę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ponownie :) My już po zakupach i powiem Wam, że było mi to potrzebne :) Od razu wróciłam do domku odmieniona :) A Myszka cały czas spała tylko momentami otwierała oczka chyba sprawdzić z kim jest spojrzała na mnie i dalej kima :) Ale z zakupami nam się udało, bo ledwo wróciłam do domu a tu jak naszła chmura i zaczął sypać śnieg tak do teraz sypie :/ A do pracy to mam zamiar iść dopiero po obronie mgr :) A jak mi się wszystko uda to nastąpi to dopiero w lipcu 2011 :) deseo ja nie mam żadnego pyl :/ Ale dziś zauważyłam, że nawilżacz jakiś czas u nas się nie załączał i pojawiła się w nim tak jakby wilgoć :/ Muszę go wyszorować :/ A to tego żelu Bobodent nie mogę długo używać? :/ Agulinia ja tą linię miałam dość długo ale teraz patrzę i już jej nie widać :) agulinka79 co do płaczu to mąż zawsze się budzi razem ze mną, a czasami to się obudzi wcześniej ode mnie :) madzialinska gratuluję super nocy :) Co do figury to ja tak jak Nadia wyjechałam ze szpitala z płaskim brzuszkiem ale ja w przeciwieństwie do nadi nie mam bioderek i spodnie nawet z przed ciąży są tyć za duże. Ostatnio nawet kupiłam spodnie na rozmiar 26/32 :) Ejmi moja Marci dziś zrobiła kupkę i to taką jak dorosły człowiek :/ tzn.konsystencja stała a nie płynna i sądzę, że to po wczorajszej marchewce. Ale jak uważasz, że to krew to lepiej to sprawdzić. Właśnie deseo mi przypomniała, że w poniedziałek minie rok jak zaszłam w ciążę :) Trzeba to uczcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez raz slonce a raz sniezyca co za pogoda dzis eh mili tez nic nie dostalam ... ja wam wysle dzis aktualne fotki malej ale musze zrobic:) co do wyjazdu to troche sie boje ale kuzynka latala z mala jak miala 2 miesiace i bylo ok ... ja bym chciala przytyc a tu brak czasu przy dziecku zeby dobrze zjesc i z wagi mi mega szybko leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mili - brawa dla Nikosia, pięknie dźwiga główkę :) i ten kogucik na głowie boski :D Ja myślałam, że tylko mój tak się wygina przy przekręcaniu i już miałam Wam pisać że tak strasznie idzie mu ta główka do tyłu jak próbuje się przekręcić ale teraz jestem spokojna bo i Nikoś tak robi i Adaś :) Alex - jeśli przez kolejne dni to się utrzyma to pójdziemy do lekarza i będziemy się badać. Najpierw muszę odstawić soczek, bo pierwsze co to pewnie lekarz tak każe zrobić. No nic teraz będę grzebać w tych kupach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi - no tarczyca mi troche szalala ale w najblizszej rodzinie mojego meza byly duze problemy ze strony mezczyzn, wiec chcielismy odrazu robic badania ale lekarz powiedzial zeby najpierw sprobowac wiec sprobowalismy ale jakos bez duzej wiary w sukces, a tu niespodzianka :) Kasia ja tez mam obok pepka wstretne rozstepy :(. Wszystko przez te cholerne skurcze ktore mialam w 9miesiacu. Alex - nie wiem jak dlugo mozna nieprzerwanie stosowac ten zel, ale wiem ze ma on w skladzie lidokaine ktora wplywa na uklad nerwowy. Oczywiscie mowie tu o nieustannym i dlugim stosowaniu wielu tubek. Mozesz sprobowac Kin baby choc on jest typowo ziolowy - ma podobny sklad do Viburcolu wiec moze nie dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popatrzcie dziewczyny ile szczęścia na tym topiku jest....tak wielu z Was udało się za pierwszym razem..albo co jeszcze po trudnych staraniach... no tak miałam jechać na miasto a tu zaczęło nieźle sypać.... no ale jak nie pojadę teraz to wcale nie pojadę bo jutro Tom ma służbę, a w piątek wyjeżdżamy.... Mam nadzieję, że do piątku ta zima już przestanie atakować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejmi no wlasnie glowa wylysiala a kogut ostro stoi :D choc juz mu sie robi taki ciemny meszek... a teraz to bez trudu potrafi bardzo dlugo trzymac glowke w gorze rozglada sie i w ogole to jego ulubiona pozycja... a przekreca tez juz sie ladnie nawet w nocy jak mu sie znudzi na pleckach to pyk i juz dzeicko na boczku spi, tylko ta glowke tak odgina, no ale widac tak musi byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi mi tez sie wydaje,ze to niestrawione resztki soczku , a nie krew, wiec nie masz sie co marwic, ale wiem ze latwo sie mowi, bo ja to tez pewnie bym od razu najgorsza wersje zakladala, tak juz mamy, my mamuski:) Agulinko ja mam smoczek tt do kaszek,ael on chyba dopiero po 6 miesiacu jest, wiec pewnie dziurka za wielka bedzie,a smoczki trojprzeplywowe widzialam w auchan w sosnowcu. No i super podejscie do gubienia wagi, przyjdzie wiosna to sie zgubia:) a to ze figura po porodzie troche inna to niewazne, najwazniejsze, ze mamy swoje maluszki, zdrowe i najkochansze na swiecie przy sobie. Nadia to tak dlugo teraz czeka sie na paszport, ja tez musze sowj wyrobic, bo mi sie skonczyl i malemu chce bo w wakacje do bulgarii z nim chcemy jechac, a ze dowodu jeszcze nie ma to wydaje mi sie ze paszport musi miec. Deseo no to skoro masz pozwolenie od meza na mega zakupy to ty sie nie zastanawiaj tylko w niedziele lec polazic po sklepach i troszke jego konto uszczuplic:)No ale ja tez do centrow handlowych w tygodni wole jezdzic bo rzeczywiscie w weekendy to dzikie tlumy. Mili super ze nikosiowi tak wszystko smakuje, fajnie jak dziecko wszystko jedzace, bo mam znajoma co ma takiego niejadka,ze szok i nad kazda lyzeczka musi sie naprosic zeby zjadl z pol godziny. Ela ja osobiscie na poczatku bede kupowac zupki i deserki juz gotowe, nie mam dojscia do zadnych warzyw i owocow ze wsi a wiem ze to co w sklepach to wiele pozostawia do zyczenia, bo nafaszerowane nawozami ,ze szkoda gadac.Jakd dziecko starsze to inaczej, ale poki malutki jest to bede sloiczkami karmic. Madziu fajnie,ze sobie zuazia powoli dzien normuje, ja juz tak sie przyzwyczailam,ze patryczkek mi co 1,5 h spi,ze jak ma gorszy dzien to nie wiem jak sie zorganizowac zeby wszystko w domu porobic a on spac nie chce i nie dosc ze marudny to caly dzien zdezorganizowany;) Agulinia mi ta krecha po porodzie uwidocznila sie , bo przez cala ciaze jej nie mialam i poki co nadal jest tyle staje sie coraz mniej widoczna. Gawit ty szczesciaro z tym nockami, 1 pobudka to u nas nadal marzenie.No i milej wizyty u kolezanki. Alx 3 pobudki to tak jak u mnie, choc ja jak malego nakarmie usypiam jak go tylko do lozeczk aodloze ,wiec ja dzis czuje sie wyspana.No moze to przez te kawy rzeczywiscie, ja od porodu nie pijam kawy,wiec jakbym teraz sie napia to pewnie bym cala noc nie spala;) Jeszcze zdjec waszych maluszkow nie widzialam,ale jak tylko maly usnie nadrobie zaleglosci, b o na arzie zamiast spac to sie rozgadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jeszcze raz dziękuję za zdjęcia:) Naprawdę dzieciaczki rosną w oczach i jak już super dźwigają główki i pałaszują pierwsze dania:) Nie odniosę się pewnie do wszystkiego bo już mam zaległości. I jakoś tak weny twórczej tez nie mam i ostatnio tylko was poczytuję. Byłam wczoraj w pracy, pokazałam się szefowi i poskładałam podania o urlopy i do pracy wracam 14 maja- Olga będzie już miała ponad pół roku, więc myślę, że jakoś to będzie. Oczywiście koleżanki mnie oglądały z wszystkich stron czy jestem gruba czy nie:) - Dziewczyny ja się dołanczam z ochotą do grupy wsparcia w odchudzaniu:) Kurcze ja to jestem oferma i nie doczytałam i sobie wsypywałam Sinlac do mleka.Na szczęście tylko 2 razy i w sumie po łyżeczce więc raczej małej nie zaszkodziłam. U nas z jedzeniem łyżeczka raz lepiej raz gorzej- w jeden dzień smakuje a następnego dnia już nie. I jak dodaję kaszkę do mleka to pomimo smoczka wieloprzepływowego i tak jakoś to kiepsko płynie i się to gęściejsze zbiera w smoku więc w połowie butli Olga pada. Powiększyliśmy dziurkę i zobaczymy. Mam też taki specjalny smoczek do kaszek z TT ale tutaj znowu póki co konsystencja jest za rzadka i się dziecko krztusi. Tak, ze Nadia uważaj z tym smokiem bo on raczej jest do takich już gęstych kaszek, a takich na początek nie dasz bo zaczynasz od łyżeczki do mleka. Zresztą moim zdaniem troszkę za wcześnie chcesz wprowadzać nowe jedzonka. Moja już ma 4 miesiące i dopiero zaczynam. Poczekaj jeszcze z nowościami. Ja też mam nawilżacz i nie mam białego nalotu, a używam zwykłej kranówy do niego. Sorki za chaos ale jestem jakaś taka dziś bez życia i polotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mili potwierdzam ślicznie Nikosinek główkę trzyma i irokez superowy a włoski odrosną i to migiem. Zobaczysz. Mojemu już dwa razy się starły jak miał 2 mc to był całkiem łysiutki. Fajne to nosidełko. I kocyk faktycznie ten samiutki. A ja włącznie zostałam kilka minut temu opluta soczkiem marchwiowych i wszytko dookoła nas było pomarańczowe. Oj zacznie się teraz dopiero jazda z praniem ubranek. Juz się wszystko w vaniszu moczy bo i ja i mały byliśmy cali do przebrania... A pił jednym tchem dziś soczek. Dałam mu 60ml, wypił wszytko po czym chlusnął sobie dwudziestka. Przebraliśmy się, założyłam mu nowe ubranka. Zaczął ziewać wiec odłożyłam go do łóżeczka... i co słyszę... kupa poszła. I znów na przebijak i znów od początku robota...ale za to się tak wymęczył tym wszystkim że zapadł w kolejną drzemkę. A kupa po marchewce normalne. Zielonkawa taka jak wcześniej. Natalie82 zielona kupa to normalka po mm. Mój odkąd pije go więcej niż mojego cały czas ma zielone, czasem zielono-żółte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×