Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość marianna331
ja bym nie chciała na zyczenie cesarki jesli by sie tylko dalo chciałabym rodzic naturalnie bo miec taka rane po ciieciu to dopiero masakra moja szwagierka przy pierwszym dziecku miała cesarke i strasznie narzekała potem a drugie naturalnie i mowiła, ze po tygodniu juz była na chodzie słuchajcie ciagle mam taki nabrzmiały spory brzuch i tak dziwnie pobolewa...martwie sie tym, co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AbocadoStar
Odpowiadajac na pytanie dot. psychologa, chcialam poinformowac, ze psycholog nie ma prawa przeprowadzac diagnozy, a psychoterapeuta terapii przez internet. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
espaniola no ostatnio lekarze przeginają i na siłę chcą aby kobiety rodziły siłami natury bo cesarka jest dla nich nieopłacalna - mniej dostają z nfz-tu. i wychodzi ze cesarka nie przysługuje po in vitro, nawet każą rodzic naturalnie po pierwszej cesarce a jest zapis który mówi ze w takim przypadku to kobieta decyduje czy chce rodzic sn po cc. Tylko szkoda ze lekarze nie mówią że po porodach naturalnych jest ostatnio większy odsetek uszkodzeń maluszków, niedotlenienia itp. kolezance kazali rodzić ok 5 kg dziecko i mały ma niesprawną rączke :( więc espaniola pozostaje tylko załatwic sobie kwit na cc jak chcesz - ot polska właśnie. a osobiscie to bym nigdy się nie zgodziła na poród siłami natury po cc. po co mieć w dwóch miejscach rany, szwy i blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Wrocka napisałam do Ciebie Marianna no i jak po iui się czujesz??? My tu czekamy na wieści od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
espaniola masz prawo do CC po ivf mnie lekarz pytał czy chcę siłami natury czy cc, ale ja chciałam spróbować naturalnie, ale i tak skończyło się cc bo długo mnie nie męczyli bo ivf miałam. Wszystko zależy czy lekarz prowadzący ciąże pracuję w szpitalu jak tak to bez problemu możesz się dogadać. Napiszę wam tylko, że ja przy drugiej ciąży od razu chcę cesarkę bo niestety nie wszystkie jesteśmy stworzone do rodzenia naturalnego:( Prawda jest też taka, że kobiety po poradzie naturalnym szybko dochodzą do siebie, a po cc gorzej boli brzuch i ciężko jest sie poruszać chodzi sie jak by się miało garba na plecach, a już po 12h godzinach po cc normalnie maluszkiem się zajmujemy, także przy naturalnym ból jest przy porodzie, ale później nie boli, a z cesarką na odwrót poród bezbolesny, ale później ból.Coś za coś:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość156
Ja po ivf miałam cesarkę, mimo, że bardzo tego nie chciałam. rozmawiałam z moją położną i powiedziała mi, że cesarka po ivf to nie reguła. Nie miałam lekarza w szpitalu, bo ciążę prowadził dr Polak. Jeśli chodzi o odczucia po cesarce to mnie specjalnie nie bolało. Leżałam z dziewczynami po naturalnych porodach i po cesarkach. Każda odbierała wszystko inaczej. Jedne bolało po naturalnym , że zwijały się z bólu, inne narzekały na cesarkę. Brałam przeciwbólowe leki jakieś 2 -3 dni. Nie miałam problemów z chodzeniem, tylko z podnoszeniem się z łóżka. Ja uważam, ze jeśli nie ma przeciwwskazań trzeba rodzić naturalnie. Poród jest tak wymyślony żeby dziecko mogło pokonać kanał rodny. To jest ostatni etap przystosowania do życia poza łonem matki. Mój Bąbel nie pokonał tej drogi i do tej pory się rehabilitujemy. Rehabilitanci mówią, że po cesarkach jest znacznie więcej dzieci ze złym napięciem mięśniowym. Ja drugi raz mimo pierwszej cesarki będę chciała rodzić naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka87
witam, mamy z mężem 5 mrozaczków w invimed gdynia, chcemy oddać je do adopcji bez jakichkolwiek kosztów, jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o wiadomość na handlowiecth@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu156 większej bzdury nie słyszałm niz ta ze po cc jest wieksze ociążenie słabym napięciem mięśniowym :) Zapodaj linka do artykułu gdzie o tym piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny..wiecie jak wygląda sprawa miejsc w polmedzie? bo rezygnuję z invimedu, chcę dać sobie szansę w innej klinice zanim wykorzxystam trzy podejścia w rządowym...więc albo polmed albo nowa invicta...wiecie kto przyjmuje w invikcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
gosc nie idz do Invicty!!! Poczytaj moje wczesniejsze posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Zgadzam się z wrocka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Ludzie, nawet w Invimedzie jest kontakt przez infolinie ale czeka sie na polaczenie mniej niz minute! I ma sie kontakt mailowy z lekarzem prowadzacym a mi odmowiono i lekarz kazal 100zl zaplacic przelewem za kontakt telefoniczny! Ratunku! Porobilam wydruki badan, ktore otrzymalam po zalozeniu konta internetowego i tyle mnie widzieli. M odpisalam Ci na maila.Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Ach jeszcze jedno, kto pojdzie do Invicty niech pamieta ze oni nie maja lekarzy "od stanow emocjonalnych" wiec jesli krorejs z was zechce sie zaplakac pod wplywem emocji, nie liczcie na slowa otuchy i zrozumienie.( Cytat od Dr Waleskiewicz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Wracam z poczty....☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam cesarkę i dziecko nie miało żadnych problemów wręcz książkowo się rozwijało i rozwija,żadnych kolek, napięcia mięśniowego nie miało dopiero jak skończyło 8msc to pierwszy raz katar miało i jak na razie nie choruję, żadnych antybiotyków, ani syropu nawet nie brało jak dzieci znajomych po naturalnych ciążach i porodach.Dodam, że karmiłam mlekiem modyfikowanym od początku bo z cycka nie chciało, także nie ma reguły. Ja też chciałam naturalnie rodzić i męczyłam się, ale przy wąskiej miednicy czasem lepiej nie męczyć matki i lepiej zrobić cc bo można dziecku tylko zaszkodzić tak mi powiedziano na porodówce położne i lekarz,także chyba nie wszystkie możemy rodzić. Piszę wam to doświadczona mama, a też byłam negatywnie nastawiona do cc bo się nasłuchałam i naczytałam, a teraz tylko się z tego śmieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam miałam ivf oczywiście i mogłam mieć cc od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monch co u Ciebie ? Jak tam dzieciaczki na kiedy masz termin ?Pozdrowienia i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Wrocka jest odpowiedź. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
megide, wrocka lekarze chyba nie zgodzą się na takie przekazanie komórek :( bo dastwo jest anonimowe. Jesli się zgodzą to dajcie znać bo mam kolezanki które też podchodzą do in vitro jedna ma właśnie problem z komórkami i ta druga mogłaby jej dać nadmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po wizycie kontrolnej niby wszystko ok nie pękł jeden pęcherzyk taki co ma 27mm w sobote za tydzien mam zrobic test no to czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mohjito a co u Ciebie? Byłaś juz w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marianka spowiadać się prosze co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Do gościa w sprawie data komórek. Jest taka możliwość. Skieruj swoją znajoma na wizytę. Na razie tyle mogę powiedzieć. Marianna to czekamy☺ mi też się posty nie wyswietlaly ze strony nr 500. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Marianna, kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×