Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

no dobra laski, ja uciekam,bo już mnie oczyska bolą od wypartywania berbelka, idę poprasować w trakcie oglądania naszych cudnych polskich telenoweli typu MjakM Na wspolnej itd :) milej nocki dla wszystkich!!! Kamilka, jutro już 20-ty ,jeszcze tylko 2 dni cierpliwie przeczekać :) PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) co robicie dziewczynki .... ? kurde ale mnie berbelek zdenerwował.... miała sie odezwac !!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej czuje sie spiaco bardzo i brzusio pobolewa a cycochy tak bola ze szkoda gadac. I caly czas jestem wqrzona nie wiadomo o co.... dzieki ze pytacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem mega awaria neta na moim osiedlu dziś i opiero teraz mi go naprawili jakiś koszmar zero neta zero kablówki tragedia :( więć zdaję relację: zrobiłam test PINK TEST plytkowy i ....wysła bardzo jasna kreseczka ta druga ale jasna więc sama nie wiem :( jutro rano robię jeszcze raz teściora i zobacze czy będzie mocniejsza a co sądzicie że się udało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BERBELEK czyli jest nadzieja!!!!!!!! :P:P:P:P:P:P:P Jak blada kreseczka to moze stezenie hormonu w moczu jest niewielkie! Zrób rano tescika ponownie i daj znac!!!!!!!! :P:P:P:P TRZYMAM KCIUKI ZA DWIE MOCNE KRECHY !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek GRATULACJE!!!!!!!! mi przez 2 dni wychodzily bardzo jasniutkie kreseczki..wiec kochana jestes w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karten
gratulacje na bank jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kolejna relacja: zrobiłam test rano i znowu taka jasna, bardzo jasna kreseczka ta druga :) dziewczyny proszę o szczere odpowiedzi: czy sądzicie że pomimo tego że jest taka strasznie blada kreseczka to jestem w ciąży?? sama nie wiem co myśleć mam o tym ??? jak myślicie??? Mój M to mnie wczoraj ze szczęścia prawie na rękach nosił :) wiecie jak się cieszy a ja jestem w siódmym niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Moim zdaniem Ci sie udalo :-) Ja testuje dopiero w czwartek, mam zbyt fajne objawy na dziecko zeby byly prawdziwe :-) przyszly cykl zaczynam od leczenia meza! a w ktorym dniu cyklu robilas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolokokta ja wczoraj miałam 33 dc ale nie wierzę w to że się udało myślę że to jakiś żart :( bardzo się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z samego rana!!!!! berbelek myśle że są duże szanse na ogromne szczeście u ciebie rozumiem ze boisz się że to sen ale ciesz sie malkeńka! jeśli masz wątpić to idz na bete u mnie np kosztuje 15 zł ale nawet jak u ciebie wiecej to i tak bardziej sie opłaca i daje większą pewność!! MIŁEGO DNIA!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×