Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sopel_lodu***

Kto się odchudza od jutra czyli 1.03?

Polecane posty

konsultaantka---> będzie dobrze, musimy być dobrej myśli, każda z nas by chciała choć ten jeden kg na tydzień... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynowe usta----> to gdzie Ty mieszkasz, że u Ciebie tak pięknie? u mnie tragedia :( zimno i co chwila śniegiem pruszy, a mi się marzy już wiosna i lato :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam swoje ciągotki i to przewanie sa takie zeczy typowo bardzo kaloryczne. :-( witamy kolejną nową osobe :-D co do jajecznicy to ja sobie pozwalam albo na zwykła jaecznice na masełku tylko zjabam ją juz tylko bez chlebka albo znalazła taki przepis na djetetczną jajecznice i mysle ze ta jest leprza: wlewamy na patelnie z 2 łyzki mleka i na to wbijamy jajka rozmieszane i mieszamy troszke az sie zetnie jak noralna jajecznica :D amu :-P nie ma tłuszczu , nie jest az takie straszne na djecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczółka__Anja
heheh :) :) :) ale się uśmiałam z MŻ heh dobre ... każda z nas ma nawyki ja znowu ziemniaki lubie i tak jem już mniej niż dotychczas -mniej to mało powiedziane kiedyś potrafiłam zjeść pełen- duży talerz pyrów a teraz 2 maks 3 ziemnaczki sobie ugotuje :) staram sie mnie jeść.. jajecznice pewnie ze mozna tylko najlepiej z małą ilością oleju ...:) noi dużo szczypiorku pychaaa:) mniam nalepsza jajecznica to 2 jajka do tego troszke mleka wymieszac noi szczypior pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimkaanonimka
aha dziewczyny jeśli chciałybyście się na coś skusić z mojego menu to proponuję kilka rzeczy które jadłam: *pyszniasta sałatka owocowa: pomelo (1/4) granat, banan, kilka winogronek i polać to jogurtem naturalny jedna łyżka wystarczy (palce lizać) *serek wiejski+banan+orzechy włoskie= niebo w gębie *taki ale omlet- biało ubić na sztywną pianę+banan w plasterkach+łyżka otrębów i płatków owsianych --- wymieszać i na patelnię na koniec posypać cynamonem i polać jogurtem *serek wiejski+papryka+szczypior+pietruszka(natka)+ogórek kiszony lub konserwowy+śledź z octu lub solony(ja przed jedzeniem płuczę do w mleku) dla mnie to wszystko było pyszne ;-) a na śniadanie zawsze jadłam płatki owsiane z mlekiem sojowym, na obiad coś z listy a na kolacje owoc zazwyczaj pomarańcze albo mandarynki czasami winogrono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimkaanonimka
dziewczyny w trzy dni zapisałyśmy 10stron i dodatkowo nasze odchudzanie idzie również pomyślnie ;-) tworzymy fajny skład ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffe cappuccino
konsultaantka i pszczółka anja, dzięki za jajecznice:) no oczywiscie ze bez chlebka, nooo moze malutka kromeczke mojego schulstad'a:) a jak z alkoholem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bomba7
Hej! ja sie odchudzam od zawsze. Od jutra tez moge :). Zamierzam wyprobowac diete nielaczenia. Slyszalam wiele dobrego. Weglowodany osobno, bialka osobno. Posilki w odstepach co cztery godziny. Ktoras z was probowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimkaanonimka
ja nie próbowałam tej diety ale słyszałam że jest dobra (dieta niełączenia) ładnie się na niej chudnie i jest lepsze samopoczucie... ale to tylko słyszałam nie stosowałam jeszcze osobiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimkaanonimka
caffe cappuccino pisałyśmy Ci alkohol lepiej odstaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffe cappuccino
anonimkaanonimka no tak, nie zauważyłam:) przepraszam:)) dziękuję:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam na diecie haya (niełączenie) dwa lata temu, udało mi sie prajtycznie bez wysiłku schudnąć 5 kiloktore potrebowałam, fajna dietka tylko trzeba pilnowac co z czm łączyc teraz wole MZ z tego wzgledu ze jem wszystko poza słodyczami i takimi typowo kalorycznymi przkąskami jak chipsy itp tylko w mniejszych ilosciac ja czasami jak jestem na djecie to pozwalam sobie na jakiejsc imprezie na odrobine alkoholu jakiegos drinka itp ale to oczywiscie sprzyja "chrupaniu" czyli po alkocholu ciezko utrzymac apetyt na wodzy i to tylko w wyjatkowych sytuacjach tylko w weekend, no bo przeciez nie odmowie sobie wszystkich przyjemnosci :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczółka__Anja
noi na kolacje jajka ugotowane plus kromka chleba sojowego posypane otrębami:) obżarta jestem..no teraz klan obejrze odpoczne troszke-i ĆWICZYĆ JESZCZE RAZ ĆWICZYĆ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z gdyni, pięknie wiosennie dziś mamy. i pobiegałam, 20 minut nie jest źle tylko gapa zapomniałam rękawiczek i chusteczek do nosa, ale człowiek uczy się na błędach. wieczorem jeszcze mam zamiar poćwiczyć z trenerem :) trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki czy moge sie dolaczyc? przejrzalam Wasz watek i tak tu u Was milo...:) a mnie bardzo zawsze pomagało pisanie na forum przy odchudzaniu. rok temu o tej porze wazylam 72kg, ale postanowilam sie wziac za siebie i spadlo mi nawet do 65kg. nietety- zima, brak pracy, zle samopoczucie sprawiły, ze tyje w zastraszajacym tempie...nie moge sobie na to pozwolic bo wczesniejsze starania przepadna i jeszcze bardziej napadnie mnie melancholijny nastroj. dlatego postanowilam, ze sie za siebie musze wziac. daloby rade z Wami??? mam zamiar stosowac dietke nielaczenia, bo widzialam u mnie po niej rezulaty i w dodatku nie chodzilam glodna. pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczółka__Anja
dieta nielaczelna? co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczółka__Anja
ups sorki dietak nielaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc- koktajl truskawkowy bułka pełnoziarnista ser białay wędzony ryż z fasolą czerwoną i czekolada :O ale jestem podłamana -przez te dwa tygodnie zero sportu :O bo miałam drobny wypadek i mam wylew krwi z naczynek krwionoś. do siatkowki :O:O KURWA 😠 nie dość że żle wyglądam to jeszcze dupa z sportem i zostaje sama dieta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimkaanonimka
mirkat jasne chodź do nas ;-) faktycznie u nas się lepiej chudnie jak można z kimś pogadać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! dopiero z pracy wróciłam więc od rana ruchu miałam aż za dużo ... a dietki pilnuję ! U mnie było tak : Zawsze szczupła i ładnie umięśniona (jestem ratowniczką , grałam w siatę i jeszcze jazda konna 3 razy w tygodniu ) . na piątym roku studiów zaszłam w ciążę.Po miesiącu od porodu wróciłam do dawnej wagi , ale siedziałam w domu na macieżyńskim , potem wychowawczym i tak siedząc sobie w domu dobiłam do 70kg. No i nie było już czasu na sport.... Teraz córcia ma 4 latka ja wróciłam do pracy i mam nadzieję że trochę schudnę. Chociaż bardziej zależy mi na ujędrnieniu bo dupsko i uda jak galareta ... Pracuję w sklepie spożywczym chociaż z zawodu jestem fizjoterapeutą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie zapraszamy wszystkich chętnych do nas :) Same fajne babki tu są :) wiecie co dziś mam zero ruchu przez te bolące mięśnie i muszę wam powiedzieć, że czuje się tak cięzko... źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to super buty ... tylko że ja skręciłabym kostkępokilku krokach , niestety ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście, ja przeczytałam, ale cięzko było:) fajnie, ze nas tak dużo, zobaczymy jak to będzie za dwa tygodnie. Ja dzisiaj dużo nie zjadłam a mam uczucie, ze się nie wiadomo jak objadłam, pewnie zbraku ćwiczeń. Ale przed snem zrobię swoje nieśmiertelne brzuszki, może dzisiaj dla odmiany 150, a nie 100. cytrynowe usta ja jestem z Gdańska;] Po południu ładnie, ale rano śnieg dawał, ze hej. I jeszcze ta awaria skm... Dajcie linka (moze ponownie) do teog ternera, bo jakoś nie chce mi się szukać, a brzmi kusząco. W piatek współlokatorka znika, to może sobie już na spokojnie pomacham kończynami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TALA 82
Witajcie dziewczyny:) ja też chce do was dołączyc i być laseczką;) Mam 28 lat i waga o ZGROZO 75 przy wzroście 165cm!!! Mam nadzieję ze mi się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam znów ! :P Co dziś zjadłyście ? ja postanowiłam nie przekraczać 100 kcl dziennie jak na razie dziś zjadłam około 800 kcl :) Ps. wiecie może ile kalorii ma średniej wielkości jabłko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirkat i TALA witamy :) Ja o 19 sałatka warzywna z jajkiem i jogurtem i teraz tylko na wodzie jedziemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TALA 82
Melaniaa jabłko ma ok 36kcal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×