Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sopel_lodu***

Kto się odchudza od jutra czyli 1.03?

Polecane posty

Gość TALA 82
Czytam wasze wcześniejsze wypowiedzi i też jade na wodzie:) Staram się już nic nie jeść po 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio 36 ? myślałam ze 50 no to trochę mniej zjadłam jednak :P A co myślicie o jedzeniu dla zabicia głodu kisielu ? ja dziś zjadłam 2 takie z Gellwe "słodki kubek" 53kcl i mało maja tłuszczu tylko 0,2g i baaardzo dobre :D Najtrudniej odstawić mi słodycze dziś rano w kuchni leżała sobie pyszna czekolada mleczna ale strzeliłam sobie w twarz i jednak jej nie zjadłam ahahha :) Miło mieć taka grupę wsparcia w odchudzaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram się właśnie jeść 4 posiłki co 4 godziny. Śniadanie 8 godzina, potem owoc koło 11, obiad 12, podwieczorek 16 i lekka kolacyjka 19. Dziś wypiłam ponad 10 kubków przegotowanej wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczółka__Anja
Witajcie..ja też jestem nowa i w sumie zaczęłam od dzisiaj:P świetne babki są tutaj...na dziś sie z Wami żegnam do zobaczenia jutro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka jest właściwie różnica miedzy gazowana woda a zwykłą ? Przyznam szczerze ze wole gazowana pewnie uznacie to za durne ale "lepiej smakuje" według mnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TALA 82
Pa dziewczynki i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam dzisiaj na jakiejś stronce, że różnica żadna :D Jeśli wolisz gazowaną to taką pij, to tylko dwutlenek węgla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się :) najpierw co do wody - czytalam ze gazowana daje uczucie sytosci przez te babelki ;) A dzis zjadlam: -jogurt pitny 400g -1 nalesnik z serem -kawa z mlekiem i slodzikiem -puszka kukurydzy -obiad (ziemniaki,2 kotlety bez panierki, surowka z kapusty) -jabłko o godz.18 KONIEC :D Oparłam sie pokusie - moj Ciasteczkowy Potwór wcinał delicje ogladajac ze mna film a ja sie nie skusiłam :D jupi! :D Jestem twarda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powyżej linki do trenera :) ja robię codziennie nogi, pośladki i brzuch, co daje 24 minuty :) ćwiczenia są całkiem fajne, czuć że coś robisz za mną sprzątanie, właśnie się biorę do ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wii - a może chociaż spacery? zawsze to jakiś ruch, a przynajmniej nie wymaga takiego wysiłku. malinowa - gorąca kąpiel? jakiś masaż? super działa na obolałe mięśnie, jakieś olejki zapachowe i od razu Ci się poprawi samopoczucie :) mojego słodyczomaniaka nie ma jeszcze w domu, ale już się boję, bo wczoraj w łóżku przed snem czytając książkę chrupał krakersy, a mnie skręcało w brzuchu z głodu i chęci ;/ ale się powstrzymałam. Gratuluje wszystkim, które się opierają pokusom!! Oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo Cytrynka wielkie dzięki za linki, biorę się jutro :) A ja dziś tak z jedzonkiem: śniadanie: 3 kanapki z chleba z ziarnami z pasztetem drobiowym i ogórek kiszony obiad: pierś z kurczaka z warzywami hortex polane jogurtem naturalnym podwieczorek: 2 kanapki z chleba z ziarnami z sałatą i szyneczką drobiową i ogórkiem kiszonym kolacja: sałatka z jogurtem Do tego 2 gorzkie kawy i 11 (jak na razie) kubków wody. całość: kalorie 950, białko 64g, tłuszcz 47g, węglowodany 77g Może róbmy tu wieczorkiem takie podsumowanko, która co wszamała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nas dużo się zrobiło, witam nowe dietujące :) już po zajęciach Bollywood, krzyż mnie boli, nie wiem czy będę chodziła, bo chodzę też na taniec brzucha i nie chce żeby mi się myliło, bo taniec brzucha mam prowadzony bardziej"profesjonalnie"a ten bollywood to taki fitness nie dbajacy o kregoslup :( Właśnie zjadłam na kolacje chudy twaróg z odrobiną serka Danio, pychota:) Ja się zważe w poniedziałek, chociaż muszę przyznać, że nie mogłam sie doczekac i dziś rano weszłam na wage, zamiast 86 bylo 83.4 :P :P to pewnie woda,ale oczywiscie myslalam ze padnę ze szczescia :D Buziole i nie grzeszcie na wieczór!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimkaanonimka
melaniaaa JA CZYTAŁAM SŁYSZAŁAM I OGÓLNIE TEŻ PODZIELAM, ŻE GAZOWANA WODA I NAPOJE NIE SĄ DOBRE, PONIEWAŻ ROZCIĄGAJĄ ŚCIANY BRZUSZKA ups duże literki mi się włączyły a nie chce mi się pisać drugi raz ..fabetka GRATULACJE!!! woda nie woda ale ubytek jest i to duży!!! wow!!! ja właśnie wróciłam z solarium - bardzo mi słońca brakuje, wiem że niezdrowe ale raz na jakiś czas lubię sobie poleżeć i się wygrzać ;-) ja co dzisiaj zjadłam... jogurt duży, serek wiejski i duży kefir do tego hektolitry wody, czerwonej herbaty, i zielonej herbaty no i mięty ;-) tak w skrócie te herbatki a w WC to co 10minutek jestem ;-) na razie zmykam i GRATULUJĘ Wam wszystkim moje drogie z przejścia kolejnego dnia ;-) trzymajcie się cieplutko ja jak zwykle będę jutro z rana po ćwiczeniach ;-) pa pa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uciekam, jutro rano lecę na pocztę, potem śniadanko i ćwiczonka. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica półn-wsch
Podziwiam Was. Ja się dziś skusiłam na 4 kawałki czekolady. Ale za to od niedzieli nie piję napoi gazowanych- a już chodzi za mną cola... Ale muszę dać radę. W końcu jestem silna baba. Posiłki w normie- śniadanie, obiad, sok na podwieczorek, kolacja. Muszę kolacje "społowić". Zapchac się wodą, albo marchewką. Pozdrawiam!@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luffle
hej dziewczyny!! jestemz wami zapisalam sie na aerobik 2 razy w tygodniu i raz na basen, ale walcze z jedzeniem i..........nie idzie mi chociaz nie jem slodyczy:) ale reszty wciaz za duzo i za duzo. no nic trezba sie wziac w garsc trzmajcie sie i do jutra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale nas dużo:) nie zaglądałam parę godzin a tu 3 str przybyło!! swoją drogą na podsumowanie dnia ja dziś też cała obolała.. dość solidnie przyłożyłam się do ćw z trenerem + skakanka -> efekt: ledwo chodzę po schodach:D a dodatkowo jeszcze okres mnie dopadł.. czyli obolała i spuchnięta.. hehe przynajmniej czuję, żyję:D ps całkiem dobrze się ten nowy U can dance zapowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez od dziś mam okres :O czuje sie spuchnieta i brzuch mnie boli.. ale jutro pewnie bedzie lepiej :) do jutra dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka0901
ja nie mam silnej woli moj dzien zaczal sie o 6;30 do 16;30 bylam na 3 kanapkach z szyneczka i rzodkiewka(1,5 bułki) , pozniej ok 1,5 byłki smazonej w jajku z keczupem , płatki z jogurtem naturalnym i 2/3 sredniego jablka , po 18 poszlam na siłownie godzinke na bieżni tempem ok 7,5 km/h ale doszlo nawet do 8,5 km/h , wrocilam butelka wody i 3 placki hmmm nie wiem jak je nazwac z dr.oetkera , z jednego przepisu wychodzi ich ok 13 wiec nie sa specjalnie duze =] jak myslicie to duzo co zjadlam ? a i gdzies z mala garstke pistacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wody gazowanej to ostatnio w ytaniu na sniadanie mowili ze ne ma znaczenia akurat przy wyborze wody gazowej pomiedzy niegazowaną i jesli ktos woli gazowaną to nie ma zadnych przeciwskazan, za to odradzali wody smakowe.... moje ulubine truskawkowe tez heh :-( musze sie przyznac ze zgrzeszyłam :-( zgrzeszyłam przez przyszłom tesciową, poczestowała cukierkami i musiałam wziąść bo raczej nie małam ochoty tłumaczyc ze jestem na djecie a potem słuchac kazania ze nie ma powodu, wiec zgrzeszyłam :-( jesli na mojej wadze nie pojawi sie zadna ziana w sobote to to edzie wina tego grzechu !!!! o tak!!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka0901
konsultaantka tez sie tego domyslalam ze bułki smazone w jajku nie sa dobre jednak jem je rzadko i jak zobaczylam ,ze moja kochana mamusia je zrobila to nie wytrzymalam uwielbiam je =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he nom domyslam sie, tez mam takie rzeczy ktore uwelbiam i jakbyktos je przede mnapostawił to napewno nie potrafiłabym sobie odmowic :-( brak silnej woli niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Was dumna :D pięknie idzie :D ja jedzonko do 15 a6w, 37 minut truchtu i 1,5 godziny wf :D ok jest ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×