Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

ja mam urodzinki 21 kwietnia :) tuethe... ano szkoda, że takiego miejsca nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE myślę, że jasny baleyage bardzo by pasował do ciebie :) Ja bym nie mogła pracować w takim miejscu, płakałabym nad każdym zwierzakiem, a ich właścicieli najchętniej bym ukamienowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen czyli całość włosów w jednym kolorze plus do tego pasemka w innym odcieniu? Ja sie na tych nazwach fryzjerskich nie znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym nie mogła tam pracować - za miękka jestem , kiedyś zobaczyłam jak jakaś mucha sie męczy w kropli deszczu na plecach (skrzydła miała mokre i machała nogami ) więc ja głupia jej pomogłam :) .... chociaż owadów nie lubię :P a co do zwierząt to potrafię sie poryczeć jak wariatka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj przytrafilo mi sie cos strasznego :-P siedzialam w lozku z laptopem w pozycji pollezacej, podnioslam sie tzn siadlam po turecku i nagle zawartosc zoladka trafila do moich ust i ja z pelnymi ustami bieglam do lazienki.....fujjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basilek uratowałąś muszke:) Puszek mi też pare razy sie takie cos przytrafiło... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mój M za godzine będzie w domu a ja zjadłam śnaidanie, umyłam włosy, pościeliłam łóżko, przed chwilą się przebrałam i pozamiatałam pokój... az wstyd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku murzynek ma urodzinki 14 stycznia :D mi sie nie zdarzyło coś takiego jakw wam puszku i tuethe ... ja na początku ciązy tylko raz czy dwa zwymiotowałam a tak to meczyło mnnie bylo mi nie dobzre szłam do kibelka i tam poszarpało mnie troche ale nic nie poelciło i od razu było mi lepiej :) teraz czuje sie dobrze nawet nie wiem co to zgaga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe to zrobilas wiecej ode mnie, serio a moj R bedzie za 1,5 h o kurcze lece zrobic mielone :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też słyszzałam o tym piesku co go za autem ciągneli aż opadł z sił i urwali mu głowe to jest dla mnie nie pojęte jak tak można !!! ja to w ogóle wolałabym aby łapali bezdomne zwierzeta do schronisk i jesli nikt nie weźmnie takiego zwierzaka np przez rok 2 to powinni je usypiać niestety... bo potem taki zwierzak całe życie spędzi w schronisku nie raz źle traktowany , pogryziony przez inne psy w złych warunkach i nikt go nie weźmie .... pozatym te schroniska i tak są w wiekszości przepełnione !!!! no i obowiążkowy kastrować i sterylizować wszystkie te zwierzeta bo nie raz jeszcze w schronisku rodza sie młode!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku 53 dni do 4 marca a do 24 lutego to o wiele mniej! az sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie Murzynek ma za 4 dni urodziny! ja jakos myślałam,że już luty jest, hehe. Ze mnie to jest ciołek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja głupia z ciekawości weszłam dziś na forum kwietniówki 2010 zeby poczytać ich relacje z porodów. I teraz bardzo żałuje jakaś masakra normalnie. Ale co tam nie ominie nas to choćby było najgorszym przezciem z możliwych. I wiecie co zauważyłam ze te po cesarkach jakos bardziej zadowolone i szybciej do siebie podochodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka z ciekawosci wieczorem wejde i poczytam:) Pamietaj co nas nie zabije to wzmocni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny popatrzałam na Nasze suwaczki... jeszcze niedawno było 8, 7, 6 miesięcy a tu już 2 miesiace i mniej nam zostało. Szybko to zleciało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć kilka kobiet było co 2 lub 3 godzinki i po porodzie ale to wyjatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nic nie bede czytac o porodach, koniec kropka :-P ostatnio byla kumpelka u mnie co rodzila poprzez cc 1,5 roku temu i opisala mi dokladnie co i jak, w sumie nic strasznego ale to znieczulenie wbijane w plecy mnie przerazilo! na dodatek dochodzenie do siebie tez nie jest jakies super! 5 dni w szpitalu .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek ja widziałam kuzynke po 2 cesarkach i było mi jej szkoda. Jak ją Mąż rozśmieszał to dostawał po łbie bo jak sie smiała to wszystko ją bolało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe - Nooo szybko to leci....dopiero co miałam mdłosci i czułam sie jak kupa...a tu juz prawie meta.....choc pamietam ze własnie te 2 ostatnie miesiące mi sie dłuzyły przy Natali......jak juz miałam wszystko naszykowane.....i czekałam....a tu sie wszystko opozniało.....12 dni po terminie urodziła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek - nooo szaleje 2 przypadki sa w Tychach a to 15 km odemnie buuuuuuuuuuuuuuu, przeraza mnie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj kolega polecial do Lodzi i wraca w piatek, w sobote ma do nas przyjsc z zonka az sie boje czy czegos nie przytarga ze soba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikikiki czułaś sie jak kupa? nigdy takiego czegos od kobiety w ciąży nie usłyszałam:P Ej dziewczyny nie straszcie mnie! Tychy to jednak kawał drogi odemnie ale i tak blisko! Puszek a jak przeważnie kobiety z blizniakami rodzą? bo nie mam pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jus20
hej dziewczyny ja juz dażyłAm dzis byc w miescie, kupiłam sobie stanik do karmienia, wziełam rozmiar 70E i jest ok Tuethe co do tego programu 2+8 to ja się zastanawiałam gdzie ten jej mąż bo jak narazie tylko reklamowki oglądałam, to nie wiedziałam że się rozeszli:P Porypane małżeństwo:P Dziewczyny, te co teraz były na usg, wklejcie fotki dzieciaczkow jeśli możecie:) Murzynek mozesz dac linka do tego kocyka, ktory kupiłas a okazał się kiepski? Bo wydaje mi się ze tez go miałam na oku. Inwazja takie duze ruchy tez mam, nieraz takiego kopniaka zasadzi ze az boli:P, wczoraj jak siedzialam z laptopem i tacke polozylam na brzuchu by obieraz mandarynki to mi tacka skakała:D A w nocy śniło mi się ze mi się wierciła ciągle czyli zapewne nie spała. Widzę ze z każdym tygodniem jest coraz silniejsza i ruchy są mocniejsze i czestsze. Ostatnio protestowała jak dopinałam na styk kurtke zimową, takie kuksańce dostałam ze szok, jak zdjelam tą kurtke to się uspokoiła:) Basilek ładnie wyglądasz, a mi stuknie w marcu trzydziestka, jeszcze się okaże że w dniu porodu hhi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nie robimy niestey hucznych imprez bo nie było by sprawiedliwie gdzybym ja miała organizowane urodziny a mój M nie bo my mieszkamy z moją mamą na piętrze a na dole moi dziadkowie i nie mamy za bardzo gdzie i jak zaprosić rodziny mojego M bo tak jakoś czuje sie jak bym zapraszała gości nie do siebie nie dość że musiałabym w pokoju mamy posadzić gosci ( bo u nas w pokoju mamy tylko szafe komode i łóżko takie sypialniane , no a w pokoju Tomka jest jego łóżeczko i kanapa ale nie ma miejsca na stolik ani na nic bo to na prawde mały pokoik) to tak za bardzo moja mama nie lubi sie z mamą M wiec musiałabym zrobić urodziny M jak mamy nie ma w domu a to jest jeszcze gorsze zapraszać rodzine M do pokoju mamy jak mamy nie ma;/ wiec nikt z nas nie obchodzi urodzin ... umówiliśmy sie ze jak już dorobimy sie jakiegoś mieszkanka to w tedy bedziemyzapraszac na takie imprezy :) tylko nie wiem jak to bedzie z urodzinami Tomcia ale to sie zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×