Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Natalijka zazdrszcze swoich warzyw! Nie ma nic lepszego na świecie niz warzywka z pewnego źródełka na naturalnych nawozach. My z M przeprowadzamy sie moze w przyszlym roku do swojego domku i moze bede miala w koncu czas zajac sie swoim przydomowym ogródeczkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinka - jedno to czy nie szkodliwy ten preparat był na szerszenie a drugie niech wypłacą odszkodowanie za zniszczone rośliny tymkowa - co do korków aby dojechać do szpitala też się tego obawiam bo miasto tak rozkopali na wakacje, że w zasadzie nie ma którędy jechać bo albo droga zamknięta albo ruch wahadłowy - co na pewno potwierdzi Dziadek Jacek bo wie o czym pisze mam pytanie - jeśli coś trzeba wysterylizować (tak pisze na opakowaniu) tzn. że gotuje to w garze przez 5 min czy zalewam wrzątkiem i zostawiam na chwilę? Nie mam sterylizatora. misiaczkowa - właśnie dziś posortowałam tak rzeczy, aby np śpiochy były na jednej kupce i te najmniejsze na górze a większe na dole - tzn taki jest plan bo posortowane gatunkowo czekają na prasowanie a rozmiarami później Rybka - niestety nie pomogę z onkologiem :( torba prawie spakowana tzn wszystko gotowe tylko od kilku dni nie mogę doprosić się męża o zniesienie walizki ze strychu... zastanawiam się po co pieluchy flanelowe? Po co tetrowe i flanelowe? Czym w praktycznym użyciu różnią się? łazanka - może masz problem z krzepliwością krwi? Koleżanka miała te wyniki na tyle złe, że zrobili jej cesarke i to w ogólnym znieczuleniu. Nie chcę cię straszyć ale trudność z powstrzymaniem krowtoku podczas porodu może być problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mot sterylizacja to gotowanie, jesli chcesz jednak wymyc dokładnie butelki i wyparzyć, to jak tylko wlejesz goraca do butelki od razu trzeba ją wylac, nie wolno zostawić dłużej teterowych używac będe tylko na ramie, kiedy po karmieniu maleństwo musie sie odbić wiec moze ulać, a zapach ulanego mleka nie nalezy do najpiękniejszych:)zaś flanelowych najlepiej uzywac, gdy karmimy małe butelka i wkaldamy pod główkę na ramię, mały wtedy nie odparza karczku, a flanelowa jest bardziej miekka pieluszką od tetrowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, to moze faktycznie jestem blizej finału niz mi sie zdaje... nawet musze Wam powiedziec, że koleżanka była u wróżi i ta wróżka ni stad ni zowąd powiedziała jej o mnie, że jestem w ciazy i, że urodze koniec lipca badz poczatek sierpnia...a termin na 20.08... ale w sumie za 2 tygodnie bede w 37, wiec chyba wtedy juz mojej babelkowej nic nie grozi... Co do smoczusiów to ja kupiłam z Aventu i jesli dziolka bedzie chciała smoka to jej nie odmówie, jak bedzie nim pluła to nie bede wciskac na siłe :) A co do mojej werwy do działania - dzis zrobiłam niesamowita wycieczke sobie i kruszynce(nie wiem ile km, ale tej trasy nigdy nie chciało mi sie pokonac jak nie byłam w ciązy) - nogi właża mi do D***... ale poza tym czuje sie swietnie :) Pozdrówka i troche wietrzyka życze, bo upał i duchota potworna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny..jak się u was przedstawia sprawa z upławami? U mnie są teraz dość obfite, kilka razy dziennie zmieniam wkładkę, są one koloru jasnożółtego, czasami białego..ciekawe, czy to tylko mnie tak zalewa i na ile taka obfitość jest normalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo sterylizacji.. ja zalewam wrzatkiem i wkładam do mikrofali,albo gotuje w garnku tylko ze tym sposobem nie wypazam smoczków bo sie niszcza i robią sie po czasie takie"blee":) Czytam was sukcesywnie i czuje niedosyt;( juz nie moge brac czynnie udziału w zyciu kaffe;( ...szmutno... I w dedtkacji dla naszego szkodnika kafeteryjnego bede robic wiecej byków niz sie w tym orientuje,jak i ortograficznych tak i stylistycznych;* Zaczynam od teraz 3.. 2.. 1..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany boskie:D przeginacie z tempem...ciężko za Wami nadążyć:D Z ktg to nie do końca tak...wiem, że lekarze "omijają" to badanie jeśli ciąża jest prawidłowa, bo troszkę ono kosztuje niestety:( A szkoda, bo czarno na białym widać nie tylko ewentualne skurcze, przez dłuższy czas zapisuje się praca serca dziecka, ma to niebagatelne znaczenie, bo można wyłapać niepokojące objawy. Przy zwykłym badaniu ciężko coś stwierdzić, bo pomiar jest zbyt krótki. Olinka___🌻 Ty wiesz, że ja Cie normalnie ajlowiu i mam nadzieję, że się durnymi pałami nie przejmujesz! Tymi z rodziny i niestety stąd tyż:D:D:D Ale ta tutejsza znudzi się i pójdzie w pizdu tam gdzie jej miejsce:P A gdzie Bronek podczas moich gonitw?:D:D:D maksymalnie 2 metry przede mną :D:D:D Bandita mały jeden❤️ Upał jak diabli:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam problem z chodzeniem,myslałam, że rozchodze w ciagu dnia, ale nawet sie nie wyprostuję tak boli w spojeniu, nóg nie złączę, czy ktoras tez tak cierpi? Waneska i jak po wizycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo prosze o radę
Z wymazu, który robiłam wyszła mi grzybica. Mój lekarz (ma tytuł profesora, co uważam, że nie jest bez znaczenia) przepisał mi Orungal 2 dni po 2tab. rano i wieczorem. Na ulotce wyczytałam, że nie jest wskazane kobietom w ciąży, i nie wiem brać czy nie? Mąż mówi, że przecież wie co robi bo tytulu nie zdobył za poaczkę masła :):) Co do żadnych leków nie miałam wątpliwości, ten powiem szczerze mnie zastanawia. http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=2721

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo prosze o radę
Z wymazu, który robiłam wyszła mi grzybica. Mój lekarz (ma tytuł profesora, co uważam, że nie jest bez znaczenia) przepisał mi Orungal 2 dni po 2tab. rano i wieczorem. Na ulotce wyczytałam, że nie jest wskazane kobietom w ciąży, i nie wiem brać czy nie? Mąż mówi, że przecież wie co robi bo tytulu nie zdobył za poaczkę masła :):) Co do żadnych leków nie miałam wątpliwości, ten powiem szczerze mnie zastanawia. http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=2721

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo prosze o radę
Z wymazu, który robiłam wyszła mi grzybica. Mój lekarz (ma tytuł profesora, co uważam, że nie jest bez znaczenia) przepisał mi Orungal 2 dni po 2tab. rano i wieczorem. Na ulotce wyczytałam, że nie jest wskazane kobietom w ciąży, i nie wiem brać czy nie? Mąż mówi, że przecież wie co robi bo tytulu nie zdobył za poaczkę masła :):) Co do żadnych leków nie miałam wątpliwości, ten powiem szczerze mnie zastanawia. http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=2721

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays77 byłam wczoraj na wizycie. Waga nie poszła drastycznie do góry więc jest ok jak na 37 tydzien bo 3550 kg :)więc narazie cesarki nie będzie;/ Muszę iść jeszcze do kardiologa bo mam bardzi szybki bicie serca ;/ bo około 130 uderzen/min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waneska, czyli oni sie pomylili przy tamtym pomiarze, bo juz kg poszedł, to miał 2500 wtedy:) a jak z ciśnieniem w normie? od poczatku mam niskie cisnienie, zawsze miała 100 /60 albo 90/50 ale piłam kawke, teraz nie pije i zaczeły mi sie skoki, w nocy mam nawet 140 na sto przy pulsie 120, dlatego nie moge spac, rece mi drża, robię sie mokra, nogi puchną, ledwo oddech łapie tak sie w głowie kręci i mija po jakimś czasie, zauwazyłam ze tak mam po tym progesteronie, jeszcze tylko 4 dni i go odstawiam, moze sie poprawi co do grzybicy, dlaczego taki silny lek przepisał? az tak zle wyniki, masz upławy zielone i ropne? jesli nie nystatyna wystarczy, jesli ciąza po 12 tyg nawet clotrimazolum, nie wiem w którym tyg jestes ale w pierwszych 12 tyg orungal jest teratogenny choć skuteczny, nie wiem jakie były winiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnnbbbcc
matki wariatki co za wszelka cene przeciwko bogu!!!!! chcialy teraz wyja we lzach umieraja cale bo bog mowi NIE urodzisz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też na grzybki miałam przepisana nystatynę jedno opakowanie(6 tab) po jednej na noc i na razie problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bnnbbbcc chyba topik pomyliłes, wróżkartwo i czarnowidztwo gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays77 ciśnienie mam podobno bardzo dobre. A takie szybki bicie serca mi się ,,pojawia'' ni z ta ni z owąd p. jak siedze i ogladam tv ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak siedzisz z nogami na dole może wtedy, najlpiej jak chłodno będzie i z poduszką jak siedzisz z lewej strony brzucha trzymaj, bo moze małe uciska tetnice i to powoduje przyśpieszenie tętna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sprawie grzybicy...ufamy swoim lekarzom, przynajmniej powinnyśmy:P, ale skoro masz wątpliwości (i może słusznie?) może lepiej skontaktuj się z profesorkiem i wyjaśnij te wątpliwości:) Ja dostałam raz pimafucin i clotrimazol w maści. grays___wiem jak to boli...współczuję:( oby ten ból nie oznaczał rozejścia:( A ja nawet dostałam zalecenie...mała, słaba kawa rano, bo ciśnienie mam...przepraszam:D nie mam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochana za porade:* a Ty już masz wszystko przygotowane ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też własnie o tym myślalam mam nadzieję że nie:( waneska, juz mam wszystko kupione dla maleństwa, za tydzien zacznę prać, ale prasowac bedzie mój mąz jednak, bo nie ustoję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama8327 > Z tym porodem na izbie prztyjec w wejherowie do mnie zaskoczyłas. Dlatego przed wyjazdem z domu jesli nie zdecyduje sie na karetke, to zadzwonie na położnictwo i popytam. Okropnie Twoja kolezanka musiala sie czuc rodzac obok obcych ludzi totalnie przypadkowych. Cholera chyba bym wyszla z siebie i darłabym sie na nich zeby zabrali mnie w bardziej intymne miejsce i godne do przyjscia na świat mojego synka. Jutro chyba pojade do szpitala po opinie drugiego lekarza z tym moim rozwarciem. Warto miec dwie opinie, mam wrazenie ze jesli tamtem mi przepisze lek na zahamowanie rozwarcia to bedzie mi lzej w psychice, bo za bardzo sie teraz skupiam na tych kłuciach. A jak sie okaze ze rozwarcie jest ciagle takie samo no to sie uspokoje tez bo moze zewnetrzne rozwarcie tylko byc a wewnetrznego nie musi wcale byc. Ah... a za tydzien mamy pozegnanie w szkole rodzenia:) ciasto i kawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grays77 ja pamietam prasowałam w takim eksperymentalny sposob, usiadłam na piłce tej duzej i rozłozylam recznik na kanapie i tak dałam rade :) Nie miałam akurat meża przy sobie zeby mnie wyreczyl. Także śmiało go zagoń do tego prasowania;)))) z tym łonem to tak mnie czasem zakuło nawet jak byłam gdzieś w drodze ze w pozycji półzgiętej stałam i nie mogłam sie rowniez wyprostowac. A jak w domu dorwało to koniecznie sie położyc trzeba. To łono jest relaksycyna poluzowane i się przesuwa i w dodattku dziecko tam upchało sie i trzeba ten ból przetrzymac zwyczajnie. A gdy ustapi pozycje allacha zrobic zeby sie przesunał bardziej w góre;) tak sobie radziłam w tamtej syt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie rozłożyłam deske na najniższym poziomie i siedziałam na łożku ,oglądałam TV i prasowałam ...:)nawet szybko wtedy szło :) Dzisiaj już oblekłam pościel w łóżeczku bo już nie mogłam wytrzymać hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh tez juz bym chciała to zrobic;) A ten remont jeszcze nooooo. Te rzeczy płukam w niemieckim softlanie i tak pachną dzidziusiem:))) Myślę że pościel sobie podaruję , sproboje śpiworek ? no nie wiem. tutaj jeszcze nic nie wybrałam .. w czym mu bedzie lepiej, na samiusienki poczatek mam pozyczony rożek wiec bedzie musial wystarczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milennnna88
Dokladnie... ja przespalam 3-4 godziny za cala noc... 35tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meeg - czy to, że nie możesz pisać wiąże się z opieką nad dzidzią i brakiem czasu czy też są inne powody? grays - a brzuszek Ci opadł? może dziecko niżej zeszło bardzo proszę o radę - podzielam zdanie męża wanesak - ja dokładnie tak samo prasuje jak Ty :) i koniecznie tv żeby się nie nudzić współczuje tych nocy, ja miałam tylko kilka. Teraz mąż ma ciężkie dni w pracy i wraca tak skonany, że o 20 idzie do łóżka przez co ja trochę pooglądam tv i też idę spać. Za to wstaję jak on wychodzi do pracy i w sumie nawet mi to odpowiada - jakoś dzień wydaje się dłuższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odp dot sterylizacji i wyparzania - dopiero teraz styki w mózgu zaskoczyły, że to nie to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×