Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

Dagniesie gratulacje i wracajcie szybko do domu ale jak na wcześniaka to wymiary ma w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kota i jest os strasznie rozpieszczony i też może być problem bo lubi pchać się tam gdzie są ludzie ale będzie musiał się przyzwyczaić Miałam dziś wizytę i strasznie długo musiałam czkac na usg mała waży 2600 i raczej kolosem nie będzie ale może to lepiej bo prościej będzie urodzić Porodu się nie boje mam wrażenie że będzie ok tylko myślę żeby było zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam na paczkę z tej apteki , kurier dzwonił że będzie między 12 a 14 jest po 14 a gościa nie ma wrrr a taka ładna pogoda :( 😍 My jedziemy z dzieckiem do Teściów jak już wiadomo i tam jest pies,,,,ale bardzo rozpieszczony, wolno jej włazić wszędzie, i pies jak jest ciepło na tyłku nie umie usiedzieć tylko goni przez balkonowe drzwi na taras , do ogrodu i z powrotem, i tak ze 20 razy w ciągu 20 minut potrafi,,,, to wyobraźcie sobie co jest na podłodze czasami,,,, A jako że my tam gościem będziemy to też nie mogę im zwracać uwagi żeby np psa na kanapę nie wpuszczali skoro pies tak od szczeniaka nauczony , i tylko to mnie martwi . 😍 skrzynkę założę dzisiaj może ale popołudniu, teraz idę się ogarnąć może między czasie ten kurier przyjedzie to pójdę od razu na jakiś spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy pierwsza mamę rozpakowana :D super, ze Dagus, ze wszystko dobrze się skończyło ;) i aż zaczynam zazdrościć, ze malenstwo masz już przy sobie.. dochodz powolutku do siebie i oczywiście dawaj znać co z Wami ;) 🌻 JeszczeTroche- spokojnie, się nie denerwuj, poród nie jest aż taki straszny :) myśl pozytywnie to nawet bóle bedą mniejsze :) 🌻 Blondiii... mnie tez tak pipa boli, ze to masakra jakaś.. tez mam problemy z podcieraniem.. i siedzieć tez za bardzo nie moge no mnie ciśnie.. i tak kurka wodna tak mi to przeszkadza, ze już serio chciałabym być po.. no a dziś 38 tydzień zaczety.. młoda pewnie ponad trzy kilo już ma bo mnie w tym tygodniu tak wysadzilo, ze brzuch mam tak ogromny, ze ledwo się w kurtkę mieszcze.. ale na te dwa czy trzy tygodnie przecież nie będę już nic kupować bo to wyrzucenie tylko kasy w błoto :/ a butów ja nie kupuje narazie bo mi zaczęły nogi puchnac teraz strasznie to po porodzie mogą za duże być a tez chce kozaczki jakieś dluzsze tyle, ze na płaskim... 🌻 Gosia, jestem za tym meilem ;) ja co prawda na fejsa zdjęcia wrzucam ale przy ograniczeniu prywatności nawet po podaniu bezpośredniego linka nie chce otwierać.. 🌻 wy tak wszystkie o tej ładnej pogodzie a u mnie pochmurno :/ i aż się boje bo u nas zapowiadają zimę najgorsza od kilkudziesięciu lat.. a tu taki paradoks jest, ze jak masz -5 to się odczuwa jakby conajmniej -20 było.. i znów latem to samo.. +20 to już cieżko wytrzymać... 🌻 tatiana, ja te pasy takie naklejane tez mam.. tylko, ze nie na kręgosłup a brzuch mi unoszą troche do góry, żeby biodra odciążyć ale mi to nie bardzo pomaga :/ 🌻 Leonka, to jak ten twój Leoś taki duży będzie to możliwe, ze cesarke i tak ci zrobią.. chociaż kumpela urodziła chłopaka 3tyg temu 4500 ponad SN.. aż byłam w szoku bo ona tez taka drobna przed ciąża była.. Ale bez stresu.. mój położny mówi, ze duże dzieci ponoć nie tak złe rodzic bo grawitacja działa ;) 🌻 ahhh dziewczyny takie aktywne jesteście, ze nawet już nie wiem czy napisałam wszystko i do każdego co chciałam napisać ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagniesia37 OGROMNE GRATULACJE!!!! DUŻO DUŻO ZDRÓWKA ORAZ SIŁ DLA CIEBIE I MALUSZKA 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼 🌼 patisonek87 No właśnie jakoś te pozostałe bóle i skurcze mogę wytrzymać, ale przez tę pipę to mi się wszystkiego odechciewa... jeszcze myślałam, że się nabzykam bo po porodzie wstrzemięźliwość, a później to jakby ponowna utrata dziewictwa ;) a tu taki psikus... gra wstępna to "ał ał ałaaaa" :D A ja się w swój płaszczyk dopinam bez ostatniego guzika ;) Ale jest tak zapinany na zakładkę więc jakoś na brzuchu się trzyma i zakrywa jeszcze, związuje go i póki co jak się pytałam znajomych to mówili, że dobrze to wygląda :) 🌼 No a mi udało się sprzedać ramę łóżka co to go nie chcieliśmy i jedziemy kupić nowe jak P wróci w miarę szybko z pracy :) Wreeeeeeszcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagniesia gratulacje , zdówka dla ciebie i maluszka, do AZJI 1212 doczytałam dzis ze jestes gdzies z pod rzeszowa lub z rzeszowa, ja tez ,w którym szpitalu bedziesz rodzić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dogniesia gratulacje myślałam właśnie o tobie niedawno i tak myślałam, że cieszysz się synkiem i czasu nie masz. Fajnie że się odezwałaś i dałaś znać że wszystko ok. Waga pokaźna!!! Wielkie szczere gratulacje! 🌼 Gosia z tym e-mailem super sprawa. Proponuje byś ty go założyła podała na forum a potem każda pisząc na niego dostała by hasło i login. Proponuje udostępniać go tylko zalogowanym kobietkom. Bo z pomarańczami różnie bywa. 🌼 Leonka nie bój się na zapas, moja koleżanka urodziła tydzień temu 4,5 kg, naturalnie i mówiła że przy pierwszym dziecku, mniejszym może i było troszkę lżej, ale nie odczuła strasznej różnicy, a bioder to nie miała. Przed ciążą przy wzroście 170 ważyła 54 więc sucharek. Nic jej się tam nie naderwało, nie rozerwało, jeszcze po 11:00 wysyłała smsy w trakcie przerw przy skurczach a po 12:00 urodziła. Więc głowa do góry :D 🌼 A ja dziś poszłam na badania krwi i moczu a w piątek wizyta u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla przypomnienia!, trzeba pomyśleć i stworzyć albo nową tabele, albo podklejać do tej porody:-). Daty i wagę :-) co wy na to? 🌼 Azja...................tp. 29.10......2 ciąża.........córeczka Madzia Blondi.................tp. 1.11........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia.............tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30.................tp. 3.11........3 ciąża.........synek Miłosz mamajuleczk.........tp. 3.11........2 ciąża.........prawdop.chłopiec Justyna1991.........tp. 3.11........1 ciąża.........prawdop.dziewczynka Poznań marlena.26.06.......tp. 3.11........1 ciąża ........Oliwier Leonka5-11..........tp. 5.11........1 ciąża.........Leon......Warszawa madziolek_88........tp. 5.11........2 ciąża.........Antonina.....Poznań 1111ewa..............tp. 6.11........2 ciąża.........Agnieszka patisonek87..........tp. 6.11........2 ciąża.........dziewczynka-Judyta Bianka...Anglia Życiowa optym......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk Agnieszka1011.......tp. 10.11.......1 ciąża........chłopczyk.... karolaina83...........tp. 10.11.......1 ciąża........synek Jakub/Piotr Szczecin Maguś..................tp. 11.11.......2 ciąża........dziewczynka Gosia tatiana_xx............tp. 11.11.......1 ciąża........chłopiec Kamil....Szwajcaria ewela..................tp. 14.11........2 ciąża .......chłopczyk/Igor /Tychy Dagniesia 37.........tp. 14.11........4 ciąża........prawdop.chłopczyk justyk89..............tp. 16.11........1 ciąża........córeczka Kornelia martarta..............tp. 17.11.......1 ciąża ........prawdop.dziewczynka kasika26..............tp. 21.11........1 ciąża........płeć nieznana Creamyful.............tp. 21.11........1 ciaza........Michelle, Norwegia 21.11.2012............tp. 21.11........1 ciążą.......Wojtuś ...Warszawa idris....................tp.22.11........1ciąża.......d ziewczynka....Warszawa GosiaqKR..............tp. 23.11........1 ciąża.........Łucja, Aleksandra ....Kraków Listopadowa M.......tp. 23.11........1 ciąża.........płeć nieznana Maggie White.........tp. 23.11........1 ciąża........chłopczyk........Wrocław biegaczka.............tp. 24.11........2 ciąża.........Maksymilian AgataHa...............tp. 25.11........2 ciąża.........Feliks Anka271112...........tp. 27.11....... 2 ciążą.........prawdop.dziewczynka Grudzien_85..........tp. 28.11........1 ciąża.........dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje wam kochane.. Ja dziś już wyszłam z Kubusiem do domku bo po cięciu u mnie puszczają już na czwartą dobę. Ostatnie tyg ciązy spędzilam w szpitalu najpierw cukrzyca ciązowa a następnie cholestaza .W piatek 12 wyszłam do domku a w sobotę zaczeły odchodzić mi wody ..No ,ale najważniejsze ,że mam już synka.. Jutro znajde chwilke to napisze wiecej .. Trzymajcie sie kochane ,wiem jak już wam cięzko jest ja ostatnie dni bardzo zle czułam sie bezsennośc ,drapanie ,4 razy dziennie Insulina ale Kubulek jest zdrowy i to najważniejsze Już niedługo dziewczynki bedziecie tulić swoje dzieciaczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dogniesia cieszę się, że już będziesz w domku. Będziesz mogła się małym Kubusiem cieszyć w zaciszu i milszym otoczeniu. Kochana ściskam was oboje i pisz jak będziesz miała chwilkę. 🌼 Dziewczynki a mnie od 2 dni boli głowa. Od rana do wieczora. Na razie nie łykam tabletek, ale może macie jakieś sposoby oprócz tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagniesiu gratulacje :) i zazdroszcze ci ze juz jestes po, bo ja z dnia na dzien coraz bardziej boje sie porodu... i wklejam tabelke bo musze zmienic u siebie plec, jakos ze na 100% bedzie chlopak i dziewczynka a spodziewam sie jednego maluszka :) Azja...................tp. 29.10......2 ciąża.........córeczka Madzia Blondi.................tp. 1.11........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia.............tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30.................tp. 3.11........3 ciąża.........synek Miłosz mamajuleczk.........tp. 3.11........2 ciąża.........prawdop.chłopiec Justyna1991.........tp. 3.11........1 ciąża.........prawdop.dziewczynka Poznań marlena.26.06.......tp. 3.11........1 ciąża ........Oliwier Leonka5-11..........tp. 5.11........1 ciąża.........Leon......Warszawa madziolek_88........tp. 5.11........2 ciąża.........Antonina.....Poznań 1111ewa..............tp. 6.11........2 ciąża.........Agnieszka patisonek87..........tp. 6.11........2 ciąża.........dziewczynka-Judyta Bianka...Anglia Życiowa optym......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk Agnieszka1011.......tp. 10.11.......1 ciąża........chłopczyk.... karolaina83...........tp. 10.11.......1 ciąża........synek Jakub/Piotr Szczecin Maguś..................tp. 11.11.......2 ciąża........dziewczynka Gosia tatiana_xx............tp. 11.11.......1 ciąża........chłopiec Kamil....Szwajcaria ewela..................tp. 14.11........2 ciąża .......chłopczyk/Igor /Tychy Dagniesia 37.........tp. 14.11........4 ciąża........prawdop.chłopczyk justyk89..............tp. 16.11........1 ciąża........córeczka Kornelia martarta..............tp. 17.11.......1 ciąża ........pleć nieznana kasika26..............tp. 21.11........1 ciąża........płeć nieznana Creamyful.............tp. 21.11........1 ciaza........Michelle, Norwegia 21.11.2012............tp. 21.11........1 ciążą.......Wojtuś ...Warszawa idris....................tp.22.11........1ciąża.......d ziewczynka....Warszawa GosiaqKR..............tp. 23.11........1 ciąża.........Łucja, Aleksandra ....Kraków Listopadowa M.......tp. 23.11........1 ciąża.........płeć nieznana Maggie White.........tp. 23.11........1 ciąża........chłopczyk........Wrocław biegaczka.............tp. 24.11........2 ciąża.........Maksymilian AgataHa...............tp. 25.11........2 ciąża.........Feliks Anka271112...........tp. 27.11....... 2 ciążą.........prawdop.dziewczynka Grudzien_85..........tp. 28.11........1 ciąża.........dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skoro Dagniesia urodzila to moze by jakos zmienic u gory wpisywac te ktore juz urodzily? tylko ja nie mam na to pomyslu niech to napisze ktos kumaty :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja tez tak czekalam dzisiaj na goscia od markizy na balkonie, mial przyjsc wymienic miedzy 14-16 oczywiscie ze sie nie pokazal :/ wkurza mnie cos takiego bo ukladasz dzien pod taki termin i ktos ma to gdzies :/ 🌼 Patisonek to mi pomaga na szczescie, plecy nie bola juz tak. jak sciagnelam, bo one max 3 dni i nie chcialam zakladac to niecale 2dni wytrzymalam i kleilam znowu bo schylic sie nie moglam. 🌼 Dogniesia to super ze wszystko wporzadku u was :) i cieszysz sie malenstwem juz. zdrowka duuuuzo dla was :)) ❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼 1111ewa no wlasnie z tymi rozpieszczonymi zwierzakami to roznie jest, Gosia to faktycznie problem jak to nie wasz psiak bo ciezko komus uwage zrwocic :/ moja tez rozpieszczona strasznie jest ale w razie czego bez problemu moge ja zrzucic czy zabronic. narazie nie pcha sie tam gdzie nie moze wiec jak tak zostanie to mysle ze bedzie ok. 🌼 u mnie kolejny dzien bez sil, cos sie pokrece, cos porobie i zaraz usiasc musze. tego odpoczywania juz tez mam dosyc :/ brzuch mnie bolal potwornie wczesniej, jak na okres ale az palilo... i skorczy kilka, wszystko twarde. i wygladam jak zombie. az dzisiaj chcialam sie wypudrowac, bo oczy takie podkrazone, buzia marna blada... jakbym chora byla. a najlepszy moj M. jest. mowi do mnie ostatnio ze ten tydzien na porod jest dobry i jak nie urodze do 25.10 to potem dopiero po 7.11 bo on miedzy tymi dniami strasznie duzo pracy ma haha :D conajmniej jakbym ja sobie wybierala :] dzisiaj przyszedl z pracy i mowi do mnie ze na spacer juz mnei nei pusci bo nie wiadomo czy wroce o wlasnych silach ale zebym po domu pochodzila bo dzisiaj i jutro dobry dzien zeby rodzic jest :D jego sie poczucie humoru trzyma bezprzerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podpatrzylam na innym forum i ta tabele zrobilam tak, zawsze ktoras moze cos zmienic czy dopisac bo nie wiem czy wszystko ;) czekające na swoje maleństwa NICK TERMIN CIĄŻa PŁEĆ Azja................tp. 29.10.......2 ciąża.........córeczka Madzia Blondi..............tp. 1.11........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia...........tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30..............tp. 3.11........3 ciąża.........synek Miłosz mamajuleczk.........tp. 3.11........2 ciąża.........prawdop.chłopiec Justyna1991.........tp. 3.11........1 ciąża.........prawdop.dziewczynka Poznań marlena.26.06.......tp. 3.11........1 ciąża ........Oliwier Leonka5-11..........tp. 5.11........1 ciąża.........Leon......Warszawa madziolek_88........tp. 5.11........2 ciąża.........Antonina.....Poznań 1111ewa.............tp. 6.11........2 ciąża.........Agnieszka patisonek87.........tp. 6.11........2 ciąża.........dziewczynka-Judyta Bianka...Anglia Życiowa optym.......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk Agnieszka1011.......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk.... karolaina83.........tp. 10.11.......1 ciąża.........synek Jakub/Piotr Szczecin Maguś...............tp. 11.11.......2 ciąża.........dziewczynka Gosia tatiana_xx..........tp. 11.11.......1 ciąża.........chłopiec Kamil....Szwajcaria ewela...............tp. 14.11.......2 ciąża ........chłopczyk/Igor /Tychy Dagniesia 37........tp. 14.11.......4 ciąża.........prawdop.chłopczyk justyk89............tp. 16.11.......1 ciąża.........córeczka Kornelia martarta............tp. 17.11.......1 ciąża ........pleć nieznana kasika26............tp. 21.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Creamyful...........tp. 21.11.......1 ciaza.........Michelle, Norwegia 21.11.2012..........tp. 21.11.......1 ciążą.........Wojtuś ...Warszawa idris...............tp. 22.11.......1 ciąża.........dziewczynka....Warszawa GosiaqKR............tp. 23.11.......1 ciąża.........Łucja, Aleksandra ....Kraków Listopadowa M.......tp. 23.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Maggie White........tp. 23.11.......1 ciąża.........chłopczyk........Wrocław biegaczka...........tp. 24.11.......2 ciąża.........Maksymilian AgataHa.............tp. 25.11.......2 ciąża.........Feliks Anka271112..........tp. 27.11...... 2 ciążą.........prawdop.dziewczynka Grudzien_85.........tp. 28.11.......1 ciąża.........dziewczynka tulące swoje maleństwa NICK TERMIN PORODU DATA PORODU WAGA DŁUGOŚĆ RP IMIĘ Dagniesia37........14.11.................13.10...........3100.........50cm..........CC.......Kubuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.................czekające na swoje maleństwa............... NICK.................TERMIN..........CIĄŻA..............PŁEĆ Azja................tp. 29.10.......2 ciąża.........córeczka Madzia Blondi..............tp. 1.11........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia...........tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30..............tp. 3.11........3 ciąża.........synek Miłosz mamajuleczk.........tp. 3.11........2 ciąża.........prawdop.chłopiec Justyna1991.........tp. 3.11........1 ciąża.........prawdop.dziewczynka Poznań marlena.26.06.......tp. 3.11........1 ciąża ........Oliwier Leonka5-11..........tp. 5.11........1 ciąża.........Leon......Warszawa madziolek_88........tp. 5.11........2 ciąża.........Antonina.....Poznań 1111ewa.............tp. 6.11........2 ciąża.........Agnieszka patisonek87.........tp. 6.11........2 ciąża.........dziewczynka-Judyta Bianka...Anglia Życiowa optym.......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk Agnieszka1011.......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk.... karolaina83.........tp. 10.11.......1 ciąża.........synek Jakub/Piotr Szczecin Maguś...............tp. 11.11.......2 ciąża.........dziewczynka Gosia tatiana_xx..........tp. 11.11.......1 ciąża.........chłopiec Kamil....Szwajcaria ewela...............tp. 14.11.......2 ciąża ........chłopczyk/Igor /Tychy Dagniesia 37........tp. 14.11.......4 ciąża.........prawdop.chłopczyk justyk89............tp. 16.11.......1 ciąża.........córeczka Kornelia martarta............tp. 17.11.......1 ciąża ........pleć nieznana kasika26............tp. 21.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Creamyful...........tp. 21.11.......1 ciaza.........Michelle, Norwegia 21.11.2012..........tp. 21.11.......1 ciążą.........Wojtuś ...Warszawa idris...............tp. 22.11.......1 ciąża.........dziewczynka....Warszawa GosiaqKR............tp. 23.11.......1 ciąża.........Łucja, Aleksandra ....Kraków Listopadowa M.......tp. 23.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Maggie White........tp. 23.11.......1 ciąża.........chłopczyk........Wrocław biegaczka...........tp. 24.11.......2 ciąża.........Maksymilian AgataHa.............tp. 25.11.......2 ciąża.........Feliks Anka271112..........tp. 27.11...... 2 ciążą.........prawdop.dziewczynka Grudzien_85.........tp. 28.11.......1 ciąża.........dziewczynka .......................tulące swoje maleństwa.......................... NICK..........TERMIN PORODU....DATA PORODU.....WAGA......DŁUGOŚĆ.....RP....IMIĘ Dagniesia37.....14.11...........13.10.........3100.......50cm.......CC....Kubuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grrrrrr.... moze ktorejs z Was to bardziej rowno wyjdzie..... ja z notatnikiem szalu dostane a nie mam tutaj nic innego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagnesia :) kochana, strasznie się cieszę, ucałuj tam Kubusia od forumowych ciotek :) Mnie za to dzisiaj cały dzień męczą te bóle podbrzusza i skurcze , wkońcu postanowiłam sobie je zmierzyć bo są od rana . Na szczęście narazie są nieregularne bo : -2 skurcze co 3 minuty potem 3 skurcze co 9 minut potem 2 skurcze co 12 minut potem 1 skurcz co 15 minut i znowu co 9 minut i tak mniejwięcej mam cały dzień :( . Mi naprawde zależy, żeby jeszcze tydzień pochodzić. Tak się zastanawiam kiedy reagować i wogóle może iść jutro na KTG , bo ja już nie wiem. W piątek byłam u gina i wszystko było ok tzn. porodu ani widu ani slychu - oby ... Czuję się jak pierworódka, ale z Amelką miałam zupełnie inaczej ... Z drugiej strony jak mam się tak męczyć jeszcze 4 tygodnie to ja dziękuję (za równy miesiąc mam termin) . No to się wyżaliłam i mogę iść spać ;) . Przepraszam Was za moje marudzenie . Mała blondynka jak ty wytrzymujesz te bóle i skurcze, jeszcze pipa mnie nie boli, także jeszcze wiele przede mną :D Ja mój płaszcz noszę poprostu rozpięty, dobrze że taka ładna pogoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz polecimy po kolei jak już skurcze są to tylko czekać aż worek się rozwiąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz polecimy po kolei jak już skurcze są to tylko czekać aż worek się rozwiąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1111 ewa i co mnie straszysz :) ja nie jestem jeszcze przygotowana psychicznie, torba spakowana troszkę byle jak ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatiana- tabelka fajnie wyszla, wlasnie o cos takiego mi chodzilo:) ahhhh ciekawe kto nastepny bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatiana- tabelka fajnie wyszla, wlasnie o cos takiego mi chodzilo:) ahhhh ciekawe kto nastepny bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski! Dagniesia Ogromne Gratulacje! Zdrówka dla Ciebie i Kubusia! Mi na szczęście wyniki się poprawiły-już ani białka ani leukocytów nie miałam. Więc szpital mnie ominął :) Po KTG poniedziałkowym wyszły skurcze- w ciągu 20 minut miałam 3. W ciągu dnia często odczuwam ale są nieregularne jeszcze. W przyszły wtorek standardowe badanie i USG- ciekawe czy Tośka do 3 kg dobiła :) Gosia za mailem jestem jak najbardziej za :) Leonka super że Leoś się odwrócił! Co do zwierzaków my mamy kota ale ona na górę rzadko wchodzi więc do łóżeczka się nie przymierza ale jak synka fotelik stoi w korytarzu to śpi w nim-myślę że do wózka też będzie się pchać :/ najwyżej wózio będziemy nakrywać... Miłego wieczoru Ciekawa jestem która następna będzie tulić Maluszka :) aaaa... witam nową Listopadówkę :) JeszczeTroszke-co do szpitala to może lepiej Grodzisk WLKP niż Kościan?... Porodówka w grodzisku ma same dobre opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) po pierwsze ogromne gratulacje dla Dagniesi, to, że już jedna z nas sie rozpakowala swiadczy tylko o tym,ze terminy reszty zblizaja sie wieeeelkimi krokami :) ja ostatnio niezbyt aktywna jestem,bo otworzylismy wlasnie hurtownie i troche pomagam mezowi,tzn pomagalam do wczorajszej wizyty...Maly juz jest glowka w dol,ale i tak 19.11 bede miala cc,bo po pierwsze mam rozejscie spojenia lonowego-10mm, jak sie powiekszy moze byc nieciekawie :( a jest to prawdopodobnie wynikiem tego, ze Felo wazy juz 3300, obwod glowki ma juz 34 cm czyli tyle,ile Nina jak sie urodzila no i po trzecie-mam jakas mega dluga szyjke i lekarz mowi,ze nie ma szans,zebym urodzila naturalnie,ze znowu skonczyloby sie na wywolaniu i w koncu na cc,jak przy Nince. dlatego tez nie zrobia mi 3 tyg wczesniej cesarki jak planowal-mial nadzieje,ze szyjka bedzie nieco krotsza. zostal mi jeszcze miesiac,akurat na nadrobienie zaleglosci w czytaniu i filmach,bo nie bardzo moge chodzic i siedziec,wiec teraz glownie leze :( ciekawe,ktora z nas bedzie nastepna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeszczeTroszke
madziolek_88 wiesz, chyba co kobieta to inna opinia. Moja znajoma rodzila w Grodzisku i jest bardzo niezadowolona..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzisiaj ruch :) :) :) Dagniesia - wielkie gratulacje. Czytałam Twoj wpis jadąc autobusem i dobrze, że u nas dziś słońce było miałam ciemne okulary na nosie jak łezka w oku się zakręciła :) Fajcie Ci, że masz już maluszka ze sobą ! 🌼 Mam nadzieję jednak, że waga Leona nie będzie taka duża i dam sobię radę przez SN 🌼 Ja też narazie żadnych skurczy i bóli. Ogólnie tylko cięzej się chodzi i czasem coś tam lekko zakłuje. Aaaa i któraś pisała, że pipka boli przy podcieraniu - mnie też :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela. A wiesz co skurcze jakoś mi bardzo nie przeszkadzają... no i tam plecy bolą, dalej mam ten ucisk i pod piersią mnie nawala czasem bardzo mocno, nogi często bolą, ale to pikuś wszystko tak naprawdę właśnie przy tym bólu kości miednicy... ooooooo skurcz.... :D hehe ... no to ten ból miednicy to to jest największa masakra i serio jak dzisiaj będzie mnie bolało tak jak wczoraj to będę sobie ryczała do poduszki, może przynajmniej płacz mnie zmęczy i usnę :P Połaziliśmy dzisiaj po sklepach meblowych i w jednym były ruchome schody w górę a w dół normalne... wstyd mi było bo zejść nie mogłam. I tak pomału się staczałam, a mój coś tam marudził bo nie wiedział o co mi chodzi bo szeptem mówiłam co mnie boli, w końcu nie wytrzymałam i mówię tak normalnie " no przecież kurwa mówię, że cipa mnie boli" :D od razu się ze sklepu zawinęłam, ale mi normalnie ciśnienie podniósł bo mówię raz drugi trzeci, że pipa boli, że miednica... a ten coooo? cooooo? no chodź, no schodź.... :D masakra :D A jeszcze wychodziłam z domu to ok było, w sumie jak wsiadłam do auta to przy wysiadaniu był problem i wiało strasznie to takim lekkim biegiem przez parking i chyba to mnie za bardzo rozruszało ;) W domu wzięłam długą kąpiel w wannie to zapomniałam o bólu... ale po wyjściu teraz boli jeszcze bardziej. Jak siedzę to tak z nogami bardzo szeroko i nie boli chociaż nie wiem czy sobie może porodu nie przyspieszę taką pozycją :D ... ooooo znowu skurcz :D ... ale w sumie mogę przyspieszać już ;) 🌼 tatiana Nooo to widzisz ja mam zakaz wychodzenia z domu już od tygodnia od mojego :) No i z pracą też mi tak mówił :P Ostatnio, że muszą wyrobić zlecenie to żebym jeszcze nie rodziła, od wczoraj przenieśli go w inne miejsce to mówi, że teraz mam czas na rodzenie... skończą tą robotę, zaczną inną i będzie chciał mnie zakorkować jak dużo pracy będzie :P 🌼 Ja jutro mam w planach mycie górnych okien - mam mieszkanie wysokie na 3,3m i normalnie myję często te okna "normalne", a nad nimi mam takie jakby połówki to je myje co któreś mycie bo z drabiny tylko i wyłącznie... kiedyś słyszałam, że mycie okien przyspiesza poród ;) ;) ;) to pierw zrobię zupę i pierogi, a później pomyje ;) 🌼 Kręci mnie młody w brzuchu to chyba się położę... ale nie no mam stopy nakremowane i owinięte folią aluminiową, w ciepłych skarpetach :D to jeszcze muszę to zmyć ;) Młoda śpi z nami dzisiaj, po wczorajszej ledwo przespanej nocy, rano wstałam jak mój do pracy i spać nie mogłam, a jak młoda przyszła to się w nią wtuliłam i usnęłam więc dzisiaj dostała pozwolenie spać całą noc z nami... przytulę się i może zadziała uspokajająco :) 🌼 A tak poza tym to też mi się wydaje, że teraz już zaczniemy jedna po drugiej się rozpakowywać :) a jak już listopad się zacznie to pewnie całkiem poród będzie gonił poród :) Szkoda tylko, że część mam z tabelki wcale się już nie odzywa, może nawet nie wiemy, a więcej "nas" tuli już swoje maluszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja dziś na szybko bo znowu dziś na badanie .... a że ładna pogoda znów to może ten szpital w końcu odwiedzę jeszcze co chcę w nim rodzić. Maila założę, miałam wczoraj ale jeszcze znajoma wpadła, mąż z pracy wrócił,,, nie miałam kiedy , może dziś. 😍 Takie ogólne pytanie bo tu któreś dziewczyny jeszcze oprócz Marty miały zmianę płci , że jeden lekarz widział tak drugi tak ??? wyjaśniło się coś przy kolejnych badaniach ??? Mnie potwierdziła na 100% dziewczynkę, ale wszyscy w koło mi o pomyłkach mówią i nie wiem co mam myśleć . 😍 Dziewczyny ,,, jakie skurcze :) o czym Wy normalnie do mnie gadacie :) ja czuje że przenoszę jak nic, mam termin na 23 l. a jakoś czuję że koło 28 - 30 urodzę dopiero jak nie w grudniu :D wizyty dopiero teraz zaczął ustalać co 2 tygodnie, :) 😍 Dziewczynką które już niedomagają pomału życzę wytrwałości i bądź co bądź lekkich objawów :) 😍 jeszcze ja spróbuje z tą Tabelką powalczyć. 😍 😍 😍 .................czekające na swoje maleństwa............... 🌼 NICK...............TERMIN..........CIĄŻA............PŁEĆ......................................................................................................................................... Azja...................tp. 29.10.......2 ciąża.........córeczka Madzia Blondi.................tp. 1.11........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia.............tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30................tp. 3.11........3 ciąża..........synek Miłosz mamajuleczk........tp. 3.11........2 ciąża..........prawdop.chłopiec Justyna1991........tp. 3.11.........1 ciąża.........prawdop.dziewczynka Poznań marlena.26.06......tp. 3.11.........1 ciąża ........Oliwier Leonka5-11..........tp. 5.11........1 ciąża.........Leon......Warszawa madziolek_88........tp. 5.11........2 ciąża.........Antonina.....Poznań 1111ewa..............tp. 6.11........2 ciąża.........Agnieszka patisonek87.........tp. 6.11.........2 ciąża.........dziewczynka-Judyta Bianka..Anglia Życiowa optym......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk Agnieszka1011......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk.... karolaina83..........tp. 10.11.......1 ciąża.........synek Jakub/Piotr Szczecin Maguś.................tp. 11.11.......2 ciąża.........dziewczynka Gosia tatiana_xx...........tp. 11.11.......1 ciąża.........chłopiec Kamil....Szwajcaria ewela..................tp. 14.11.......2 ciąża ........chłopczyk/Igor /Tychy Dagniesia 37.........tp. 14.11.......4 ciąża.........prawdop.chłopczyk justyk89..............tp. 16.11.......1 ciąża.........córeczka Kornelia martarta.............tp. 17.11.......1 ciąża .........pleć nieznana kasika26..............tp. 21.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Creamyful............tp. 21.11.......1 ciaza..........Michelle, Norwegia 21.11.2012...........tp. 21.11.......1 ciążą.........Wojtuś ...Warszawa idris...................tp. 22.11.......1 ciąża..........dziewczynka....Warszawa GosiaqKR.............tp. 23.11.......1 ciąża..........Łucja, Aleksandra ....Kraków Listopadowa M......tp. 23.11.......1 ciąża..........płeć nieznana MaggieWhite........tp. 23.11.......1 ciąża..........chłopczyk........Wrocław biegaczka............tp. 24.11.......2 ciąża.........Maksymilian AgataHa..............tp. 25.11.......2 ciąża..........Feliks Anka271112..........tp. 27.11...... 2 ciążą..........prawdop.dziewczynka Grudzien_85.........tp. 28.11.......1 ciąża..........dziewczynka 🌼 .......................tulące swoje maleństwa.......................... 🌼 NICK....................T.POR..........D.POR.......WAGA.....DŁUGOŚĆ....RP....IMIĘ ............................................................................................. Dagniesia37...........14.11...........13.10........3100....... 50cm.......CC....Kubuś 🌼 jak się nie rozsypie po wysłaniu będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×