Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

||MimisiA||

Szukam koleżanek do wspólnego odchudzania -25 kg:) Kto ze mną??

Polecane posty

a ja znowu nie mam cierpliwości do dzieci,chociaż starsi potrafią dać nieźle popalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieciaki jadą do szkoły mąż do pracy a ja mogę pospać,ale o tej porze roku mi się nie chce ,zimą zawsze się kładę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłaś jak ktoś porusza temat nadwagi jakie są automatycznie ataki i wyzwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kiedyś już o tym pisałam od razu są wyzwiska i to bardzo nie miłe itd dziwne że tutaj jeszcze się nikt taki nie pojawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjjjj taaakk:D Siedzę i się zastanawiam ile by mi waga na dzień dzisiejszy pokazała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę pod kołdrę i będę czekać na R:) Jutro wpadnę po pracy:) Dobranoc!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski kochane!!!! Ale mialam do czytania!Widac ile istot ludzkich na tym swiecie ,tale zmartwien i klopotow,kazdaz nas cos ma,no ale takie to nasze zycie. Dobrze,ze mamy tu siebie.Sama wiem po sobie wygadalam sie wczoraj WAm co lezalo mi ""watrobie""i dzisiaj jest mi duzo lepiej!:) Waga powrocila na miejsce,a nawet 100 gr mniej,ale wyobrazcie sobie jescze nie mam 68.000 tylko 68.100 hahahahaha o moj losie -smieszne,ale taka jest prawda!!!! Dzisiaj podkrecam srubke w jedzeniu. Sniadanko-twarozek i pomidor,kawa Dziewczynki milego ,slonecznego dzionka i duzo usmiechu ,niech te problemy nas w koncu opuszczz!!!!-wierze ,ze tak bedzie!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczny. JA tez mialam do czytania i jeszcze mam :D Ale bylam chora w sumie jestem nadal i nie mialam na nic ochoty. Chcialalm sie odezwac chyba w niedziele ale po tym jak zobaczylam ten film 4 minutowy o tej malezyjskiej suc.. to dostalam takiego dola ze nie moglam nic napisac. Ale jest mi lepiej i bede zagladac. DZIEWCZYNY GRATULUJE SPADKOW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) kurcze jak tu jest fajnie :) można się wygadać, super. nie krytykujemy się, a wspieramy, znajomej się tak nie da wygadać nawet, bo dupę obrobi potem za plecami. no ale dziewczynki....życie.... idę dziś pozanosić cv. trzymajcie kciuki, żebyw końcu coś się trafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybkiego powrotu do zdowka:):):) Ciesze sie ,ze cie ""dol"" juz opuscil:),mnie powoli tez opuszczea;) Milusia-naturalnie trzymamm moooocnoooo kciuki i nie dziekuj !!!,ale powodzonka Ci zycze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Kochane:) mjluska trzymam kciuki:) kuknijcie na moją stopkę;) a teraz zmykam papa do wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna-brawo!!!!ciesze sie niezmiernie!!!!gratki kochana!!!!:):D ok,kochane to do pozniej ,zmykam powoli,jescze musze do mojej mamci dryndnac-dzwonie codziennie rano ,jak tu zamieszkalam!!! pa,do pozniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje kochane CZARNA- gratuluje super ci waga schodzi :) ANGEL-nic mi nie mów ja wczoraj nie moglam zasnac tak za mna ten filmik chodzi juz sobie powiedzialam ze nigdy wiecej w takie linki nie wchodzę bo pozniej mam dola przez nastepnych pare dni :(:( ale najwazniejsze ze dzieciatko jest w dobrych rekach a matka siedzi jak narazie gorsze jest to ze moze odzyskac dziecko :(:( Ja wlasnie pije kawe mialam sie wyprowadzac w piatek a wyprowadzam sie w czwartek :D:D:D wiec czeka mnie dzis duzo roboty , wlasnie pranie robie juz ostatnie tutaj :) buziaki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna - BRAWO! Natalia ja mam zdac klucze 9 czerwca a jeszcze ni wiem dokladnie gdzie sie sprzeprowadze bo czekam na telefon wazny i jezeli to nie wypali to bede szla na to co mi agencja proponuje a nie chcialabym bo jednak 3 kondygnacje to dla mnie za duzo :( a ty gdzie sie przeprowadzasz ( miejscowosc) jezeli wolno mi wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wracam na stare smieci hehehe Do Goole kolo doncater znalezlismy fana chate i bez bonda bo tu jest taka agencja ze tylko ubezpieczenie sie placi fajna nawet na górze 3 pokoje i lazienka na dole living room dining room kuchnia i toaleta z przodu maly ogród i z tyłu b.duzy ogród ok 70m na 20 i za dobra kase bo 550 za sam rent jestesmy zadowoleni z tego ze nam sie tak trafilo ale musze isc do pracy bo po dodaniu rachunków i council tax to wyjdzie nas ok 1000f miesiecznie a moj nie da rady sam tego ogarnąc teraz mieszkam na flacie 1 pokuj salon kuchnia lazienka i toaleta ładny nowoczesny placimy za rent 375 ale dziewczyno nie dosc ze na wsi to oplaty za prad (tu wszystko na prad) okna zabytkowe nie wymienia wychodzi nasz ok 1000 tak samo za oplaty :O:O na zime tu zamarzalismy a nie moglismy sie wyprowadzic bo podpisalismy kontract na 6 mies. grzejniki tu nie wymienione tylko 1 i tak pizdzilo gorzej niz za oknem musielismy dogrzewac farelką i kolosalne rachunki na miesiac raz za prad nam przyszlo prawie 300F!!!! niby wizualnie zajebiste mieszkanie ale tak naprawde gówno deszcz mocniej popadal i mnie w kuchni zalało :D:D a okien na zime nie da sie otworzyc zeby wywietrzyc albo cos takie stare i spuchniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Dobrze czasem wyrzucić z siebie smutki, a by nabrać siły na walkę z szarą rzeczywistością. Można upadać wiele razy, ale najważniejsze, aby po takim upadku wstać, zebrać się w sobie i dalej przeć do przodu. mieć marzenia, do których będzie się dążyć. Trzymam za Was wszystkie kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×