Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość gość_M
anetka, masz mieć badania i może zrobi Ci lekarka cytologię więc lepiej przed lekarzem sie wstrzymaj jeżeli chcesz miec wiarygodny posiew. A tak to zapisz sobie wszystkie pytania jakie masz, bo będziesz u lekarza o 16 a to najlepsze źródło dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Ewka, założę się że jesteś w ciąży :) JAKICH Ty jeszcze potrzebujesz dowodów? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 2 lat sie staram i nie mogę w to uwierzyć a co z tym zastrzykiem otrivelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Ewa spokojnie stres jest bee. Wieczorem lekarz Ci wszystko powie. Znalazłam info, że podobno te zastrzyki do 12 dni potrafią pokazywać ciążę, więc wiadomo, że nic nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie na ulotce jest że do 10 dni. Zwariuje do wieczora tyle czekam na ta ciąże i nie chce się zbyt pozytywnie nastawiać żeby sie nie rozczarować. A z drugiej strony ciesze sie jakie to zakręcone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc M...koniecznie w sobote widzimy tu Twoj wynik na kafe:P nawet o 5 rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
kochane jakie wy macie tempo dzisiaj :) anetka-gratuluję i zazdroszczę bardzoooo :) dobrze się rozpoczyna marzec :) słuchajcie wróciłam właśnie z usg i jestem normalnie w skowronkach :) w prawym jajniku pęcherzyk 17mm (ale nie mogła go dokładnie zmierzyc bo był wysoko w jajniku więc teoretycznie może być większy ) i najlepsze teraz.....zapadnięty...i płyn w zatoce Douglasa a to oznacza że była OWULACJA !!! :) wiecie jaka jestem szczęśliwa :) najgorsze jest to że wczoraj brak sexu :( ale przedwczoraj był i coś tam może przeżyło :)i dzisiaj kazała się nam ostro starać jeszcze bo tak na prawdę to nie wiadomo czy owulacja była wczoraj czy dzisiaj z rana np. Ale zawsze to jakieś szanse są :) jestem taka szczęśliwa kurczę :) i Moja Pani doktor mówi do mnie że ma nadzieję że mi się w końcu uda bo juz nie może patrzeć w te moje smutne oczka :) jejku mam najlepszą lekarkę na świecie :) kurcze super dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
ewka bądz dobrej myśli :) gość M kiedy testowanie? goalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
goalka u ciebie też niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Brzoskwinka, to co Ty tutaj jeszcze robisz czemu nie w łóżku z mężem??? Pamiętaj nogi do góry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka to szybciutko do lozka, do kuchni, lazienki gdzie tylko chcecie:) ja spodziewany okres mam miec w pon-wt, to zalezy, bo okres mam co 28 dni jednak ostatni byl co 29. bardziej obstawiam wtorek, bo we wtorek czulam bol owulacyjny a wiadomo, ze od owulacji najczesciej pozostaje 14 dni do okresu. w sobote chyba zrobie test z samego rana, bo maz wykatkowo idzie do pracy wiec spokojnie zrobie to sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Mój mąż się nie zgadza na testowanie bez niego, zawsze mi zabiera patyk i to on odczytuje wynik....jestem chyba jedyną kobietą, która dowiaduje się od męża, że spodziewa się dziecka :) już raz tak miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
meża nie ma w domu :( dopiero wieczorem wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
cieszę się że u was tak dobrze. brzoskwinka14 no to dzisiaj zapowiada sie u was intensywny wieczór. ja siedzę i płaczę zaczęłam krwawić nie wiem co sie dzieje ... moja doktor będzie dopiero za 2 tygodnie męża nie ma będzie wieczorem nie wiem co robić o co chodzi z tym krwawieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Papi ale Ty masz okres dopiero 24 tak? Kiedy miałas okres, był on normalny? Bierzesz jakies leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
tak 24 mam okres nic nie biorę zawsze mam tak 4 czy 3 dni i bardzo bolesny dość dużo go mam, ten był nie zbyt bolesny choć 2 razy wymiotowałam wczasie @ i nawet całego opakowania nie zużyłam co wcześniej był standard , boje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
jeszcze te dzisiejsze wymioty,, nigdy wcześniej tak nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
biedactwo...Papi a nie możesz iść do innego lekarza trochę wcześniej? No bo jednak 2tyg. to dość długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
właśnie papi ,może umów sie na wizytę do innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
dzwonię i dzwonię nikt nie odbiera.nie wiem co do licha się stało oszaleje nie długo . krwawienie niby przestaje . własnie zmieniłam podpaskę ;( nic mnie nie boli rano czułam troche jajniki ale tak to nic . spróbuje jeszcze się dodzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Muszę poprawić, bo myślałam, że to daty owulacji:P No to laski, ja zaczynam teraz zabawę z mężem ;) Gość_M*****31 lat****2 cykl starań******4-9.03.2014 brzoskwinka14*****21 lat*****12 cykl starań*****18.03.2014 Laurkachmurka****26 lat***** 3 cykl starań *******30.03.2014 Alekosandra1906****24 lata******2 cykl starań*****27.03.2014 andzia*****20 lat*****9 cykl starań******25.02.2014 nemesisowa*****24 lata****5 cykl staran****4.03.2014 Goalka******27,5*****2cykl staran*****10.;03.2014 dzelkaa*****27lat*****9cykl stran*****16,03,2014 tajska_zupka*****23lat*****2 cykl staran*****02.03.2014 papi11******22lat****2 cykl starań****24.03.2014 MalinkA1232****25lat***3 cykl starań***05.04.2014 Chcebycmama89****25 lat****3 cykl starań******28.03.2014 evilinka****30 lat****2 cykl starań******27.02.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
już wczoraj chciałam, ale się bronił, bo miał gorączkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Kurcze, gubię się już kto miał kreseczki kto ma okres... Tyle postów pojawia się w ciągu 1 dnia...a Ty papi11 w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
może miałaś plamienia implantacyjne? Może to ciąża jednak? Spokojnie, umów się do lekarza jak najszybciej. Jeśli to ciąża to dostaniesz luteinę albo coś innego. Wiele kobiet tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
evilinka wpisałaś date nastepnej @ chyba źle ;) mamy marzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostalam okres :( przepraszam, nie nadrobie... bardzo smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemesisowa
To bylam ja z tym okresem, zapomnialam sie zalogowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
namesisowa wiem co czujesz. przytulam mocno;* a powiedz mi robiłaś jakieś badania? może warto zrobić progesteron,tsh i pozostałe albo wybrać do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×