Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wracam do polski i bardzo sie ciesze :)

Polecane posty

Gość gość
Nikt normalny kto siedzi w PLu nie bedzie nikogo namawial do powrotu i jeszcze gratulowal. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracać? Do czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poziom tych wypowiedzi dokladnie pokazuje poziom naszych gwiazd emigracyjnych. Chorzy ludzie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej ci co w PLu wegetuja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byles u nich? Widziales jak zyja? Ze IIerdolisz farmazony w kazdym poscie. Wegetowac to ty fluku wegetujesz na wygnaniu. Musiales sIIerdalac z kraju jak szczur, bo z twoim rozgarnieciem i pomyslowoscia to bys w Polsce napewno nie przezyl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty za to taki rozgarniety i wiesz smieciu jak ja zyje. Pokazales inteligencje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smieszne jest to pier/dolenie ze sobie ktos nie radzi w PLu i dlatego wyjezdza :D i za granica radzi sobie doskonale :D za granica jest tepaku o wiele ciezej. Ha w PLu radzilem sobie doskonale i wyjechalem smieciu BO MI SIE ZNUDZIL PL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qrwy emigracyjne hau, hau ,hau. Boli was sciery? Ma bolec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boli. Boli jak ch/uj - twoja glupota rzecz jasna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie autorka
a gdzie autorka tematu i co teraz porabia w PLu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając wasze wypowiedzi ( nie wszystkie , ale jednak pojawiają sie takowe , ze sie włos jeży ).... Zadaje sobie pytanie ... Dlaczego u niektórych tyle jadu i szyderstwa ? Każdy robi jak chce .... Nie mam powodu tez , nie wierzyć tym, co piszą , ze "cos " w PL juz maja ... Ze zainwestowali i im starczy , pozostaje tylko pogratulować i życzyć powidzenia ! My rownież jestesmy od 10 lat w uk , tez myślimy nad powrotem do naszej Polski , zwłaszcza teraz gdy rodzina nam sie powiększyła ;) chcemy dla coreczki jak najlepiej ;) i podobnie jak u niektórych jest straszna tęsknota zwyczajnie -za rodzina , za normalnym życiem " codziennością " i choć oboje z mężem nie pracujemy za minimum i mamy do czego wracać bo dom i mieszkanie czekają w pl ... Nadal pozostaje pytanie wracać czy nie .Gratuluje tym co decyzje juz podjęli i zyczymy powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracać, a zaszczance niech gnija w uka. Ja wróciłem prawie rok temu, to była najlepsza decyzja w moim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skazać moje dzieci na pobyt w PL? Chyba oszalałeś. Nie po to wyjeżdżałem z tego gooowna żeby wracać i dalej męczyć się w tym nienormalnym kraiku z obrzeży Europy. Przecież tam są pensje jak w Zambezi i 35.000.000 białych murzynów desperacko walczy o przeżycie. Stamtąd każdy kto może śpi/er/da/la i tak tam jest od Mieszka I czy jak kto woli od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To by się zgadzało, bo 3.000.000 już się wy/sr/ały na ten polski dobrobyt i nigdy nie wrócą. A drugie tyle się pakuje albo już są w drodze. Przecież ten obsr/any kraik istnieje tylko teoretycznie. To montownia na potrzeby UE. Ciule żrą szczaw i mirabelki żeby przeżyć od wypłaty do wypłaty. No to jaki ustrój teraz będziecie wybierali, bo wszystkie już śpi/er/do/li/li/ście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 mln czyli nieco ponad 5 % społeczeństwa, a więc tyle ile wynosi margines społeczny. Banda nieudaczników, nierobow, nieukow, alkoholikow pijacyh piwa po dachach, absolwentów wsbzdetow i zawodowek. Sam syf, który szoruje kible w uka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ty nie wyjechałeś tzn że syf został w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ty nie masz dzieci cwelu z uk, walisz sie z dmuchana lala na pokoiku BUEHEHEEEEE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten 3% margines to siedzi w pl i wyciąga łapy po 500 plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3mln siedza w uk i 90% z nich wyciaga łapy po brytyjski socjal taka prawda. Pojechały tam szmaty rodzic dzieci i aby dostac mieszkanie od councilu :D :D ye/bane zdziry buehehehheeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie jak wyżej śmiecie. Jak nie było 500 + to smiecie marudzily, że państwo nie wspiera rodzin w PL. Teraz kuresto ma pretensje, że rodziny dostają kasę od państwa. Yebane, skurfiale matoły smierdzace ukowskim gownem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Je/bane przegrywy pedalskie wrocily bo im nie wyszlo w UK i teraz szczekaja na forum BUEHHHEEEEHHHEEEJHH jak to cudownie ze wrociliscie i juz nie robicie przypalu Polsce za granica. Je/bani pseudopatrioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Je/bane pedaly z podstawowym niepelnym, w UK jest okolo 800.000 Polakow (w tym w chu/j nedznych falszywych polaczkow). A 3m to chyba w sumie poza Polska. Nie chce mi sie teraz sprawdzac :D ale musze powiedziec ze rozpier/dalaja mnie te ci/oty co tu pisza, bingole i wuefisci - je/bani jak wszystko o wszystkich wiedza, gdzie ludzie pracuje (oczywiscie kazdy kible zmywa), ile zarabiaja, gdzie mieszkaja i co jedza. Wy je/bane pedaly chyba opisuja swoja nedzna wegeracje za geanica i powrot do matki na garnek BUEEEHHHHEEEHHHHEEEHHHEE bol dooppy ze ktos jest szczesliwy za granica i ma wszystko :D ch/uj wam w dooppy pedalskie zawistne gowna, dobrze ze juz was tu nie ma ci/oty BUEEEHHHHEEEHHHEEEHHEE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smieciu pocieszaj się cwelu, że mi nie wyszło. Nigdy nie będziesz brygadzista w uka i nigdy nie będziesz zarabiał ponad 2 tys funtow, ty obsrany brytyjskim gownem pastuchu. Liz dopę angolom pedale I pij tatre na dachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie o tym pisalem powyzej BUEEEHHHEEEHHHE :D przyglup przez duze P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi mulami nie ma co dyskutowac. oni (albo on) wiedza wszystko najlepiej. Niech im bedzie. Nie ma sensu wdawac sie w dyskusje z tym gownem. Nigdy nie spotkalem takich gowien czy w necie czy w realu. Dokladnie, mozecie sie nedzne polaczkowe gowna FALSZYWIE POCIESZAC ze ktos ma gorsze zycie od was. Nedzne pedaly, na tym polega wasza wegetacja. Zyczyc innym jak najgorzej. Jestem jednak pewny ze wszystko kiedys powroci i zaplacicie za to pedaly je/bane. Wiekszosc polaczkow taka jest i w ch/uj sie ciesze ze zakonczylem znajomosci z tymi gownami i wyjechalem za granice. :) nigdy wiecej lojalnosci i bezinteresownej przyjazni!!! J***c nedznych falszywych polaczkow i to gowno co tu spamuje u mysli ze wszystko o wszystkich wie i pozjadal wszystkie rozumy. Ch/uj ci w doope, wiemy ze to lubisz cwelu :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze, żeby wasi rodacy kapo-pracodawcy byli z was zadowoleni. A zarabiacie przecież aż za dużo, bo w PL wszystko jest takie tanie. Ceny są dopasowane do zarobków, więc nie zapominajcie: kto zarabia więcej ten płaci więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yebane śmiecie na ukowskich zmywakach, mieszkam 700 km od mojej mamy więc nawet ta teoria, że wróciłem na garnuszk się nie sprawdza. WrociLem bo widziałem jak tam się żyje, jakie są ceny, jak są traktowani Polacy. Zarabiając 2 tys funtow ciężko było dostać kredyt na ta dompodobna stodole, która dumnie nazywacie domem. Widziałem ile kosztuje byle kurs na głupiego hydraulika. Swoje śmieszne szkółki na jakiś koledzach ala wsbzdet możecie wsadzić sobie w dopę. Zrobicie po nich kariery co najwyżej w resteuracji Costa, jako kierownik zmiany. Wy nędzne kreatury po wsbzdetach. Gnijcie w jukeju śmiecie i czyście te kible aż wam d**y pekna. Kocham Cię PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoje wszystkie teorie tez sie nie sprawdzily jesli o mnie chodzi ale pocieszaj sie cwelu ze mam gorsze zycie niz ty cwelu zmywajacy kible :D 🖐️ 🖐️ 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×