Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maxi_ja

Ze 111 do70... 40lat i 40kg do zrzucenia, ktos jeszcze?

Polecane posty

A ze świeżego też lubię:) Ogólnie łososia lubię w każdej postaci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bieda dzis straszna u mnie - własnie wbiłam do dziennika, nie mam nawet 1200kcal, a jestem pełna, w końcu nie zrobiłam koktajlu, bo za późno było tylko wrzuciłam warzywka na patelnię i udusilam ze schabem. Może jeszcze jakiś orzech skubnę, chociaz juz późno. Nie chcialabym sobie passy rozwalić, ale z drugiej strony - czy można czasem niedojeść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasssolka73
Można , nic się nie stanie.U mnie dobrze , wczorajszy plan wykonany.Czuję , że robię się lżejsza, jakoś łatwiej mi się schylić. Wieczory coraz lepsze, nie podjadam , nie piję piwka ani winka.Przed zaśnięciem dopadł mi lekki głód ale wypiłam szklankę wody i zasnęłam.Jednak da się , trzeba tylko trochę powalczyć. Teraz jestem po kawie , za chwilę robię sobie śniadanie ; 2 jajka smażone na odrobinie masła plus dwie deseczki chleba chrupkiego.Potem obiad nie wiem jeszcze jaki na podwieczorek szklanka kompotu z jabłek , potem ryba z puszki z dwoma deseczkami. Na razie ładnie mi waga schodzi , jakby tak dalej szło to na święta wielkanocne mogę być lżejsza o 10 kg.Byłoby cudownie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Ci idzie fassolka - łatwiej się trzymac jak waga spada:) Ja też juz czuję po górze, że jest szczuplejsza i brzuch nieco zszedł, chociaż z tym brzuchem to bedzie największy klopot, bo ję się, że mi skóra zostanie na końcu:( Planuje nosić bieliznę wyszczuplającą kilka zalecanych godzin dziennie, ale nie wiem, co poza tym moglabym zrobić jeszcze. Problemem będzie fałda pocesarkowa, którą utuczyłam z czasem... Jak macie jakieś pomysły to piszcie:) I młego dnia, wreszcie nie wieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 10
Witam Tak czytam was kobietki i myślę się przyłączyć o ile mogę.Mam 166 i 80 kg masakra moje samopoczucie oczywiście złe osiągnęło już szczyt.Muszę coś z tą wagą zrobić i pomyślałam że w grupie będzie łatwiej Mam jeden sukces za sobą 2 lata temu 85 kg na 65 w 4,5 miesiąca mój cel to na Wielkanoc 67 kg byłoby super co wy na to dam radę??? Najgorsze jest to że w domku gotuję 2 dania i ogólnie dużo smacznie i niekoniecznie zdrowo :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 10
Oczywiście zapomniałam dodać że co to za sukces kiedy nie potrafiłam utrzymać tej pięknej wagi to prawda zrzucić ciężko ale utrzymać... to dopiero jest baaardzo ciężko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misl
Przyklekam sie do was i ja i blagam o esparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miskl
Ale mi wyszla literowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy jest Wielkanoc Majka?;) Myślę, że to co załozyłaś jest do zrobienia zrobienia jesli to wypada w kwietniu, maju, a nie na pocz. marca;) A do Twojej wagi to tutaj pare osób wzdycha i tak:) Także zapraszamy i powiedz jaką masz dietę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Dzisiaj przechodzę lekki kryzys, mam ochotę na coś niedozwolonego. Ale trzymam się i mam nadzieje,że mi to minie. Boję się też stanąć na wagę aby się nie rozczarować :( Po sobie nie czuje,że coś schudłam :( Co robicie w takich kryzysach? Macie jakieś sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 10
Wielkanoc w kwietniu i nawet gdyby byla w marcu to i tak cel na połowę kwietnia zdaję sobie sprawę że marzec to zbyt krótko.Myślę dziewczyny że ważne jest w jakiej wadze będziemy się dobrze czuć jeśli chodzi o to wzdychanie do mojej wagi mnie potrzeba np.65 innej 75 a jeszcze innej z was 50 kg Nie wyobrażam sobie być aż tak szczuplą bo moim zdaniem babeczki w naszym wieku powinny mieć przód i tył ale to jest moje zdanie więc głową do góry i myslmy o tym dziewczyny ile nam indywidualnie potrzeba a będzie ok :) Co do diety zastosowanie takie jak ostatnio uwierzcie !!! tylko co mi do głowy przyszło nic nie zapisuję i nie planuje a jadłam i będę jeść tak : 5 posiłków 7,10,13,16,18 sta duuuuzo wody pieczywo ciemne góra 2 kromki w jednym posiłku masa owoców i warzyw w różnej postaci najczęściej na patelnię z dodatkiem ryby na parze lub filet bez panienki w ziołach czasem jajko sadzone ryż jogurty feta sałatki odeszły sosy fast foody ziemniaki nieszczęsne słodycze gazowane napoje itp teraz będzie ciężko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasimat - tak się czulam pod koniec ostatniego tygodnia... może stań kontrolnie na wadze? Jesli będzie mniej to się ucieszysz, jak nie to będziesz miec doping? A pokusę włączyłam do menu, tylko ja muszę doczekac do niedzieli, zeby smaka zrealizować:) majka - no tak to jest, dlatego ja chce tylko dociagnąc do 70, bo myślę, że już sie będę czuła z tym fantastycznie tyle miałam przed ciązami zreszta i było ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi_ja dziękuję Ci kochana :) Już wydaje mi się lepiej. Pozmieniałam w swojej diecie i znalazłam na dzisiaj pieczone jabłuszko i zjem coś słodkiego a jednocześnie dietetycznego. Teraz zamiast ćwiczyć rozsiadłam się przed TV i oglądam mecz Polska-Niemcy w piłce ręcznej. Myślicie,że spali to moje kalorie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł. hahaha.Mam nadzieje,że dostarczą mi wiele możliwości do kibicowania :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień całkiem dobrze sie kończy dieta bez wpadek ibardzo dużo wody. dziś mnie naszło na duże porządki więc chyba troche więcej tłuszczyku spaliłam . Widać nowe osoby -- napiszcie dziewczyny jakie diety stosujecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pożaliłam się wczoraj bo koleżanka znowu odwołała siłkę :( wiem, że jej się nie chce - co z tego trzeba ćwiczyć i koniec a z drugiej strony jestem głupia bo potrzebna mi czyjaś obecność !!! moja waga spada marniutko 😭 Miłego weekendu wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Dzisiaj było ważenie i mam 1,6 na minusie.:) Bardzo się cieszę bo myślałam,że na plusie będzie. Dzisiaj zaczynam następną fazę i na niej się najlepiej chudnie- zobaczymy. Maxi_ja Wczoraj niestety polegliśmy w meczu z Niemcami :( 26:29 ale dzielnie chłopaki walczyli. Blubber ja mam to samo ciągle potrzebuje kompanki do ćwiczeń i przez to nigdzie nie doszłam bo zawsze albo jednej albo drugiej coś wypada. Postanowiłam,że idę na Zumbe sammmaaa i Ty też spróbuj.Może jak koleżanka zobaczy efekty to pozazdrości i dołączy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 10
Kasimat gratuluję spadku wagi :-)U mnie zumba nie wchodzi w grę ale poćwiczę i pobiegam z dziećmi one będą miały frajdę a ja towarzystwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 10
Dziewczyny muszę od rana dodać nam trochę wiary w siebie bo chyba po to tu jesteśmy prawda? Otóż moja szwagierka schudła ze 115 uwaga!! Waży 79 kg trzyma się już piąty rok też ma 40 stke i odkąd weszłam do rodzinki a minęło już kilkanaście lat zawsze tak dużo wazyla żadnej sławnej diety nie zastosowała tylko mż.Więc da się...Daaaa się!!! I my daaaamy radę!!!! Dziewczyny bo jak nie my to kto...!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jak nie My to nikt !!! :):):) Majka dziękuje.Małymi kroczkami i do celu i po niepowodzeniach nie rzucajmy wszystkiego bo trzeba cały czas walczyć o siebie . Zaraz idę na kijki a wieczorem mam silne postanowienie poćwiczyć . Jestem po śniadaniu i niestety ser biały mnie pokonał 400g sera białego to za dużo lak dla mnie. Dopijam zieloną herbatę i lecę w plener .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) Nie wiem co mam powiedzieć na ćwiczenia wspólne - ja akurat sie lubię pocic w samotności i żeby mnie nikt nie widział:( Może chociaz szybki marsz na powietrzu jak inne zajęcia nie wyjdą? Kasimat - gratulacje:) Ale chciałam Cię zapytać ile masz i ile wzrostu, bo podczytuję wątek oxy i ciągle masz wrażenie, że masz za dużo kalorii - nie moglo sie tak zdarzyć, że za dużo policzyli? Chciałam wbic do kalkulatora, którego uzywam i zobaczyć co pokaże... Ja chyba dzis po południu pojade szukac śniegu, wszedzie na zachodzie jest a u nas bryza od morza topi wszystko! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi_ja o super to poproszę 176 mam a waga jak na stopce. Jestem po 9km na kijkach. U nas dzisiaj ciepło i się spociłam strasznie. A słyszałyście o pilingu fusami z kawy? Ja sobie czasami robię. Bardzo odżywia skórę i wygładza, polecam. Szkoda,ze u mnie z systematycznością na bakier. Teraz mam tydzień dla siebie bo się u nas ferie zaczęły i dzieci na wyjeździe.:) Co tu jeszcze dla skory mogę zrobić może podpowiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×