Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eWcia1975

Bardzo zmotywowana, od dzisiaj!!!

Polecane posty

Gość Syl1982
Witam i ja, dziś udało mi się zajrzeć wcześniej :) Ewcia z Anią to wy faktycznie bardzo mało jecie. Kilka dni można tak pociągnąć ale nie dłużej, więc proszę mi tu ogarnąć jakiś plan dnia ;) Ja standardowo dzień zaczęłam od kaanpki, później kawa, zielona herbata, a teraz poję się wodą i myślę o drugiej kawie, chętna któraś ? Kurde i znowu mam problem z obiadem, bo gotować dwóch nie mam zamiaru, więc nieźle trzeba się nakombinować żeby było dietetycznie i żeby dziewczyny zjadły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MelaniaT
no ja właśnie drugą piję,zaparzyłam sobie w takim czajniczku,nie wiem jak fachowo się nazywa,bo rozpuszczalna na mnie coś nie podziałała i snuję się smętnie po domu,może teraz się ocknę,koszmar z tym niskim ciśnieniem 90/60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl1982
to razem Melania kawkę wypijemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiikk
Na drugą kawkę ktoś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl1982
Ja jestem :) Co tam dziewczynki u Was? U mnie waga stoi od tygodnia, w sumię dziwić się nie mam co, bo każdego dnia podjadałam. Dzisiaj tak sobie wlaśnie myślę, że no fajnie zleciało ponad 8 kg, ale przecież nie taki był cel. Trzeba się brać do pracy i przypilnować trochę dietę, bo się tak bujam z tą wagą i bujam. To jak dziewczyny moze wyzwanie, do Świąt minus 2 kg ? Co wy na to, damy radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że damy, ja do 16 maja muszę zrzucić przynajmniej 15 a zostało jeszcze 8 z tych 15,wolałabym więcej no ale pomarzyć nikt mi nie zabroni :) co będzie to będzie oby waga spadała a nie rosła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania69kg
Jestem z kawa i sniadaniem jajko na miekko z rukola. Dalej cos nie moge jesc,ale sie zmuszam bo slabiutka jestem. Mowisz Sylwia,ze do swiat -2kg. Patrzac na tempo mojego chudniecia to moze byc ciezko,ale wyzwanie przyjmuje. Proponuje jutro rano oficjalne wazenie i moze jakas tabelke zrobimy dla zwiekszonej motywacji:-) Dziewczynki co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania gratuluje wyniku! :) Wczoraj 71 dziś 69 Osobiście jestem za,to jutro ważenie? Będzie większa motywacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl1982
Ok, jutro się ważymy :) jestem za! Ania czyli już w sumie 4 kg spadły? Super wynik. Mi też 4 od stycznia. A dziś na obiad kasza, pulpet i surówka z kapusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita
witam! ja też podejmuję wyzwanie , do świąt -2 kg ;) Tylko codziennego ważenia się nie podejmuję , bo pracuję na zmiany - wiec nie ogarnę. Przed chwilą się ważyłam i było 66,5 kg. U mnie utrzymuje się tempo ok 2 kg miesięcznie , więc jak się sprężę to dam radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani chyba nie chodziło o codzienne ważenie. Proponuje raz w tygodniu,bo przy codziennym więcej stresu byśmy miały niż motywacji,co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania69kg
Chodzilo mi o jutrzejsza wage,zeby bylo wiadomo ile mamy na starcie. Tabelke bym zrobila zeby wpisywac tygodniowe spadki ale... nie potrafie. A na takiej tabelce ladnie by bylo widac wyniki naszych zmagan i to pewnie tez wzmocniloby motywcje. No to ktora zrobi jak splyna wyniki porannych wazen:-) Bez tabelki tez mozemy np w kazdy czwartek zdawac raporty ile ktorej sie udalo zrzucic w przeciagu tygodnis. O matko jak pieknie bylobu zameldowac przed swietami 67 kg. U mnie to jest waga przy ktorej zaczynam sie dobrze czuc sama ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl1982
A gdzie Fii? Może co piątek bedziemy tak pisać : tydzie temu było 66 jest 65 kg, co wy na to? chyba ze któraś zrobi tą tabele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania69kg
Hej:-) No i sie zwazylam rano i jest wiecej o 0.6 kg niz wczoraj czyli 69.6kg. M lody mial wczoraj urodziny i nagrzeszylam ale tylko troszke. Nie zjadlam wiecej niz 1000-1200 kalorii ale za to same slodkosci:-( Jaka pogoda u Was,bo u mnie znowu zima za oknem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzien doberek dziewczyny ;) ciepla owsianka z rana napedza przemiane materii :) sama przetestowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ;) Melduje się z wagą 79,5 Za oknem mam śliczne słoneczko :) Tylko ten wiatr niepotrzebny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MelaniaT
Hej hej jestem i ja,też polubiłam owsiankę,wczoraj np na kolację zjadłam z chudym mlekiem,dziś popijam kawę i nie mam pomysłu co dalej,ostatnio tak się dorwałam do porządków wiosennych w ogrodzie,że do dziś mięsnie wszystkie czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl1982
witam witam :) Ania cóż że slodkie, przeciez nie przytyłas od tego w jeden dzień, może to woda, bo mi się często zatrzymuje po takich słodkich grzeszkach. A u mnie, cóż..... też się wkurzyłam bo na wadze więcej, czyli 66 kg, a było przecież 65,7 kg. Także Ania walczymy, niemamy wyjścia ;) czyli kolejne ważenie za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania69kg
Najgorsze jest to ze jeszcze mnie czekaja obchody tych urodzin dwa razy. Wczoraj byly tylko cukierki czekoladowe,ktorych Karol nie rozdal w szkole i na treningu. W nidziele impreza dla dzieci w sali zabaw a w przyszlym tygodniu rodzinna w domu. Czyli pieczenie dwoch tortow i rozne lakocie non stop . Obawiam sie o moja silna wole:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl1982
Te imprezy :( Ja miałam w domu imprezę 3 tyg temu i też sobie obiecywałam że nie będę podajdać. W efekcie wybierałam same lekkie jedzenie tłumacząc sobie, ze przecież znam smak tych wszystkich słodkich pyszonści a jedząc je będę miała tylko wyrzuty sumienia (oczywiście rurce z kremem sie nie oparłam ;) ) W weekend mam 2 imprezy imieniowe i to też będzie próba dla mojej silnej woli, tymbardziej że obiecałam sobie te 2 kg do Świąt. Myślę, ze najważniejsze to tak jeść by nie tyć, nawet jeśli to odchudzanie ma się przedłużyć o kilka tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eWcia1975
U mnie dziś 59,1 jeszcze trochę i będzie dobrze :-) Nadal nie mam apetytu, a najgorsze jest to, że nie jem zbyt zdrowo... Dziś owsianka, 2 banany i 2 batony musli...więcej nie wcisnę. Nie wiem co się dzieje, może chora będę że tak apetytu nie mam, nie wiem...Nawet kawy mniej piję, a to już zły znak :-) Ja też mam niestety imprezę niebawem, jutro imieniny mojej mamy i od tortu się nie wykręcę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja też z kawką przyszłam i z ... owsianką ;) pierwszy raz w życiu owsiankę jem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania69kg
Czesc Aniiikk Ja juz po kawce a nawet dwoch:-) Siedze sobie,patrze przez okno i plakac mi sie chce bo za oknem szaro,buro i mokro. Marze o sloncu! Przy takiej pogodzie nic mi sie nie chce. Chyba zostane meteopatka na stare lata:-) Dietkowa ok chociaz wczoraj znowu zjadlam te czekoladowe cukierki ale tylko 3 a nie 10. Cos nie moge od kilku dni sie zmobilizowac i isc na ta silownie pocwiczyc. Len mnie dopadl i tyle! Prosze o kopnia w 4-litery to moze je rusze i pojde wypocic troche sadelka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania69kh
Hej Sarita. I jak Ci smakuje ta owsianka?Ja uwielbiam,ale taka z odrobina soli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ania :) Owsianka może być - d**y nie urywa ale jest ok ;) dodałam kilka rodzynek i …łyżeczkę nasion Chii. Nie soliłam i nie słodziłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj jadłam owsiankę i przypomniało mi się jak jadłam ją jako dziecko,pyszna ale kaloryczna ;) Osobiście zrobiłam ją na chudym mleku z dodatkiem cynamonu i kawałkami jabłka. Ania rusz się rusz na tą siłownie bo po twojej wypowiedzi mi też się już nie chce na rower wsiadać ;),u mnie też brzydka pogoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania69kg
Sarita zainspirowalas mnie i moja owsianka tez juz sie gotuje. Na obiab zupa jarzynowa bulgoce obok owsianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbna tabelka : -----------------start------------19.03--------26.03.-------2.04--------Święta Syl1982--------66 kg eWcia1975----59,1 kg Aniiikk---------79,5 kg sarita----------66,5 kg Ania69kg------69,6 kg MelaniaT Fii Może się uda , bo nie jestem specem w tej kwestii. Jeśli coś pomyliłam to poprawcie mnie proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×