Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość Paula 24
Dziewczyny @ :( mam dość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Dziewczyny @ :( mam dość.... Nie rozumiem.. Jak test może wyjść a potem nic nie ma, czemu mi się to przytrafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Nie wiem czemu ale nie dodaje moich postów, u mnie @ przeczucia miałam dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Paula24, przykro mi bardzo :( też przez małpę teraz przechodzę... Może coś z tym testem było skopane, albo moze ciąża biochemiczna:/ ale bez sensu, że narobiło Ci nadziei. Ale zobaczysz, że w końcu się uda, przetrwaj to jakoś, jutro będziesz sie już lepiej czuła, a do owulacji najdzie Cię nowa energia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa124
Ehh takie to nie sprawiedliwe :( trzymaj się Paula kochana! Ja coś czuję za rogiem, że dostane @, a pozostało do niej gdzieś z 11 dni, a mnie bolą już plecy w dole, tak jak zwykle przed @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula kochana tule :( a taka mialam nadzieje ,ze ta bladzoocha jednak okaze sie byc dzidzia ...przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula24 "nie potrzebnych rad nie potrzebuje więc proszę sobie je schować w kieszen" X i kto miał rację? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Redfootball moja siostra w listopadzie miala zabieg lyzeczkowania (ciaza obumarla) i przechodzila ciaze pozamaciczna na przelomie maja i czerwca rowniez brala zastrzyki tych lekow ale niestety i tak musiala przejsc laparoskopie. Bardzo wspolczuje. Teraz musi sie udac:) Paula przykro mi ze tym razem sie nie udalo... rozowy kordonek daj znac jak odbierzesz wyniki. Czekamy z niecierpliwoscia na wspaniale wiesci. A ja nie moglam sie doczekac na wizyte 12 sierpnia i umowilam sie na jutro :) po tym co siostra przeszla bardzo boje sie o maluszka czekam az ten 1 trymestr sie skonczy choc troche odetchne. Pozdrawiam Mila:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Paula przykro mi, może w tym cyklu się uda, wiem, że żadne słowa nie są w stanie poprawić Twojego samopoczucia, ale głowa do góry i ciesz się ze starania o fasolkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu od tekstu ,,i kto mial racje ,, daruj sobie ,mysle ,ze wsrod nas nie ma dla Ciebie miejsca ,czy bycie wredna naprawde sprawia Ci az taka przyjemnosc ....pamietaj ,karma wraca ...zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Paula24 bardzo mi przykro, tez to przezywalam w tamtym miesiacu :-( nie chce zebys mnie zle zrozumiala, ale ja wlasnie dlatego tez nie robie testow nigdy przed spodziewana miesiaczka, bo boje sie rozczarowania :-( chociaz chcialabym choc raz moc kupic test , ale niestety @ jak w zegarku :-( nie traktuj mojej rady jako atak czy cos, wiem, ze i tak postapisz jak bedziesz uwazala, po prostu jesli to juz takie otwarte forum to tak sobie otwarcie napisalam :-) wiem, ze ktos tam pisal, ze nic nam do tego ile kto robi testow i kiedy, ale ja uwazam, ze wlasnie to forum jeat od tego, zeby nam tez doradzac i ewentualnie tez czasami sprowadzic na ziemie, wesprzec itp. Trzymam za ciebie ogromne kciuki ! Kochana nie lam sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
angelowa,masz rację, karma wraca, widać w tym temacie :) niech się więcej podnieca testami robionymi szybciutko po stosunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dostałam dziś okres, ale jest taki skąpy, że szok. Tylko plamienia. Wszystko mi się tak strasznie rozregulowalo, że nie wiem już co mam robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyna1111 dziś Paula24 bardzo mi przykro, tez to przezywalam w tamtym miesiacu smutas.gif nie chce zebys mnie zle zrozumiala, ale ja wlasnie dlatego tez nie robie testow nigdy przed spodziewana miesiaczka, bo boje sie rozczarowania I to samo jej pisałam, z czystej życzliwości, bo sama przez to przeszłam, jak mnie potraktowała? zatem już nic nie radzę i w d***e mam czy się jej uda, sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Gosciu i co, zadowolony jestes ze miales racj***adz i nie? Ciekawe jak ty bys sie czula, jakbys byla na miejsu Pauli. Co za troll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Nie gosciu, Ty to napisalas calkiem inaczej niz ja. W twoich wypowiedziach bylo widac zgryzliwosc i chec udowodnienia, ze masz racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama jesteś troll, nie, nie jestem zadowolona, wolałabym racji nie mieć, ty sobie też daruj ataki na mnie, pamiętaj... "karma" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytaj pierwszy post jaki jej napisałam, a potem się wypowiadaj... nie nadstawiam drugiego policzka jak mnie ktoś atakuje, bo rozmówca nie jest dla mnie świętą krową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Ah gosciu jest tez jedna podstaeowa roznica, ja juz tutaj jestem jakis czas eiec mysle, ze jakas rade moge dac. A ty nie wiem skad sie tutaj wzielas, moze przedstaw sie, dolacz , opowiedz o swoich problamach a potem nam doradzaj. A jak nie to daruj sobie te komentarze, bo jestes trollem i trollujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh...takie fajne forum bylo ...gosciu kim ty właściwie jestes i po co takie zgryzliwosci...kolejny flustrat nam sie trafil ...mysleze takie komentarze najlepiej moje kochane ignorowac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyna1111 dziś Ah gosciu jest tez jedna podstaeowa roznica, ja juz tutaj jestem jakis czas eiec mysle, ze jakas rade moge dac. A ty nie wiem skad sie tutaj wzielas I dokładnie... jestem tu od początku poprzedniego tematu, a nawet gdybym dopiero tu weszła, to nie potrzebuje niczyjej aprobaty, żeby cokolwiek napisać, więc może nie licytujmy się ;) nie potrzebuje stałego loginu :) Angelowa- daleko mi do frustracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Wiecie co, racja. Trolla trzeba ignorowac. Trolle zazwyczaj maja to do siebie, ze chca zwrocic na siebie uwage i napisza wszystko. Wiec zegnaj drogi trollu, nikogo nie interesuje twoje zdanie. Ale masz nudne zycie, pewnie poprzedni gosc to tez bylas ty. Owszem, potrzebujesz aprobaty naszej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Hahaha gosciu, ale musisz byc zdesperowana, ze potrzebujesz rozmowy z nami :-))) smiac mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyna1111 dziś Hahaha gosciu, ale musisz byc zdesperowana, ze potrzebujesz rozmowy z nami I chyba ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a najlepsze jest to,że i ty i angelowa wiecie, że miałam rację z tymi testami, tylko żadna tego publicznie nie przyzna, żeby przypadkiem pauli przykro nie było, żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu ...ja juz z Toba skonczylam ...dla mnie nie istniejesz i nie ma znaczenia kto ma racje a kto jej nie ma ,to nie przedszkole ...zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie przedszkole I halooo! dokładnie, więc może daruj sobie te fochy z d**y, tym bardziej, że moje wpisy kompletnie nie ciebie dotyczyły, hm? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Gościu, tutaj nie ma podziału na kto ma rację, a kto się myli. Wszystkie (łącznie z Tobą) mamy jeden cel i wspieramy się w nim jak tylko możemy. Pamiętam jak pisałaś, że też się długo staracie... skoro tu zaglądasz, to znaczy, że też nie jest Ci z tym łatwo (jasne, możesz napisać, że czytasz nas "dla beki", ale sama dobrze wiesz jak jest). Nie będę Cię hejtować, za Ciebie też trzymam kciuki, ale odpuść trochę, niektóre komentarze są nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czytam was "dla beki" PRZEPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Gosciu, nawet jesli uwazam z testami podobnie jak Ty to sorry, ale gadania twoje jest chamskie "zrob sobie z tej okazji jeszcze 10 testow" albo "i co, kto mial racje?" To calkiem inne slowa niz "moze lepiej testu nie robic bo mozna sie rozczarowac, ciaza biochemiczna itd". Przemysl to sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×