Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Tiuyt

Czy mam dobrą wagę czy ważę za dużo?

Polecane posty

Mam 16 lat 158 cm wzrostu i ważę 55 kg. Jestem dziewczyną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie Twoja waga jest w normie. Jakbyś obliczyła sobie wskaźnik BMI dowiedziałabys się że masz normalna wagę. Ja akurat jestem dość surowa dla siebie pod względem moich kilogramów i dla siebie samej przy tym samym wzroście i wadze czułabym się gruba, chyba że wazylabym 55 kg ale mając w tych kg mięśnie a nie tłuszcz. A wiem to bo sama mam taki wzrost i tyle zdarzyło mi się ważyć i pamiętam też to że szczupła na pewno się nie czułam a wręcz odwrotnie. Też zależy jaką masz figurę i gdzie odkłada Ci się tłuszczyk mi niestety w boczki i w brzuch, jeśli Tobie odkłada się w uda i w tyłek to tylko pozazdrościć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy od budowy ciała, sylwetki itd. Raczej nie ma czym się martwić. Najważniejsze to się ruszać i w miarę zdrowo odżywiać. Wtedy o wagę i ogólnie swoje zdrowie możesz być spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
Dnia 9.05.2020 o 14:37, magdalena992 napisał:

Teoretycznie Twoja waga jest w normie. Jakbyś obliczyła sobie wskaźnik BMI dowiedziałabys się że masz normalna wagę. Ja akurat jestem dość surowa dla siebie pod względem moich kilogramów i dla siebie samej przy tym samym wzroście i wadze czułabym się gruba, chyba że wazylabym 55 kg ale mając w tych kg mięśnie a nie tłuszcz. A wiem 

Edytowano przez Marisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.05.2020 o 09:44, Tiuyt napisał:

Mam 16 lat 158 cm wzrostu i ważę 55 kg. Jestem dziewczyną. 

Ja mam 40 lat,urodziłam 5 dzieci,mam 161 cm.wzrostu,55 kg. Z tą różnicą że ja w Twoim wieku ważyłam 48 kg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.05.2020 o 09:44, Tiuyt napisał:

Mam 16 lat 158 cm wzrostu i ważę 55 kg. Jestem dziewczyną. 

Teraz waga jest jeszcze w porządku ale pamiętaj że im człowiek starszy tym coraz bardziej przybiera na wadze bo przemiana materii zwalnia, za 20 lat możesz ważyć 70 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ojoj , waze tyle samo a jestem od ciebie wyzsza o prawie 20 cm...cos nie halo z ta waga 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Wola napisał:

Teraz waga jest jeszcze w porządku ale pamiętaj że im człowiek starszy tym coraz bardziej przybiera na wadze bo przemiana materii zwalnia, za 20 lat możesz ważyć 70 kg.

Wlasnie ja w wieku tej dziewczyny wazylam najwiecej (ale w normie). Taki młodzieńczy tluszczyk. Pozniej zaczelam sama z siebie chudnac, a po ciazy dlugi czas walczylam z niedowaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz prawidlowa wage do wzrostu i nie daj sobie nic wmowic. Wybralas zle miejsce by zadac takie pytanie. Nawet czterdziestolatki beda probowaly sie dowartosciowac Twoim kosztem. Dobra waga to taka w ktorej i z ktora dobrze sie czujesz. Pamietaj, ze chude wcale nie jest piekne. Piekne jest zdowe cialo. I osoba ktora kocha sama siebie.  Z Toba jest wszystko dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AgsAgsAgs napisał:

Masz prawidlowa wage do wzrostu i nie daj sobie nic wmowic. Wybralas zle miejsce by zadac takie pytanie. Nawet czterdziestolatki beda probowaly sie dowartosciowac Twoim kosztem. Dobra waga to taka w ktorej i z ktora dobrze sie czujesz. Pamietaj, ze chude wcale nie jest piekne. Piekne jest zdowe cialo. I osoba ktora kocha sama siebie.  Z Toba jest wszystko dobrze. 

Tak, tak bodypositive i wmawianie, że nadwaga jest fajna. Ja się nie potrzebuję dowatrościować ale przy wzroście autorki ważę 52 kg, a jestem po 30. Gdybym ważyła 55-56 kilo to czułabym się po prostu ciężka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, BitchNaughty napisał:

Tak, tak bodypositive i wmawianie, że nadwaga jest fajna. Ja się nie potrzebuję dowatrościować ale przy wzroście autorki ważę 52 kg, a jestem po 30. Gdybym ważyła 55-56 kilo to czułabym się po prostu ciężka. 

Jasne z tym, ze kazdy ma inna budowe. Ta dziewczyna ma prawidlowa wage do swojego wzrostu. Koniec. Nie ma nadwagi, wszystko z nia ok. Ty bys sie zle czula, ale ona moze czuc sie dobrze chyba, ze ktos jej wmowi, ze powinna czuc sie zle. Chcialabys by ktos cos takiego zrobil Twojemu dziecku? 

Ja mam 162 i waze 64kg. Chuda nie jestem. Gruba tez nie. Przy wadze 55kg wygladalam jak chodzacy szkielet. 

Nie wbijajmy innych w kompleksy, tym bardziej w sytuacji gdy nie musza ich miec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, AgsAgsAgs napisał:

Jasne z tym, ze kazdy ma inna budowe. Ta dziewczyna ma prawidlowa wage do swojego wzrostu. Koniec. Nie ma nadwagi, wszystko z nia ok. Ty bys sie zle czula, ale ona moze czuc sie dobrze chyba, ze ktos jej wmowi, ze powinna czuc sie zle. Chcialabys by ktos cos takiego zrobil Twojemu dziecku? 

Ja mam 162 i waze 64kg. Chuda nie jestem. Gruba tez nie. Przy wadze 55kg wygladalam jak chodzacy szkielet. 

Nie wbijajmy innych w kompleksy, tym bardziej w sytuacji gdy nie musza ich miec. 

Ale to autorka ma jakiś problem najwidoczniej skoro musi się upewniać na forum czy ma prawidłową wagę. Gdyby się czuła dobrze sama ze sobą to by takich pytań nie zadawała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że autorka ma dopiero 16 lat,a w tym wieku dziewczyny są szczuplutkie, gorzej będzie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Lady_in_red napisał:

A BMI to ty potrafisz policzyć czy cie to przerasta? Autorka nie ma nadwagi. Poza tym nikogo nie interesuje jak ty się czujesz w danej wadze, nie o tym jest temat. Ja ważę tyle co ty i mam 168 cm, czyli co, idąc twoim tokiem myślenia powinnam cie nazwać spaślakiem.

Widzisz, a jednak autorka nie czuję się dobrze z własną wagą czemu daje wyraz w innych tematach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×