Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość Azaroth
Mam takie zapytanie. Czy A6W mogą wykonywac dzeci?? Mam 14 lat nie jestem gruby ale chce wyrobic se mięsnie brzucha. Prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgbs
ja tu kiedyś pisałam, doszłam do końca aw6. ale jakoś bez specjalnych efektów, dlatego chciałam zapytać, jaką dieteę stosowaliście że wam wyszło? ja nie chcę czegoś drastycznego bo jestem chuda, ale jednak chcę jakiś efekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Araphei
Witam, mam nadzieję, że ktoś mi tutaj jeszcze odpowie. Wiem, leniwa jestem, ale to był pierwszy adres w googlach powiązany z bólem krzyża. Mianowicie mam takie pytanie - czy ktoś miał taki problem, że bardzo bolały go dolne partie pleców przy ćwiczeniach i to od początku? Ja dzisiaj mam swój pierwszy dzień i po trzecim ćwiczeniu (po 6 cykli każde) musiałam zrobić chwilę przerwy, bo nie dawałam rady z tym bólem, a nie chcę rezygnować z tych ćwiczeń. Czy ktoś miał tak samo i sobie z tym jakoś poradził? I drugie pytanie - przez lenistwo i powrót do złego odżywiania mam sporą oponkę na brzuchu. Diety drastycznej stosować nie zamierzam, ale zmieniam nawyki żywieniowe na te sprzed kilku lat (zamiast smażonego - gotowane na parze, tylko białe mięso, zamiast ziemniaków - brązowy ryż, pełnoziarniste pieczywo, zamiast sałatek majonezowych - z jogurtem naturalnym, zamiast chipsów - marchewka z dipem czosnkowym, itp.), ponadto wprowadzam ćwiczenia "4w1 TBC, Kick-Boxing, Joga, Pilates" (płyta z Shape'a) no i a6W do tego. Czy ktoś mi może powiedzieć na własnym doświadczeniu czy jest szansa przy a6W i takim trybie odżywiania na zgubienie tej przeklętej "oponki"? Bo kondycję liczę, że na bank przy tym poprawię... Błagam, nie zostawiajcie mnie samej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bastek18
hej ja tez miałem pierwszego dnia bóle pleców ale z kolejnym dniem to przechodzi i potem jest już tylko lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ja dziś zrobiłam 10 dzień i dalej mnie dolne plecy bolą ale ja mam je generalnie zrąbane w tym miejscu to może dlatego. Dodatkowo chodzę na stepperze skrętnym narazie pół godz tak ze 4 razy w tygodniiu.Mam nadzieję, że to coś da. Porobiłam se nawet zdjęcia w 1 i 7 dniu he he !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Araphei
Przyznaję się bez bicia, że zaniedbałam ćwiczenia - głównie z powodu zmęczenia przez naukę, późne powroty do domu no i prawko... Diety jednak nie zaniedbałam i do tej pory od poprzedniego wpisu zrzuciłam 4kg, co mnie cieszy :)) Od dzisiaj zaczynam znowu A6W i obiecuję się poprawić :D bastek18 - masz rację, po kilku dniach (bo tyle poprzednio się trzymałam ćwiczeń) krzyże jakby mniej bolały. A Wam jak idzie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weiderka
hej dziewczyny ! ja dzis jestem na 5 dniu, lekko nie jest ale efekty juz widze ! jedni mowia ze przerwa miedzy seriami moze wynosic kilka godzin, inni ze max pol minuty? i badz tu czlowieku madry :) ja rozkladam sobie cwiczenia raczej na caly dzien. Dzisiaj wyjatkowo zrobilam 2 serie pod rzad z malym odpoczynkiem. Ciekawe czy to ma wplyw na efekty? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weiderka serie powinno robić się jedna za drugą najlepiej bez przerwy a jak potrzebujesz koniecznie to właśnie 30 sekund , bo tak to efekty będą o wiele mniej widoczne żeby nie powiedzieć znikome :)) ja już dotarłem do 24 dnia i muszę powiedzieć że już jestem w miarę zadowolony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Araphei
Oj, źle się wyraziłam. Nie tyle diety się trzymam, co postanowień ;) Wygląda to mniej więcej tak: -Zero słodyczy (poza kostką czekolady raz na czas - nie przeżyłabym bez tego ;P) -Zamiast mięso smażyć, gotuję na parze -Zamiast ziemniaków brązowy ryż -Zamiast cięższych sałatek, lub sosów do obiadu - warzywa mrożone podsmażane na patelni bez tłuszczu -Często używany suszony koper i koperek -Dużo świeżo zmielonego pieprzu (z tym uwaga, bo może wzmagać apetyt, ale nie musi - jak u mnie, a wspomaga przemianę materii) -Bardzo mało kawy -Bardzo dużo wody mineralnej nie gazowanej -Oczywiście ZERO fast-food'ów -Zamiast jasnego pieczywa, tylko ciemne -Świeże owoce jako przekąski Staram się jeść regularnie i do syta (ale się nie przejadać), tak żeby uniknąć wilczego głodu, a jeśli już mi się zdarzy, to świetnie sobie z nim radzi szklanka wody mineralnej i jabłko. I jeszcze dodatkowo coś dla miłośników chips'ów - wierzcie mi, można się im oprzeć! Otóż: Marchewkę kroimy na równej grubości plasterki (nie za cienkie, ale i nie za grube - takie w sam raz do chrupania). Jogurt naturalny mieszamy z małą łyżeczką śmietany, suszonym koprem, rozgniecionymi kilkoma ząbkami czosnku (im więcej tym lepiej), świeżo zmielonym pieprzem (polecam kolorowy zamiast czarnego) i... Tyle ;) Kawałki marchewki maczasz w sosie - smacznego :D Świetne, jeśli nie potrafisz się obejść bez jedzenia przy oglądaniu filmu :)) Co do A6W - im dłużej robię tym mniejszy ból kręgosłupa i krótsze przerwy robię. Jednak nie patrzcie na to jak zalecają ćwiczyć, tylko jak Wam wygodnie. Jak dojdziecie do wprawy, to zrobicie bez problemu bez przerwy, ale na początku się nie katujcie, bo to nie ma żadnego sensu! Lepiej gorzej, a z przyjemnością ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szejkin
Witam. Mam 17 lat i 173cm. Moja waga to 61kg, i jestem facetem. Wczoraj rozpocząłem a6w i mam pytanko, czy za pomocą tego ćwiczenia (jeżeli wytrwam te 42 dni) będę miał chociaż jakąś namiastkę kaloryfera na brzuszku? Oprócz a6w robię pompki i brzuszki rano i wieczorem. Z góry dziękuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola2010
Witam!Ja robię a6w trzeci dzień i powiem że lekko nie jest ale mam nadzieje że będą efekty po 42 dniach oczekiwane!Trzeba ćwiczenia robić wszystkie serie razem z minimalnym odstępem.ja dodatkowo ćwiczę na orbitreku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaj całą prawde o Dodzie!
Jej były manadżer wyciąga brudy! Artystka nie płaci , nosi podróby, nie wyjeżdża do Stanów.... i http://www.flesik.pl/doda-nie-zna-angielskieg o-nosi-podroby-i-nie-wyjezadza-do-stanow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam znawców, ja dopiero drugi dzień robię 6 i mam pytanie odnośnie przerw między seriami. Jak już będzie naprawdę ciężko, to mogę serie przeplatać np. ćwiczeniami na pośladki? Bo mnie przy 6 szyja boli czasami i tak dla odpoczynku zrobiłabym inne ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka91
Witam Kolezanki ;) Słuchajcie ja juz jestem dziś 4 dzien na 6 nie mam żadnej specajlnej diety ... i juz widze efekty ;D i nie mam zamiaru tego przerwać wiem ze mi się uda i wiem ze tez łatwo nie bedzię !! Juz nie mogę się doczekać jak bedzie wyglądać mój brzuszek w bikini ;) a wiec dziewczynki nie mam mowy ze nie dam radyyy musi sie udać ;) pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś też 4 dzień, tylko trochę modyfikuję, jak mnie szyja boli to zaplatam ręce na kark. W 6 ćwiczeniu nawet czułam większe napięcie brzuch jak zaplotłam ręce na karku. I też widzę pierwsze efekty, dlatego chcę wytrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam sposób na tę moją szyję, po prostu między seriami robię 25 brzuszków i szyja trochę odpoczywa. Tak z ciekawości, w pierwszym ćwiczeniu liczy się po 6 powtórzeń na jedną nogę czy na obie? Bo ja robię 6 na jedną, czyli razem 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety 6 Weidera jak dla mnie to niewypał :P po 1 nabawiłam sie dyskopatii a po 2 dowiedziałam sie ze mierne wyniki jesli miesnie tylko napinasz nie dajac im rozciagania :P bez połaczenia ich z całym zestawem innych ciwczen uwazam ze szkoda czasu na te wymysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie łączę z innymi ćwiczeniami i po 4 dniach troszkę mi się brzuch wciągnął.Dopóki dam radę, to będę robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia:)
Hej! Czy mógłby ktoś powiedzieć mi czy to możliwe, abym straciła 2cm w pasie stosując A6W? Jestem na 10 dniu, nie jem słodyczy, ziemniaków, makaronu i pieczywa i nie jem po 18. To tylko 1.5 tygodnia i zastanawiam się czy możliwy jest taki efekt w tak krótkim czasie, czy po prostu żle się zmierzyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polciaaa
Hej. nie wiem czy dobrze wykonuje te ćwiczenia. dopiero zaczynam . czy każde z tych ćwiczeń robimy sześć razy pod rząd czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mathiasso
ja dzisiaj będę robił 22 dzień, także półmetek za mną.... lekko nie ma :) dla wszystkich którzy nie bardzo wiedzą jakie przerwy stosować albo jaka jest dokładna pozycja polecam program na androida z marketu: ao6w. Kobieta mówi kiedy trzymać, kiedy odpoczywać i do tego wszystkie pozycje pokazane. Także jak ktoś ma smartfona z androidem to nawet się nie zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja z przyczyn losowych przerwałam po 18 dniach, ale jutro zacznę od nowa, bo widzę, że efekty są, może nie tyle widzę co czuję zarys mięśni pod tłuszczykiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie o a6w
Dziewczyny, mam pytanie. Czy a6w pomaga tylko na brzuch czy w ogóle poprawia wygląd całej sylwetki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronisiama fisia
Tosia jest to mozliwe - ja zrobilam 6W 2 razy. i mi sie poprawila figura - nie moglam znieść tego, ze nie mam praktycznie wciecia w talii bo gruba nie jestem. ćwiczenia plus dieta i ruch dały efekt, w dodatku mam baardzo powolna przemiane materii a ćwiczenia spowodowały , że mi sie poprawiła. ćwiczenia robilam rok temu i niestety dziś widze , że znow mi zaczyna brzuch wystawać :( musze znów się zabrać za to bo jak to mówią w ćwiczeniach nawazniejsza jest systematyczność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×