Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość anełka869
Joasia 1977 jeśli jesteś zainteresowana to to jest mój numer telefonu 790423737 Ja jestem z woj świętokrzyskiego niedaleko starachowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gratukuje postepow :D find_me namowilas mnie :D kupilam kuskus zobaczymy bo naprawde mam awersje do kaszy, jak go robisz? normalnie gotowac w wodzie i tyle? bo mi na opakowaniu o jaiejs oliwie pisza o jakims masle zeby dodac po ugotowaniu zaraz, a za tluszcz dziekujemy :) jutro wazonko ciekawe czy cos spadlo przez ten tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny interwaly sa wykanczajace robiłam 45s interwal na 95%pulsu potem 2 m bieg na 60-70% wytrzymalam tak 6 powtorzen powinno sie zrobic miedzy interwałami 48 h przerwy ale nie wiem czy powtorze troche wymiekłam wole moje 60min na pulsie 70-80% tez schodze niezle upocona a i przypomniało mi sie moja kolezanka schudla bardzo szybko jedzac tylko platki owsiane kasze na obiad w ciagu mies bardzo zeszczuplala ale trzeba miec silna wole ja uwiebiam chlebek i ziemniaczki a i nic nie soli i tak do dzis ale mowi ze jak na pare dni odpusci to zaczyna tyc wiec lepiej cwiczmy dzolszki tylko potrzeba troche cierpliwosci pozdrawiam:) i chyba lekka dietka niestety:{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, lepiej małymi krokami zmieniać nawyki żywieniowe i przy takich już pozostać, pozwalając sobie na małe grzeszki :) o! black-carmen, ja kus kus tylko zalewam gorącą wodą lub bulionem :) proponuję dodać curry jeśli lubisz :) tutaj masz 2 inne metody jeszcze : http://www.niam.pl/pl/artykul/723-jak_zrobic_kuskus ja dziś kupiłam 3 rodzaje kotletów sojowych, przetestujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
Ewek chyba jak na pierwszy raz za długi wzięłaś ten moment maksymalnego wysiłku skróć do 30 sekund.i spróbuj to bardzo efektywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po wazeniu 56,7 wow szok cale 300gram haha, w sobote pokazalo 55,9, a teraz znowu w gore juz tego nie jarze i mam w du.. ta wage ja widze, ze schudlam po ubraniach i cm, nastepne wazenie 28 :) find_me dzieki za przepisy sprobuje w przyszlym tygodniu ja tez wole malymi kroczkami do celu nie wyobrazam sobie jesc ciagle tego samego do tego co niezbyt smakuje to katorga potem jakbym sie rzucila na jedzenie to jojo murowane Ewek chyba faktycznie za dlugi czas tego sprintu, kiedys znalazlam taka fajna strone tam byl rozpisany trening dla poczatkujacych i pamietam, ze cwiczylam 30 sec sprintu i 3 minuty truchtu, potem wiadomo to sie zmienia kurde nie moge teraz znalezc tej strony a by mi sie przydala w sobote urodziny tesciowej tylko tego mi jeszcze brakowalo :/ najgorsza ta salatka serowa nie wiem czy dam rade sie oprzec, jakby co to bedzie ten jeden z malych grzeszkow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Przeczytałam prawie całe forum....no i od dzisiaj mam w domu orbitreka. Zmotywowały mnie wasze wpisy oraz moja waga ;) :/ Przy 1,75m ważę 74,5 kg. Przy pomocy orbitreka chciałabym dojść do 70kg, ale moim marzeniem jest 65 kg. Mam nadzieję, że wytrwam i ćwiczenia przyniosą efekty. Dodam, że nie zamierzam stosować specjalnej diety- tylko MŻ :) To i tak duże postanowienie w moim wypadku. 3mam kciuki za wszystkich, gratuluje tym u których widać efekty i liczę na wasze kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak mysle chyba przesadzilam z tymi interwalami ale myslałam ze po mc cwiczen dam rade :{ Ztymi kg na wadze totez mysle ze cos nie tak objetosciowo widze zmiany tylko ciezar cos nie drga za bardzo ale wszedzie pisza ze w koncu efekt przyjdzie wiec pozostaje czekac a tu dzis 3 paczki pochłoniete -czas na spalanie kalori pozdrawiam i zachecam nie poddawajmy sie pa pa :) Jak ochłone to sprobuje interw vg Dede:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Widzę, że nie ma mnie 5minut i już mam spore zaległości :) Oczywiście trzymam za Was kciuki. Do lata się wyrobimy i będziemy laski na plaży. Co do tego jedzenia to mnie bardzo zapycha kefir, do tego jakiś owoc, siemie lniane i otręby. Pychotka, a jeść się długo nie chce. Odnośnie tych interwałów to też słyszałam, że są dobre, ale jednak wolę swój sprawdzony sposób. Co do wagi to nawet na nią nie patrzcie, najważniejsze są cm. Kiedyś dałam tu link do strony, na której pokazano dziewczynę przed i po ćwiczeniach. Na tych po wyglądała o wiele szczuplej, a ważyła nawet więcej niż zaczęła ćwiczyć. Pozdrawiam wszystkie orbitrekomaniaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie cieplutko, ćwiczę na orbitreku od tygodnia i stosuję dietę ok 1300-1500 kalorii. Staram się ćwiczyć 30-45 min codziennie i zobaczymy jakie będą efekty. Motywację mam wielką i mam nadzieję, że wytrwam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się dieta ok 1500 kalorii to dobre rozwiązanie. Teraz już od ponad roku nie palę i wszystko jakoś tak lepiej smakuje ;-) niby jakoś specjalnie się nie objadałam ale w ciągu roku przybrałam ok7 kg :-( Więc przeszłam na kontrolowanie kalorii i ćwiczenia i zobaczę czy coś to da. W sumie nie chciałabym mniej jeść bo później zazwyczaj jojo i nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Muszę w takim razie zaopatrzyć się w metr krawiecki i się zmierzyć. Na razie dwa dni za mną. Na najniższym obciążeniu ( które wcale nie jest takie małe ) :/ pierwszego wieczora wytrzymałam 15 min, drugiego 20 min. Dzisiaj myślę, że wytrwam te 20 min. Chciałabym już dać radę jechać więcej żeby w końcu zacząć spalać tłuszczyk. Mam nadzieję, że się przyzwyczaję i będzie to realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziewczynki musze zrobic przerwe, jutro urodziny tesciowej, a w niedziele goscie przyjezdzaja i zostaja do wtorku przy nich nie bede przeciez pedalowac ;) takze do srody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Tak was czytam i czytam juz od tygodnia, zainspirowalyscie mnie i wczoraj maz przywiozl mi do domu orbitreka - mam Domyos ve710 z Decathlonu. Od razu na niego wskoczylam oczywiscie! Wytrzymalam 20 minut na (prawie) najnizszym obciazeniu. Ale to i tak chyba nie najgorzej jak na pierwszy raz...? Bylam w kazdym razie tak spocona jak nigdy w zyciu :D za to zakwasow dzisiaj zadnych. No chyba niezbyt dobrze, co...? Dzisiaj narty i znow orbitrek wieczorem - cel ambitny do wiosny! niestety troche sie tych kg uzbieralo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Początkująca13331
Hej dziewczyny!!! Śledzę Wasze dokonania chyba od roku i w końcu dorobiłam się swojego sprzętu ;) Chciałam poprosić o jakieś wskazówki jak ćwiczyć żeby w miarę szybko zrzucić parę kilo. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jestem od dwóch tygodni szczęśliwą posiadaczką orbitreka. Ćwiczę codziennie. W pierwszym tygodniu po 50 min, teraz po godzinie. Waga - minus 2,8 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big-big
Witam, a powiedzcie mi czy można ćwiczyć na orbitreku w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m4rtusk4 - wyniki 3 tygodnie i minus 7 cm w pasie, w biodrach 4 cm, w udzie 6 cm jest super! Gratuluję! Dziewczyny, chciałam się przywitać. Intensywnie przeglądam allegro i planuję w najbliższym czasie zakup orbitreka, chciałabym równie intensywnie zacząć ćwiczyć i schudnąć. Obecnie waga: 75 kg, wzrost: 160 cm - chciałabym schudnąć 15 - 20 kg jestem podłamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady panorama, ja z kolei bym wybrała ten: http://www.ceneo.pl/2057168#tab=spec hop sport odradzam, christopeit sama mam i jestem bardzo zadowolona, natomiast z tych dwóch chritopeit co wkleiłaś, ten ma nieruchome rączki, w przeciwieństwie do tego drugiego. a jednak fajnie czasem się trzymać, a czasem nie, poza tym ma pulsometr w rączkach i trzymając się ich szybciej się jedzie. no chyba, że ten co podesłała rozmywacz za 899zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny :-* prawdopodobnie kupię Christopeit CS 5 [8-stopniowa regulacja oporu] :-) w modelu Christopeit CXM 6 przeraża mnie trochę ten komputer i 32-stopniowa, komputerowa regulacja oporu - nie wiem na jakim obciążeniu musiałabym ćwiczyć, choć kuszą mnie progrmy i cena, o tutaj - http://allegro.pl/show_item.php?item=2999470847&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 mam dylemat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneckaa125
Dziewczyny, moge oficjalnie stwierdzic, ze uwielbiam orbitrek!! Super super super! Wczoraj bylo juz 45 minut :) Ale jest problem...to juz nie to, ze nie chudne.... im dluzej cwicze tym bardziej tyje.... Aaaaa zalamka... :( Nie rozumiem! Tym bardziej, ze oprocz cwiczen jestem tez na diecie i do tej pory dawala efekty a teraz, codziennie 300g wiecej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, w sumie ćwiczę codziennie ok 40 mini po tygodniu mam -1 kg a jestem 4 dni przed @ więc super. Postanowiłam też przeliczyć ile faktycznie jadłam i wyszło mi, że 1600-1700 kalorii więc naprawdę super bo nie muszę się głodzić i mogę jeść wszystko w rozsądnych ilościach. Nie dla mnie restrykcyjne diety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneckaa125 nie martw się, że waga rośnie, na początku to normalne, ponieważ pobudziłaś mięśnie do pracy, a one też rosną, na dodatek są cięższe niż tkanka tłuszczowa. Na pewno zobaczysz efekty, jeśli będziesz systematycznie ćwiczyć. I jeszcze jedno - patrz się na to jak zmienia się twoje ciało, a nie na wagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ;) Właśnie od dziś,jestem posiadaczką orbitreka :D Kupiłam z drugiej ręki od naszej koleżanki z tego forum,Anełki :) za naprawdę rozsądną cenę (za co jej jeszcze raz dziękuję :) ), sprzęcik jest z listopada ubiegłego roku,a co ważne na gwarancji.Prawdę mówiąc planowałam kupić orbiego za mniejsze pieniążki,ale kiedy zobaczyłam ogłoszenie Anełki to pomyślałam,że takiej okazji mogę już nie mieć i lepiej jednak dołożyć,a mieć coś lepszego i na lata... Kurcze ''szarpnęłam'' się jeszcze na spodenki neoprenowe może jutro już bedą ;D Pozdrawiam wszystkie koleżanki,życze Wam i sobie dużo wytrwałości! Wieczorkiem zaczynam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Miałam trzy tygodnie przerwy z powodu koszmarnej choroby, ale dziś już wróciłam na orbiego. Jest ciężko, bo organizm jeszcze osłabiony, ale każde 5 minut mnie cieszy :) W czasie choroby nie mogłam jeść i schudłam 2 kg :) To mnie cieszy. Teraz staram się nie jeść na noc, ćwiczyć i wracam do spacerów (pieszo do pracy 30 minut). Któraś z Was pytała o ćwiczenie w ciąży: dziewczyny, takie rzeczy to tylko lekarza pytajcie, a nie na forach! My tu mamy dobrą wolę i niektóre dziewczyny naprawdę dużą wiedzę i doświadczenie, ale w sprawach, gdzie może się coś stać nie tylko Wam, ale i dzieciaczkowi, to proponuję dowiedzieć się dokładnie u lekarza. :) Pozdrawiam wszystkie niestrudzone Panie, do lata jeszcze daleko, damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×