Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abada

Kuzynka obraziła sięże nie zaprosiłam na wesele jej dzieci.

Polecane posty

Gość paluinkaa38
No cóż, bachor to zle wychowane rozwydrzone dziecko, i tyle, a takich mamy coraz więcej. Zaslepione mamusie, uwazają , ze cały świat powinien się kręcic wokoł jej dzieciaczka. I wydaje jej się , ze wszyscy zachwycają się jego psotami, a to potrafi wkur...c. Jezeli ktos poświecił troche pracy, aby przygotowac salę, a mały Jasio rozpirza to wszystko jeszcze przed rozpoczeciem się na dobre imprezy, i robi to przy zachwyconym spojrzeniu mamuśki, to nie nalezy się dziwic, ze są osoby , które pomyslą o nim wstrętny bachor. znaczenia słowa bękart, nie muszę ci chyba tłumaczytć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abada
jeżeli matka zostawi na jednen wieczór i nawet noc dziecko pod opieką babci, cioci czy sasiadki to fakt ten nie robi z niej od razu wyrodnej matki porzucającej dzieci. dziwi mnie, że niektórzy tak się upierają przy zabieraniu dzieci na wesela. przecież to nie zabawa jeżeli trzeba miec cały czas skupioną uwagę na dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małżonka Gargamela
Zalezy jaką się ma rodzinke, moze masz taką własnie ,że wszystkie dzieci u Was są bachorami rozwydrzonymi. Osobiście bywałam na weselech rodzinnych i u znajomych i z takim czyms nie spotkałam się. Nie zdarzyło sie by dzieci zbiły talerze, czy zerwały lampę czy dokuczały ludziom. Kazdy ma swoje doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małżonka Gargamela
Wczesniej pisałam,że nie kazdy ma to szczęście by dziecko zostawić u cioci czy babci czy tez opiekunki. Wyzej wszystko opisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małżonka Gargamela
Moje drogie to ze się ktos upiera tak czy siak tojego sprawa i nie nam decydowac czy dana mama zabierze dziecko czy nie. To jej dziecko i jej kłopot. Jezeli czuje ze nie bedzie miała problemu z nim to go bierze. Często matki chca by dziecko uczesticzyło w tychze weselach, to jedyna okazja by dziecko poznało babcię która często mieszka daleko, czy ciocię z daleka, kuzyneczki. To zgromadzenie często z daleka rodziny. Nie namoceniac co jest dobre a co złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrażenie, że temat jest szerszy - ja n.p. w ogóle nie rozumiem terroru jakiemu poddawani są Państwo Młodzi przez wszystkich, którzy maja własny pomysł na cudze wesele. W końcu jak ktoś nie ma ochoty bawić się z dziećmi (wiadomo wesele to alkohol, tańce do rana itd) to dlaczego nie może ich nie zaprosić? Dlaczego lusdzie na siłę uszczęśliwiają innych swoimi dziećmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małżonka Gargamela
no bo własnie tak juz jest i tak się od wieków utarło i ciągnie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluinkaa38
słuchaj moje dziecko jest juz duze , jak było m,niejsze to nie zabierałam jej, bo dziecko wymaga uwagi, a niegrzecznie jest pojsc do kogos i skupiac się wyłącznie na własnym dziecku, niegrzecznie tez jest pozwolic , aby psuło innym impreze. Wesele jest impreza rodzinna to prawda, ale dla dorosłych i ewentualnie młodziezy. Z małymi dziecmi zawsze będzie kłopt. Moja przyjaciółka zabrała, na wesele chrzesnicy swojego synka, ten mjuz około 21 zacząl jej maroudzic i płakac, nie chciał sam spac , a były przygotowane pokoje, w końcu jej mama poszła z nim. A przeciez było to wesele jej wnuczki, i tez miała prawo na nim byc. Moja przyjaciółka czuła się z tym zle, i tez miał a zepsuta zabawe.I sama mówiła, ze zdecydowanie lepiej by zrobiła, gdyby zostawiła go od razu w domuMądrze ktos napisał, ze jak to sie odbywa w domu, to mozna na te kilka godzin zabrac i pozwolic sie dzieciakom pobawic, a pozniej połozyc w łożkacg \h spac. ale zabierac do lokalu, wykupywac im miejsca , a pozniej klasc spac do samochodu to przesada. i nie wiadomo czemu i komu ma to służyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małżonka Gargamela
fakt miałas nieciekawe doswiadczenia z wesel stąd takie podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zony Gargamela
Jak nie kazdy ma szczęscie, zeby wynając opiekunkę, to nie kazdy ma to szczęcie, aby mogł bez zmruzenia oka zapłacic po 80zł, za dziecko, które i tak przespi noc w aucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małżonka Gargamela
No wiesz jak ktos nie ma 80 zł dla dziecka to poco zaprasza jego rodziców? Niech pozaprasza tych co nie mają dzieci:) Nie wolno dzielic rodzinki. To nietakt jak juz pisałam i brak etykiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąpcowa
załujesz dziecku jedzenia i dlatego skąpico go nie zapraszasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąpcowa
kasy załuje i nie zaprasza dzieci na wesele,brzydze sie takimi babsztylami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małżonka Gargamela
U mnie 130 zł jest na dziecko, na dorosłych i tez niewyobrazam sobie by na moim weselu nie było moich kochanych brzdąców, kuzyneczek , których tak dawno nie widziałam. I tez niewyobrazam sobie by ich rodzice przyjechali do mnie bez dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaiza
Moim zdaniem bardzo niegrzeczne jest zaproszenie ludzi bez dzieci. I jeszcze takie podziały od 17 lat może przyjśc a jak ma dziewczyna 16 to co?To nie male dziecko już. A maluchy rodzice i tak pewnie zostawią z kimś bo sami wiedzą że nie mogliby się dobrze bawić tylko pilnować pociechy. Ja gdyby mnie ktoś zaprosił bez dziecka (ma 12 lat) tez bym nie była zadowolona. A czy wzielabym ją ze sobą? 12 letnia dziewczynke pewnie tak ale malucha w wieku przedszkolnym nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siskijaaa
odbijajac piłeczkę, jak kogos stac na pójscie na wesele, to powinno go byc stac na wynajecie opiekunki, zeby dzieciaki rodzicom, Młodej Parze i innym gościom nie psuły zabawy. Która taktowna rodzina zabierze małe dzieci do eleganckiego lokalu na całonocną alkocholowa imprezę,? to tym niezorientowanym niestety trzeba przypominać, ze nie wszędzie uchodzi ciągnąć ze sobą dzieci.NIe rozdzielac rodzin, A ty Zono Gargamela wszedzie ciągniesz ze sobą rodzinkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małżonka Gargamela
do poprzedniczki. I oto własnie tu od początku chodzi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjaaaaaaaaaa
kolejni znawcy organizacji wesel sie odezwali :D tak podyktuj jej kogo ma zaprosić, z kim i ile ma na to wydać :D ona na pewno tego oczekuje :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abada napisała, że w pobliżu sali jest basen. Gdyby Autorka tego topicu po weselu napisała, że kilkoro dzieci potopiło się w basenie, momentalnie zostałaby zjechana i nazwana dzieciobójczynią, bo przecież mogła zapobiec tragedii nie zapraszając dzieci w ogóle. Wam się po prostu nie dogodzi na żaden z możliwych sposobów. Albo ktoś nie czyta uważnie wpisów Autorki, albo jest tak opętany obroną dzieci, że to pozbawiło go resztek kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iltimatium
Dla mnie to cholernym skąpcem jest osoba , której zal forsy na opiekunkę i woli mordowac dzieciaki na imprezie dla dorosłych i zmuszac do spania w aucie. I to pod szyldem, ze jej dzieciom sioę nalezy miejsce przy stole. to chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjaaaaaaaaaa
tobie chyba trudno zrozumieć że wesele organizują młodzi i to oni decydują czy chcą widzieć na nim cudze bachory czy nie. może ta smutna prawda kiedys do ciebie dotrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjaaaaaaaaaa
twoja rodzina dla ciebie moze nie jest kula u nogi, ale dla innych moze byc. dla ciebie moze twoje rozhisteryzowane bachory sa urocze i słodkie dla innych okropne. przestan narzucac ludziom swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takich wypadku
nie powinna innych na siłe uszczęsliwiać 3 swoich dzieci. i zostac w domu skoro taka dumna i niezaradna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjaaaaaaaaaa
jak widzisz pisze pod jednym nickiem - racjaaaaaaaaaaaa. jak brakuje ci argumentów w dyskusji odpie... sie od mojego nicka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takich wypadku
heheh własnie ktos juz prztyaczał ta ksiązkę - i nic tam nie było o zapraszaniu dzieci hhhehehbebbebebabba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjaaaaaaaaaa
swoją drogą małżonko, jeśli masz dzieci to współczuje im, że mają taką matke. która za wszelką cene musi sie nimi pochwalić przed znajomymi i bedzie je ciągać po całonocnych imprezach, zamiast dać im spokojnie sie wyspać w ich własnych łóżeczkach. ambicje głupiej matki wzięły góre nad dobrem jej dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaiza
racjaaaaaa napisałaś "tobie chyba trudno zrozumieć że wesele organizują młodzi i to oni decydują czy chcą widzieć na nim cudze bachory czy nie. " Jeżeli ktoś mnie zaprasza a moje dziecko traktuje jak bachora to po co ja mam iść? Aby dać kasę? Mogę pocztą wysłac. Moja rodzina jest dla mnie ważna.Jeżeli ktoś mnie zaprosi a nie lubi mojego męża to też ma prawo mi powiedzieć "tylko przyjdź bez męża"? Jeżeli ma prawo to ja mam prawo nie przyjść!!! Małżonka Gargamela pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjaaaaaaaaaa
to obraź się i nie idz na wesele. młodzi będą mogli w to miejsce zaprosić jakiś normalnych ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bachor bękart dziecior śmierdziuch wrzeszczące gówno Czy Wy nie znacie innego słownictwa?? Z 1000 obelg, słowo \"bachor\" padło najczęściej. A i tak w drodze przypomnienia dziecka urodzonego w związku małżeńskim, gdzie małżonkowie są jego biologicznymi rodzicami nie można nazwac bękartem, bo pochodzi z prawego łoża. Żadne dziecko nie powinno być nazywane bękartem, bo czemu dziecko jest winne?? Temu, że matka jest tylko człowiekiem i zdarza jej się popełniać błedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjaaaaaaaaaa
małżonko jak na razie to widzę, że ty piszesz pod trzema różnymi nickami i sama sobie racje przyznajesz. a podstepu tak weszysz bo sama stosujesz takie sztuczki. nisko upadłaś, skoro nikt na forum nie jest w stanie przyznać ci racji, jedynie sama sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×