Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Właśnie piję kawę... A włosy muszę podciąć, bo mi się rozdwajają końcówki i jakoś nad kolorem zapanować - strasznie się rozjaśniły od słońca na czubku... A gdzie reszta niewiast??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj pytałyście, co z resztą dziewczyn. Mira nie odpisuje na mojego maila już długo długo, Olla podobnie. Amelllka jest z nami duchem, ale ma zaległości topicowe i wciąz nie może się zebrać, by je nadrobić ;) Tyle wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam gadać sama do siebie :O to sobie nawet sama 🌼 dam :P Maleństwo, wybacz, że nie napisałam wieczorem. Niespodziewanie ten przyjazd kolegi wypadł. Jak wrócę od fryzjera to się postaram i za dziś i za wczoraj ;) Sipp ❤️ jak Ci tam samej na włościach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa - kolega uczyl sie salsy gdzies na lumumbowie, ale tango tez mieli w ofercie. mowi mi ze byl zadowolony Mania - Kwiatek rosnie w centrum na wsi z tramwajami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa - Ty imprezowa dziewczyno ;) kurde cos przeziebiony jestem, chyba jutro wolne wezme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiszpan jest uroczy, ale... niski - jak to Hiszpanie ;) Moja najniższe buty na obcasie i już jestem wyższa od niego:) Ja potrzebuję do tańca takiego, który mnie okiełzna :P i podtrzyma w silnych ramionach - jak trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania, hehe, ty swatko. najpierw trzeba mnie zachecic ;) po drugie jako rasowy facet, nie lubie tanczyc zadnych tam \"ulozonych\" tancow, moze byc za to improwizacja jak zechce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa, idz i ogladaj sie za siebie czy Kwiatek skads nie wyskoczy i Cie nie pożre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! w domku badzo mi dobrze, bez rodzicieli czlowiek moze odpoczac sobie w koncu. co prawda mi przeszkadzaja trche ludzie co przychodza, ale da sie przezyc:D no i troche zimno na dworze jest, wiec siedze w domku. wczoraj poszlam sobie na solarium coby sie troche zagrzac i tak sie zagrzalam, ze sobie pupine spalilam i teraz chodzenie w majtkach jest bolesne:( no ale mam nadzieje, ze bedzie lepiej:) kwiatek-- dzisiaj znowu lewa noga wstales? czy masz w standardzie sarkazm;) gos-- a jaki kolorek planujesz sobie strzelic? buzki na mily i cieplejszy dzionek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sipp! Znam ten ból ;-) Rok temu koleżanka oddała mi swój karnet na solarium - 45 minut do wykorzystania w 1,5 tygodnia... oczywiście nie wykorzystałam wszystkiego, ale i tak wystarczyło ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×