Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

tak,mialam,gestoze czyli zatrucie ciazowe i glowna przyczyna to cisnienie,ale ta skala apgar czy jakos tak ta ktora maluszek dostaje po urodzeniu to mial 7 po urodzeniu a pozniej dwa razy po 8 punktow czyli sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza GRATULACJE i trzymam kciuki. Zyczę dużo zdrówka dla synusia i ciebie i żeby maluszek szybko przybierał na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Iza! Musisz by szcza to trzeba się modlic i będzie dobrze. Wierzę w to. Duzo zdrówka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hura mamy dzidzie. izka gratuluje z całego serca. napewno bedzie ok.grunt że już est tutaj anie w brzuchu który wbrew pozorom szkodził.zdawaj relacje na bieżąco .ale się ciesze normalnie szok.najważniejszy malutki bartoszek-aby nabierał sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się źle napisało. Chciałam napisac, że musisz by szczęśliwa, że masz już dzidziusia przy sobie. Za maluszka trzeba się modlic i będzie dobrze. Wierzę w to. Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka termin miałaś na 15.06. więc jak 34 tydzień?źle ci obliczyli wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, jak masz mozliwosc to wyslij zdjątka na interie... Jestem bardzo ciekawa naszego pierwszego dzidziusia :-) No i tabelkę trzeba nową założyć :-) Nick------------D.P.-------P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA--- ----IMIĘ------PORÓD Iza_-----------18.04------15.06---------43 ---------1380--------Bartosz-------CC ________________________________________________________ D.P- data porodu P.D.P- planowana data porodu SN - siłami natury CC-cesarskie cięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melaniu no piekna tabelka.a u majówekteż już kilka się rozsypało. no to teraz jakoś pójdzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Was miała robione usg przepływów? Czy to konieczne? I w ogóle co wiecie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻IZA GRATULUJE SYNKA❤️ Teraz zeby tylko ladnie na wadze przybieral, tutaj na kafe byla dziewczyna ktorej mala wazyla 750 gr, i jest wszystko w porzadku, a Bartus to kawal chlopa w porownaniu. Melania moze zatytulowac tabelke - Nasze urodzone Dzieci co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, gratuluje maluszka. Napewno będzie z nim wszystko w porządku. Ja po przeczytaniu, że już urodziłaś ze wzruszenia cały czas płacze...Prześlij zdjęcia maluszka jak będziesz mogła. Melania super tabelka. Surfitka ten podwyższony cukier to napewno wina zdenerwowania przed badaniem. Dzidzia super. przyszła, ale twój synuś już duży i juz tak niedługo będziesz mogła o tulić, ja w sumie też chyba bym chciała tak jak ty. Chociaż przy tej mojej cukrzycy jeżeli do daty terminu porodu nie urodzę to będą wywoływać poród lub cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, pewnie że tak. Tytuł jak najbardziej się przyda :-) Jotka, szukałam w internecie ale niewiele znalazłam... Nic mi na ten temat nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam w internecie na innym forum : Jest to badanie USG, które wykorzystuje tzw. metodę Dopplera i bada się tam przepływ krwi w pępowinie albo w tętnicy macicznej. Lekarz może na podstawie tego badania określić w miarę dokładnie czy z krążeniem i serduszkiem dzidziusia jest wszystko w porządku, czy otrzymuje dostateczną ilość tlenu i czy ogólnie jest zdrowe. Krótko mówiąc jest to dokładniejszym aparatem wykonane USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...36...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synus... ....02.06..34....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..35.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...33..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...35...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....31.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......34. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..33..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....33..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......32....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...31...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...32 Malwinka Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......31...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, zapomniałam wam napisać, że jak ostatnio byłam u gin, to powiedziała mi, że na naszym etapie ciąży zażywanie nospy nie jest juz bezpieczne, bo może rozpulchnić macicę i spowodowac wcześniejszy poród, dlatego przepisała mi to świństwo. No ale to opinia tylko jednego lekarza, nie wiem jak inni radzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza obyście szybciutko razem w domku z Bartoszkiem byli, wszystko będzie w porząadku, masz już dzidziusia a my musimy jeszcze trochę poczekać. Jotka ja niestety nie wiem co to jest za usg, ale może chodzi o to by sprawdzić m.in. czy maluszek ma dobre środowisko, ilość wód płodowych itp., jak byłam na usg genetycznym to mówili że polecaja takie badanie właśnie w 32 tyg. ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jotka moja znajoma miala robione przeplywy bo niunia nie rosla jak trzeba, ale na to badanie idzie sie ze wskazan lekarza prowadzacego, wiec jak u ciebie jest wszystko ok, to nie zawracaj sobie tym glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abii dobrze wiedziec z ta nospa, czasami bralam ,jak mialam bole w podbrzuszu z nerwow np. a teraz to troche ostrozniej bede do tego podchodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach bylam wczoraj u lekarza na KTG wszystko ok. Wsumie pomalu szykuje sie juz do porodu. Zadnych pomiarow dzidzi juz miec nie bede tylko w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiegnę troszkę od tematu porodów. Dziewczyny mam już pełną komodę ubranek dla malej. I mam jeszcze wielki karton jak po telewizorze pełen ubranek. Nie mam gdzie tego trzymać. Podostawałam od znajomych. Matko jedyna przecież nawet połowy z nich nie założę. Chyba poszukam w mojej dzielnicy jakąś ciężarną która jest biedna i się z nią podzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...36...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synus... ....02.06..34....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...33..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...35...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.06....33.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......34. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..33..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....33..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......32....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...31...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...32 Malwinka Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......31...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki! Jest tu kto?Widzę że Wasza nieobecność na forum w godzinach ok 14-16 to standard?Czyżbyście wtedy przygotowywały i pochłaniały obiadek?Ja mam dzisiaj jakieś niesamowite ssanie i wydaje mi sie że non stop mogłabym jeść:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też jestem ale tylko z doskoku bo za sprzątanie się wziełam-sprzątam i powoli przygotowuje się do przeprowadzki, tzn. wyrzucam wszystkie niepotrzebne rzeczy których wbrew pozorom sporo się nazbierało a od dawna nie używane są-szczególnie w pokoju Wiki. Nie wiem czy do wieczora skończę bo coraz trudniej mi się schylać i co chwilę robie sobie przerwę żeby sie nie przeforsować. To narazie uciekam bo potem jeszcze trzeba obiadek ugotować-a właściwie późną kolację bo mężuś dopiero za 4 godzinki z pracy wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×