Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Czesc dziewczynki:)) U maluszka wszystko ok,mąż dziś łapal mocz do kubeczka bo malemu chcieli zrobic posiew moczu,juz oczka otwiera,wierci sie,nozkami macha:)) mam pytanie do tych ktore mialy cesarke,po prawej stronie mam takie wybrzuszenie czy to tak powinno byc??rana pieknie sie goi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...36...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synus... ....02.06..34....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...35..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...35...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....33...Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........34. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..33..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....33..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......32....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...32...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...32 Malwinka Monika82...............Kraków..............X.......... 28.06......31......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......32...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wlasnie odebralismy malego od kolegi i moge sobie odpocząć... Malinka kochana napewno wszystko będzie dobrze nawet jak maluszek się urodzi wczesniej to jest na tyle duży że sobie poradzi ale życze żeby jak najdużej posiedzał w brzuszku.Daj znac w miare mozliwości co u ciebie myslami jestem z toba😍😍😍 Iza sumer że z maluszkiem wszystko dobrze czekamy na pierwsze zdjecie naszego pierwszego dzieciaczka🌼 PM podziwiam cie kochana za zapal do sprzatania bo ja chyba tyle bym nie dała rady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka --- główka do góry, postaraj się relaksować to i Maleństwo będzie spokojniejsze. A jeśli nie uda Ci się jeszcze troszkę nóg zacisnąć to na pewno będzie wszystko dobrze, zobaczysz. Lepiej niech się teraz zdrowe urodzi, niż ma jeszcze w brzuszku siedzieć i trzymać wszystkich w niepewności. Iza --- super, że Maluszek czuje się dobrze. Oby tak dalej, a \"Nasz Pierworodny\" będzie wielkim chłopem. PM --- Tobie to faktycznie przydałby się kop w zadek ale nie na rozpęd, tylko za to, że tak się forsujesz. No i podziwiam te, które pracują. Mój mąż dzisiaj jak wrócił z pracy to przywiózł mi chyba ze 3kg pomidorów malinówek, moich ulubionych i się nażarłam takich ze śmietaną i cebulką, tak że żołądek zrobił się ogromniasty i aż mnie w kręgosłup uciska :p ledwie oddycham hihihi. No i na reszcie umówiłam się do ortopedy. Idę jutro na 16, więc dam Wam znać jak wyglądało to badanie i co stwierdził. A teraz idę się chyba położyć, chyba, że nałóg forumowy mnie powstrzyma i jeszcze chwilkę poczytam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza co do tego ciecia to tez tak mialam ale po miesiacu wszystko wróci do normy... Elmirka jak ja uwielbiam takie pomidory a tu takich niestety brak więc podrzuć chociaz ze dwa mniammmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu kisielek zjadlam, tak sie w gotowaniu ich wyspecjalizowalam, ze teraz przychodza mi do glowy coraz to nowsze smaki: mandarynkowy, zurawinowy wisniowy, jagodowy, jablkowy, winogronowy, i tak moglabym jeszcze wymyslac. Trzymajmy za nasza Malinke kciuki, ale wedlug mnie powinna lerzec w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka też uważam, że Malinka powinna zostać na oddziale. Ale na pewno lekarze wiedzą co robią i będzie wszystko ok. A jak Ty te kisielki robisz, bo ja tylko takie z torebki umiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmirka u mnie torebek nie ma wiec robie wten sposob, np kisiel mandarynkowy kupuje puszke mandarynek rozpuszczam w soku 4 lyzki maki ziemniaczanej, w tym czasie gotuje pol litra wody, i na wrzatek wlewam roztwor wody z maka owoce ukladam w salaterce, a nastepnie zalewam juz ugotowanym kislem. Kisiel wisniowy powstaje z kompotu, tylko musze dosladzac, a zurawinowy robie z konfitur i wychodzi pyyycha, polecam bo to chyba tez za duzo kalorii nie ma a zaspokaja moje chucie na slodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Troszkę mnie tu nie było i musiałm troszke nadrobić z czytaniem. Malinka trzymaj sie Iza dobrze, że malutki zdrowy Ja dzisiaj byłam na ktg, troszke mnie moja kruszynka wystraszyła, bo podczas ruchu miała tętno tylko 120 i musiałam powtarzać badanie, ale drugim razem było wszystko w porządku. Ta jej mniejsza ruchliwość była prawdopodobnie spowodowana tym, że przed badaniem praktycznie nic nie jadłam, przed drugim badaniem posiliłam się dużą bułą ze szpitalnego bufetu i na szczęście mała zaczęla mocniej kopać. No ale tak jak pisałam troszkę się wystraszyłam tym pierwszym zapisem. Niewiem jak Wy, ale ja czym bliżej porodu to bardziej się obawiam, czy z malutka będzie wszystko dobrze...do porodu chyba osiwieje Melania twój synuś już duży ciekawe ile moja córcia waży, za tydzień będe miała usg to się dowiem przyszła masz super koleżanki-rudziaszki, ja też mam rudą przyjaciółkę a jest nią suczka - ratlerek, która dzisiaj musiała spędzić około 6 godz w samochodzie, teraz to odsypia. Wysłałam zdjęcia mojego brzuszka na interię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Milka za przepis. Uwielbiam mandarynki w puszce więc może się skuszę i sobie zrobię ten mandarynkowy. Ale z drugiej strony zawsze mam w domu taki w torebce więc nie wiem czy lenistwo nie weźmie góry :P:P Chociaż smaka mi na prawdę narobiłaś. Mężuś coś mówił, że na kolację będzie robił tortille, ale śpi już od godzinki i szkoda mi go budzić. Chyba znów zjem pomidory, bo już mi się troszkę miejsca zrobiła, a sikam po nich co chwilkę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmirka--daj znac jutro,a kopniak doszedl :) Moim zdaniem tez Malinka powinna byc w szpitalu, bo na co oni czekaja?? beda robic badanie krwi az sie wkoncu (nie daj Boze) wda infekcja?:o Przepraszam, ze tak pisze,lekarzem nie jestem. A kisielek to chyba tylko owoce, woda, maka ziemniaczana i cukier?? ja mam ochote na poziomkowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka ja też im bliżej do porodu, tym bardziej się denerwuję. Dziewczyny dwie noce temu, wtedy jak nie czułam ruchów miałam straszny sen. Śniło mi się, że byłam u ginekologa a on miał jakieś takie zdjęcie jakby rtg i tak się przyglądał i przyglądał. Zawołał drugiego na konsultację, a ja to widziałam jakby przez ścianę i czekałam na korytarzu. W końcu weszłam i pytam jaka diagnoza, co z małą. A on mi powiedział, że mam martwą macicę. Ja w płacz i pytam co z dzieckiem, a on, że trzeba wszystko usunąć, że Niuni też już nie ma i nigdy nie będę mogła mieć dzieci. Własny płacz przez sen mnie obudził. Próbowałam dobudzić męża, żeby mnie przytulił ale spał jak kamień. Obróciłam się na drugi bok i uświadomiłam sobie, że tak nie może się stać. Zasnęłam i znów śniło mi się to samo, ale jak weszłam i zapytałam co z dzieckiem, to powiedział mi, że nie może się nadziwić i napatrzeć, bo to jakiś geniusz i patrzy oczkami prosto w monitor i macha rączką i nawiązuje kontakt. Normalnie z jednej skrajności w drugą. Jakaś paranoja mnie dopadnie zanim urodzę. Odbija mi już całkiem, a wiem, że jak Kajunia będzie spać cichutko w łóżeczku, to też będę się bać i sprawdzać czy oddycha. Chyba powinnam się zacząć spotykać z psychologiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, tez bym cos zjadla :) Wlasnie wcielam jablko..ale cos chodzi za mna...pewnie nie dosiedze do konca i pojde cos poszukac :P Wierze, ze Malinka jestw dobrych rekach i wszystko dobrze sie skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!długo mnie nie było!Miałam ciężki tydzień!.....Musiałam lezec plackiem 5 dni rozwarcie na 2cm a to dopiero dziś 32i4dni.Bałam sie ale dziś byłam u gina i ok.jest .W ogóle to ja za dużo latam ,nie moge w domu usiedziec i może mi sie rozwarło ale malutka jeszcze pupką do dołu.teraz kazałmi łazić co tydzień.Musze Was poczytać troche bo mam zaległości nie siadalam do kompa dośc długo....... A cha posłałam na interie zdjęcia brzuchola i moich chłopów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmirka ja też sprawdzałam czy wiki oddycha ciekawe jak teraz. mierzejka ładny brzunio-a pępęk ale śmieszny sorka żę tak to nazwe ale masz w środku-hihi.beja fajna rodzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka, wszystkie tak mamy..ja dokad nie czulam ruchow malej to co druga noc splakana sie budzilam po tych koszmarach..tak bardzo sie balam ze ja strace. Teraz jak sie rusza jestem spokojniejsza, ale tez boje sie zeby wszystko przebiglo prawidlowo i mala urodzila sie zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjecia superowe !!! Goba, o co chodzi z tym pepkiem, tez mam w srodku :P I to normalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam jechać na ktg moje pierwsze.Bardzo ubolewam bo na twarzy bardzo utyłam......w ogóle grubach a na całego......no ale w nosie to mam.Juz moge chodzić ale nie kazał długich tras.....Kochane padam i spadam odezwe sie z rańca..nadrobie czytanko Was i sie odezwe dalej Pa!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka brzuszek ladny, zgrabny, moja mala miala ostatnio tetno od 130 do 170 ale tylko raz tak skoczylo, a przecietnie ma tak 140 Pm to sie dziewczyno zajedziesz, ja gosci jedynie teraz przez telefon przyjmuje, tzn jak ktos zadzwoni to moge rozmawiac godzinami, i tylko w tej postaci ich teraz toleruje:) Elmirka, jutro tez jem pomidory ze smietna i duuza iloscia cebuli tak mi smaka narobilas, tylko pewnie moja pupcia tzn Zoska bedzie bedzie miala po tym niezla czkawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie na twarzy wyostrzylo..nos mi chyba urosl i wogole wydaje mi sie ze sie zmienilam. Cebula,bleeee.....mam straszny awers do cebuli teraz i czosnku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka bo z reguły ma się na zewnątrz tak śmiesznie i niezbyt ładnie-ja tak mam ale nie mocno,i dawno się nie spotkałam że w środku,takie moja widzimisie. ale mi zrobiłyście smaka na coś,masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła zdjęcie mojego pieska wyślę jutro, bo dziś jestem juz bardzo zmęczona, chyba stres po tym badaniu mnie puszcza spokojnej nocki i miłych snów, bo ja też ostatnio miewam jakieś koszmary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, ze tak sie ma :) Wiekszosc tak ma, a ja nie mam ani zadnych kresek, ani pepka na wierzchu..tylko mam tak jakbym polknela pilke lekarska :P Mierzejka, dobrze ze dzidzia wszystko oki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmm Surfitka czosnek ostatnio to nr 1 w moim menu:), a jutro cebule musze kupic bo mi sie skonczyla Zosia taka czosnkowo-cebulowa bedzie:) Dziewczyny moja to chyba bedzie ze mna w lozku spac, taka malutka kruszynka, musze slyszec jak oddycha Moj pepek tez sie uwypuklil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam pępek w środku :P Mężuś już mi robi pomidorki, a ja uciekam na kanapę, bo znów mi się macica zaczęła stawiać. Wolę poleżeć. No i fajny film na polsacie się zaczął. Do jutra kochane papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×