Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................03.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............13.08.2009........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................?.08.2009........27............ ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................--------------...........21........dolnośląskie ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................06.12.2008.........35........... ...LUBELSKIE.... ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE mAAm....................29.12.2008..........29.......... ....W-WA.......... WODNISIA..............10.01.2009..........36............ ..ZACH-POM MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE POCZEKALNIA ****************** NIK.....................DATA@............. ...WIEK...........WOJ........... magdafikus............06.11.08.............32........... .Podkarpackie.. Dżessi.................28.11.08.............31.......... ..Wielkopolskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia gratulację :) I już po świętach dziewczyny :( ale przyszłe już z naszymi pociechami :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,święta,święta i po świętach:) Witam kobietki chociaz doskonale zdaję sobie sprawę ze wszystkie jeszcze smacznie spicie. A ja obudziłam sie po 5 i nie mogę spac..po godzinie przewracania sie z boku na bok poczułam takie ssanie w zołądku ze az mi niedobrze,zrobilam sobie herbatkę i wcinam serniczek:):)Jakaś pokręcona jestem:) jeszcze ciemno,cisza, wszyscy spią a ja siedze ,pisze wam jakies bzdety i obzeram sie ciastem,hihi. Aha! grtulacje Klaudia!!! kolejny topikowy bobasek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! A ja jeszcze do jutra mam gości. Fajnie jest, wesoło, chociaż odczuwam już zmęczenie, bo nie mam czasu połozyc się w dzień poleżeć, zdrzemnąć się itp. Święta minęły bardzo przyjemnie w rodzinnej atmosferze. Pozdrawiam was wszystkie. Bardzo za wami tęskniłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie muli teraz troszke:) umiem badac szyjke macicy niestety wczoraj byla srednio wysoko a dzis jest tak wysoko ze jej siegnac nie moge tak sie skrocila ze tylko koncuweczke czuje ale fajnie:) zycie jest piekne co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ tu cicho:( Gdzie jesteście zaklinaczki!? Zamiast tu klikać i zaklinać nasze @ to wy się obijacie;) mAAm-jak tam twój brzusio? Do mojej @ 3-4 dni,wczoraj bolałł mnie brzuch,a raczej lewy jajnik,dzis nie boli a czuję go od czasu do czasu,cycki mam podobno duze (jak nigdy;)-to mi mój powiedział wczoraj),no i czekam na @ lub jej brak. Biorę Duphaston od 14dc więc te cycki od tego:( a tak podsumowując to czuję się tak jak przed @:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola3
Hej dziewczyny.Jestem nowa.Prosze poradzcie jak zajsc.Mam juz jedno dziecko , coreczke 6 lat .Rok temu poronilam , i od tamtej pory nie moge zajsc.Pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Po-la ja obstawiam że twoja @ w tym miesiącu nie nadjedzie. A nawet wydaje mi się więcej - że nie ujrzysz jej przez najbliższy rok!!!! Ja miałam podobnie, piersi wielkie jak balony jak nigdy wcześniej i też brałam duphaston. Mój m też mówił że mam piersi tak duże jak nigdy wcześniej - a ja jakoś nie zauważałam do końca tej różnicy - może nawet trochę nie chciałam zauważyć, żeby później gdy nadejdzie @ po prostu się nie rozczarować. Wierzę że Tobie też się uda. Napewno się uda! Wszystko na to wskazuje. A gdzie podziewają się pozostałe dziewczyny???? Czyżby jeszcze leniuchują? Przesyłam buziaczki dla każdej z Was. Witaj jola3. Wiesz tak naprawdę to nie ma recepty na zajście w ciążę, sama napewno wiesz o tym najlepiej. Trzeba się starać, zdrowym parom często zajmuje to nawet rok. Po roku można udać się do ginekologa, zrobić jakieś badania i ewentualnie zacząć leczenie. Masz już córeczkę więc najprawdopodobniej będziesz miała i drugie dziecko. Potrzeba tylko troszkę cierpliwości. Wiem, łatwo to mówić, ale tak jest. Możesz zacząć brać witaminki, kwas foliowy i cierpliwie czekać. Możesz też skorzystać z testów owulacyjnych, pozwolą Ci dokładnie zbadać i zakreślić dni, w których nalezy szczególnie mocno starać się o maleństwo. POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Eviko:) dzięki za wsparcie,jesteś cudowna:)We wtorek lub środę mam termin @,zobaczmy...Akurat bedziemy jechac do Karpacza więc nawet nie bede mogła was informowac na bieżąco:(. Brzuch mnie jeszcze nie boli, od czasu do czasu cos tam zakłuje,tem nie mierzę bo nam termometr gdzies wcięło, ach to czekanie....wrrr. Dzis mam odstawic Duphaston .. i czekac...:( A mAAm sie nie odzywa ,ma dostac @ 29 i trzymam za nią piąchy by nie dostała:) Cześć jola3:) Evika napisała Ci chyba juz wszystko, tak że do dzieła:)Pisz z nami, to magiczny topik,tutaj dzieją się cuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja przelotem bo mam gosci :) U mnie bedzie dupa bo mnie tak juz brzucho boli że......................szkoda gadać...ale i ze starankami było kiepsko więc nie ma co się dziwić ... więc MONIA MAMA ja od nowego roku walcze razem z tobą :D POLA trzymam piachy za ciebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MOCNO!!!!!!!!!!!!!!!!dziewuszki uciekam bo tak głupio klikac jak mam gosci buziaki dla wszystkich 👄👄👄IZA, EWIKA, BETA, POLA ,KISA, MONIA ,MAMA ,WODNISIA ,KLAUDIA P 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ja tez trzymam piąchy by Twoja @ nie nadeszła,mocno,mocno bardzo mocno tego pragnę,równie mocno jak nie chciałabym swojej@ zobaczyc.Puki nie ma @ mAAm to zawsze jest nadzieja ze nie przylezie a brzuch przecież często boli.. Ja wtorku i srody nie moge sie doczekac,chcę juz wiedziec.Na moją nadzieję cieniem kładzie się opinia gina ktory powiedział ze owu nie zaobserwował:( Brzuch mnie nie boli,moj woła namnie cycata (bo tak urosły) i tak to sie nakrecam,ale skoro owu nie było to w ogole co ja tutaj robię???????? ratunku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanko do ciazarnych jestem w 6 tyg c i szyjke macicy mam krotka wysoko i miekka lekko otwarto czy to zle?? no i mam mokro z rana duzosluzu wy tez tak macie//?? czekam na odpowiedzi kochaniutkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanko do ciezarnych ostatnią @ mialam 23 listopada czy ktos moze obliczyc mi ktory to tydzien kiedy mam sie wybrac na usg zeby zobaczyc swoj pecherzyk? od owulacji to by byl 3 tydzien bo poczecie nastapilo 6 grudnia:) i nie wiem jak liczys czy od ostatniej@ czy od zaplodnienia pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm, po-la trzymam kciuki by wasze @ nie nadeszły. Po-la nie przejmuj się tym co mówi ginekolog. Ja poszłam do ginekologa z prośbą o pomoc w zajściu w ciąże. Byłam wtedy jakieś trzy dni przed terminem @. Powiedziałam ginekologowi (podobno najlepszy ginekolog w moim mieście), że za trzy dni mam dostać @. On zbadał mnie, zrobił mi USG i powiedział - \"rzeczywiście jest Pani przed okresem, widzę zbliżający się okres\". Kazał czekać i starać się dalej. Wróciłam do domu załamana i co się okazało? Ze @ nie przyszła, bo byłam w ciąży! Także po-la nie martw się lekarze to nie cudotwórcy - też czasem się mylą. Ja w każdym bądź razie trzymam dalej kciuki za Ciebie i mAAm, wierzę że grudzień będzie Wasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la sama wiesz najlepiej kochana, bo pracujesz w tym zawodzie że czasem wiele rzeczy jest wątpliwych i tak naprawdę mogłaś mieć owulację w tym miesiącu. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌻 mAAm, Pola - trzymam kciuki :D U mnie staranka były, ale dni najbardziej płodne przypadły akurat na Święta, a wtedy wykończona byłam i szczerze mówiąc nie bardzo miałam siłę i ochotę na igraszki :D No, ale szanse, że się udało, są. Pozdrawiam wszystkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola3
Chyba bede musiala skorzystac z tych testow owulacyjnych , choc nie wiem czy sa dobre i skuteczne.Jak ktos moze jakies polecic to super?Ja chyba nawet nie wiem jak sie je robi?Czy sa jak testy ciazowe? Zalamuje mnie czasem jak slysze o kobietach , ktore zachodza w ciaze i uswaja albo porzucaja malutkie bezbronne dzieci.To okropne.A inne pija , cpaja , zachodza w ciaze a ich narodzone dzieci to okazy zdrowia.Osobiscie znam taki jeden przypadek.A kobiety ktrore chca miec dzieci maja z tym problemy. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola3 ja uzywałam testy owulacyjne 6 miesiecy i uwazam to za strate pieniedzy. bo zaszłam w ciaze w najmiej spodziewanym momencie tzn kiedy juz miałam totalna załamke ze sie nie uda nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola3
KOTECZEK19833 A jak sie je robi?Podasz jakas nazwe? Moze sprobuje , zawsze to jakas nadzieja.Staram sie juz rok i nic.Zaczyna mnie to martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki. U lekarza bylam w lipcu mialam podstawowe badania , usg , i toxoplazmoze.Wszystko ok?Niestety nie mieszkam w Polsce i tu sie troche sprawa komplikuje.Angielscy lekarze twierdza ze do 2 lat nie ma co ingerowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa topowiczkę.Już po świętach minęły tak szybko.Jutro mam wizytę u ginek.Może zrobi mi usg??Już nie mogę się doczekać.Od nowego roku usilnie poszukuje pracy może uda mi się coś znajść??? Oby....Korci mnie wyjazd na narty ale miałam taki głupi sen ze chyba sobie odpuszczę nie ma co ryzykować dla chwili przyjemności.Wiecie może czy ginekolog może przepisać coś na bolące piersi??? Czuje się jak matka karmiąca w ciągu miesiąca urosły o jeden rozmiar oczywiście robią się nowe rozstępy brrr.Jestem (jeszcze) szczupła i po prostu każde szybsze rozrastanie się poszczególnych części mojego ciała obfituje w te paskudne rozstępy, ale co tam najważniejsze małe bobo !!!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:) Kochane to u mnie dupa :( DZisiaj przyszła @ ale nie ma załamki bo i staranek było jak na lekarstwo :) Jesli chodzi o brodatego ( czytaj św. Mikołaj ) to już dynda za jajca i powiem wam że teraz to pewnie szybko zaskoczę więc szykujcie miejsce w tabeli bo wiadomo że biedak długo tak nie pociągnie bo mu jajca zamarzną wiec wkońcu zaskoczę :D a co...ma tego swiadomośc ze jak nie to z zajacem wielkanocnym bedzie tak dyndał :) POLA- trzymam kcikasy wiec daj znac jak tam już zobaczysz II krechy bo wierz ja pic mogę :p :D👄 KLAUDIA P- ja pamietam ze jak byłam na usg w 10 tyg. to juz widziałam pieknego fistaszka:) EVIKA- juz mozesz puscic kciuki bo przyszła :) i to 2cykl w terminie więc i tak jestem hepi :) bo co idzie za tym juz sie odstresowolam i 2 opóźnienia poszły w zapomnienie :)więc moze tym razem się uda :) bylo by na październik ( a z października są moi rodzice i tesciowa) to 3 prezety w jednym bym miała :)👄 KISA- halo, halo????????????👄 BETA- halo, halo?????????????👄 NUSKA- daj znać jak po wizycie :) i napisz o której ją masz co byśmy wiedziały o której wiesci się spodziewać :)👄 WODNISIA- ja kochana tak jak ty w nowy roczek z starankami trzymam piachy by ci sie udało :) i pamietaj swieta to czas magiczny gdzie spełniają sie marzenia :) wiec II krechy juz twoje 👄 IZA-halo, halo?????????????????👄 MONIA MAMA- halo, halo???????????👄 KOTECZEK- jak ty sie czujesz mamusiu ??????ciesze się że do nas zaglądasz :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................03.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............13.08.2009........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................?.08.2009........27............ ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................--------------...........21.... ....dolnośląskie ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................06.12.2008.........35........... ...LUBELSKIE.... ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE WODNISIA..............10.01.2009..........36............ ..ZACH-POM MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE mAAm....................29.01.2009..........29...............W-wa........... POCZEKALNIA ****************** NIK.....................DATA@............. ...WIEK...........WOJ........... magdafikus............06.11.08.............32........... .Podkarpackie.. Dżessi.................28.11.08.............31.......... ..Wielkopolskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Witam poświątecznie. Wracam jako córa marnotrwana :-) Siedziałam na zwolnieniu 3 tygodnie to i do kompa nie zaglądałam bo w domu jakoś mi się nie chciało i czasu było mało.... Dobrze że już po świętach bo ile można tak siedzieć przy stole i się objadać...tym bardziej że ja dalej mam mdłości i chudnę...Dzidziola ma się dobrze bo w poniedziałek tydzień temu byliśmy na jakże ważnym usg - przezierności karkowej...No i czuje już delikatne bulgotanie szczególnie jak zjem mandarynki :-) Mam sporo zaległości do nadrobienia w czytaniu i zapewne w gratulowaniu... A bo zapomniałam dodać że od dzisiaj siedzę w pracy więc będę na bieżąco :-) Buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA P- widać i bijące serduszko i dzidzię kształtem przypominającą fistaszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczynki dzisiaj tak zdycham że i do pisania sił mi brak normalnie jeden wielki spioch mnie dopadł i tylko nospa działa na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×