Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Witajcie :D Wczoraj po prac najpierw posz艂am na dawno odk艂adan膮 kaw臋 z kole偶ank膮, fajnie by艂o sobie z ni膮 pogada膰( kole偶anka z pracy, oczywi艣cie nie z mojego pokoju) a potem godzin臋 sta艂am w kolejce w banku, a potem trafi艂am do mi艂ej Pani Kierownik, kt贸ra mi wszystko wyt艂umaczy艂a i wyda艂a dokumenty. Nie ma przeszk贸d co do udzielenia kredytu, jedynie u M臋偶a w pracy pono膰 kadrowa nie wype艂nia za艣w. o wynagrodzeniu na drukach bankowych, bo dos艂ownie jej si臋 nie chce... Jad臋 dzi艣 do domu po pracy zaraz po 18 b臋d臋 w domu. Doszli艣my do wniosku 偶e M膮偶 nie dojedzie bo w sumie na jeden dzie艅 przyjecha艂by ...3 dni osobno...ju偶 t臋skni臋.. Strzyga pisz nam jak si臋 czujesz i co wog贸le. W艂a艣nie Mama si臋 odezwa艂a wog贸le do Ciebie? Co to za dokumenty z ZUS co? Madziaczek trzymaj si臋, wa偶ne 偶eby艣 dba艂a o sobie, o sw贸j stan ducha Namea jak tak o ciachach m贸wisz to nabieram ch臋ci do obejrzenia Nowego Bonda. Wczoraj z t膮 \"nor膮\" troch臋 mnie nerwy ponios艂y... onfim a dzi艣 wyspana? g艂owa Ci臋 ju偶 nie boli tak? Jak Dzieciaczki? Bajbajka 馃尰 kiedy b臋dziesz w Kwidzynie? Ita a powiedz jakie wra偶enia po \"艢wiadectwie\" u nas nied艂ugo graj膮. Ja si臋 zastanawiam nad swoim od偶ywianiu i nie jestem zadowolona, bo np wczoraj bez 艣niadania, do 15 na jab艂ku i mandarynce, potem cheesburger a potem o 18 pierogi ze 艣mietana. Dzi艣 zjad艂am par贸wki na ciep艂o, mam kanapki ze sob膮, jab艂ko i jogurt. Rewelka jak du偶o masz dzi艣 pracy? Elfik jak Psinka? i jak Twoje samopoczucie? jak sprawa z Waszym mieszkaniem? Agi 馃尰 Kasiulka 馃尰 a Ty gdzie ? i dla ka偶dej 馃尰 Emiulka a Ty kiedy do domku?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jadzia 馃尲 tak sie domyslilam, ze z ta \"nora\" to bylo takie przekoloryzowanie :D jest wogole takie slowo?? bo juz sama nie wiem :o no i super wiadomosc z kredytem :D czyli mieszkanie bedzie. hura hura

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Namea Kochana jeszcze nie chce zapeszac ale w pon podpisujemy u notariusza umow臋 przedwst臋pn膮 i we wtorek mo偶e z艂o偶ymy dokumenty w banku. My艣l臋 偶e s艂owo \"nora\" istnieje jak najbardziej ... hihihih

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hehe jadziu 馃尲 z tym slowem chodzilo mi o "przekoloryzowanie" :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
onfim 馃尲 no wstawaj juz :D :D :D ;) masz kwiata na zachete 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
:P onfim wstawaj Poszlam zanie艣膰 do wype艂nienia za艣wiadczenie o dochodach i zamiast do ksi臋gowo艣ci posz艂am do kadr... :/ ta a nie chcia艂am si臋 og艂asza膰 w pracy , no trudno

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Agi馃尰 namea馃尰 zaliczy艂a艣 bonda no to pi臋knie wiesz ile kobiet chcia艂o by by膰 na twoim miejscu :P no to je艣li w tym bondzie te偶 same po艣cigi to si臋 chyba filmy im si臋 z to偶samo艣ci膮 bourna pomyli艂y no ale nic jak zobacz臋 b臋d臋 si臋 wypowiada膰 o samym filmie ,jestem jestem jako艣 ostatnio po spacerku z psem rano czo艂gam si臋 z powrotem do 艂贸偶eczka Sta艣 jest u dziadk贸w wi臋c nie musz臋 tak od razu wstawa膰 jadzia馃尰 no to fajnie ale wydanie dokument贸w to jeszcze nie przejscie weryfikacji ale skoro chc膮 to trzeba my艣le膰 pozytywnie :)oj nawet si臋 wyspa艂am wsta艂am rano wyprowadzi膰 pieska i do 艂贸偶eczka g艂owa ca艂a. Dzieciaczki tzn dzieciaczek dobrze bawi si臋 z psiakiem a do Stasia jeszcze nie dzwoni艂am jest u moich rodzic贸w wi臋c w domu troszk臋 spokojniej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jadzia 馃尰 no w艂a艣nie nie wiem co to za dokumenty! i si臋 niestety na tym nie znam. Za to wpad艂am przed chwil膮 na genialny pomys艂! p贸jd臋 do lekarza po zwolnienie na czas tego wypowiedzenia... zw艂aszcza, 偶e i tak mia艂am si臋 przej艣c, bo potrzebuj臋 zwolenienie na studia, no i chcia艂abym chwilk臋 odpocz膮c... troch臋 mnie ostatnio serce k艂uje... no i ten wczorajszy odjazd w poci膮gu... gdyby mnie ludzie nie z艂apali, to bym polecia艂a na ziemi臋, bo kompletnie ju偶 nic nie czu艂am... namea 馃尰 wiesz, ja to bym tu jeszcze troszk臋 pomieszka艂a, zw艂aszcza, 偶e sporo czasu i tak jestem sama, bo on sobie wyje藕d藕a (np. dzisiaj te偶 - i wraca w nd), wi臋c pewnie by mi tu dobrze by艂o. no i si臋 troch臋 przyzwyczai艂am. ;) ale tak jak m贸wi臋: mo偶e jak troch臋 lepiej b臋d臋 go zna艂a, czy nie b臋d臋 si臋 zastanawiac w stylu \'czy na pewno powinnam napisac tego smsa/ zadzownic do niego?\' i b臋d臋 si臋 czu艂a po prostu bardziej swobodnie...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
strzyga 馃尲 rozumiem, rozumiem :) mam nadzieje, ze wszystko Ci sie w koncu ulozy po Twojej mysli. masz za soba nie lada przejscia i zaslugujesz na troche spokoju :D onfim 馃尲 no dobrze, ze juz jestes :) Bonda zaliczylam i zadowolona jestem, a kto chce niech zazdrosci :P jadzia 馃尲 a niech wiedza, ze Ci sie zycie pieknie uklada :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
strzyga Ty bierz to zwolnienie i odpoczywaj, martwie si臋 o Ciebie noramlnie... mam nadzieje 偶e juz nied艂ugi si臋 u Ciebie ustabilizuje.. onfim masz racje z艂o偶enie wniosku to nie decyzja o przyznaniu kredytu.. To masz wi臋cej spokoju teraz :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Namea z M臋偶ulkiem uk艂ada mi si臋 cudnie, szaleje normalnie z kredytem zobaczymy, jestem dobrej my艣li jad臋 teraz do domu, mam zamiar p贸j艣膰 na d艂ugi spacer do lasu .... z Dziadziusiem posiedz臋, kupi臋 mu lokaln膮 gazet臋 niech sobie poczyta....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
namea 馃尰 dzi臋ki 馃憚 eh... z fizykiem to jeszcze o co艣 chodzi, 偶e ostro偶enie do tego zwi膮zku podchodz臋, ale to nie na forum... jadzia 馃尰 tak zrobi臋. zaraz si臋 wyk膮pi臋 (wczoraj to normalnie jak si臋 po艂o偶y艂am, to nie mia艂am si艂y ruszyc si臋 dalej ni偶 na drugi koniec 艂贸偶ka), co艣 przek膮sz臋 i znikam, dzi艣 mam obran膮 tras臋: dziekanat, ZUS, lekarz, apteka i wszystko w r贸偶nych cz臋艣ciach Wawy - centrum, praga pn, wrzeciono (bielany), wola - masakra - przy okazji mo偶e jak b臋d臋 w ZUSie to si臋 zapytam o co chodzi z tymi dokumentami. my艣l臋, 偶e tam najpr臋dzej mi powiedz膮 o co chodzi, bo tym z tej pracy to jako艣 nie bardzo wierz臋... :/ mi艂ego spaceru!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
namea馃尰jestem jestem ale akurat zaliczania tego bonda nie zazdroszcz臋 zupe艂nie nie m贸j typ wola艂abym ju偶 zalicza膰 Moora albo Brosnana :] jadzia馃尰 ale wa偶ne 偶e kto艣 chce z wami gada膰 wi臋c mo偶e akurat si臋 uda strzyga馃尰masz racj臋 a jak co艣 to zawsze s膮 prawnicy kt贸rzy pomagaj膮 walczy膰 z pracodawcami

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Trzymaj sie tylko pami臋taj 偶e mimo wszytsko jedz i dbaj o siebie! zobaczysz nied艂ugo si臋 uspokoi bo MUSI! mi艂ego dnia!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie:) Namea馃尲 no z twoimi pieszczotami dzie艅 藕le nie mo偶e si臋 zapowiada膰:) No patrz, Ty zaliczy艂as Bonda a mnie m贸j KApciarz nie mo偶e do tego przekona膰;) Prosi i prosi;) No i tak wyprosi艂, 偶e w ko艅cu si臋 skusi艂am i wkr贸tce do艂膮cze do grona zaliczonych;) Jadzia馃尲 No to super, 偶e Wam przyznali kredyt. Tyle si臋 s艂yszy o restrykcjach a tu prosz臋 nie jest jednak tak 藕le! Ciesze si臋 bardzo:) Onfim馃尲 Strzyga馃尲 co do zamieszkania na \"sta艂e\" z Fizykiem to sie zgadzam. Za kr贸tka troch臋 znajomo艣膰:o Jednak wa偶ne, 偶e poczyni艂a艣 jakie艣 kroki aby wyj艣膰 z tej chorej sytuacji w jakiej by艂as. Trzymam kciuki aby w ko艅cu lata grube nadesz艂y:) A ja do 16-tej tutaj:o A potem jeszcze angielski:o 艁eee:o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czarna馃尰to ja sama w klubie niezaliczonych zosta艂am,bo m贸j prosi艂 prosi艂 i mu si臋 znudzi艂o prosi膰 :]

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzie艅 dobry jadzia馃尲---super 偶e wszystko na dobrej drodze :-D U mnie z mieszkaniem to czekamy na koniec tygodnia bo ma si臋 wszystko wyjasni膰. madziczek馃尲---pamietamy o Tobie tylko ci臋zko ci to powiedzie膰 jak cie nie ma :-P poza tym jest nas tu troch臋 i jak kazda mia艂aby by wszystko pami臋tac o kazdejto chyba dziennik trzeba by by艂o za艂ozy膰 :-) Namea馃尲---nie by艂o scen 艂贸偶kowych w sumie jeden u艂ameczek i tak troszke tylko pleck贸w bylo widac ale co ci po scenach 艂贸偶kowych jak go sama przecie偶 zaliczy艂a艣 :-P Ale jak ci ma艂o to masz :-P http://susty.tv/image/james-bond-daniel-craig-topless-bare-chest-tight-swim-trunks-bulge-package-walk-on-beach-sand-ocean-wrist-watch-muscles-ripped-body-physique-bare-foot-photo.jpg http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://corriecanuck.files.wordpress.com/2008/01/daniel_craig_shirtless_2.jpg&imgrefurl=http://4pack.wordpress.com/2008/09/30/daniel-craig-interview-in-gq-i-have-to-start-getting-fat-and-old/&h=501&w=400&sz=65&tbnid=riAIkTWt8S4J::&tbnh=130&tbnw=104&prev=/images%3Fq%3Ddaniel%2Bcraig&usg=__Ssv-2XYXM0YsLgG8qHwH3_J8VXI=&sa=X&oi=image_result&resnum=4&ct=image&cd=1 Chrup Chrup :-P Cena tattoo to cos miedzy 70 a 100 z艂 zale偶y gdzie robisz. Onfim馃尲---a wiesz 偶e moj typ to te偶 brunet o czarnych oczach taki keanu reeves albo wentworth miller a a tu taki blondas mi sie spodobal :-) co do po艣cigow to w艂a艣nie ma艂o by艂o tylko jeden krociutki na poczatku i od razu rozbity czarniutki aston martin. Jak lubisz po艣cigi samochodowe to najlepsze jakie widzialam to w Roninie z Robertem de Niro. Strzyga馃尲---no w sumie rozsadnie robisz nie ma co z deszczu pod rynn臋.Powodzenia zycz臋. Czarna馃尲---hehe to jak jeszcze Ty do艂膮czysz to tak troch臋 puszczalski zrobi si臋 ten ,,nasz\" bond ale co tam dobre kole偶anki jeste艣my i si臋 podzielimy niech ch艂opak ma radoch臋 :-P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Onfim馃尲 powiem Ci, 偶e mi ten obecny Bond tez do gustu nie przypad艂, ale czego si臋 nie robi dla mi艂o艣ci;) Jak prosi no to trzeba w pewnym momencie si臋 zgodzi膰 偶eby p贸藕niej zaszanta偶owa膰;) Elfik馃尲 ja to taka puszczalska z przymusu b臋d臋:p

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
onfim 馃尰 ja te偶 niezaliczona :) Tak w og贸le to cze艣膰 :) Ja do domu jad臋 dzi艣, To znaczy po drodze na noc do Osobistego, a dopiero jutro do domu :) Nie macie co t臋skni膰, na pewno b臋de zagl膮da膰 :) jadzia 馃尰 to jak wysoki kredyt chcecie wzi膮膰 偶e wam dadz膮 bez umowy na czas nieokre艣lony? i jaki jest wk艂ad w艂asny? onfim 馃尰 mi艂ego spacerowania namea 馃尰 fajnie, 偶e jeste艣 czarna 馃尰 widz臋, 偶e chyba powoli przestajesz si臋 do艂owa膰? Masz racj臋, z do艂ka trzeba wyj艣膰, tu na g贸rze jest fajniej :) reewelka 馃尰 masz maila ita 馃尰 little 馃尰 zdrowa juz? strzyga 馃尰 to jak nie na forum to pisz na maila :) bajka 馃尰 Mi艂ego dnia dziewczynki :) U mnie na razie wzgl臋dny spok贸j, ale ja艣nie pani mecenas wraca dzi艣 z urlopu, wi臋c mo偶e si臋 zacz膮膰 dzia膰 co dobrego :) Byle do 16.00. Nie wiem, jak to zrobi臋, ale musz臋 si臋 na 17.15 na poci膮g wyrobi膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzie艅 dobry:) Ja si臋 czuj臋 dzi艣 masakrycznie, wi臋c tylko si臋 witam i zmykam do roboty. Namea馃尲mam inny adres mailowy-popro艣 Czarn膮 lub Elfika to Ci pode艣l膮 najnowszy. Jadzia馃尲Oj du偶o dzi艣 pracy mam, a siedz臋 tylko do 15 i do dzieciak贸w potem, wi臋c masakra i mam nadziej臋, 偶e nie podusz臋 dzi艣 maluch贸w. I ja te偶 jestem w gronie zaliczaj膮cych Bonda:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czarna jeszcze nic nie przyznali nam, dopiero pobra艂am dokumenty, wnoski, zobaczymy... nono prosi艂, prosi艂 a偶 wyprosi艂

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Emilunka馃尲 no troch臋 lepiej:) Nie lubi臋 si臋 do艂owa膰 i staram si臋 zawsze znale藕膰 jakie艣 艣wiate艂ko w tunelu:) Szkoda 偶ycia na do艂y:) Jadzia馃尲 ale zawsze jest nadzieja. Wa偶ne, 偶e juz na pocz膮tku Was nie odprawili z kwitkiem:) Elfik馃尲 tylko jaki艣 bogaty szejk by si臋 przyda艂;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czarna馃尲----No mysl臋 偶e nowy pan bond do biednych nie nale偶y :-P A ogl膮dacie mo偶e you can dance?? Wczoraj dziewczyny fajnie zata艅czy艂y do tego kawa艂ka jacka white i alicji keys z bonda, kawa艂ek mi si臋 swoja drog膮 tez bardzo podoba :-D A Mi艣kowy co艣 wspomina艂 o powt贸rnym wybraniu si臋 do kina i raczej protestowa膰 nie b臋d臋 :-D On si臋 cieszy bo wreszcie blondyni wracaj膮 do 艂ask hahaha

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czarna馃尲ja te偶 szukam 艣wiate艂ka w tunelu, wi臋c koniec z dolami-b臋d臋 si臋 cieszy膰 z tego co mam. Elfik馃尲ale takie chucherko z niego, 偶e jakby艣my wszystkie si臋 na niego rzuci艂y, to s膮dzisz, 偶e nie zaje藕dzi艂yby艣my go;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
elik 馃尲 yuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhuuuuuuuuuuuu piekny, piekny :D az sie slinie :P czarna 馃尲 po bogatego szejka zapraszam do mnie :D cos sie znajdzie onfim 馃尲 no to zabieraj sie za odswiezanie kolekcji, w koncu i Ty musisz cos zaliczyc :P strzyga 馃尲 jak masz ochote to napisz do mnie maila :) jadzia 馃尲 no to kciukamy i bedzie dobrze :D reewleko 馃尲 zaraz adres wyprosze, bo maila juz naskrobalam :) a swoja droga co sie dzieje z Twoimi skrzynkami?? jakis klopot z nimi masz?? emilunka 馃尲 o ho ho, to fajny weekend sie zapowiada :D a ja tez sie ciesze, ze Ty jestes, i ze ja jestem i ze wszyscy sa ot co!!! :D czarna 馃尲 elfik 馃尲 pieknie prosze o nowego maila reewelki 馃尲 :) i dziekuje z gory

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
eeeee no to jak macie si臋 rzuca膰, to ja si臋 do艂膮cz臋 :) reewelka 馃尰 no, ja sobie nie 偶ycz臋, 偶eby艣 si臋 do艂owa艂a! Nonono!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×