Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

tasia no pewnie :) a ile ja znam lasek ktore po ciazy sie zrobily o wiele szcuplejsze jak przed ciaza :) wlaszcza te w mlodym wieku :) a ty tasia taka mlodziutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tasia tak juz jest z tym wzrostem. rano czlowiek ma wiecej centymetrow a w ciagu dnia kosci sie 'ubijaja' sie i czlowiek staje sie nizszy , podonie jak z wielkiem maleje troszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u mnie z waga to roznie jednego roku jestem chuda a drugiego pulchniutka ja przed ciaża przytyłam z jakies 12 kilo wiec wczesniej byłam w miare szczupła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, och ja też sobie wrzuciłam ten felerny kalkulator i nie wiem jak to się stało ale miałam wg niego rodzić w pażdzierniku :P Co tam muszę w końcu pprawić ta tabelkę bo mam termin na 6 a nie 9 ten z @ i go się będziemu już teraz trzymac bo dzidzi różnie tyje i rośnie. Później zresztą też. I wiecie co ja już zapomiałam jak to jest z takimi maluchami, tzn, że moje dziecko było takie małe... ach jak ten czas leci moja melia ma prawie 15 miesięcy i ma 82 cm a waży 9 700 :) więc same rozumiecie a jak się urodziła w 42 tc to ważyła 3 540 i miała 58 cm. ALeż urosła :) przez tak krótki czas :) zobacyzcie i u was tak będzie nawet się nie obrócimy a trzeba będzie torbę do szpitala pakować. :O ojoj... Dziewczyny co do tych brzuszkó co chyba jakasia podrzuciła to sa naprawdę różniaste:) a mój chyba pasuje do tego najbardziej małego pomimo tego, że to druga ciąża :) fajnie nie będę musiała dużo dźwigać :) Acha i nie przejmujcie się tak wagą bo ja raczej do tych normalnych należę- nie chudzielców :) ale takich w sam raz to przed pierwszą ciążą ważyłam więcej niż przed drugą :) i wogóle się nie odchudzałam- przy dziecku jest tyle roboty że samo leci w dół :) Zobaczymy czy przy drugim tez tak będzie. I rozstęów też raczej nie miałam- bo mój brzuch nie był duży. A teraz wyglądam tak - prawie 19tc , że nikt mi nie wierzy, że w ciązy jestem. Tzn. że w tak zaawansowanej :) ale jeszcze zdążę się nacieszyć brzucholkiem. Najważniejsze, że mam apetyt i jem utyłam prawie 3 kg. jeszcze 3 i styka :P hihi taki żart, ale generalnie fajnie by było :) jednak liczę na jakieś 12 w fazie końcowej. Więcej nie chcę :) jednak raczej na to nie mam za dużego wpływu. oki spadam bo jeszcze musze zadzwonić w kilka miejsc, zrobić obiad, poprasować koszule i iśc po córcię :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wzrostu - to oglądałam kiedyś taki ekperyment na discovery i jest dokładnie tak jak mówi jakasia - a ciekawostką jest to, że można człowieka \"wydłużyć\" o kilka centymetrów - oczywiscie szybko wszystko wraca do normy po kilku godzinach.... ale i tak nieźle;p a co do kremów - kupiłam ostatnio fissan -śmierdzi jak nie wiem co:P ale zauważyłam, że ten smród pomaga mi zasnąć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa mam plan:) Jak macie porobione juz jakies fotki brzuszków, to może warto wrzucić je na neta, mogłybyśmy wszystkie je podziwiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak czytam o tych ruchach to tak Wam strasznie zazdroszczę :( u mnie tylko posmyrało coś od wewnątrz jakieś 2 dni temu i nic... A brzuch mam tak duży że szok! Nawet ostatnio moja mama spytała czy jestem pewna, że mam termin na połowę listopada hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwusia jeszcze jedna wizyta i mnie przegonisz z porodem hehe ;))) ladny postep :)) Korciucha no wlasnie ja tez stosuje fissan (chyba wczesniej nazwalam go flisan hehe). faktycznie smierdzi jak stara, dobra masc z witaminka A. pamietam dawne czasu gdy mama nas nia smarowala po przebywaniu na sloncu :) a gdzie chcesz powrzucac brzuszki? bo nie mam pojecie gdzie. ale pewnie sa jakies fajne stronki (poza nasza klasa haha) gdzi mozna stworzyc wspolna nasza galerie :) kumpela ma konto na picassa wiec moze tam? nie wiem tylko jak itd to dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka haha, niop to mozesz sie czyc bardziej w ciazy hehe niz ja ;) na mnie jak na razie nikt nie zwraca uwagi i pewnie nawet nikt mi miejsca np. w autobusie nie ustapil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę przyznać że ostatnio zamurowało mnie w tramwaju bo jak tylko wsiadłam to trzy osoby zerwały się z miejsc żebym usiadła. Nawet zaczęłam się zastanawiać czy aż tak źle wyglądam :D Jak tak patrzę na mój brzuch to zastanawiam się czy ja na pewno rodzę "dopiero" w połowie listopada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze o połówkowym USG już nie musze pisac. ;-) Wszystko jasne. Sprawdzałam powinno być miedzy 18 a 22, a nawet 24 tyg. Zawsze sądziłam ,ze w 20. Ale cóż poczekam. Umówiłam się dziś na 1 lipca. W 12 tyg miałam pierwsze USG, gdzie lekarz badał m.in. przezierność karkową i w zwiazku z tym mozliwośćzespołu Downa,ale wynik wyszedł super i lekarz powiedział ,ze wszystko z dzieckiem dobrze. Mimi to na wszelki wypadek zrobiłam sobie badania z krwi, tzw test Pappa i wyszło ponownie,ze wszystko ok. Pokazałam wyniki mojej lekarce,a ona do mnie po co ten test z krwi, szkoda pieniedzy , przeciez z USG widac ,ze wszystko dobrze. Niby tak,ale ja już 18 lat skończyłam jakiś czas temu i wolę dmuchać na zimne. Co do smarowania to na razie smaruję tylko brzuch (jak mi się przypomni hihih) czerwonym balsamem Garniera - na bardzo sucha skórę. Kupiłam sobie też Mustelle 2 tubki na allegro trafiłam na fajną promocje. Ale teraz juz wiem,ze jak kogos mają dopaść rozstepy to nic nie pomoze. Kumpela całą ciaże się smarowała smecyfikami róznymi i pieknie wygladała,az kilka dni przed porodem brzuch jej się obnizył i skóra \"popękała\" - rozstepów się sporo zrobiło. Ja mam z okresu dojrzewania na udach i pupie,ale takie mało widoczne, bo wiekowe,. hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos widocznych brzuchów to mi też jakoś na dniach tak wywaliło brzuchol, ze Moj mówi,moze to jednak bliźniaki bedą. Dziś w pracy wszyscy mnie obskoczyli i mówia....ale juz widać. No co ja zrobię mniejszy już nie bedzie. Na razie przynajmniej :-) Najlepeij kolega z pracy, jak mu dyra mówi,ze ja już nie wrócę , bo w ciaży jestem ..on na to zrobił dziwną minę i mówi..ojej nic nie wiedziałem. Aż się usmiałam jak mi to kumpela powiedziała - bo niby tak to zabrzmiało jakby miał miec jakies udziały w mojej ciaży. hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Korciuchna super pomysł z tymi zdjęciami naszych brzuszków, tylko gdzie je będziemy umieszczać? Masz jakiś pomysł?:) Dzisiaj odebrałam wyniki badań, HBS prawidłowo ujemny wynik,ale wynik posiewu moczu mnie zmartwił, bo napisali tak \" z próbki materiału wyhodowano w warunkach tlenowych (chyba, tak tu jest niewyraźne napisane) Micrococcus spp. 10 do 3 potęgi na 1 ml moczu. Nie mogę nic znaleźć w internecie, ale jest to niby jakaś bakteria. Pytam, bo może któraś z was miała coś podobnego?:) aaaa bym zapomniała, dziś znów rano przez chwilkę poczułam jakieś bulgotki i tym razem mi się nie wydawało:) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _nowa_76
To zabawne jak to równo u nas idzie. Też mi się wygiął kręgosłup (jak pisałam), też nagle urósł brzuch. A jeszcze w połowie ubiegłego tygodnia wyglądałam zupełnie inaczej! :D No i maluszka mogę czuć codziennie, choć wciąż bardzo delikatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Witam w ten piękny, słoneczny poranek :) Ja już w pracy urzęduję niestety, ale muszę wytrwać jeszcze tylko do jutra, a potem 4 dni wolnego :D Kurcze jak tak czytam o tych Waszych odczuciach ruchów dzieciątek, to stwierdzam, że albo to moje małe jest leniwiec pospolity i sie zbytnio nie kręci, albo jego ruchy nie przebijają sie jeszcze przez moją wartewke tłuszczyku ;) Jak na razie nie poczułam żadnych ruchów, bąbelków ani łaskotania. Może jestem mało wyczulona po prostu :) Za to brzuszek mi troszkę już wyskoczył. Ale czy plecy sie wygięły to nie wiem ;) Jutro wizyta u pana doktora :D już sie nie mogę doczekać, żeby zobaczyć maluszka. Może coś sie uda podejrzeć i ocenić czy chłopiec czy dziewczynka ;) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) U mnie też słonko pięknie świeci :) Co do bulgotania i innych ruchów dziecka to wczoraj cały dzień w domu siedziałam i moja dzidzia nie chciała dać znać mamusi, ale wieczorem normalnie w te i we wte :) Najpierw koło 19 jak smażyłam naleśniki, byłam trochę pochylona i czuje, że mnie coś tam smyra - z 3 razy posmyrało i dało spokój. Ale w nocy jak się chciałam położyc spać, to ono w jedną stronę i w drugą. I smyra i gulga. Jakoś ogólnie zasnąć nie mogłam, ale normalnie dzidzia maratony sobie urządzała. :) Madzialińska dzidzia Ci się rusza tylko wtedy kiedy Ty śpisz :) Tak jest przeważnie, jak Cię niedługo kopnie to poczujesz napewno :) Tak to jest że te nasze dzidzie buszują jak mamy chcą spać a cały dzień to się ich doprosić nie można by dały znać :) Co do brzucha to już u mnie normalnie widać i się ukryć nie da, a sylwetka faktycznie taka ciążowa, tzn. plecy wygięte bardziej niż wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, akurat w to, ze mnie dzidzia niedługo jakimś kopniaczkiem w żeberko poczęstuje to ja wcale nie wątpię ;) Ale mi sie tu nie chce siedzieć... poszłabym już do domku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.......wiek.......termin......kg+.......tc.. płeć...imię.........miasto Maggie84........25..........31.10.......0.......... ..................Płock mycha881.......26.........1.11.........3,5kg.........19t c. ..........Otwock tasia1985........24..........2.11........6kg......18tc. ..............Łódź natalie82........27..........2.11........4kg......19tc ?........Katowice Doro82...........27..........3.11........2kg.......18tc ..........Poznań pindilindi.........32.........4.11.........0.......... . ............Gdynia jakasia*..........29.........5.11........3,3........18tc ........ ......UK Agulinia..........34..........5.11........2,6kg.....18tc ......Gorzów Wlkp. Iwusia_25........26.........9.11........0,5....... .................Gdańsk Aaanniiaaa.......25.........9.11........1,1...17tc chłopak....Warszawa agusiaradom.....30.........10.11......1,5.......17tc... ..........Radom Korciuchna......25..........10.11......3,5.......17tc.. .......Sosnowiec gawit_79........30.........12.11.......2.........16tc. ..............Łódż _nowa_..........32..........12.11......2.........17tc. ...........Gdańsk Kiki1980.........29.........14.11.....6.5....18tc...D ............Gdańsk miśka1803......30..........14.11......2........11tc... .Katowice/Tychy Ejmi..............27.........15.11.......2........17tc .......Ostrów Maz kropcia..........25.........15.11......0.........16tc. .............Kielce madzialinska76..33..........15.11....1,5........16tc... ..........Puławy spacja...........29..........15.11......2.......... ........................ hanka83.........26...........16.11......2.........17tc ..............Łódź Mathea........26...........16.11......2...........16tc.. .............Grecja zenek897.......27...........16.11......3..........18tc ...........Gdańsk natalia86........23..........20.11......3,5.......16tc .......Środa Wlkp eddi29............28..........23.11......0..........11t c.............Śląsk Martushia........23..........23.11......3..........15tc ............Lublin ciężarówka M....28.........24.11.....0,5.........15tc..........Wrocław< br /> tyllkaaa..........19...........26.11......0.........10t c.....Dzierżoniów Hamuda.........32..........30.11........4........16tc.? ....Ostrowiec Św michaaa..........28..........30.11......1..........13tc ............Lublin Calineczka_22_...22........30.11/2.12.....0......14tc5d. .. ..........Śląsk mili_23...........23...........05.12.......?........14t c......TomaszowMaz Ja na razie wklejam tylko tabelkę a napiszę potem :) buźki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wklejam tylko tabelkę, a odezwę się później :D nick.......wiek.......termin......kg+.......tc.. płeć...imię.........miasto Maggie84........25..........31.10.......0.......... ..................Płock mycha881.......26.........1.11.........3,5kg.........19t c. ..........Otwock tasia1985........24..........2.11........6kg......18tc. ..............Łódź natalie82........27..........2.11........4kg......19tc ?........Katowice Doro82...........27..........3.11........2kg.......18tc ..........Poznań pindilindi.........32.........4.11.........0.......... . ............Gdynia jakasia*..........29.........5.11........3,3........18tc ........ ......UK Agulinia..........34..........5.11........2,6kg.....18tc ......Gorzów Wlkp. Iwusia_25........26.........9.11........0,5....... .................Gdańsk Aaanniiaaa.......25.........9.11........1,1...17tc chłopak....Warszawa agusiaradom.....30.........10.11......1,5.......17tc... ..........Radom Korciuchna......25..........10.11......3,5.......17tc.. .......Sosnowiec gawit_79........30.........12.11.......3.........18tc. ..............Łódż _nowa_..........32..........12.11......2.........17tc. ...........Gdańsk Kiki1980.........29.........14.11.....6.5....18tc...D ............Gdańsk miśka1803......30..........14.11......2........11tc... .Katowice/Tychy Ejmi..............27.........15.11.......2........17tc .......Ostrów Maz kropcia..........25.........15.11......0.........16tc. .............Kielce madzialinska76..33..........15.11....1,5........16tc... ..........Puławy spacja...........29..........15.11......2.......... ........................ hanka83.........26...........16.11......2.........17tc ..............Łódź Mathea........26...........16.11......2...........16tc.. .............Grecja zenek897.......27...........16.11......3..........18tc ...........Gdańsk natalia86........23..........20.11......3,5.......16tc .......Środa Wlkp eddi29............28..........23.11......0..........11t c.............Śląsk Martushia........23..........23.11......3..........15tc ............Lublin ciężarówka M....28.........24.11.....0,5.........15tc..........Wrocław< br /> tyllkaaa..........19...........26.11......0.........10t c.....Dzierżoniów Hamuda.........32..........30.11........4........16tc.? ....Ostrowiec Św michaaa..........28..........30.11......1..........13tc ............Lublin Calineczka_22_...22........30.11/2.12.....0......14tc5d. .. ..........Śląsk mili_23...........23...........05.12.......?........14t c......TomaszowMaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem :) Dziś mam tak cholernie intensywny dzień, że latam jak kot z pęcherzem od samiuśniego rana :) Nadrobiłam wszystko w czytaniu - napłodziłyście tych postów jak nie wiem :) Co do bóli brzucha - oczywiście nie jesteście w tym odosobnione, ja też je miewam i najbardziej to mnie bolało pomiędzy 14/15 tygodniem, raz było tak że musiałam brać nospe jedna po drugiej żeby puściło. A teraz czuję ciągnięcie i czasami coś mnie pokuwa w bokach, ale zlewam to generalnie i staram się nie myśleć. Ruchy dziecka czuję, ale to są jeszcze bardzo delikatne ruchy i tak na dobrą sprawę to malutkie daje o sobie znać tak 3-4 razy dziennie. To jest bąbelkowanie, łaskotanie i szereg innych zjawisk których nawet nie jestem w stanie nazwać bo generalnie to wszystko jest dziwne :) W piątek tylko małe tak mi zakręciło oberka że aż stanęłam jak wryta, złapałam sie za brzuch i wybałuszyłam oczy, bo mnie to mocno zaskoczyło ;) A tak to czasem do mnie leciutko puka i przeważnie czuje je z lewej strony- myśle że tam ma nóżki bo czuje delikatne kopnięcia :) Madzialińska - Ty się nie martw, poczujesz ruchu na dniach ja Ci to mówie :) Ja w ogóle byłam w szoku że tak wcześnie poczułam bo nastawiałam się na 20-22 tydzień przy mojej budowie ciała. No ale widać małe chciało wcześniej zacząć dokazywać :) A co do tych słabnięć to ja cholera też nie mogę stać :O wczoraj podczas zakupów w pewnym momencie poczułam że muszę usiąść bo normalnie coś sie robiło, ale to dlatego że minęła moja pora jedzenia i ferworze zakupowym zapomniałam że muszę zjeść. Przekąsiłam coś i zaraz przybyło mi energii, ale generalnie kolejki w sklepie to dla mnie koszmar - unikam szerokim łukiem :O Poza tym jestem po długim i intensywnym weekendzie. Jestem zadowolona bo mam już skompletowaną garderobę ciążową i wreszcie zakupionych kilka par spodni ciążowych. W ogóle to nie zdawałam sobie sprawy z tego że te spodnie są tak wygodne i w jednym sklepie wyszłam w nowych bo poczułam taką ulgę i wygodę- jednak to był ostatni dzwonek na kupno odpowiednich spodni. Byłam w sklepie HappyMum w Warszawie i powiem Wam że z rozmiarówkami to jest loteria, cieszę się że nie kupowałam nic przez internet bo bym pewnie umoczyła kasę albo trzeba by było odmieniać. Naprzymierzałam sie mnóstwo ciuchów i albo były za małe albo za duże, ale trafiłam też na odpowiednie dla mnie. W ogóle trafiłam na fajną ekspedientkę, która widać że się na tym znała i sporo mi podpowiedziała. Jestem bardzo zadowolona i mimo że te ciuchy nie są tanie to są świetne gatunkowo i myślę, że po ciąży będę je przerabiać na zwykłe ciuchy i będę normalnie nosić. A w ogóle to moda bardzo sprzyja teraz ciężarnym i niemalże w każdym sklepie można coś znaleźć fajnego na ciąże. Ja się strasznie obkupiłam w wygodne bluzki/tuniki, które z pewnością będę nosić po ciąży. Ot i tyle co u mnie :) Czekam na USG na 22 czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi witaj w klubie 22 czerwca ;))) juz kilka dziewczyn ma tez tego dnia termin na usg albo w okolicach :))) bedziemy sobie potem opowiadac i razem sie cieszyc :)))) ale super :) ja co do ciuszkow to troszke kupuje przy okazji ale jak na razie nic specjalnego co brzuszek nie bradzo urosl. dzis lekkich boli ciag dalszy , nospa połknieta zaraz ruszam na miasto, do banku, po czeresnie i truskawki i...jakis kremik do biustu :) milego dnia mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tak czytam Wasze posty i zaczynam się zastanwiać czy ja napewno w ciąży jestem. Zero łaskotań i takich tam podobnych. Wczoraj wybralam się do H&M i kurcze wszyskie spodnie ciążowe mi spadywały z brzucha. Wogóle to w nogawakach wybyły dobre a w biodrach (bo w sumie tam pasek jest) miałąm jeszcze tyle luzu że bez paska by nie przeszły. Ale sam panel - olbrzymi. Poza bólem kręgosłupa żadnych innych bóli. Mam zamiar zapisać sie na aqua aerobik dla ciężarnych. Może mi plecy trochę popuszczą. Z nowości jeszcze to przeniosłam się na projekt do Warszawy i takim oto sposobem jestem daleko od rodziców i męża. I tak przez najbliższe 4 miechy. Na weekendy tylko zawitam do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.......wiek.......termin......kg+.......tc.. płeć...imię.........miasto Maggie84........25..........31.10.......0.......... ..................Płock mycha881.......26.........1.11.........3,5kg.........19t c. ..........Otwock tasia1985........24..........2.11........6kg......18tc. ..............Łódź natalie82........27..........2.11........4kg......19tc ?........Katowice Doro82...........27..........3.11........2kg.......18tc ..........Poznań pindilindi.........32.........4.11.........0.......... . ............Gdynia jakasia*..........29.........5.11........3,3........18tc ........ ......UK Agulinia..........34..........5.11........2,6kg.....18tc ......Gorzów Wlkp. Iwusia_25........26.........9.11........0,5....... .................Gdańsk Aaanniiaaa.......25.........9.11........1,1...17tc chłopak....Warszawa agusiaradom.....30.........10.11......1,5.......17tc... ..........Radom Korciuchna......25..........10.11......3,5.......17tc.. .......Sosnowiec gawit_79........30.........12.11.......3.........18tc. ..............Łódż _nowa_..........32..........12.11......2.........17tc. ...........Gdańsk Kiki1980.........29.........14.11.....6.5....18tc...D ............Gdańsk miśka1803......30..........14.11......2........11tc... .Katowice/Tychy Ejmi..............27.........15.11.......2........17tc .......Ostrów Maz kropcia..........25.........15.11......0.........18tc. .......Warszawa madzialinska76..33..........15.11....1,5........16tc... ..........Puławy spacja...........29..........15.11......2.......... ........................ hanka83.........26...........16.11......2.........17tc ..............Łódź Mathea........26...........16.11......2...........16tc.. .............Grecja zenek897.......27...........16.11......3..........18tc ...........Gdańsk natalia86........23..........20.11......3,5.......16tc .......Środa Wlkp eddi29............28..........23.11......0..........11t c.............Śląsk Martushia........23..........23.11......3..........15tc ............Lublin ciężarówka M....28.........24.11.....0,5.........15tc..........Wrocław< br /> tyllkaaa..........19...........26.11......0.........10t c.....Dzierżoniów Hamuda.........32..........30.11........4........16tc.? ....Ostrowiec Św michaaa..........28..........30.11......1..........13tc ............Lublin Calineczka_22_...22........30.11/2.12.....0......14tc5d. .. ..........Śląsk mili_23...........23...........05.12.......?........14t c......TomaszowMaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Dzis zakupilam nowa ciazowa garderobe bo szykuje nam sie duzo uroczystosci w te wakacje i trzeba wygladac jakos ;-). Ceny w miare ok. Spodnie ciazowe do 40 Euro i bluzki ok.15,20 Euro. Ale to w jednym sklepie kolo mnie. Przede mna wyprawa do kilku innych i juz sie nie moge doczekac :-). Wrocilam takze do pracy- na pol etatu i na 2,3 miesiace, na szczescie praca przy komputerze wiec jak dla mnie to cos w rodzaju relaksu. Kolejna rzecza jaka zauwazylam u siebie sa popuchniete nogi, nie wiem moze to wina upalow,ale w normalne buty noga nie wchodzi,tylko w japonkach i to o 2 numery wiekszych moge chodzic. A ruchow nadal nie czuje i czasem zastanawiam sie co ten maluch tam robi ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.......wiek.......termin......kg+.....tc.. płeć...imię.........miasto Maggie84........25..........31.10.......0.......... ..................Płock mycha881.......26.........1.11.........3,5kg.........19t c........Otwock tasia1985........24..........2.11........6kg......18tc. ..............Łódź natalie82........27..........2.11........4kg......19tc ?........Katowice Doro82...........27..........3.11........2kg.......18tc ..........Poznań pindilindi.........32.........4.11.........0.......... . ............Gdynia jakasia*..........29.........5.11........3,3........18tc ........ ......UK Agulinia..........34..........5.11......2,6kg.....18tc ......Gorzów Wlkp. Iwusia_25........26.........9.11........0,5....... .................Gdańsk Aaanniiaaa.......25.........9.11........1,1...17tc chłopak....Warszawa agusiaradom.....30.........10.11......1,5.......17tc... ..........Radom Korciuchna......25..........10.11......3,5.......17tc.. .......Sosnowiec gawit_79........30.........12.11.......3.........18tc. ..............Łódż _nowa_..........32..........12.11......2.........17tc. ...........Gdańsk Kiki1980.........29.........14.11.....6.5....18tc...D ............Gdańsk miśka1803......30..........14.11......2........11tc... .Katowice/Tychy Ejmi..............27.........15.11.......2........17tc .......Ostrów Maz kropcia..........25.........15.11......0.........18tc. .......Warszawa madzialinska76..33..........15.11....1,5........16tc... ..........Puławy spacja...........29..........15.11......2.......... ........................ hanka83.........26...........16.11......2.........17tc ..............Łódź Mathea........26...........16.11......2...........17tc.. ...........Grecja zenek897.......27...........16.11......3..........18tc ...........Gdańsk natalia86........23..........20.11......3,5.......16tc .......Środa Wlkp eddi29............28..........23.11......0..........11t c.............Śląsk Martushia........23..........23.11......3..........15tc ............Lublin ciężarówka M....28.........24.11.....0,5.........15tc..........Wrocław< br /> tyllkaaa..........19...........26.11.....0.....10t c.....Dzierżoniów Hamuda.........32..........30.11........4........16tc.? ....Ostrowiec Św michaaa..........28..........30.11......1..........13tc ............Lublin Calineczka_22_...22........30.11/2.12.....0....14tc5d. .. ..........Śląsk mili_23...........23...........05.12.......?.......14t c......TomaszowMaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka jak mnie dzisiaj deszczysko zlało mowie wam poszłam na rynek bo swieciło ładnie słoneczko a tu nagle takie chmurzyska i burza no i niestety nie zdażyłam dotrzec do domku. Jak narazie smyranie sie nie powtorzyło szkoda :( musze sie uzbroic w cierpliwosc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.......wiek.......termin......kg+.....tc.. płeć...imię.........miasto Maggie84........25..........31.10.......0.......... ..................Płock mycha881.......26.........1.11.........3,5kg.........19t c........Otwock tasia1985........24..........2.11........6kg......19tc. ..............Łódź natalie82........27..........2.11........4kg......19tc ?........Katowice Doro82...........27..........3.11........2kg.......18tc ..........Poznań pindilindi.........32.........4.11.........0.......... . ............Gdynia jakasia*..........29.........5.11........3,3........18tc ........ ......UK Agulinia..........34..........5.11......2,6kg.....18tc ......Gorzów Wlkp. Iwusia_25........26.........9.11........0,5....... .................Gdańsk Aaanniiaaa.......25.........9.11........1,1...17tc chłopak....Warszawa agusiaradom.....30.........10.11......1,5.......17tc... ..........Radom Korciuchna......25..........10.11......3,5.......17tc.. .......Sosnowiec gawit_79........30.........12.11.......3.........18tc. ..............Łódż _nowa_..........32..........12.11......2.........17tc. ...........Gdańsk Kiki1980.........29.........14.11.....6.5....18tc...D ............Gdańsk miśka1803......30..........14.11......2........11tc... .Katowice/Tychy Ejmi..............27.........15.11.......2........17tc .......Ostrów Maz kropcia..........25.........15.11......0.........18tc. .......Warszawa madzialinska76..33..........15.11....1,5........16tc... ..........Puławy spacja...........29..........15.11......2.......... ........................ hanka83.........26...........16.11......2.........17tc ..............Łódź Mathea........26...........16.11......2...........17tc.. ...........Grecja zenek897.......27...........16.11......3..........18tc ...........Gdańsk natalia86........23..........20.11......3,5.......16tc .......Środa Wlkp eddi29............28..........23.11......0..........11t c.............Śląsk Martushia........23..........23.11......3..........15tc ............Lublin ciężarówka M....28.........24.11.....0,5.........15tc..........Wrocław< br /> tyllkaaa..........19...........26.11.....0.....10t c.....Dzierżoniów Hamuda.........32..........30.11........4........16tc.? ....Ostrowiec Św michaaa..........28..........30.11......1..........13tc ............Lublin Calineczka_22_...22........30.11/2.12.....0....14tc5d. .. ..........Śląsk mili_23...........23...........05.12.......?.......14t c......TomaszowMaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia, ja też zmokłam jak nie wiem co :D a pomyśleć że wyszłam tylko na chwilkę bo nabrałam ochoty na kalafiorka... Chciałabym już tak jak Wy poczuć mojego malucha ale uparta z niego sztuka. Coś mi się wydaje że teraz nie mogę się już doczekać smyrania i bulgotania a jeszcze będę miała dosyć jak kopnie po żeberkach hihi... Dwa dni temu wyczułam jakby lekkie smyranie w dole brzucha ale to już chyba moja wyobraźnia bo od tego czasu nic takiego się nie zdarzyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny:) Właśnie wróciłam od lekarza i wszystko oki. Lekarz badając stwierdził, że nie ma żadnych cech rozszerzającej się szyjki macicy i te bóle brzucha to normalne zwłaszcza w moim wypadku. Leki nadal muszę brać, w tym duphaston. Dziś usłyszałam od lekarza coś dziwnego, mówił, że może mi się to wydać śmieszne, ale powiedział, że nie mam za często trzymać się za brzuch! On wie, że to taki odruch przyszłych mam i chcemy czuć swoje dziecko, ale dotykanie podbrzusza powoduje lekkie skurcze macicy, naprawdę i że mam unikać częstego dotykania swojego brzucha. Mówił, że na sali porodowej będę mogła sobie dotykać do woli, żeby przyśpieszyć skurcze, ale nie teraz:) zwłaszcza, że moja ciąża jest zagrożona:( Pozdrawiam mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×