Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

witam:) Ja tylko tak się wtrące odnośnie sudocremu Michaaa ja mojej małej smaruje pupe juz 16 miesięcy i nic się nie dzieje:) miała pare razy czerwony tyłek ale to po stwierdzeniu lekarza jest od kupki bo jakies substancje podrazniaja ja to tak jakby miała uczulenie na coś, ale bardzo zadko to sie zdarzało. No ale jak juz miała czerwona to nic nie pomagało jak najlepszy olej rzepakowy, mozna sie śmiac z tego ale po pierwszym posmarowaniu przechodziło:D a oprocz tego stosowałam termentiol, roznego rodzaju kremy na odparzenia i nawet ten linomag i nic. No ale zobaczysz jak Twoja mała bedzie reagowała. Miała tez płyn do kąpieli z Hipp był bardzo dobry ale potem kupowalismy z Nivea. Trzymam kciuki za dziewczyny w dwupaku i zyczę szczęśliwych i łatwych porodów i gratuluje tym co juz sie rozpakowały:) a i Gawit juz chyba dzisiaj wreszcie urodzi jak nic sie nie zmieni? Gabrysia za Ciebie tez trzymamy mocno kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulinia, Hania - dzięki za wsparcie :) 🌻 Ja w sumie nie wiem co mnie tak przybiło, kompletnie brak mi ochoty do życia, leże na kanapie z pilotem w ręku i tak jakbym na coś wyczekiwała...może to cisza przed burzą? Teraz wstałam i czuję takie pokuwania w dole brzucha i brzuch mnie ciągnie jak chodzę ale jakoś się tym nie przejmuję. Czekam na jakąś informacje od Gawit ale na razie cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam, ile zjadłam dzis od 8: -3 banany, -serek homogenizowany + kubek mleka - 3 talerze ogórkowej - 3/4 czekolady... nadal rozgladam sie po kuchni... Maly bezustannie dzis sie rozpycha, mnie boli brzuch jak na okres, ale to moze z przejedzenia?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy kolejną Mamusię :) Gawit o 10.42 urodziła :) Martynka dostała 10 pkt ma 3600kg i 53 cm :D Gawit - gratulacje :D 🌻 _________________________________________ OCZEKUJĄCE deseo(1.11) mycha881----------1.11 natalie82-----------2.11 tasia1985----------2.11 Iwusia_25----------3.11 bar2basia3(4.11) Agulinia-------------5.11 thekasia------------5.11 madzialinska76(7.11) monia1312---------8.11 agusiaradom-----10.11 agulinka79--------11.11 Ejmi----------------11 lub 16.11 gawit_79(12.11) baska200----------14.11 Kiki1980-----------14.11 AlexandruniaK----15.11 kropcia------------15.11 spacja-------------15.11 hanka83-----------16.11 Mathea------------16.11 zenek897---------16.11 mili_23-------------17.11 ktoś taki jak ja--18.11 OlaGd76(18.11) Martasek86-------20.11 natalia86 (20.11) sroczka07--------20.11 michaaa-----------25.11 Ela 25--------------27.11 NaDiA1987PL-----27.11 Hamuda-----------30.11 MAMUSIE nick, data porodu, tc, pleć, waga/cm, porod sn/cc OlaGd76-----------26.10......38tc, dziewczynka, 2400kg/49cm, cc natalia86----------31.10......37tc?, dziewczynka, 2650kg/48cm, cc deseo--------------01.11......40tc, chłopiec, 3280kg/53cm, sn Madzialińska-----02.11.......39tc?, dziewczynka, 2900kg/53cm, cc bar2basia3-------03.11.......40tc, chłopiec, 3700kg/53cm, sn Gawit-------------06.11.......39tc?, dziewczynka, 3600kg/53cm, cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_________________________________________ OCZEKUJĄCE mycha881----------1.11 natalie82-----------2.11 tasia1985----------2.11 Iwusia_25----------3.11 Agulinia-------------5.11 thekasia------------5.11 monia1312---------8.11 agusiaradom-----10.11 agulinka79--------11.11 Ejmi----------------11 lub 16.11 baska200----------14.11 Kiki1980-----------14.11 AlexandruniaK----15.11 kropcia------------15.11 spacja-------------15.11 hanka83-----------16.11 Mathea------------16.11 zenek897---------16.11 mili_23-------------17.11 ktoś taki jak ja--18.11 Martasek86-------20.11 sroczka07--------20.11 michaaa-----------25.11 Ela 25--------------27.11 NaDiA1987PL-----27.11 Hamuda-----------30.11 MAMUSIE nick, termin OM, data porodu, tc, pleć, waga/cm, porod sn/cc OlaGd76 (18.11) 26.10......38tc, dziewczynka, 2400kg/49cm, cc natalia86 (20.11) 31.10......37tc?, dziewczynka, 2650kg/48cm, cc deseo (01.11) 01.11......40tc, chłopiec, 3280kg/53cm, sn Madzialińska 07.11) 02.11....39tc?, dziewczynka, 2900kg/53cm, cc bar2basia3 (04.11) 03.11.......40tc, chłopiec, 3700/53cm, sn Gawit (12.11) 06.11.........39tc?, dziewczynka, 3600kg/53cm, cc Zmieniłam troszke tabelkę, wydaje mi się że tak będzie lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dla Gawit niezła laska się urodziła :):) Agulina ja tez nie mam zdania tylko spotkała się z opiniami że sudocrem jest na odparzenia które już są a codziennie lepiej stosować cos innego ale ja wychodzę z założenia że co dla jednego dziecka jest dobre dla drugiego już nie koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit! Gratulacje! 53 cm górą! hihi Duża dziewuszka, ta nasza Martynka! :-) A ja juz po badaniach. Ktg piekne - skurczy zero. hihi. No i co ja mam zrobic! ? ;-) A Agusiaradom to lanie dostaniesz, bo tu od wczoraj w napieciu zyjemy,a TY sobie u kolezanki na piłce podskakujesz! Skandal! ;-) I popisałam sobie (siedząc w poczelkalni) z Monią, bo wydawało mi się,ze pan, który tam przyszedł to jej maż i miałam racje. hihi. Ale głupia się nie przedstawiłam mu.. hihih. Gdyby nie to,ze Mój czekał pod szpitalem i nogami przebierał,bo do pracy wrócić musiał,to bym sobie do niej zaszła na oddział... Mówi,ze nawet była szansa,iż dzisiaj urodzi..ale skurcze przeszły. Połozna mi powiedziała,ze dziś obleżenie porodówki i nie mają zadego łózka wolnego! A mojemu powiedziałam,ze jak mnie dziś nie wybzyka to do sąsiada pojde, bo chce rodzić u nas,a nie tam gdzie moja ginka przyjmuje i gdzie mi kazała przyjechac. :-) Spacja - nie martw się tą iloscią jedzenia - chyba dwukrotnie wiecej dziś przyjełam - buł samych juz z 10 chyba. Dobrze,ze zapakowałam teściom i mojemu do pracy, bo bym zjadła wiecej! :-) Mój organizm drożdży potrzebuje! Ewidentnie! Ejmi - TY jesteś pani tabelkowa, możesz zmieniac. hihi Ale rzeczywiście lepiej,bo w ten sposób górna się bedzie skracać! I tak patrze na tc to Olagd, chyba w 37 rodziła,porównując w natalia. Ale nie wiem :-) Sroczka - to Ty juz omal nie urodziłas i jeszcze nie zakupiłaś rzeczy dla dzidzi? No wiesz?! hihih Ja mam kosmetyki z Nivea: mydełko , krem na kazdą pogode. do tego sudocrem, linomag zielony, oliwkę bambino - do tej ciemieniuszki. i to wszystko. A jak bedzie dziecko miało za suchą skórę to kupie Oilatum lub emolium w aptece. do kapieli i to wszystko. Jesli planujesz zakupy to polecam kosmetyki z jednej serii kupić, wydaje mi się,ze wtedy mniejsza szansa na uczulenie, zatem albo Hipp, albo Nivea, albo Bambino albo J&J (który jakoby najbardziej uczula,ale jest też najcześciej na oddziałach stosowany)Ale jak wiemy,kazde dziecię ma inna skórę i co innego mu przypasuje! Zaraz Wam posle na @ ten przepis. Hamuda - dobre wieści, Młoda duża i wszystko widac zmierza w dobrym kierunku! Ale masz racje,nie ma się co nakręcać na szybki poród, bo i tak nie wiadomo kiedy nas to dopadnie. hihi Uciekam dziewczęta, razem z przepisem na bułeczki znalazłam przepisa na kotelty ryzowo-grzybowo-serowe i zaraz bedę je klecic. Moj zjadł juz rybke u mamy,zatem dla siebie zrobie tylko, lub jemu na kolację - jeśli jadalne bedą! Miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit - GRATULACJE! 🌼 A ja chyba przejadę się na ktg bo coś moja zołza znowu strajkuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś - wpisałam Oli 37 tydzień ale ona sama zmieniła na 38 wiec nie będę wchodzić w czyjeś kompetencje ;) patrząc na datę OM i datę porodu samemu można łatwo policzyć :) No tylko ktoś musi się zająć tabelką jak mnie wymiecie na porodówkę :) ale ja to czuję, że będę jedną z ostatnich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo :) Gratki dla kolejnych wyklutych :) A nam pozostaj czekać, czekać, czekać... Ale pocieszmy się że kiedyś ta chwila nastapi. Znalazłam sposób na moje bolące pachwiny i między pachwinami - jak najmniej leżeć. Jak siedze to potem przy chodzeniu jest duzo lepiej niż jak się muszę z pozycji leżącej zebrać. Mąż dzisiaj wraca i juz mu zapowiedziałam że seksik 3 razy dziennie codziennie przez cały weekend. Śmiał się że nie wie czy go głowa nie będzie bolała - menda :) W poniedziałek na ktg jadę to dobrze by było żeby juz coś się ruszyło :) Dziewczyny czy Was też bolą jeszcze piersi?? Konkretniej to sutki i brodawki. Kurcze myślałam żę teraz to już nie powinny. Jeszcze muszę chodzić bez biustonosza bo każdy podrażnia ta moją wysypke na plecach :( Wogóle jakaś taka senna jestem i niechcieja mam niesamowitego, może dlatego że usnęłam dopiero o 2 a potem i tak wstawałam co godzinę siku :( Jak przez 8 miesięcy czułam się jak nie zaciążona, nic nie dolegało tak teraz odcierpię za swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego czopa śluzowego to ja nawet nie mogę określić czy on mi schodzi czy nie, bo od 1,5tyg. jestem na globulkach oczyszczających pochwę i zawsze rano mi wylatuje i potem cały dzień lekko się czyści :/ martii no to życzę powodzenia i bądź dzielna :) Ejmi ja się tak napaliłam na rychły poród po mojej ostatniej wizycie u gina, który stwierdził, że szyjka jest miękka, a i dr od usg potwierdził, że to już niebawem, bo mała ma bardzo nisko główkę :) Co do samopoczucia to głowa do góry 🌻 Każdy ma złe dni :) spa_cja ja właśnie wczoraj zrobiłam tatarka i się chłodzi-dziś mąż będzie szamał na kolację i może 1 kromeczkę mu zabiorę :) natalia86 jak miło Cię czytać :) Buziaczki dla Ciebie i Alicji 🌻 sroczka ja mam do kąpieli do 1 m-ca Emolium, a potem stawiam na zwykłe mydełko Bambino+Oliwka bambino. gawitku 🌻G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻A🌻C🌻J🌻E🌻 Ja mam wielka nadzieję, że jak pójdę w poniedziałek na wizytę do mojego gina to powie mi, że już na dniach urodzę :) Ależ bym chciała już przytulić tą kruszynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dziewczyny! Gratulacje dla Gawit! I zobaczcie jak widać że te maluszki urodzone trochę wcześnie krótsze są... W każdym razie obecnie u listopadówek krzywa wzrostu dzieci podnosi się. :D Słowa "listopadówka" użyłam umownie, dla nas wszystkich choć sama na przykład już się nie kwalifikuję ;(. Ejmi, dzięki za wpisanie mnie do tabelki. Potem zaktualizowałam ją danymi, które miałam. Aguliniu, wpisałam ten tydzień który podawali mi w szpitalu w dokumentach a wcześniej wpisywałam tutaj inny, wg własnego mniemania. Stąd różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie, przyszłe mamusie i dzidzie te w brzuszkach i te poza brzuszkiem:) na początku..... WIELKIE GRATULACJE DLA GAWITKA🌼🌼🌼 ja od wczoraj jakaą taka nie do życia jestem jak niewiem....:O Natalia...super że już w domku:)ucałuj malutka🌼 Ejmi mam nadzieje że humorek już lepszy....🌼 u mnie tez cisza cały czas....brzuch czasem twardnieje ale to nic a nic nie boli...pod wieczór pojawiają się straszne kłucia i tyle...i częsciej do ubikacji zaczełąm chodzić:O a i czasem poczuję taki dziwny ból w krzyżu...ale to trwa chwileczke i przechodzi.... Hamuda...super że po wizyciycie same dobre wiesci:) Sroczka co do kosmetyków to ja mam: płyn do kapieli i szampon Oilatum, sudocrem, mydełko i oliwkę bambino i krem na każdą pogodę z daxa i puder nivea. Chyba tyle, pomieszanie z poplątaniem:P a co do kibelka...mam tak samo:(normalnie chodże do niego co godz...oszaleć przeciez mozna:O Spacja ja bym chciała mieć taki apetyt...a tu dupa...czasem muszę sie zmuszać żeby cos zjesc w ogóle bo czasem to nic bym nie jadła... choć dziś mam ochote na makaron ze szpinakiem i piersią z kurczaka:)ale jutro sobie zrobie:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️A❤️C❤️J❤️E dla gawit. Alex ja bym tego tatara raczej nie próbowała na Twoim miejscu bo jednak to surowe mięso a tokso złapać łatwo. Ja już skonsumowałam 2 śledziki, a co. Nawet już się przegryzły i pyszne są jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulinia dzięki za przepis 🌼. Już sobie wydrukowałam. Jak skończymy jeść ciasto gruszkowe, które wczoraj zrobiłam to się w niego zagłębie a ze Szymusiowi się nie spieszy to pewnie w przyszłym tygodniu upiekę, tylko drożdże muszę mojemu zlecić do kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohh a Wy tu o tatarze - ja uwielbiam i przez całą ciążę bardzo tęsknię za tatarem, a już nie wspomnę jak się czułam jak na ostatnich imieninach u znajomych wszyscy się zajadali a mi jedynie ślina ciekła :O No ale nie warto ryzykować. u mnie humorek już trochę lepiej, ja się najbardziej zamulam jak siedzę sama w domu, pogoda też paskudna, a jak przychodzi mąż z pracy to całkiem inaczej :) no w końcu czas jesiennej handry :O Dziewczynki co do sudocremu to wiem że są sprzeczne opinie, ale ja będę go używać tylko i wyłącznie na jakieś poważne odparzenia czy podrażnienia. Sudocrem jest bardzo tłusty i owszem można go stosować w codziennej pielęgnacji ale wtedy gruczoły dziecka same nie wytwarzają odpowiedniego środowiska tak, żeby był zachowany odpowiedni poziom natłuszczenia. Lepiej jest stosować lżejsze środki tak żeby pupka sama też mogła regulować stan środowiska pupkowego. Ja do pupy mam krem Hippa niemieckiego z wyciągiem z migdałowca a sudocrem będzie na czarną godzinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nadia się odezwała. Już humor ma lepszy, bo dziś miała usg i pani orzekła,ze dzidzia w okolicy 2800 ma napewno. I na razie zamierzają ja do pon trzymać i potem wypuscić do domu! Bardzo pozdrawia wszystkie! Ja wypoczywam... od rana w biegu i już padam! :-( Krzyz mnie boli - przesadziłam troche. Ale poleze i wrócę do normy! Martasku, minie kilka dni i forma wróci - daj sobie troche czasu! Olagd - chcesz czy nie jesteś "listopadówka" i już! :-) Ok, mnie tam obojetne jaki tydzień, tylko tak spojrzałam na Twoje daty i Natalii ponizej i troche mi się nie zgadzało. hihi. Ale przy natalii jest ?,zatem może ona też coś zmieni. A TY jak się czujesz? Brzuch ciągnie? Czujesz kurczenie macicy? A upławy? No i jak z karmieniem? Iwa rosnie? :-) Musi być słodziutka! Rób sesję mała i podsyłaj fotki jakieś! Co do wzrostu to bym powiedziała,ze stanął...a waga rosnie. hihi. Alex - przyjdzie i na Was pora! Kropcia - TY się lepiej smaruj tymi masciami, bo Ci się do porodu te rany nie zagoja! Ejmi - nie martw się, robota idzie Tobie znakomicie! A jak pójdziesz rodzić, to ktos przejmię na chwileczkę Twoje dzieło! Hanka - jak tam Małgoś? Ruszyła? No, to uciekam. Spac mi się jeszcze zachciało! Niemoc mnie ogarneła jakas. hihi Czemu ta Mycha się nie odzywa! Chyba wysle do niej smsa.. albo poczekam jeszcze ze 2 godz. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane brzuszki i mamuski :) Ja dzis mialam zdejmowane szwy - coz za ulga :), krocze bardzo dobrze mi sie goi wiec wreszcie komfortowo. Do szpitala pojechalam bez synka - rany dziewczyny mialam lzy w oczach jak zamykalam drzwi. Caly czas myslalam o nim i dzwonilam w ciagu 1,5h mojej nieobecnosci 15razy do mamy - czy nie placze. Czytam ze jestescie niecierpliwe i chcialybyscie miec juz swoje maluszki - rozumiem to bo ja tak naprawde wytrwalam cale 40tygodni wiec tez juz pod koniec sie niecierpliwilam. Ale napewno kazda z Was juz niedlugo bedzie miala swoja kruszynke. Co do sudocremu to ja tez posiadam takowy, ale poki co stosuje linomag. W szpitalu zalecano stosowanie kremu bez cynku gdyz cynk wysusza skore dziecka. Wogole mowiono ze im mniej kosmetykow tym lepiej. Co do tatara, sledzikow czy innych specyficznych zachcianek to przy karmieniu piersia tez bedziecie mogly tylko pomarzyc :). Niestety ja musialam ukrocic swoja diete po porodzie, bo mimo cukrzycy to pozwalalam sobie na wiele. Naltalia powiem Ci ze moj Adaś tez czasem spi po jedzeniu tylko 1,5h, ale ja wychodze z zalozenia ze karmie go na zadanie - chce jesc co godzine niech je, nie je przez 3h bo spi niech spi. Tak mi mowiono w szpitalu - karmimy dziecko na zadanie - minimum 8razy dziennie. Dzis np w nocy syn nie dal mi pospac bo budzil sie co 2h ale zawsze moge sie przespac w dzien kiedy spi i tak wlasnie robie :). Gawit - gratuluje Ci z calego serca i niech Martynka zdrowo rosnie. Buziaki w brzuszki i buziaki dla dzieciaczkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_________________________________________ OCZEKUJĄCE mycha881----------1.11 natalie82-----------2.11 tasia1985----------2.11 Iwusia_25----------3.11 Agulinia-------------5.11 thekasia------------5.11 monia1312---------8.11 agusiaradom-----10.11 agulinka79--------11.11 Ejmi----------------11 lub 16.11 baska200----------14.11 Kiki1980-----------14.11 AlexandruniaK----15.11 kropcia------------15.11 spacja-------------15.11 hanka83-----------16.11 Mathea------------16.11 zenek897---------16.11 mili_23-------------17.11 ktoś taki jak ja--18.11 Martasek86-------20.11 sroczka07--------20.11 michaaa-----------25.11 Ela 25--------------27.11 NaDiA1987PL-----27.11 Hamuda-----------30.11 MAMUSIE nick, termin OM, data porodu, tc, pleć, waga/cm, porod sn/cc OlaGd76 (18.11) 26.10......38tc, dziewczynka, 2400kg/49cm, cc natalia86 (20.11) 31.10......37tc, dziewczynka, 2650kg/48cm, cc deseo (01.11) 01.11......40tc, chłopiec, 3280kg/53cm, sn Madzialińska (07.11) 02.11....39tc, dziewczynka, 2900kg/53cm, cc bar2basia3 (04.11) 03.11.......40tc, chłopiec, 3700/53cm, sn Gawit (12.11) 06.11.........39tc, dziewczynka, 3600kg/53cm, cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Melduje sie jeszcze 2 w 1;) Caly dzien mnie nie bylo w domu wiec dopiero teraz pisze Jak zwykle wena was nie opuszczala, zaraz nadrobie zalglosci;) A ja wczoraj wieczorem na ktg bylam, wyszlo wszytsko ok, skurczy nie bylo, a dzisiaj u gina bylam i stwierdzil,ze pieknie wszystko do porodu wyszykowane, szyjki juz nie ma :) rozwarcie na 1,5 palca, maly baaardzo nisko, i stwierdzil,ze do niedzieli nei dotrwam 2 w 1 juz:) Wszystko na ostatnim wlosku wisi i tylko czekac na porod:) Wiec czekam, a dzisiaj jescze ostatnie rzeczy musialam pozalatwiac, zebym to potem ze spokojna glowa mogla rodzic;) Acha i jescze wczoraj mi czop sluzowy odpadl;) To tyle u mnie juz czytam co tam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myślicie o tym
kopiuję z oficjalnej strony ministerstwa pracy i polityki społecznej : "Jak wyjaśnia MPiPS, kobieta, której 10. tydzień ciąży będzie przypadał po 31 października br., będzie musiała przedstawić zaświadczenia lekarskie, natomiast kobieta, która po 31 października będzie w ciąży dłużej niż 10 tygodni, nie będzie miała takiego obowiązku.' widocznie niektóre urzędy nie znają obowiązujących przepisów i interpretują je wg. własnego uznania prawo nie działa wstecz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje dla
Gabi niech dzidzia rosnie zdrowo. Krop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki :) Chciałam donieść, że jesteśmy już z Żabką w domku :) Wypisali nas dziś popołudniu. malutka zdrowa jak rybka, mama ma pokarmu tyle, że cycki pękają w szwach ;) Jutro musimy kupić laktator bo skończy się to zapaleniem :O Brzuszek prawie nie dokucza. Ogólnie muszę powiedzieć, że byłam nastawiona na dużo gorsze wrażenia i jestem bardzo zadowolona z tego co było :D Co oczywiśie nie oznacza, że zaraz mogę mieć kolejnego bobaska ;) Z ta decyzja się jeszcze wstrzymam :D Natworzyłyście masę stron, postaram się jutro to jakoś nadrobić. Wieści miałam chyba na bieżąco, zatem gratulacje dla Barbasi i Gawitka!!! 🌼 No i oczywiście zdro9wych pociech dziewczyny :D A teraz znikam, jutro napisze coś więcej i zaktualizuję tabelkę ;) Buziaczki dla was wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli moge cos zasugerowac...
Witam:) ja od wczoraj tez juz rozpakowana,zaczelo sie o 12.26 solidnymi skurczami po przebiciu wod,a o 13.19 mialam juz malucha na rekach,3600 i 52cm prawdziwego faceta:)...szybka masakra:) Dzis juz jestesmy wszyscy w komplecie w domu,co do sudocremu-polecam,uzywalam zawsze i bylam bardzo zadowolona,nigdy nie bylo problemu z odparzeniami itp. Narazie staram sie karmic piersia...ale w piersiach echo,a babel wcina po 50ml aptamilu...wiec czekam,przystawiam cierpliwie,a jak sie zlosci to w ostatecznosci siegam po butle,u nas nie ma problemu zeby polozna zabraniala dokarmiania,przyniosly mi odrazu 3 buteleczki do wyboru...zmykam,faktycznie dzidzius jest absorbujacy i wszytsko przestawia do gory nogami...a juz zapomnialam jak to jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Madzialińska dziewczyny trzymajcie kciuki za moją kumpelę właśnie rodzi :) w tym samym szpitalu co Madzialińska. jak dobrze pójdzie to w niedzielę pewnie znowu odwiedzę położniczy a za tydzień już sama się położę do rozpakowania. ostatni raz byłam tam jak sama na świat przychodziłam a teraz co parę dni latam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki Ja juz rozpakowana dawno ale nie mialam jak sie z wami z kontaktowac. a wiec tak skurcze dostałam w nocy z 27 na 28 pazdziernika i zaczeły mi sie wody sonczyc od 2 w nocy ale do szpitala pojechałam o 6 rano z izby przyjec trafiłam na porodowke skurcze były słabe i nieregularne wiec dały kroplowke ta oxy cos tam na wywolanie a pozniej sie zaczeło skurcze były coraz bardziej intensywne i bolace i tak od 6 rano do godz 16.50 sie meczyłam z bolami i skurczami az w koncu zadecydowali ze bede miec cesarskie ciecie bo mam infekcje i rozwarcie nie postepuje tak jak powinno. Moj mały syneczek jest ze mna juz od 17 05 jest przesliczny i grzeczniutki jak aniolek jutro postaram sie wkleic zdiecia na nk. A nie było nas tak długo bo dopiero dzisiaj nas wyposcili do domu bo jednak ta infekcja przeszła na małego i musiał brac antybiotyk tak jak mamusia.Najwazniejsze ze juz jest zdrowy i jest z nami w domku ,wszystkim mamusia rozpakowanym gratuluje serdecznie pociech niech sie dobrze chowaja. Jutro skrobne cos jeszcze bo dzis juz zmeczona jestem musze sie troszke połozyc tym bardziej ze mały spi. A mały miał przy urodzeniu 55 cm i wazył 3500g i dostał 10 w skali apgar No to ja dziewczynki zmykam miłej i spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Wpadam tylko na moment,nie mam nastroju sie rozpisywac,cos slabo sie czuje,brzuch troche pobolewa,ale sadze,ze mam jeszcze czas :-). Niepokoi mnie natomiast cos innego. Mialam dzis robione ktg i niestety caly wynik zostal anulowany przez lekarza. Maly poruszyl sie tylko raz,mimo ze zjadlam paczka z czekolada i batonika. Poza tym cos tam innego nie zgadzalo sie lekarzowi (wg mnie to jego sprzet jest do dupy...) i mam powtorzyc badanie we wtorek rano. A ja juz schizuje,bo nagadala mi jedna znajoma,ze dziecko moze byc owiniete pepowina,stad brak ruchow...:-(. no ale pocieszam sie,ze gdyby bylo to prawdopodobne to lekarz nie zwlekalby z badaniem kilka dni,tylko powtorzyl by je od razu,ewentualnie zrobil usg. Gawit,GRATULACJE!!! Tak sobie mysle,ze niedlugo nie bede mialam komu smsa napisac,ze urodzilam,bo wszystkie mamy beda zajete dzidziusiami,a nie siedzeniem na forum ;-) Tasia,GRATULACJE! Zniklas nam z oczu i prosze,pojawiasz sie jako swiezo upieczona mama. Trzymaj sie cieplo :-) Odnosnie kosmetykow to mam wiekszosc z Nivea i Proderm. mam tez Sudocrem,ale jak wiekszosc z was bede go uzywac tylko w przypadku ciezszych odparzen. Na codzien to raczej nie. Spokojnej nocy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×