Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Ja cykle mam 24 dni i termin @ na dzisiaj ale nie zapowiada sie zeby przyszla do tego spuchlam od zeba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelku ja 3 mies. temu tez tak myslalam jak pokazalam mojej mamie test i nastepnego dnia pojechalam do niej do szpitala na bete to wszyscy juz wiedzoieli ze bedzie babcia i widac ze przezywala jak poronilam i jak w zeszlym mialam poza maciczna. Bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bo detysty boje sie jak diabel wody swieconej.... Az wstyd moze osemka sie dalej wyzyna... mam nadzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla no pewnie ze bedzie dobrze! Musi! Ja sobie tak mysle ze jak bede w ciazy to powiem dopiero jak bede pewna i po wuzycie u ginekolog... Tak mysle a jak bedzie w praktyce to sie zobaczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla a nie zajrzałas do srodka do buzi co sie tam dzieje? No ja usunełam wszystkie zeby mądrosi juz, musiałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja nie mam ani jednego zęba mądrości, i może dlatego taka głupia jestem, i moje hasła też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna 24
ja mam 4 zęby mądrości już wyrżnięte, narazie nic się nie dzieje,oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba zobaczyc co tam się dzieje w buzi i wyleczyć jeśli trzeba- najleiej przed ciążą wyleczyc wszystkie ząbki bo w trakcie jest duże prawdopodobieństwo iż nam będa sie psuły kiełki :(:(:( więc trzeba zaleczyć póki czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werna no co TY :P Ja miałam wszystkie ale musiałam je usunac bo krzywo wyrosły i odrazu zaczely sie psuc.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no naprawdę nie mam, dentysta stwierdził, że mam takie dziąsła, że nie ma szans, żeby się przebiły, więc moja głupota będzie ze mną do końca hehee. A mojej kuzynkce np. zęby mądrości rosły dopiero jak miała 32 lata, więc różnie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werna 26 przeprowadzka oczywiscie zalezy od kasy, zastanawiamy sie nad kredytem, dwa dni temu dowiedzialam sie ze we wrzesniu dostane umowe na stałe:) wiec sytuacja jest ok. Kamila wytrzymaj kilka dni, syuacja sie rozwiaze albo na + albo na -, oby na +, zycze szczescia. Berbelek po prostu powiedz ze zostaniesz mamą, na slowo babcia nie kazda zareaguje z usmiechem, wiadomo. Sympatyczna milosc najwazniejsza, musisz mu ufac widocznie ze sie zdecydowalas na ten krok. Z zycia trzeba czerpac jak najwiecej!!! A wiecie co ja rano mailam tempke 37,1, a a wczesniej na poziomie 36,9, taki skok mam zawsze przed okrsesem, najpierw w gore a potem gwaltownie w dol, a wy jak macie? jak mi nie spadnie to bedzie na ++++:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mierzylam w tym miesiacu ale zazwyczaj mialam w dniu @ spadek. Powiedzcie mi slonca czy bialo-przezroczysty sluz taki rozciagliwy jak w dni plodne moze byc dobrym znakiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia to zycze by temp sie utrzymywała na poziomie 37 :P Kamilla według mnie dobry objaw, wszedzie pisze ze kobiety w ciazy maja taki sluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka, ja myślę, że to dobry znak. :) Ogólnie to sobie tak pomyślałam, ze będę się drzyć z M od skończenia @ aż do 2-3 dni przed kolejną. Wtedy chyba nie będzie opcji że cos przepuściliśmy nie? :) codziennie albo co dwa dni, zależy ile będzie sił i chęci hehe :P No a jak wtedy się nie uda to juz nie wiem... nie mam pomysła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taki bialy , konsystencja jak serek, zazwyczaj przed @ mam sucho, ale po clo i duphastonie moglo sie cos pozmieniac, no nie? Kamilka wyluzuj, wiem ze to trudne bo ja sie sama zaczełam nakrecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze uwaza sie za wynik niewazny ale czasem okazuje sie ze pokazal ciaze. Co wy slonca na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi tez sie tak wydaje niby reakcje chemiczne zachodza ale gdyby nie bylo hormonu to nic by nie pokazal tylko przezroczysty pasek .... Od wczoraj sikam jak glupia i co jakis czas mam czkawke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem kamila co z tym wynikiem po czasie ale w ulotce jest napisane że nie odczytywać po jakimś okresie czasu więc chyba nie należy go czytać później :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca ja tez mam straszny metlik tylko nie mam na razie gdzie wyjechac:( Czemu tej @ nie ma skoro test negatywny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×