Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misiaczkowa

*********Termin SIERPIEŃ 2011*************

Polecane posty

Siema!!! Ja tylko z życzeniami :) Wesołych Świąt!!! HJK---u mnie z chorowaniem podobnie, Lidka zazwyczaj dostawała bóli, gorączki, dziwnych innych schorzeń w niedzielę wieczorem, w nocy i trzeba było gnać na izbę :o Koszmar :o Olin_ko---ja też jestem ciekawa ;) Chyba nikt nie modli się o wpadkę tak jak ja ;) Nie wyrabiam z pisaniem, czasem poczytam, mam nadzieję, że mnie jeszcze pamietacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i stuknął nam 8 miesiąc :) Jak ten czas leci! Dom mam zabezpieczony masakrycznie, mała pcha paluchy wszędzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Ja też coraz intensywniej myśle o 2 dziecku :D wy o 3 ja o 2 :p ale najpierw musze schudnąć a m rzucić palenie :p już mu powiedziałam, że jak nie rzuci to nie ma mowy o 2 :p Hjk daj marchwianke i może spróbuj dać jakiś probiotyk? Aga_jabi w realu w 180 tyś mieście też hipp ha 2 nie ma :o normalnie masakra :o Moje dziecko już śpi - o już nie :o ale dziś wczesnie była kąpiel bo po południu spala cale 15 min i nieprzytomna była :o Ja szczerze też padam na ryja :o Lady napisz mi co jesz a czego nie na tej sb ? Ja już mysle tylko o tym jak skoncze karmic jak zaczne się pelna gemba odchudzac :o teraz kazda zmiana w zywieniu odbija się na ilosci pokarmu :o Vilia a jak u Ciebie w tej materii? Ja rano sciagnelam 80 a teraz 200 - może jeszcze za 3 godz sprobuje coś udoic, ale nie wiem czy mi się będzie chcialo :p W ogóle niby się dziś wyspalam a jakoś padnieta jestem :o to chyba ta pogoda :o nadzialismy się w drodze na snieg :o Lady a tak z ciekawosci - od kiedy tu jestes? ;) ja od sierpnia :p dołączyłam na sam koniec :) tzn podczytywalam czasem ale pisac zaczelam z poczatkiem sierpnia 2011 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane ;) Witam Świątecznie!!! U nas po chrzcinach,wszystko się udało Martyś prawie całą mszę przespała nawet na sam chrzest się nie obudziła,organy i śpiewy jej zupełnie nie przeszkadzały ;) Sama imprezka super,jedzenia nam zostało od groma więc zapraszam serdecznie ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marzę o drugim dzieciaczku ;) Berenika lub Bartosz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Jak tam Wam mijają Święta? My spędzamy je zupełnie jak każdy inny weekend. Tzn. byli dziś teściowie, ale nic światecznego się nie wydarzyło ;) Ja zasmarkana jestem niesamowicie. Głowa mi pęka, do tego lekko gorączkuję...A mały zrobił nam 'niespodziankę' i wymiotował od 19ej do 20ej...Chodzę jak kłębek nerwów. Jeszcze nigdy nie wymiotował... Boję się masakrycznie o niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As no to super, że się wszystko udało, choć szczerze nie miałam wątpliwości, że tak będzie ;) buziaki dla Martynki od nas!!! Vilia spokojnie babolku bo mleko stracisz!!! Dużo zwymiotował? Jadł coś nowego? A może Ty coś zjadlas? Ty się dobrze czujesz? Pomijając katar itp.... Nie bierze Cię na wymioty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia ściskam Cię cieplutko i mam nadzieję,że Bartuś szybko dojdzie do siebie ,a to dzisiejsze wydarzenie to może jednorazowy incydent przecież maluszek jest osłabiony po ostatnich chorobach,oby to było nic takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia ja wczoraj ( chyba to było wczoraj - mam zaburzenia min czasu) nie ściągnęłam nic, a dzisiaj 280 ale mała przy cycku była tylko rano więc też szału nie ma :o A ile Bartuś dziennie pije mleczka? Ile razy po ile ml?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej nic nowego nie jadłam - od wczoraj wróciłam do diety z mlekiem. MAły dziś jadł pierwszy raz rosołek z kluseczkami zHippa (tam jest pasternak czy coś takiego, którego wcześniej nie dostawał). Mam nadzieję, ze nic się nie będzie działo, bo zwariuję...Nie podałam mu leków na noc, żeby mu nie podrażnić żołądka, to nie antybiotyk, więc mam nadzieję, ze nic się nie stanie jak raz nie dostanie. Normalnie zwariuję przez tą chorobę jego... Niby nic a ciągle coś od 2 tygodni... Przestraszyłam się tymi wymiotami, bo zawieszał się z oddychaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, coś te mleczarnie pracują jak chcą ;) Moje to już w ogóle ;) Bartuś pije mleka teraz 2 razy dziennie po ok. 120 ml-130 ml. Do tego dodaję czasem trochę do Sinlacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia najważniejsze, że już nie wymiouje!!! Pamiętaj żeby teraz go "nie zalać" niczym do picia ani do jedzenia bo żołądeczek pewnie ma podrażniony... Biedactwo! Ale jestem pewna, że jutro będzie lepiej!!! Trzymam kciuki mocno!!! Ja małej daje rano cycek i wieczorem kaszke na mleko - czy to nie za mało? Po za tym je obiadek, deserek, chrupki i jakieś mięsko czy kiełbaske w ciągu dnia, czasem rybke w zamian :p no i pije soczki... Przybiera dobrze ( chyba aż za bardzo ostatnio) ale zastanawiam się czy tego mleka to jednak nie ma za mało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Wielkimi krokami zbliża się strona 666 :D :D :D To co? Wolicie Pana Tadeusza czy coś innego? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, nie wydaje mi się żeby mało było. Ważne, ze pije w ogóle. Dałammałemu na śpiocha trochę mojego mleczka, mam nadzieję, ze nie zaszkodzi. Ale chciałamżeby się czegoś w ogóle napił ... Nie wiem czy dobrze zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa chciałam pytać o kilka rzeczy - Po.1 czy któraś z Was posiada, albo słyszała coś na temat tzw skoczków? Warto kupić? Możecie jakieś polecić? Jest to zdrowe dla dzieci? Po2 czy ktoś się decyduje na szcepienie przeciw ospie? Po3 nie na temat - czy któraś z Was używala dekoloryzatora do włosów? Czy może mi ktoś napisać jak włosy po takim "ściąganiu" koloru wyglądają? Ile razy trzeba "ściągać" ciemny kolor? Czy możecie jakiś konkretny dekoloryzator polecić? Jakiś który nie spowoduje że będę łysa :o naszło mnie przed rokiem na ciemny kolor włosów i pozbyć się go nie mogę a lepiej się czuję w jaśniejszych :o ocvzywiście mogłabym wychodzić z tego pasemkami ale to by trwalo długo i obawiam się że zniszczyłoby mi włosy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia nam DR mowil żeby przy i po wymiotach dawac pic często ale po troszku żeby żołądka nie obciążać bardziej ;) na pewno nic się nie stało skoro wypił i nie zwrócił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TNKS, zostaje mi tylko teraz warować przy łóżeczku i obserwować...Pietra mam jak diabli. Obym tylko tym mleczkiem mu nie zaszkodziła...Zaraz poobgryzam wszystkie paznokcie z nerwów... :o TNKS, a co to są te 'skoczki'? Ja myślałam o o spie, ale są dla dzieci powyżej roku życia. U nas w przychodni rzucili jakąś partię darmowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Robaczki;) Oznajmiam, że chłopaki oba już zdrowe, rozrabiają jak szatany:O Za to ja mam piekielne zapalenie gardła, takie, że jeść nie mogę, sytuacja takowa trwa już od kilkunastu dni...z tym, że najpierw nie jadłam z nerwów szpitalnych, teraz z niemocy:D Niestety wyglądam jak szkieletor:O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pocieszenie dostałami się stronka - taka okrągła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia nam DR mowil że ospy daje się 2 i tą 2 dawke po roku się daje... Skoczki to takie "krzeselka" z stolikami edukacyjnymi :p ale namieszalam :p wpisz sobie w google skoczek bright starts np :) i uspokój się kobietoooooooooooooooo!!! Nic Bartusiowi nie będzie :) DJ fajnie że chlopaki zdrowe ;) a jak wagi masz za malo to ja Ci z ochota swojej oddam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek, zadbaj o siebie, bo znikniesz. Wiem, ze jak człowiek chory to nic przełknąć nie może - tym bardziej jak gardło boli. Ja próbowałam jeść nawet po kilka łyżeczek kaszek czy Sinlacu - podbierałam Bartusiowi :) A i tak przez te stresy i chorobę zgubiłam gdzieś 2 kg. Pewnie to zaraz nadrobię ;) A Ty wracaj szybko do zdrowia :) TNKS, nie widziałam nigdy takich skoczków :) Pierwsze widzę :D Jaki człowiek nieobyty :P Uspokajam się - przynajmniej się staram :) Pięć wdechów - nie zapominając o wydechach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Villa🌻 gardło mnie tak potwornie boli:o, że spać nie mogę...zastanawiam się jak nie przełykać, żeby uniknąć tego bólu...W życiu czegoś takiego nie miałam i jak sobie pomyślę, że te moje smyki tak cierpiały to aż mi skóra cierpnie:O:O:O Agabi❤️ gratuluję serdecznie:D no to będziesz miała jazdeczkę:D:D:D:D ale tylko i oby przez pierwszy rok, no może dwa:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane u nas już luzik. Na śniadaniu było 10 osób, mały troszkę marudzil .. Villa mam nadzieję że zaraz wstko będzie dobrze z małym. Dziadek jacek trzymaj się dzielnie i zdrowiej szybciutko, nie daj się dzieciakom. Agabi gratuluje, ale będzie wesoło u ciebie. A mój kacper zaczyna raczkowac, śmiesznie wygląda, jak malutki żółwik. Padam że zmęczenia i chyba przejedzenia. Buziaki Taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia no to nieciekawe i stresujące masz swieta. dziadek moze ty masz angine? najbardziej na swiecie mnie bolało gardło przy anginie. TNKS dekoloeyzacje mozesz zrobic sama w domu no ale potrzeba dobrego srodka ze sklepu fryzjerskiego i raczej nie polecam w domu no chyba ze ktos sie na tym zna bo tu juz trzeba równo nakładac. a i nie oszukujmy sie pewnie na poczatek wyjdzie ci jakis sztuczny rudy. hjk to chyba jakas jelitówka. skąd to dziadostwo sie bierze.? jak byłam młodsza to nie pamietam zeby cos takiego było. misiaczkowa to jak dobrze zrozumiałam Lena konczy dzis 8 miesiecy?:-D jak tak to dla niej 🌻 🌻 🌻 as odetchnełas z ulgą ze juz po? :-D :-D pocahontas poczekaj az ten żółwik nabierze rozpedu:-D :-D moje dziecie tez reklamy lubi ale najbardziej na swiecie muzyke z serialu galeria. odkryłam to przypadkiem jest tymi dzwiekami bardzo zauroczony i bardzo na nie reaguje mnie sie raczej ten serial nie podoba ale teraz chcac nie chcąc ogladam. ok spadam na razie bo mi chłop juz klawiature wyrywa bo chce przejąc komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIERWSZA!!!! u nas piekne slonce, ale na termomentrze 5 na minusie:O Ale Wiosna:O ide po kawke, komu komu jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vilia- wspolczuje bo strasznie dlugo to wszystko sie przeciaga u Ciebie. Wiem jakie meczarnie i nerwy przezywasz. Jak bartus sie dzisiaj czuje? Na wymioty i biegunke tez zawsze poolecam marchwianke ugotowac bo pomaga. misiaczkowa- ja z wpadki nie bede zadowolona, na pewno nie teraz;);) Chyba bym oszalała bo tyle na glowie bym miala. Ja nie wiem dziewczyny, powiedzcie mi czy ktoras z Was ma zamiar i mozliwosc byc z dzieckiem az pojdzie do przedszkola? Sama nie wiem czy isc po wakacjach do pracy jak bedzie i brac nianie jakas obca... Boze, kobieta to ma cale zycie takie dylematy Dziadek🌻 cale szczescie ze dzieci juz zdrowie, i Ty jakkos z tego wyjdziesz🌻🌻 Szkoda ze ja tak łatwo nie chudne;) Musisz nadrobic jak gardło wyzdrowieje Tnks- ja nie kupuje zbytnio zabawek bo małej sie nudza strasznie, wyrasta z tego szybko. Nie przesadzam raczej z iloscia zabawek. Tak samo wotkowi, ale on jest teraz na etapie lego city i bardzo lubi budowac z klockow, akurat to wydaje mi sie ze rozwija wyobraźnie i kombinowanie. w sprawie dekoloryzacji nie pomoge ale tez radze wybracf sie po prostu do fryzjera bo te wszystkie domowe zabiegi u mnie koncza sie i tak wizyta u fryzjera i zepsutymi nerwami;) tnks- ja dolaczylam jakos na poczatku czerwca, wczesniej czytalam ale z braku czasu nie pisalam a jak z poczatkiem czerwca obronilam mgr to w koncu mialam czas porobic cos innego. To byl wspanialy czas jak sobie przypomne:D Jak teraz ogladam zdjecia z brzuszkiem to nie moge uwierzyc ze Małgoś taka duza a niedawno tam siedziala:D Co do dietki to mi ta SB przypasila bardzo, pamietam ze katienka ( ODEZWIJ SIE KOBIETO!!!) ją stosowala i ja od niej ściagnelam. Kupilam ksiazke i jest super bo wypisynae wsztskie produkty ktore wolno i nie wolno, do tego zestaw cwiczen i mase przepisow. MOzna jesc [rawie wszystko tyle chude, wolowina, drób owoce morza, jajka, wedlinyb.chude, produkty mlecze, warzywa straczkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×