Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

Blondi a w 1szej ciazy tez tak szybko odczuwalas ruchy? myslisz ze mam martwic sie mam ze u mnie slabo jeszcze z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegaczka w końcu sie odezwałaś, dobrze ze to tak sie skończyło, martwiłam sie o ciebie:( , ale dobrze ze jest ok, odpoczywaj mamuśki brzuszki macie fantastyczne, wszystkie takie macie figurki ze hej, no u mnie brzuch to mam moze troszkę wiekszy , ale to moja 3/4 ciąża wieć dlatego i troszkę przy kości jestem , wieć wam zadroszczę takich brzuszków, czuję ze cięszko mi bedzie na końcu co do ruchów to ja tez juz tak odczuwałam gdzieś od 16 tyg, teraz to czje mocniejsze kopniaczki,martata , to twoja 1 ciaza wieć dlatego ty odczuwasz je pózniej i nie martw sie tym, tak ma być ja w pierwszej ciazy czułam około 20 tyg, bo nie wdziałam o co chodzi co do wózków to wszystkie mi sie podobają, fajne są ale ja nie bede zakupywac , jak bym miała kupowac to długo nie mogłabym sie zdecydowac na któren .JA mam dwa wiec bezsensu trzeci , na zime ma z głegoka gondola, w srodku z dodatkowym nosidełkiem a na wiosne , lato spacerówkę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam w którym tyg w pierwszej bo lekarz mi wtedy w karcie nie zapiał, a ja jakoś nie mam głowy do tego, ale pamiętam, że jak mu na wizycie powiedziałam, że czuje to stwierdził, że nie możliwe jeszcze, ale były to już ruchy bo zaraz przerodziły się w kopnięcia ( tak samo jak w tej ciąży tylko przez dwa pierwsze razy zastanawiałam się czy to ruch dziecka czy z brzucha, po czym dostałam KOPA ;) ) . Martwić się raczej nie musisz bo jakaś tam granica zdrowego ruchu jest chyba w okolicy 17-20tc, po tym czasie można się zastanawiać, ale dużo ma tu budowa i ułożenie, jeśli usg wychodzi ok to znaczy że jest ok ;) Akurat szłam już spać i chciałam nagrać filmik, ale kurde tylko jeden lekki ruch kamera zarejestrowała to nie będę wklejać... no i standardowo jak się podniosłam, żeby odpalić kompa to akurat zaczęły się kopy... aj ten maluch nie lubi być nakręcany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :* Martuś a w którym jesteś tygodniu? A jak to pierwsza ciąża to nie masz się czym przejmować jeszcze maluch da Ci popalić :) Ja jak byłam teraz na wizycie to gin się pytał czy czuje już ruchy małego to mu mówię, że już czuję tylko bardziej rano i wieczorem bo jak coś robię i nie myślę o tym to nie chyba, że usiądę to tak no to mi powiedział, że dobrze no i że na pewno muszę czuć bo synuś już duży i bardzo ruchliwy a mój brzuszek mały więc to na pewno ruchy bo u mnie to też pierwsza ciąża i cały czas się zastanawiałam się kiedy w końcu coś poczuje :) No i powiedział, że już nie długo na pewno poczuje mocniejsze kopniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę sie wpisac do tabelki bo gdzies sie zapodzialam Azja................tp. 29.10........2 ciąża.........płeć nieznana Blondi...............tp. 1.11.........2 ciąża......... prawdop. chłopiec ulna30..............tp. 3.11.........3 ciąża.........płeć nieznana mamajuleczk......tp. 3.11.........2 ciąża.........prawdop.chłopiec malinka_77........ tp. 5.11 ........2 ciąża.........płeć nieznana Leonka5-11........tp. 5.11.........1 ciąża.........płeć nieznana 1111ewa............tp. 6.11.........2 ciąża.........płeć nieznana Życiowa optym....tp.10.11........1 ciąża.........płeć nieznana Agnieszka1011....tp.10.11........1 ciąża.........płeć nieznana ewela...............tp. 14.11........2 ciąża ........ płeć nieznana Dagniesia 37 ......tp.14.11........4 ciąża..........prawdop.chłopczyk martarta..........tp. 17.11........1 ciąża .........płeć nieznana kasika26............tp21.11..........1 ciąza.........płećnieznana GosiaqKR...........tp. 23.11........1 ciąża..........płeć nieznana Listopadowa M....tp. 23.11........1 ciąża..........płeć nieznana biegaczka..........tp. 24.11........2 ciąża..........płeć nieznana Anka271112........tp. 27.11........2 ciążą........prawdop.dziewczynka kondalsia............tp. 5.11.........1 ciąża..........płeć nieznana MałaBlondi fajny masz brzusio ja też tak wcześnie odczuwałam ruchy Wózek to ja pewnie sobie odkupie bo nie bardzo stać mnie na nowy a można naprawde fajne kupić ..biegaczka.. dobrze że jestes już z nami i że wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ale się rozpisałyście ;)miło poczytać, brzuszki macie ładniutkie i zgrabniutkie ;) a ja przyznam się że nie mam jeszcze zdjęcia z moim brzuszkiem, muszę to szybko nadrobić bo będę tego żałować, dużo z Was już czuje ruchy dzieciaczków :) moja gin na ostatniej wizycie powiedziała że jak tylko zacznę czuć ruchy żebym to zanotowała w karcie, mówiła że może to już być nawet za tydzień, czekam niecierpliwie na te kopniaki :) o wózkach jeszcze nie myśleliśmy, na pewno będziemy chcieli nie za ciężki bo mieszkamy na 4 -m piętrze i ktoś to będzie musiał nosić ;) bo niestety windy nie ma ale z tych które tutaj widzę to wpadł mi w oko Vector, wczoraj wyciągnęłam mojego M na zakupy bo już nie mieszczę się w niektóre ubrania i myślałam, że pooglądamy przy okazji wózki, łóżeczka ( my wszystko musimy sami kupić, raczej nie liczymy że coś od kogoś dostaniemy, nasi najbliżsi znajomi są na etapie planowania wesel, a w rodzinie większość osób stanu wolnego) ale oczywiście mi się zeszło i nie było kiedy, a sobie kupiłam sukienkę na upalne dni, dłuższą tunikę i leginsy ...biegaczka... tutaj codziennie były zapytania o Ciebie :) ale każdy był dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu jeszcze jeden wózeczek który bierzemy pod uwagę: http://www.wozkiwielofunkcyjne.com/bexa-b4-13-p-135.html bardzo podobny do Vectora :) to są moje dwa typy póki co- Vector lub Diverso (różnią się tylko kolorem stelaża Vector ma czarny a Diverso biały w tym linku co Wam wkleiłam są te dwa) i Bexa B4 :) Vectora już przetestowałam w sklepie :D bardzo fajny wózek: duża gondolka więc dzidziusiowi będzie wygodnie w zimie i duże pompowane koła dają radę na śniegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już :) Najpierw tabelka: Azja................tp. 29.10........2 ciąża.........płeć nieznana Blondi...............tp. 1.11.........2 ciąża......... prawdop. chłopiec ulna30..............tp. 3.11.........3 ciąża.........płeć nieznana mamajuleczk......tp. 3.11.........2 ciąża.........prawdop.chłopiec malinka_77........tp. 5.11 ........2 ciąża.........płeć nieznana Leonka5-11.......tp. 5.11.........1 ciąża.........płeć nieznana 1111ewa...........tp. 6.11.........2 ciąża........płeć nieznana Życiowa optym...tp.10.11........1 ciąża.........płeć nieznana Agnieszka1011....tp.10.11........1 ciąża........płeć nieznana ewela...............tp. 14.11........2 ciąża ....... płeć nieznana Dagniesia 37 .....tp.14.11........4 ciąża.........prawdop.chłopczyk martarta..........tp. 17.11........1 ciąża ........płeć nieznana kasika26............tp21.11..........1 ciąza.......płećnieznana GosiaqKR...........tp. 23.11........1 ciąża........płeć nieznana Listopadowa M....tp. 23.11........1 ciąża........płeć nieznana biegaczka..........tp. 24.11........2 ciąża........płeć nieznana Anka271112........tp. 27.11........2 ciążą........prawdop.dziewczynka kondalsia............tp. 1.11.........1 ciąża........prawdop.dziewczynka Boże.. dziewczyny jak się schorowałam. Rzygam jak kot :/ Zastanawiam się tylko czy ty comeback I trymestru czy coś zjadłam nie tak. Nie mam już siły... Moja dzidzia wreszcie zaczęła się wiercić, ale od razu na całego. Jak tylko usiądę to od razu "puk-puk". Fajne macie te brzuszki, mój też wreszcie troszkę się bujnął i mój M stwierdził, że chyba wreszcie widać, że w ciąży jestem. :) Jak go namówię na kilka fotek to wieczorkiem wam pokażę mój brzusio :D Co do wózków to my oglądaliśmy coś w tym stylu bardziej http://allegro.pl/wozek-wielofunkcyjny-skyline-soprano-3w1-new-2012-i2399313689.html A w ogóle to witam wszystkie mamusie z którymi jeszcze się nie znamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny uwielbiam czytać co u Was. Niestety rzadko mam czas, żeby napisać coś od siebie. Brzuszki macie piękne! ;) Ja jeszcze nie czuję ruchów dziecka, lekarz mi powiedział, że powinnam już pomału coś czuć, ale ja nic nie czuje. Ostatnio jak byłam na wizycie, to dzidziuś siedział w brzuchu po turecku i nie dało się ocenić jaka płeć... jejku a tak bardzo już bym chciała wiedzieć! Dopadła mnie dziś opryszczka na ustach i zastanawiam się czy nie powinnam się zgłosić do lekarza. Pani w aptece powiedziała, że nie powinnam stosować maści na własną rękę i dała mi plasterki. Oczywiście zaraz zaczęłam szukać w internecie informacji na ten temat i straszne rzeczy można wyczytać... spróbuje się dziś umówić na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku ciąży mocno chorowałam i opryszczki też dostałam. Smarowałam pastą do zębów, a później maścią nagietkową i jakoś przeszło :) Nie czytaj tych informacji o chorobach w internecie bo to osiwieć można od tego, a tak naprawdę to aż takich skutków ubocznych nie mają jakieś drobne wirusy bo sama pytałam swojej gin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życiowa optymistka, spokojnie te plasterki możesz stosować, moja dobra znajoma w 1 i 2 ciąży miała dosyć często i podczas karmienia. I stosowała tylko plastry. One działają miejscowo, taka niewielka ilość leku na pewno do dzidzi nie dotrze. Po 2 ja też miałam często opryszczki, i jak zaczęłam te plastry stosować to chyba już z 1,5 roku żadnej nie widziałam a między czasie mój M miał też ze 2 x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za porady, spróbuje z tą pastą do zębów i może z czosnkiem bo ponoć smarowanie rozciętym ząbkiem czosnku też działa. Mąż się ucieszy jak się na noc nasmaruje czosnkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe dziewczyny:) i widze ze sie dziewuszkami posypało no to pięknie jakas równowaga musi byc....ja natomiast zapisałam sie pod koniec czerwca na połówkowe ale co tu czytam o nie!!! te małe szkraby skrzętnie ukrywaja co maja pomiedzy nóżkami hehe....nieźle a ja tez liczyłam ze sie juz dowiem...moze moje maleństwo bedzie łaskawsze i pokaze sie w całej krasie...chociaż i tak wiem ze bedzie chłopak:) ewela i jak tam jakas decyzja w sparwie wypoczynku..widze ze sie dzis cały dzionek nie odzywasz chyba nasz urwanie głowy w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...biegaczka... daj spokój my też byliśmy pewni, że chłopak będzie i niespodzianka na USG wyszła. Hehe! Pani gin powiedziała, że na 80%dziewczynka bo szaleje moja dzidzia i nie chciała za bardzo się pokazać. Oczywiście mój M stwierdził, że jednak jest jeszcze 20% na chłopaka xD Ale jak dla mnie w sumie wszystko jedno któż tam w brzuszku mieszka, byleby zdrowe było i adhd po mamusi nie odziedziczyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dzięki za miłe przyjęcie :-). Zapisałam się jednak dzisiaj do lekarza, bo wczoraj znowu wymiotowałam. Myślę, że to nie jest do końca normalne jak nie wymiotowałam od początku tylko od 17 tyg. Moje pierwsze przypuszczenia, że to od owoców i smażonego, czasami czuje pieczenie żołądka. Pije dużo wody, by się nie odwodnić, bo co zjem to szybko trawię. Wieczorem wymioty, a za dnia często tzw. "dwójka" :-). Mimo wszystko mam nadzieje, że to nic poważnego, wizyta dopiero o 18:00 zobaczymy co powie ginekolog. Pozwolę dopisać się do listy:-), bo czuje, że będę wpadać tu częściej tym bardziej, że nie pracuje i siedzę sobie w domku :-). Co do wózków Skyline Soprano 3w1 NEW 2012 wydaje się super, ma jedną fajną rzecz, wpinany fotelik a to podobno super sprawa, jak się jedzie na zakupy, albo gdzieś na szybko, odpinasz fotelik, przepinasz na wózek i wio :) zja................tp. 29.10........2 ciąża.........płeć nieznana Blondi...............tp. 1.11.........2 ciąża......... prawdop. chłopiec ulna30..............tp. 3.11.........3 ciąża.........płeć nieznana mamajuleczk......tp. 3.11.........2 ciąża.........prawdop.chłopiec malinka_77........ tp. 5.11 ........2 ciąża.........płeć nieznana Leonka5-11........tp. 5.11.........1 ciąża.........płeć nieznana Życiowa optym....tp.10.11........1 ciąża.........płeć nieznana Agnieszka1011....tp.10.11........1 ciąża.........płeć nieznana ewela...............tp. 14.11........2 ciąża ........ płeć nieznana Dagniesia 37 ......tp.14.11........4 ciąża..........prawdop.chłopczyk martarta..........tp. 17.11........1 ciąża .........płeć nieznana kasika26............tp21.11..........1 ciąza.........płećnieznana GosiaqKR...........tp. 23.11........1 ciąża..........płeć nieznana Listopadowa M....tp. 23.11........1 ciąża..........płeć nieznana biegaczka..........tp. 24.11........2 ciąża..........płeć nieznana Anka271112........tp. 27.11........2 ciążą........prawdop.dziewczynka kondalsia............tp. 5.11.........1 ciąża..........płeć nieznana idris...................tp. 22.12........1 ciąża.........płeć nieznana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kondalsia może coś zjadłaś nieświeżego, może jakiś owoc Ci zaszkodził, mnie na początku tygodnia bolał brzuch ale podejrzewam że to po zjedzeniu moreli które kupiłam w markecie, przemęczyłam się przez popołudnie i na drugi dzień było ok, pij dużo i mam nadzieję ze szybko Cie puści z opryszczką nic nie doradzę, bom nie miałam styczności my z mężem od dawna mieliśmy imię wybrane dla dziewczynki a tu dowiedzieliśmy się że prawdopodobnie będzie chłopak :) wiedziałam że tak będzie ;) ale cieszymy się i myślimy nad imieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka101112 właśnie chodzi o to, że nie jadłam nic takiego. Byłam na wyjeździe teraz, ale jadłam w sumie tylko sałatkę i jakieś mięsko delikatne, a wczoraj flaczki więc wcale nie wydziwiałam z jedzeniem aż tak bardzo. Ale kurcze... w sumie w restauracji nigdy nie wiadomo co się znajdzie na talerzu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki jak mija dzień? Mam do Was pytanie... Dziś rano byłam na działeczce na truskawkach i troszkę się poschylałam od tamtej pory jak usiądę i się pochylę to mam wrażenie, że boli mnie pachwina.. Dokładnie czuję ból troszkę nad pachwiną ale promieniuje mi własnie na nią.. Miała tak któraś z Was? Tak normalnie jak chodzę czy w innych czynnościach tego dyskomfortu nie odczuwam... Poradźcie cosik. Buźka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irdis , a Ty przypadkiem się nie pomyliłaś w tabelce ??? termin masz na grudzień ??? bo piszesz o 17 tygodniu więc coś nie pasuje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemacie dziewczeta:) wczoraj cala noc mialam wymioty i biegunke, smialam sie ze ciazowe rzyganko mam w koncu zaliczone ale to nie ciazowe tylko przez ogorka, zjadlam na kolacje kanapki z serem ogorkiem i pomidorem posiedzialam chwile i sie dziwnie zaczelam czuc wiec poszlam do lozka, jakos kolo polnocy przyszedl moj z pracy powiedzial ze zle wygladam, polezalam jeszcze chwile i sru do lazienki masakra myslalam ze pozbylam sie wszystkiego co mialam w zoladku a tu jednak nie bo potem obudzilam sie kolo 3 i do lazienki i potem juz co chwile tylko juz nie za bardzo mialam czym zygac... a dzis to caly dzien w lozku zjadlam banana i jogurt dzis tylko, no ale nie moge patrzyc na jedzenie jak moj jadl mialam odruchy wymiotne, mam nadzieje ze dzidzia sobie tam jakos radzi i nie gloduje... a wogole to zauwazylam na brodzie i p od okiem takie czerwone kropeczki jakby popekane naczynka czy cos, wydaje mi sie ze to od wymiotow bo bylam czerwna jak burak ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeć dziewczyny jak mija weekend bo u mnie całkiem spoko cały czas na słoneczku bo kto wie jak długo jeszcze nam poświeci Listopadowa mamusia :):)(:(: myśle że to sie troche ponaciągałaś i tyle ja też mam ogródek i czasem jak dłużej popracuje to mnie boli ale za 2 dni przejdzie Jeśli chodzi o płeć to ja niebardzo chce wiedzieć ale mam przeczucie że bedzie chłopak ale sama lekarza nie będę się pytać chce mieć niespodzianke a ciuski i wózek będę kupowac uniwersalne bo jeszcze chcę mieć 3 Miłego bnia wszystkim mamusiom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ciszaaa przez weekend :) ja dziś zaczęłam dzień średnio atrakcyjnie ,,, od chwycenia nerwa i opieprzenia gościa,,,,, za moim oknem jest posesja taka około 30 ar,,,, i gość jak przyjeżdża kosić trawę zaczyna tę trawę kosić średnio od godziny 6.30-7 rano , co jest uciążliwe zwłaszcza jak np mąż jest po pracy i chce się wyspać,,,,, okno trzeba zamknąć wtedy też spać się nie da bo duchota się robi i gorąco,,,,, a kosiare spalinową i tak słychać,,,, po mojej interwencji gość się jeszcze postawił i stwierdził że to jego praca i że prawnie może . powiedziałam mu że to o kulturze świadczy ,,,, stwierdził że go ktoś do pracy wysyło tej porze, więc wzięłam nr do tego kogoś czyli do starego sąsiada który kiedyś tam mieszkał i dzwonie ( z cichą nadzieją że gościa obudzę ) i on też że ma prawo i tak dalej itd, że budowlańcy też pracę zaczynają tak wczas i wykład mi strzela.... i że on to dla mnie kosi,,,, no myślałam że padnę. powiedziałam mu że jak dla mnie to tam może być trawa po pas bo im zieleniej tym lepiej. i stwierdziłam że to tylko kwestia dobrej kultury i nic więcej, bo nikt w okolicy nie zaczyna głośnych prac od 6-7 rano,,,, oczywiście ja się już też nie wyśpię a dziś 10 h w pracy ;/ Zresztą on mi będzie o budowlańcach mówił,,,sami budujemy dom i nigdy tak wczas nie zaczynaliśmy roboty , a nawet jak zdarzyło się być wczas na działce to głośne prace zostawialiśmy na późniejszą godzinę. musiałam dać upust emocją. A po za tym to co tam słychać ??? Ja sobotę spędziłam na działce wychwaszczając ogródek. a później pojechaliśmy ze znajomymi na niestety przegrany mecz POL- CZE w niedziele na imieniny do dziadka męża ,,,, 96 lat prze kochany jest.... mam nadzieję że doczeka się kolejnego wnuka. Babcia niestety niedawno odeszła. No i oczywiście sprawę ciąży udało się jeszcze ukryć :) wredna jestem ,,,, zostawiam dla siebie :P . jutro mam lekarza,,,,, jakoś ten czas minął, najgorzej jest to że po ostatniej wizycie przepisał mi jakiś czopki bo mi coś wyszło , był spokój, a teraz 2 dni przed wizytą znowu coś złapałam :( bo mnie swędzi i upławy mam dziwne. ech,,,,, zastanawiam się czy można tamtum rosse zastosować ale kurde nie wiem. no nic ja zmykam bo muszę jeszcze rozliczenie sobie zrobić do pracy ..... miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GosiaqKR To niezły początek dnia ale wiem jak to jest bo samam mam budowe przed domem (nie swoją ) i eż nieraz było głośno ale ja mieszkam w bardzo spokojnym miejscu więc mogę delektować się ciszą Jeśli chodzi o tamtum rosse to nie mam pojęcia czy można stosować ale będziesz jutro u lekarza to będziesz mogła zapytać mam nadzieję że to nie groźne i szybko ci przejdzie Wcale się nie dziwię że tu tak pusto wkońcu piękna pogoda i trudno siedzieć przed kompem Pozdrawiam i miłego dnia url=http://www.suwaczki.com/] http://www.listopadowo2012.fora.pl/kafe-ii,4/ przywitalnia,7.html#9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend był piękny, ale niestety szybko się skończył... teraz siedzę w zimnym biurze i tylko zerkam na słoneczko przez okno. GosiaqKR ja mam sąsiada, który raz na jakiś czas kosi trawę od 6 rano kosiarą spalinową. Na szczęście okna od sypialni mam po drugiej stronie i przy zamkniętym oknie da się spać. A Ty się nie denerwuj, bo nam teraz nie wolno! :) Kiedy robi się badanie 3d? Byłam u lekarza na wizycie w 18tc i nic mi jeszcze nie mówił, następna wizyta za dwa tygodnie, to będzie w 22 tc. Zastanawiam się, czy nie będzie za późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już tak mam :) dzidzia się pewnie z adhd urodzi po mamusi :) Życiowa optymistka - 3d możesz w każdej chwili zdobić ono nie jest wymagane, chodzi Ci o te połówkowe -genetyczne, i ono się robi między 18 a 22 tygodniem z tego co ja wiem. ale to raczej trzeba iść prywatnie,,,,może twój lekarz nie kazał Ci robić bo stwierdził że wszystko rozwija się ok,,,, na 46 stronie podawałam opis takiego badania możesz zerknąć co na takim badaniu się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewuszki ;) widzę ze przez weekend cichutko tutaj było ale co się dziwić piękna pogoda wiec trzeba wykorzystać :) z tym koszeniem wcale Ci się nie dziwie że opierdzieliłaś u mnie też jak panowie ze spółdzielni przyjdą kosić na osiedlu koło bloków na kilka kosiarek ( trochę o późniejszych godz niż w Twoim przypadku ale ja też nieraz chce dłużej pospać), to jest taki rumor że aż nie chce się siedzieć w mieszkaniu ja w weekend trochę pojeździłam, w sobotę byłam na wsi u mamy w moim rodzinnym domu a w wczoraj nad jeziorem, mój M się wykąpał a ja posiedziałam na leżaczku i się pobyczyłam :) dzisiaj idę na konsultacje do stomatologa i mam lekkiego stresa, trochę plomba mi się ukruszyła i trzeba to ,,naprawić,, raczej nic więcej nie powinna mi wyszukać niby nic strasznego a mimo to boję się tej wizyty , może strasznie nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł :D Wstajemy dziewczynki, wstajemy :D Weekend już się skończył ;) Jakoś mi szybciutko zleciało. Meczyk oglądaliśmy z piwkiem 0%- całkiem niezła ta Bavaria :D a w niedzielę u dziadków na wsi powdychaliśmy troszkę świeżego powietrza :) Jaka jestem dzisiaj bez życia. Jakaś ciężkostrawna ta pogoda. Mogłoby popadać albo coś to może trochę lżejsze powietrze by się zrobiło. Agnieszka101112 nie bój się dentysty :D Jak rwać nie będzie to nie ma co uciekać ;) Cieszę się bardzo, że nie tylko mnie drażnią panowie z kosiarkami :) Ja to mam ochotę jak w dniu świra otworzyć okno i kazać im wszystkim spitalać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemacie dziewczyny :) wlasnie od lekarza wrocilam, wszystko jest ok, dzidzia sie nie chciala przyznac jakiej jest plci ale za to mi pomachala :D no i slyszalam bicie serduszka :) a usg na genetyczne jest juz za pozno bo sie robi je do 14 tygodnia, jesli w rodzinie od strony matki lub ojca wystepowaly wady genetyczne jest ono zalecane a jesli nie to nie trzeba robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×