Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Ewap wlasnie nie zamartwiaj się, u mnie w 1 ciąży widać bylo dopiero w 6 miesiącu, a niektorzy sąsiedzi zdziwieni ze dziecko w wózku woziłam a gdzie byl brzuch ;-) tym razem inaczej 18 tc a brzuszek wystaje jak stoje, jak leże to płaski prawie że :-) wczoraj beczałam a dzis jestem od rana zadowolona bo organizuje spora zbiórkę wszystkiego dla piesków ze schroniska i zaczyna sie dość spory odzew :-) :-) udanych wizyt i testowań dzis życzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena5
Ewap, ja nie schudłam- wręcz odwrotnie, mam 3 na plusie. Do tego mój brzuszek jest inny, bo dostałam go już po transferze, nakręciła go hiperstymulacja, a jak pytałam ostatnio dr dlaczego mam taki duży brzuch, to dostałam odpowiedź, że mi moje duże torbiele wypchnęły macicę, a jelita powędrowały do góry. Dlatego ja już nie chodzę w normalnych spodniach, tylko w getrach ciążowych, a na dodatek cokolwiek nie zjem, to od razu brzuch jak balon. Lubię jednak miziać ten brzuszek, bo tam moja kruszynka pływa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Dzięki dziewczyny :-D, boję się, że jak Junior będzie tak szybko rosnąć to czeka mnie cc. Brzuszki Wam urosną, ja mam dość mały,dalej wwchodzę we wszystkie swoje ubrania co mnie cieszy, choć wiem, że to zbyt piękne by zostało tak do końca. Iza wcale nie jestem chuda, więc może też wyczujesz serduszko, co prawda schudłam w ciąży, ale nadal mam wagę ponad normę Trzymam kciuki za wizyty i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha bardzo mi przykro :( Być może tak było jak piszesz. Jakbyś zrobiła betę to pewnie były większy smutek, więc może lepiej, że nie. Następnym razem dociśnij lekarza, żeby coś Ci dał. Julia teraz postaw na spokój, bo dzidziuś tego bardzo potrzebuje. A prawda jest taka, że robimy wszystko, żeby maleństwo miało, jak najlepiej i na resztę nie mamy wpływu. Ewap mi właśnie wydaje, że rośnie brzuch nadmiernie, już jest mocno okrągły... niby we wszystko wchodzę ale jest dopasowane na maksa a sukienki to już normalnie ciąża 4 miesiąc... Może przez stymulację a może torbiele... nie wiem czy jeszcze są. A cycki jak balony. Elfica :( :( kkahha spróbuj przykładać lód przed zastrzykiem, mi bardzo pomaga. Nadzieja, cieszę się, że msz taki dobry nastrój no i pieski dzięki Tobie też będą happy. Ja dziś na wizycie znów zobaczyłam mojego okruszka. Ma już 1,71 cm :). Rośnie tak jak powinien idealnie ale dr mnie ostrzegła, że nie zawsze tak będzie i nie mam się tym martwić, jak będę jakieś odstępstwa w pomiarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Elfica ją tak mysle że to ta jesienną pogoda a u mnie dodatkowo stresy szpital który działa na !nie alergiczne moja siostra jest lekarzem IK pamiętam na studiach jak miała ćwiczenia w szpitalu to przy minus dwudziestu stopniach w śnieg potrafila!m godzinę na nią czekać przed szpitalem i do środka nie weszła!m bo zapach powodował wymioty wszyscy z jej roku mnie znali IU się że mnie nabijali cio ją zrobię jak będę kiedyś musiała się położyć w szpitalu,a teraz mysle że to lezenie tak rozleniwilo te jelita że masakra wiesz ją na początku miualam takiue objawy jak nigdy że wylam z bólu tego skurczu jelit czulam jakby w brzuchu mi się paliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny jak Wam zazdroszcze tych częstych wizyt...ja od wizyty serduszkowej nie widziałam mojego maleństwa...:( wizyta dopiero 26.10....jeszcze 1,5 tygodnia! zwariuje! ;p # Zastanawia mnie jeszcze jakie zastrzyki jeszcze nitkróe z Was biora? bo ja mam tylko tabletki dopochwowe i doustne zapisane. Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap nie wiesz nawet jak bardzo dobrze Cię rozumiem. U mnie stres robi swoje a że jestem osobą która się wszystkim przejmuje to też robi swoje. Czasem wyjście do znajomych czy na zakupy jest prawdziwym wyzwanim. Ja teraz dogorywam za biurkiem i piję miętę za miętą. ewap spróbuj z miętą mnie to ratuje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzisiaj nie mam tych dziwnych sladów po lutce czy czyms, ale zrobiłąm betę - ponad 2500. prg nadal niski, ale łykam 3x1 dupka i 3lutki 100 na noc. musze wytrwac do sobotniej wizyty i licze na piękne widoki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka - masz Ty pod góre z tym wc.....powiem Ci, ze ja na ta szyjke dostalam rozkurczowo buscopan forte....takie jego dzialanie ze w wc luz;) ewap...biedna Ty z tymi jelitami....ja oamietam moja 6tygodniowa biegunke...tez tak burczalo i schudlam...ale mowili, ze poki duzo pije,takze elektrolity to z dzidzia bedzie ok. a z ta szyjka to niby temu ze nie radzi sobie z obciazajaca ja macicą... Zocha 82 - dzielna jestes :) i tak trzymac, dla Ciebie tez zaswieci słonko :* mh1 - ja nieustajaco trzymam kciuki za Was i upragniony spokoj , ktory niedlugo nadejdzie :) golf - świetnie, ze wizyta taka budujaca :) takie wiesci lubimy :) julka - mam nadzieje, ze ta ulga juz z Toba zostanie i nc sie nie przyczepi :* Iza - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa ty umiesz używać znaków przestankowych :-P hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) Zocha bardzo mi przykro:( 3maj się Kochana:*:* xxx Dziewczyny za wszystkie wizytujące 3mam mocno kciuki:) czekam na relację:) xxx golf super ,że wszystko ok-fajna data porodu moje urodzinki hihi:):) xxx Izuś super,że Fasoleczka rośnie:):) xxx Tosia jak po wizycie masz rozpisaną stymulację??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja78
Ananasowa dziewczyny dziś u Ciebie 15dpt ? To beta super :-) a progesteron jaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkinia84
Zocha82 bardzo mi przykro tak mocno wierzylam, przytulam!! Zapewne tego nie obejrzałyscie wiec prosze link https://www.youtube.com/watch?v=B58hdDEdSY8 A ja kochane jestem 7 dni po iui i mam takie ciagniecie w dol macicy i jakos tak jakby mi dretwiala, dziwne nie wiem co o tym myslec, ale wierze caly czas ze wszystkich sił!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkinia84
Ile razy tego nie obejrze tyle placze, uwielbiam ten filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap- dziękuję, a Ty zaszłaś po iui? Tak bardzo chciałam przystąpić w tym roku do kolejnej procedury, że moje ciało sie zbuntowało, mam torbiel. Lekarz aż sie zdziwił że może pęcherzyk nie pękł ale skąd ten pozytywny test? Mogło tak byc że do zapłodnienia doszło ale mimo to powstał krwiak obok. Albo... Pozytywny wynik testu jest efektem torbieli. Znowu pod górę, mogę pożegnać się z ivf w tym roku nawet komercyjnie bo wstrzymują nowe podejścia przez wejście ustawy. Nie wiem co robić dobija mnie to czekanie, a teraz jeszcze to. Jestem załamana :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skanusia
Zocha82 przykro mi:(( niestety byłyśmy ta pechowa para :/ Ja po mału dochodzę do siebie po kolejnej porażce ale łatwo nie jest. Nie mam pomysłu co dalej a lekarz tez nie widzi potrzeby dalszych badań. Według niego mieliśmy pecha bo u nas oprócz słabego endometrium on nie widzi żadnego problemu ani podstaw do dodatkowych badań. Przysługuje nam jeszcze jedno podejście do programu ale dopiero po nowym roku bo limit na ten rok jest już wyczerpany. Dziewczyny proszę podpowiedzcie co robić?? Zastanawiam się nad jakimiś badaniami immunologicznymi i ewentualnymi szczepieniami ale tyle negatywnych opini na ten temat krąży ze juz sama zgłupiałam czy to ma sens... Pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha, Skanusia dziewczyny główki do góry za chwilę koniec roku , tak ten czas zleci ze nie będziecie wiedziały kiedy. A przez te dwa miesiące może zdarzyć sie ten naturalny Cud jak u Azzurro, AlexDe, Piksi, Lilianki ... postawcie kolejny raz na siebie przez ten czas, polecam sport nie raz pisalam ze bardzo, bardzo mi pomógł. Trzymam za Was kciuki i z całych sił kibicuje. Skanusia jakiś czas temu wklejałam link zdaje sie dla Darkness ze strony naszego bociana o badaniach. Czytałaś ? Przypomnij Ty jestes u dr Zbr ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia83
Morelka ja biorę zastrzyki zamiast dopochwowej luteiny - Prolutex. Plus drugi zastrzyk to Fraxiparine. Ananasowa Ty masz taką betę ze na pewno będą piękne widoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko zgadza sie jestem u dr Z. Czytałam to co wkleiłas i dlatego rozważam tego typu badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Zocha82 tak ją po drugiej inseminacji szansę były zerowe że względu na słabe nasienie a cud się zdarzył i uważam że w twoim przypadku tak jak i u !mnie to był brak lekoiw a nie torbiele CV zy krwiaki miualam taką sama sytuację jak u ciebie a i za drugim razem za rada lekarza jak wrocilismy do domu to pomoglismy żeby pęcherzyki pękły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena5
Kkinnia, ale mnie wzruszyłaś tym filmikiem, piękny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap- my tez poprawiliśmy ale i tak nie pęknął, widac gonal źle na mnie działa. Skanusia- tez myślałam o dodatkowych badaniach, ale nie mam pojęcia co mogłabym zrobić, lekarz nie wskazuje żadnych. Moze w nowym roku nam sie poszczęści. Tak bardzo sie boje...że nie będzie mi dane zostać mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha82 doskonale wiem co czujesz i dlatego chyba zdecyduje sie na te badania immunologiczne nie wiem tylko do kogo sie udać w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MH1
```julia83 kochana czas stoi w miejscu. wiem coś o tym. dlatego wymyślam sobie zajęcia wszelakiej maści i rodzaju. pocerowałam jakieś stare skarpetki nawet... ```elfica30 z tego co wiem niestety jesień nie sprzyja tej chorobie. współczuję Wam bardzo. ```golf jeny jak ten czas zap***ala! 12 tc?! szok! oby do końca w zdrowiu :) ```gość Szmacioszka ja miałam okazję porównać brzuchy z innymi ciężarnymi na szkole rodzenia i miałam najmniejszy brzuszek i największego bąbla w środku. także nie ma reguły... ```Morela15 ja miałam wizyty co 3 tyg więc spokojnie- ja wytrwałam i Ty wytrwasz ;) ```Kkinia84 filmik jest mega! widziałam kilka podobnych i wszystkie wyciskają łzy :) ```Skanusia przypomnij wszystkim jakie badania miałaś już zrobione i co wyszło. może coś się komuś rozjaśni i podpowie co można dalej zobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×