Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kaja361

Odchudzania xxxl ciąg dalszy

Polecane posty

U mnie nigdy się nie trzyma, dlatego już nie kupuję, bo bywało, ze jak kupiłam wcześniej to do świąt nie dotrwała. Więc niestety nie mogę pomóc☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂 dzisiaj wyszłam sobie wcześniej z pracy i ma wieczór wolny kieliszek wina na relaks😁😁 weekend też mam wolny. Dzisiaj sobie tez posprzstałam to jutro tylko jakieś zakupy i mam wolne 🙂

Olejek rycynowy to sobie w paznokcie wcieram i nawet się poprawiły trochę, jeszcze są miękkie ale już tak się nie rozdwajają i skórki się nie zadzieraja bo miałam bardzo suche. Czytałam też o tym żeby we włosy wcierać ale myślę że włosy później będą tłuste nawet po myciu. Kiedyś nawet miałam taką maść i w skórę głowy się wcierało ale efektu nie było. Ja to też jestem niecierpliwa a na jakiś efekt trzeba chwilę poczekać. Tak jak na tym co kupiłam teraz to jest napisane że pierwsze efekty po trzech miesiącach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂 u mnie średnio z dieta i ruchem bo się przeziębiłam i siedzę w domu. W moim przypadku siedzenie w domu się źle kończy bo za bardzo zaprzyjaźniam się z lodówką i szafkami kuchennymi;) 

Narazie się nie ważę,myślę że dopiero w przyszłym tygodniu. Muszę się trochę ogarnąc bo przytyc niestety łatwo a w drugą stronę gorzej przynajmniej u mnie. 

Nie rozpisuje się no jestem ostatnio nie do zycia,odezwę się za kilka dni a za Was oczywiście trzymam kciuki i życzę miłego weekendu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny witam po przerwie na święta jednak wpadło troche rzeczy krokiety, pierogi. Od dziś jestem na diecie keto na obiad zjadłam mięso z kebaba z surówką a na kolacje jajecznice 🙂 Mam dużo nadziei co do tej diety ponoć leczy wiele chorób🙂 

Kaja361 ponoć olejek rozmarynowy jest genialny na włosy są na to badania naukowe właśnie mojemu chce kupić bo ma długie ale cienkie i sobie też zastosuje żeby szybciej rosły i były gęste🙂 

Pozdrawiam all 🙂 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej laski😁

Ale tu cisza w sobotni wieczór😉

Nie zważyłam się dzisiaj, gdyż zwyczajnie mi się zapomniało, więc czekam do jutra. Mam już dzisiaj zaliczone odśnieżanie i na spacerze też byłam, chociaż padał śnieg. Jest tak bialutko i zimowo, że chyba z powrotem ubiorę choinkę🤣🤣

Al,  no właśnie też słyszałam, że olejek rycynowy dobry jest na paznokcie, ale ja nic nie wcieram od kiedy robię hybrydy, bo po prostu nie mam kiedy. Ale paznokcie już mi znacznie urosły od kiedy maluje tym lakierem, no i nie łamią się, bo są dobrze wzmocnione😁

T,  o olejku rozmarynowym nie wiedziałam, na pewno się zorientuję w tym temacie😁

Ag,  życzę szybkiego powrotu do zdrowia, łatwo teraz złapać jakiegoś wirusa.

Miłego sobotniego leniuchowania dla wszystkich🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej🙂

U nas też jest biało i tak padało że nic nie było widać ❄❄❄❄🙂

Kupiłam dzieciom takie jabłuszka do zjeżdżania i jutro jak będzie ładnie to idziemy testować🙂

Spacer mam zaliczony bo byłam na zakupach to się nachodziłam.

Jadłam dzisiaj dopiero po 13 sałatke Cezar później trochę zupy grochówki i na kolację będzie karp smażony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dieta, dieta i po diecie mama mnie dziś rano poczęstowała słodkimi goframi a ja zapomniałam że mam dietę wpierdzieliłam 6 i sobie przypomniałam 😞 na obiad kurczak gros a na kolacje sałatka grecka no i trzeba dalej się trzymać jedno odstępstwo trudno 😞 U nas też cały czas pada pełno śniegu, zimno i biało 🙂  Zima pełną parą 😄 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim🤗

U mnie nareszcie śnieg ❄️od dwóch tygodni zapowiadali i w końcu dzieci się doczekały. Wczoraj wieczorem zaczęło padać i tyle dzieciaków na dworze było, że nawet nie wiedziałam, że tyle dzieci jest u mnie na osiedlu😂

Włosy to jest wieczny problem chyba wszystkich. Ja zawsze mam problem od wiosny i pod koniec lata już się robi spokój ale jak zaczynają wypadać to są wszędzie a po umyciu to aż się boję czesać. Jak zaczynają wypadać to kupuje różne specyfiki i używam wszystkiego ale nie wiem czy daje to jakiś efekt czy tylko mija mi ten okres i jest spokój do następnego razu🤔

U mnie dzisiaj na śniadanie tortilla z kurczakiem i z warzywami. Na drugie banan, kiwi i nektaryna. Na obiad kurczak pieczony z pieczarkami, ziemniaki i surówka z kapusty pekińskiej i marchewki. Na kolację sałatka Cezar. Wczoraj kawałek tortu wpadł bo moja młodsza córka urodziny miała.

Ja się nie mierze bo nie umiem zawsze mam parę cm więcej albo mniej. Przed świętami kupiłam sobie spodnie do pracy przez internet i są strasznie ciasne więc one będą moją miarą☺️ a na wadze u mnie dzisiaj 86.3 aż się zastanawiałam czy moja waga się nie myli i z piwnicy stara przyniosłam i druga pokazała tak samo😁 moja siostra mówi, że na początku zawsze tak jest, że jak się dużo waży to na początku waga szybko spada a później to już tak kolorowo nie będzie. 

Ka... ile ty masz lat, że już menopauzy wygladasz🤔 

Ag... zdrówka zyczę☺️

T... mała wpadka się zdarza każdemu ważne żeby szybko wrócić na właściwe tory ☺️

B... dwa lata temu kupiłam taka duża gwiazdę betlejemską i próbowałam ją uratować ale jak opadła to do Wielkanocy ja trzymałam bo byłam ciekawa czy odbije bo niby taka trochę zielona łodyga była ale później uschła więc to chyba roślina na jeden i to bardzo krótki sezon. Teraz kupuje tylko taka małą za dwa Euro i przynajmniej nie szkoda mi jej wyrzucić.

Ai, Al, Mar... 🤗

Dziewczyny pozdrawiam i miłej niedzieli zyczę😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim😁

Zimno u nas jak diabli, było -13 jak się na spacer wybrałam, w połowie drogi musiałam szal na głowę naciągnąć, bo mi chciały uszy odpaść😉 Ale pięknie i słonecznie za to, więc nie będę narzekać.  Rano było ważenie i sukces jest pozorny, bo mi spadło 0,6 kg, ale wciąż więcej niż w stopce, bo 67,8. A @ jak nie było, tak nie ma.

Na obiad były kotleciki z kurczaka nadziewanie pieczarkami i mizeria plus jeden ziemniaczek. Na kolację nie mam planu.

T,  dobrze, że te gofry były na śniadanie a nie na kolację, ale ja bym sobie raczej nie pozwoliła na taką rozpustę😋 Poczytałam o tym olejku rozmarynowym no i proszę, człowiek jednak uczy się przez całe życie. Nawet można sobie płukankę z rozmarynu zrobić na siwe włosy i ponoć je przyciemnia. To takie DX2 dla kobiet🤣

Al,  był test jabłuszek czy za zimno? U nas pustki dziś na ulicach.

*M,  ja to już stara babcia jestem, sort przedwojenny🤣🤣 A tak poważnie to już mi 50-tka stuknęła, więc nie ma się co dziwić, że menopauza za chwilę mnie dopadnie. Sama nie wiem czy się cieszyć, czy płakać. Co do spadku to wielkie gratulacje i powiem Ci, że jesteś szczęściarą, że tak szybko lecisz z wagi, bo to wcale nie jest norma. Ja nie przekraczałam kilograma na tydzień nawet na początku, więc możesz być z siebie dumna. Też mam spodnie w które planuję wejść, i to kilka par, ale na razie duuuużo brakuje😉

Miłego wieczoru🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ka... Ja dzisiaj dostałam @ i tak sobie myślę, że chciałabym już mieć menopauzę😂 więc chyba na twoim miejscu bym się cieszyła. Dziękuję za gratulacje chociaż z jednej strony cieszę się spadkiem z drugiej myślę, że trochę za dużo🤔😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaja był test jabłuszek dzieci sie pobawiły trochę zmarzliśmy ale było fajnie🙂 co lepsze że ja razem z dziećmi zjeżdżałam też się ubawiłam😁😁😁

Na śniadanie resztę sałatki cezar na obiad też zupa później jeden kotlet schabowy i na kolację już chyba nic. 

Do mnie też dzisiaj przyszedł @ to jutro będę mieć ciężko w pracy. 

Teraz u nas jest -16 a jutro na rano o 5 jak wstaje to zapowiadają -21. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce serio schudnąć to polecam tutaj zajrzeć:

schudnijmyteraz.wordpress.com

ta strona "uratowała mi życie" schudłam dzięki niej już 15 kg 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam I na kawkę zapraszam☕

U mnie dzisiaj na śniadanie chlebek z pasztetem, ogórkiem i papryką. Na drugie Joghurt, nektarynki i banan. Na obiad w planach zupa meksykańska chociaż jakoś nie mam na nią ochoty to może będzie jakaś zamiana. Na kolację nie mam planów ale coś się wymyśli. 

Al... Bardzo się cieszę, że się dobrze bawilas😁 I muszę przyznać, że zawsze mi się podoba jak spędzasz czas z rodziną. Często coś razem robicie, gdzieś idziecie mimo, że pracujesz umiesz znaleźć czas dla dzieci i męża. Super👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kolacje jadłam o 6:00 a zaraz ide spać jest 8:13 😛 taki tryb nocny ostatnio prowadzę. Nie wiem dałam sobie spokój z tą dietą bo przeczytałam negatywny artykuł chyba wrócę do diety od dietetyczki albo troche ta troche ta bo mi się troche przejadła ta dieta samo mięcho i jajecznica co dziennie nie wiem czy to takie zdrowe na serce jeszcze tyle tłuszczu na dodatek ostatnio aż mnie jak to powiedzieć muliło od tego tłuszczu chyba jednak dieta od dietetyczki lepsza 🙂 Pozdrawiam i udanego odchudzania życzę 🙂 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny!  Alez zima się zrobila! U mnie dzis -15rano brr kiEpsko sie jechało do pracy.  Ale ponoc.od jutra ma byc juz cieplej a na weekend nawet na plusie. Ale piekna zima taka wlasnie bajkowa jak pisala K. Duzo sniegu, któryaz skrzypi pod nogami. Super.  

Weekend u mnie pracowity. W sobotę oblecielismy markety z meblami, pozniej pojechaliśmy do moich rodzicow odebrac synka i na kawe zrobiliśmy wczesniejszy dzien babci i dziadka.  Wczoraj syn mnie zabral na sanki, super bylo ale po godznie juz mi zimno bylo okropnie. Reszta dnia na jakis zabawach uplynela. 

K gratuluje nawet lekkiego spadku, ja mam tez sporo rzeczy na ktore czekam az beda pasować.  Co do olejku rycynowego to sa specjalne szampony ale nie wnikalam w temat, bo mnie na razie problem nie dotyczy. W polsce ponoc juz szczepionek brakuje nawet dla 80+ wiec to jakas masakra. Ja to sie pewnie nie doczekam nigdy.  

B- wspolczuje wam tego lockdownu. U nas obostrzenia przedluzone do 31.01 ale wiekszosc ludzi i tak na to chyba gdzies. Coraz wiecej biznesow sie otwiera, bo wsparcie od panstwa żadne.  Co do kwatkow nie pomoge, u mnie nawer kaktusy zdychaja. 

Al zabawy z dziecmi na sniegu to jest to!  Tez wykorzystujemy snieg ile sie da.

Aga wspolczuje choroby,  oby wszystko przeszło szybko. 

Tora kciuki za powrot do diety . Moj maz stosuje keto od roku ponad schudl z 20kg. Bardzo sobie chwali. Tylko codziennie bada paskami poziom ketonow itd zeby sobie nir zaszkodzic a to juz droga sprawa. 

Marc super spadek wagi niech leci jak najwiecej. U mnie w pieresze dwa tyg spadlo 5kg chyba. A teraz?  Szkods gadac. Dietę trzymam od 1.01 a waga stoi w miejscu i juz sama nie mam pomyslu na siebie.

 

U mnie dzis 2 kromki z pasztetem i ogórkiemna sniadanie,  teraz sok przecierowy,  na obiad ryz z brokuła i kawalek lososia. I moze jajecznica na kolacje mam jakas ochote. 

Milego dnia dziewczyny.  Nie dajcie sie mrozowi. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hello ! Na dwa slowa, bo czasu malo.

U nas tez w sobote troche sniegiem posypalo, ladnie bialo bylo, ale niestety na zabawy na sniegu troche malo, wieczorem juz po sniegu nawet sladu nie bylo.

Dietetycznie kiepsko, zapomnialam sie dzis na wage wejsc, postaram sie jutro nie zapomniec, ale na spadek nie licze, jak nie bedzie wzrostu to juz bede zadowolona. Dzis nowy tydzien nowe mozliwosci ! Na obiad mam swoje jedzonko, co od wczorajszego obiadu zostalo czyli surowka (biala kapusta, ogorek, cebula) i pieczen wolowa. 

Postaram sie odezwac obszerniej jak sie troche spod pracy odkopie, narazie pozdrawiam caly sklad i dobrego tygodnia zycze ! 

Pa pa !! 

Edytowano przez Marlena D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂

Marcelina dzięki za miłe słowa ale mi się wydaje że i tak więcej czasu dzieci potrzebują z nami. Ja bardzo lubię wychodzić z dziećmi, teraz to mniej możliwe. Mogłabym robić im ciągle zdjęcia jak gdzieś jesteśmy a później fajnie się razem ogląda 🙂🙂🙂

Rano jak szłam było -20, nawet nie było tak zimno, ale za to w pracy zmarzłam. Teraz jak wracałam to tak ładnie wygladało wszystko bo słońce trochę świeciło. Śnieg się błyszczy. 

W pracy miałam trzy kanapki z razowym chlebem i żółtym serem, do tego pomidorki i czerwona papryka. W domu zupa i mała bułka a na kolacje mam sałatkę warzywną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam popoludniowo🙂

Weekend taki sobie dietetyczny, w sobote siedzielismy w domku ale wczoraj juz wyszlam na spacer/zakupy, pogoda byla ladna. Dzisiaj tez spacer juz zaliczony, miala byc salatka z tunczyka na lunch ale B. zrobil koktajle truskawkowo jagodowe na jogurcie, sa bardzo sycace! Na obiad katsu kurczak, czyli filet smazony w panierce z sosem warzywnym. 

K, mojej mamy kolezanka nagadala jej, ze mozna sie zapisac na szczepienie wczesniej niz 15go, oczywiscie poszla i to bylo jakies wielkie nieporozumienie (wcale sie nie dziwie, wszedzie grzmia 15go najwczesniej ale kolezanka wie lepiej hehe)ale panie na recepcji ja znaja i zapisaly ja tam gdzies na jakas liste, o dacie i miejscu jeszcze nic nie wiadomo, ale mam nadzieje, ze do konca marca czy nawet kwietnia mama sie zalapie. Gratuluje spadku wagi😍 Ja tez nie kupuje gwiazd na swieta juz, pozniej szkoda patrzec jak opada.

Al, zazdroszcze zabawy na sniegu, ale bym sobie pojezdzila!! Ostatnio jezdzilam z 15 lat temu!!

T, keto jest ciezka dieta wg mnie, bardzo duzo wyrzeczen. Sa efekty na pewno, bo kiedys probowalismy i Ai maz przeciez pieknie schudl. Moze faktycznie, dietetyk bedzie lepszy. 

Mar, no wlasnie odlozylam te gwiazde betlejemska na parapet i zobaczymy. Czytalam, ze gwiazda ma opinie dobrze znoszacej zimno jako kwiat typowo swiateczny a to ponoc nieprawda, w sklepie czy przy transpocie latwo ja przeziebic i pozniej juz lipa. Gratuluje spadku wagi😍

Ai, mowia, ze jakiekolwiek zniesienie obostrzen zacznie sie w marcu, i moze zaczna od fryzjerow jak w zeszlym roku a my pozniej, beda szczepic teraz osoby 70+ i to jest priorytet. Oczywiscie tutaj tez pewne biznesy sie otwieraja na przekor - dla mnie jako malego biznesu nie ma sensu, kara bylaby za duza a pomoc od panstwa dostaje i mysle,ze jesli otworzymy na wiosne bedzie super. 

Hej Marl, Aga pozdrawiam👋

Zycze milego wieczoru dziewczyny, ja jutro bede miala @🤣😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś tylko na chwilkę, żeby się przywitać😁 Pozdrowionka dla wszystkich😘

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry🙋‍♀️ zapraszam na kawkę albo herbatkę ☕ 

Zima, zima i po zimie. Śnieg był jeden dzień i właśnie w radio mówią, że już śniegu nie przewidują. No i teraz na dworze mam 5° nie to co u was - 17 brrrr

U mnie dzisiaj na śniadanie sałatka z zupkami chinskimi😂 i dwie kanapki z chlebem razowym (moje nowe odkrycie chleb bez mąki i drożdży, same nasiona) na drugie banan, nektarynki i Joghurt. Na obiad zupa meksykańska której wczoraj nie zdążyłam ugotować. A na kolację tradycyjnie nie wiem. 

Pozdrawiam wszystkie I miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam przy kawce i drugim śniadaniu.  U mnie dzis sok przecierowy z malin i truskawek,  bez cukru. Okropnie kwasny ale ponoc zdrowy haha. 

MarD to sie udlogo sniegiem nie nacieszylas ze juz stopnial. Ale u nas tez pewnie za kilka dni nie bedzie bo temp powoli dodatnie sie robią.  Udalo sie dzis zwazyc?

Al- przypomnij ile maja twoje dzieci?  Moj w lutym 6 skończy i zrobiła sie z niego straszna przylepa.  I chodzi za mna i ciągle mowi mamusi ale ja cie kocham, najbardziej cie kocham itd. Zdjec też robie duzo a pozniej na internecie zamawiam takie foto ksiazki i wspolnie ogladamy. 

B- ja bardzo czesto do pracy robie koktajle z jogurtu i owoców.  Super proste i smaczne i na dlugo syci. Fajnie ze udało sie mamie wpisav na listę.  Oby szybko dostala termin. Chociaż podobno szczepionek juz brakuje. 

K pozdrawiam serdecznie:)

Marc unas od jutra tez ma byc juz cieplo a w weekend to ponoc +7 nawet wiec snieg też szybko stopnieje. Jak robisz zupe meksykanska? Lubie takie smaczki.  

Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny😁

U nas znowu w nocy popadał śnieg i teraz w sumie też pada, tylko, że już jest prawie na plusie, więc jutro będzie błotko😉 Na obiad ugotowałam sobie rosół, więc był na obiad z mięskiem i warzywami z rosołu, na kolację albo coś wymyślę, albo będzie powtórka z rozrywki. Wczoraj w końcu dostałam @ i strasznie mi się chce słodkiego, ale staram się dzielnie walczyć z pokusami.

Ai,  gratulacje, ładny spadek tygodniowy, pozazdrościć😁

T,  to ja myślałam, że chodzę późno spać, ale u Ciebie to już rekord świata🤣

B,  nie ma to jak słuchać mądrych koleżanek😉 Mój tato to pewnie nie załapie się w pierwszym kwartale, tak coś czuję, bo nie dość, że szczepionek jest teraz mniej to jeszcze nasz wspaniały rząd co chwilę dołącza do szczepień nowe grupy,  szkoda gadać. Ja się dzisiaj zgłosiłam do szczepienia w internecie, a teraz czekam sobie na luziku😉

*M,  wcale nie takie straszne były te minusowe temperatury😁 Przynajmniej wiadomo, że zima jest😁

Reszta dziewczyn😘

Za to mój mąż dzisiaj zrobił sobie test na koronę, bo kiepsko się czuje od kilku dni, a miał kontakt z osobą zarażoną i teraz czekamy na wynik, podobno dzisiaj już będziemy wiedzieć. Najzabawniejsze jest to, że jeszcze zanim pojechał na umówiony wcześniej test to już dostał info z sanepidu, że obowiązuje go kwarantanna😉 Moim zdaniem jest po prostu przeziębiony i tyle😉 Ale jednak jestem przez to nieco rozkojarzona i niespokojna.

Miłego wieczoru🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry,  z kawa sie melduje 🙂 Prosze sie czestowac : ☕☕☕.

 

Ka - lepiej sie przetestowac i miec pewnosc ze sie innym dzidostwa nie roznosi, trzymam kciuki zeby to bylo zwykle przeziebienie🤞 ! Narobilas mi smaka na rosol, musze w czelusciach zamrazalnika pogrzebac... albo po prostu do sklepu wyskocze,  kupie co trzeba i zrobie na niedziele 🙂 

Ai - gratuluje spadku !! Ja tez bardzo lubie zdjecia robic,  nietety Mloda sttrasznie tego nie lubi i w rezultacie przez dlugi czas na wszystkich zdjeciach "obrazona" byla 😄 Doszlysmy do porozumienia, zawsze jak gdzies jedziemy to przeznaczam kilka minut na sesje zdjeciowa 😉, ona sie poswieca i przez kilka minut "pozuje" a pozniej juz  jej daje spokoj i robie pejzaze 🤣

Ba - z zapisami na szczepienia to ponoc niezla przygoda, moja mama narazie odpuscila, mowi ze poczeka kilka dni ze moze sie to najwieksze szalenstwo przetoczy i wtedy sie zapisze. Mowi ze jak juz prawie 10 miesiecy w domu siedzi to te 2 dodatkowe ja nie zbawia. U nas, za przeproszaniem, burdel na kolkach, nic nie jest zorganizowane, kazdy radzi sobie jak moze, nasz Mer w ciagu tygodnia centrum szczepien uruchomil, po drodze dowiedzial sie ze sam musi personel zatrudnic, centrale telefoniczna uruchomic, zapisy i listy oczekujacych organizowac, sam strzykawki, igly i srodki dezynfekujace kupic i sam po szczepionki do szpitala cetralnego jechac. A i tak jak pojechal to dostal 1/4 obiecabych dawek, a ludzie juz wizyty maja umowione... W dodatku nie ma zadnej centralnaj listy i kazdy moze sie zapisac gdzie chce, czyli teoretycznie i w 10 miejscach rownoczesnie 🤪

Al - no -20 to juz fajna temperatura 😛 ,plus taki ze moze troche wirusow i bakteri wybije 😉 No i dzieciaki sie na koniec ferii ucieszyly 🙂 

Mar - dawaj przepis na zupe meksykanska, tez lubie takie klimaty 😉 

Tor - keto  podobno dobra ale dla mnie za bardzo restykcyjna, kazdy najmniejszy grzeszek grozi wypadnieciem z ketozy. 

Ogolnie z zakupami to teraz masakra, sklepy o 18h zamykaja przed sama 18 w sklepach tlumy, od dzis zaczynaja sie wyprzedaze i juz wiem ze w tym roku w moim przypadku (i w przypadku Mlodej) beda przez internet. Strasznie nie lubie przez internet ciuchow kupowac ale biorac pod uwage ze i tak w sklepie nie wolno nic przymierzac 😉 ...

Dietetycznie od poniedzialku nie jest zle, wczoraj na obiad "bigos" z bialej kapusty, na kolacje synka parmenska z panacotta, i dwa jajka na twardo z pomidorem. Dzis w poludnie Mloda z kolezanka przychodza na obiad do domu, zamowily sobie domowe cheesburgery, dla nich beda z frytkami a dla mnie z salata. Na wadze od tygodnia bez zmian. 

No nic, znikam na posiadowke vel seans spirytystyczny 😉  

Milego dnia dla wszystkich 👋 😘

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂 ale się rozpisalyscie.Ja tak ogólnie bo mało cZasu. Wracam wkoncu do zywych,miałam okropne kilka dni. Niby tylko przeziębienie a człowiekowi się wszystkiego odechciewa. Niestety ćwiczenia i dieta też poszły na bok 😔 dziś trochę lepiej się czuję to zaczynam znowu z dieta. Pod koniec tygodnia się zwaze i zobacze co i jak a narazie uciekam bo mam trochę zaległości w pracy.

Miłego popołudnia dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich🙋‍♀️

Ja ostatecznie zupy meksykańskiej nie gotowałam bo zawsze coś innego moim dziewczynom się marzy na obiad😁 Do zupy potrzebuje łyżkę, oliwy, łyżkę masła, dwa ząbki czosnku, 500 g mięsa mielonego wołowego (czasami daje filet z kurczaka zamiast wołowiny, moze tez być wieprzowe) kukurydza w puszce, 2 pomidory w puszce najlepiej obrane i w kawałkach, 2 fasole czerwone w puszce, przyprawy sol, pieprz, papryka słodka, ostra itd co kto lubi. Na maśle podsmażam czosnek przeciśnięty przez praskę. Na oliwie podsmażam mięso, dodaje pomidory i chwilę to duszę. Jak pomidory będą miękkie dolewam szklankę wody, dodaje fasolę i gotuję aż będzie miękka później dodaje kukurydzę przyprawy i zupa gotowa. Zimową porą jest idealna bo naprawdę potrafi rozgrzac zwłaszcza jak poszaleje z przyprawami 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj na śniadanie omlet plus chlebek, na drugie banan, borowki i jogurt. Na obiad makaron ze szpinakiem a na kolację coś tam wymyślę. 

Ag... Super, że już się lepiej czujesz a dieta nie zając nie ucieknie 😉

Ai... gratuluję spadku, super💪

Ka... Jak tam twój mąż, mam nadzieję, że to tylko przeziębienie☺️

Mar, Baz, Al, Tor🤗😘 

Milego popołudnia a ja idę sobie kawkę wypić, jak macie ochotę to zapraszam☕☕☕

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×