Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Noooooooooooooo teraz wszystko jasne :D:D ja za to dzisaj zostałam obudzona przez mojego grubo przed 7 :O, bo chciał żeby mu do castoramy zadzwoniła po coś tam i zarezerwowała cos co chcial kupić ! No tylko, że był jeden problem, bo dzisiaj nawet castorama pracuje od 10 :P i mój księciunio do mnie - to kochanie wskocz sobie do łóżeczka przytul misia(maskotka od niego ) i pospij sobie :O Tylko, ze ja jak sie obudze to juz nie usnę - to raz, a dwa, ze jak w dzień śpię to póżniej mam całą noc zarwaną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skonczyłam zrobiłam co miałam zrobić .................teraz ide poprasować dobrze mi to zrobi to jedno z moich ulubionych zajęć domowych i przy okazji pogladam TV ...................kupiłam telewizorek a najczęsciej scieram kurze z niego;-). Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety, juz lepiej , dzieki za zainteresowanie. Pozarłam sie ze swoim na maxa z otarciem o zakonczenie zwiazku, az do odesłałam do sadu wycofac pozew, ale juz wszystko ok, były rozmowy i wyjasnienia....az lepiej.....a Wy tymi przepisami nie dołujcie, bo ja neptyk kulinarny i mozna sie dodatkowych kompleksów nabawic, na dodatek tez przytyłam(czy po odstawieniu tabletek anty tak moze sie stac , a jesc i to smakowitosci uwielbiam wszelakie. Dobranocka, do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja pracowałam, a Wyście o pysznościach deliberowały.... Hmmmm, ja pizzy sama nie robie, nie lubię, wolę iść do pizzerii niedaleko, gdzie maja pyszne jedzenie. Calzone kiedyś nawet robiłam, ale jakoś ostatnio czasu nie mam:P Nadrobiłam właśnie zaległości topikowe, o zakupach, kebabie, choinkach i jedzeniu. Moja choinka będzie złoto-czerwona w kwestii światełkowo-łańcuchowo-bobmkowej z aniołkami rzecz jasna i oczywiście żywa. Wczoraj zawiesiłam ozdobą okna-gwiazdki:) i prawie świątecznie, rozwiesiłam moje mikołaje i inne pierdółki, odkurzyłam aniołki..... Celi, zrobiłaś mi chętkę na zupę cebulową dziś, a Yenka na kulebiak na wigilię. Chyba zrobię z ciasta drożdżowego. A jutro robię smaki węgierskie: bogracz:) i może jeszcze zupę pasterską:P a co:P Raz na kilka dni szaleję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pracusie. Ja mam dzieńlenia, bo nam serwery padły. :-D Ale juz zaraz trzeba brać się do roboty - i nadrabiać, nadrabiać... :-( Ja mam ochotę na rybkę dobra - jakiegoś pstrąga w śmietanie czy cosik podobnego. Ani, u mnie od kilku lat jest zywa choinka w kolorach złoto - czerwonych. Ale co z tego ze ładna - jak ja \"kce\" w bieli i kryształkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja choinka, to jeden wielki misz masz... Jedne bombki mają dopiero rok, a inne dwadziescia lat... I taką kolorową, wesołą preferuje cała rodzina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam do Was złożyc zażalenie ... dlaczego ja nie dostaje przepisów hę?? zajeta jestem troche ale zaraz doczytam to i owo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś kosmita się bawi...... Niech go..... Whim, to ile nam zostało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani chyba wiesz jak zgłaszac takie coś co powyzej ma miejsce do moderatora by usunąć co za debil to wypisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci Moderio bardzo, bardzo mocno. Whim, Ani, Garnierka, Serduszko - cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrobiłam sie troszkę byłam dzisiaj bardzo pracowita z rana .......... ostatnio pracocholizm panuje u mnie. Wczoraj miałam lekkie spęcie z moim Ex nic szczególnego nawet niepodniósł mi ciśnienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninke- dlaczego mój ulega ex...w kwestii co wolno a co nie.? bo mu zalezy na dzieciaku- chce z nim byc n jaknaczesciej...a według sądu ma ustalone co drugi tydzien na 4 godziny na zmiane sobota lub niedziela...to mało...dla małego chłopca- ale taka wola ex. więc on musi tanczyc jak mu zagra... ale myśle ze i nma to jest jakis sposob. nawet w sądzie... bo kazdy przykrywa sie dobrem małego- wiec nie mozna zabronic na spotkania pozniej i z rodzenstwem ja juz o tym nie mysle Więc wkurzyłam sie i podjęłam temat z moim. za co dostałam różyczkę!! o wow...jak on mi kwiatka kupuje to zwykle mam urodziny...itp. a tu bez okazji bo powiedzialam mu ostatnio ze zaniedbuje nie tyle mnie co \"nas\" tamat dziecka i swiat jeszcze nie poruszam- ale pewnie samo sie wyklaruje. zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podam wam jaka prace z polskiego ma napisac moja córka właśnie dostałam od niej sms i zamarłam : Na podstawie zacytowanych piesni Horacego określ , jakie postawy wobec zycia zawarł w nich autor ( odwołaj się do kontekstu kulturowego i filozowicznego). Teraz mam orzech do zgryzienia jak to zrobic jak jej pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybieralismy wczoraj kolory do mieszkania.... no i ten mój to troszke....no nie bedzie mógł dyskutować zplastykiem:) zaraz mu wytłumaczyłam ze zimne kolory odpadaja i ze w tej kwestii kolorów musi ustąpić:) słuchajcie mam do sprzedania wannę narożną z hydromasażem 145/145 cm z okienkiem.. bo...ta babka co tu mieszkala wczesniej miala nasrane i to zdrowe- ta wanna jest w łazience o wymiarach około 200 na 200....nawet mniej bo są jeszcze zabudowane szachty wentylacyjne....miesci sie w niej teraz jedna osoba a zęby myjemy siedząć na wannie... przy dzidziusiu nie ma racji bytu chcemy kupic małą wannę a tą opchnąć... tylko komu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do [podziękowań dla Szanownej Moderatorni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whim ....nie jest to trudne.. tylko w ktorej klasie jest córka twoja? szkoda ze u mamy mam remont jeszcze ni moje całe literatury i wypracowania gdzies są...w kartonach w piwnicy ale jeszcze nie wróciły....bo bym ci pomogła- jak bedziesz miec kryzys to postaram sie dotrzec do tego jakoś...tylko teraz za bardzo nie mam jak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszej technikum .......... najgorsze jest to ze ja potrafiłam pisać wypracowania ale to było kiedyś terz nawet nie wiem jak sie do tego zabrać ............... boże jaka jestem stara i nienowoczesna. Garnierko mam nadzieję że jakoś damy radę ona chyba wie jak sie to powinno pisać a ja mogę jej chyba w tym troszke pomóc nakierowując ja na własciwe tory jak nie to będe wołać pomocy i to głośno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, musze nadrobić weekendowe zaległości na forum, a mam w ch chu pracy :( No w każdym razie, chciałam się przywitać, bo się stęskniłam za Wami :) Jak już wspomniałam mam już net w domu więc jeszcze dziś postaram się popisać z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, ja miałam i weekend i dziś:( zbyt dużo pracy:9 Ale jutro w końcu wolne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boże a ja mam boksera w brzuchu.... kawki z mlekiem chce pewnie... zabieram sie do malowania Yenny z cow and chicken wysyłam ci cos na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tą co w ubiegłym roku - z czerwonymi kokardkami zamszowymi i złote i tez czerwone te malusie takie bombeczki matowe i błyszczące..chyba złoty łańcuch był ale nie pamietam...choinke mamy małą taką 50- 60 cm max ale z gęstymi igłami a lampki żółte.. Jacie nie pamietam co tam było na tej choince...ale na zubku taki aniołej sliczny zamiast gwiazdy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×