Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Siedzę przed tv, opycham się chrupkami i soczkiem :P W ramach terapii szokowej przygotowałam listę, tego co planował zrobić w tym tygodniu i tym co faktycznie zrobił. Może jak zobaczy to się chłopina ocknie ;) Dzwonił, że zajedzie do rodziców i zapytał o obiad :P No to powiedziałam mu, że malowanie SIĘ samo nie zrobiło i obiad też SIĘ sam nie zrobił. Miłego wieczorku dziewczyny... mój jest dziś nad wyraz miły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! witaj ;) no no no ten piesio to jest to !!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D: Groszku ;) nie poddawaj się ;) ja mojemu dzisiaj tez zrobiłam przeszkolenie :P cały dzień sie obijał po kątach , więc ja robiłam herbatki i kawusie itp , a gdy zapytał w czym może mi pomóc to powiedziałam że bardzo by mi pomógł zmywając naczynia :P Tak się chłopina garną do tego, ze juz 2 godziny temu nie było w czym zrobić herbatki, a ja nic kamienna mina i już, wypiłam zapas pepsi, zapas redbuli - a co?? no i w końcu mówie do niego, ze jak ma chwilke to poprosze herbatkę :P (boże dziewczyny zlewozmywak był zawalony , kubki wypływały na otaczające szafki wrrrr) Ale mój księcunio chciał mnie wziąć na przeczekanie i stwierdził, że sobie polezy i póżniej pozmywa - ja wściekła , ale z kamienną miną mówię oki No i w końcu przed 5 minutami stał sie cud - mój pozmywał i jaki był z tego dumny, nawet stwierdził \" a widzisz jak ja cie kocham ,nawet pozmywac potrafię\" :P No kurde fanfary powinny zagrać, bo księciunio pomachał myjką :P Alez z nich lenie no nie?? ::D:D:D:D:D:D:D:D:D::D Groszku trzymaj się twardo ;) pozdrawiam. PS Jutro tez mam urwanie głowy :O więc na zapas was ściskam Yenny ;), Garni :) Ani :) Ninke :) Gorszku :) Serduszko:) Whim :) Net :) jeśli o kims zapomniałam to ciebie też mocno ściskam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no, no jakie boje nastroje :P Johny dostał nową pracę i to tam gdzie baaardzo chciał, bo warunki są fantastyczne. Dobija mnie tylko myśl dość częstych wyjazdów na szkolenia, spotkania czy coś takiego. Mówił, że właśnie wten weekend jest zjazd cynkowników w Zakopanym :o Aż mi się nów w kieszeni otworzył jak sobie pomyślałam, że faceci pozaostawiali kobiety w domach, same przed świętami... one będą zpierdzielać szykując święta a oni w tym czasie \"integrują się\" i odpoczywają. Chyba średnio mi się taka wizja podoba :o Mieliśmy tez wczoraj rozmowę o jego nicnierobieniu, aż mnie chłopina przeprosił. Odpowiedziałm, że to miłe jednak słowo przepraszam niewiele zmnienia. Więc jeśli faktycznie chce przeprosić to musi coś zmienić. Albo zostawię mu komputer a sama się wyprowadzę. Niech komputer gotuje, sprząta i umila mu czas :P Oj będą przeprawy bojowe... ale nie przejdę na tym do porządku dziennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry No jak dobrze że mozna normalnie się przywitać. Po nocy pełnej horrorów sennych powoli dochodze do siebie .............nigdy więcej takich snów i jeszcze w roli głownej mój ex . Ale za to mam piekne słońce za oknem i zaraz siadam do pracy . Celi czy jak będę miała problem z lapitałem poczatkowym to mogę pytanko na @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żarcik w temacie
ONA: Co tak siedzisz? ON: Jak siedzę? ONA: Taki znudzony. Dawniej się ze mną nie nudziłeś. ON: Nie jestem znudzony. Czytam gazetę. ONA: Dawniej w moim towarzystwie nie czytałeś gazety. ON: Od czasu jak jesteśmy małżeństwem, stale jestem w twoim towarzystwie, a kiedyś przecież muszę przeczytać gazetę. ONA: Już ci się nie podoba, że jesteśmy małżeństwem? Dawniej byleś szczęśliwy z tego powodu. ON: Zlituj się, wcale nie powiedziałem, że mi się nie podoba. ONA: Dawniej nie miałeś zwyczaju zarzucać mi kłamstwa. ON: Nie zarzucam ci kłamstwa. Czego ty chcesz ode mnie? ONA: Nic nie chcę od ciebie. Chcę tylko, żebyś mnie traktował jak dawniej. ON: Dobrze, postaram się. ONA: Dawniej nie musiałeś sie starać. ON: Moja droga, daj mi spokój. ONA: Mogę ci dać spokój. Tylko ciekawa jestem, czy dawniej też byś się tak do mnie odezwał. ON: (milczy) ONA: Już nawet nie raczysz odpowiedzieć. Dawniej sprawiała Ci przyjemność każda rozmowa ze mną. Może nie? No, powiedz, nie? ON: Tak. ONA: Ach, więc przyznajesz sie nareszcie! ON: Do czego się przyznaję, na milość boską? ONA: Do czego? Żeś się zmienił w stosunku do mnie. ON: O czym ty mówisz? ONA: Na szczęście sam się przyznałeś, tylko dlaczego? Powiedz mi szczerze, dlaczego jesteś inny niż dawniej ? ON: Przestań się mnie czepiać. Czego ty chcesz ode mnie? ONA: Tylko tego, żebyś byl taki jak dawniej. (chwila ciszy) Ach, więc nie możesz już być dla mnie taki jak dawniej? Dobrze. Tylko żeby później nie było na mnie. Ty sam tego chciałeś. ON: Czego chciałem? Co ty wygadujesz? ONA: No sam przed chwilą powiedziałeś, że mnie już nie kochasz. Bardzo się cieszę, że sam zacząłeś tę rozmowę. Przynajmniej będę wiedziała. Już nię będę się łudzić, że kiedykolwiek będziesz znów taki jak dawniej. ON: Słuchaj, gadasz takie głupstwa, że aż mnie trzęsie. Przestań bajdurzyć, bo mnie szlag trafi, i daj mi przeczytać gazetę, do wszystkich diabłów! ONA: A kochasz mnie jeszcze? Tak jak dawniej? I jesteś dla mnie znów taki jak dawniej? I przepraszasz mnie za wszystko, coś powiedział bez zastanowienia? Biedny! Przykro ci, żeś doprowadził do tego, żebym pomyślała, że już nie jesteś taki jak dawniej... No, to dobrze. Już się nie gniewam. Co tak siedzisz? ON: Jak siedzę? ONA: Taki znudzony. Dawniej się ze mną nie nudziłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim ;) ty kochana pospiesz sie z tym kapitałam , o ile podjełas pracę przed 1999r. - bo ponoc to ogłoszone przedłużenie składanie wniosków nie jest tak do końca pewne :O - brak ustawy :O na pewno ,będą przyjmowane wnioski po 31 grudnia 2006 , ale w związku z pózniejszym terminem złożenia póżniej zus da ci odpowiedz :O, po za tym nie zapomnij o tych nieszczęsnych RP-7 od pracodawców (powyżej 20 osób) ;) Dobra zmykam :O znowu jestem zawalona :O Jak ja niecierpię tych papierów :O Oj pojeżdże dzisiaj sobie pojeżdżę :O Juz mam dość składania wniosków- każdy mi mówi co innego :O a nijak nie mogę sie dogrzebać do rozporządzeń lub ustaw o ile takowe są :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarcik dobry :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Tylko ta kobieta jakaś taka \"głupia\" :O ( jak by mój facet zabraniał czytać gazety i jeszcze marudził to................ ) Trochę bym to zmodyfikowała :P No ale cóż jak na żart to oki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko, z czym kochana podajesz pangę z pieczarkami na którą przepis mi dałaś? Ziemniaki czy ryż? jaka surówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenny odpisze wkrótce moze jutro lub dzis wieczorem predzej jutro zamowienia swiateczne mnie zasypały a chciałoby sie miec tez mieszkanie posprzatane pomyte okna itd... poza tym ze bambino daje mi popalic za moje nerwy pewnie i w nocy raczej nie spie...lub dopiero o 2 sie tez bambino kładzie spac....to wszystko jest ok. wigilia sie wyjasniła- sam mnie spytal wczoraj- co robimy. idziemy tak jak w ubiegłym roku do mojej babci- tyle ze potem juz nie idziemy do jego rodziców.... bynajmniej nie zaproszona jestem ja. a on uznał ze to wazne jest swieto i chce byc ze mna.. badz co badz bedziemy rodziną:) buziaki zabieram sie za okno balkonowe- wszystkich naraz nie dałam rady- prasowanie firanek mnie zabiło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierka, nareszcie. Jak jesteś zawalona robotą to nie musisz odpisywac, wpadaj tylko czasem na topik i daj znać ze ok. Panga to ryba. Podobno pyszna.Własnie zakupiłam a celi dała mi przepis na przyrządzenie jej. Tylko nie wiem jakie dodatki będą najlepsze do niej :-( Jutro napiszę do Ciebie na emilka - sfinalizujemy mój zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez bym chciała- przepis....kupie taka rybe bo mój nie lubi karpika...wiec bedzie miał do wyboru... coś potem ci napisze....wam napisze...bo tutaj by mnie ukamieniowali:P sprawy z jego dzieckiem zaczynaja nabierac jeszcze gorszego obrotu- wczoraj miał z nim tutaj przyjechac... ale... niestety mur juz zbudowany- tylko teraz czy da sie go przeskoczyc , zburzyc...czy..czy nadal bedziemy go budowali... troszke sie zakręciłam.. ale ..reszta na mailika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny ;) ja podaję z ziemniakami ale ponizej przepis Ziemniaki gotuję w całości (mozna w mudurkach ja gotuje już obrane) w lekko osolonej wodzie nie całkiem do miekkości . odzcedzam i kroję na dosć grube plastry ok 1 cm- 2 cm obsypuje to przyprawą do ziemniaków Appetita i podsażam :) Mozesz podac z ryżem , z czym chcesz, w zalezności od czasu jaki możesz poświęcić na gotowanie :O Sałatka hmmmmm u mnie zawsze jest do tego kapusta pekińska z octem balsamicznym - wiesz ta tęsknota do smaków śródziemnomorskich :O Ale jak zrobisz inną to tez będzie dobre ;) Przeciez jesteś wprawioną kucharką ;) No i ta sałatka z kurczka , kóra mi dałaś to palce lizać :) Acha pieczarek dajesz wg uznania i mozesz zmieniac pro[porcje ryby do grzybów ;) Zmykam , bo mam duzo pisania :O Już dzisiaj zaliczyłam zus ,skarbówke, no i dentystę :O co drugi dzień chodze na zmiane opatrunku na zębie :O wrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zwykle ryby z kartofelkami smażonymi,a surówka z kapusty kiszonej. Uwielbiam kapustę kiszoną pod każdą postacią. A pytałam Cię z czym robisz rybkę dlatego, że czasem ktoś ma jakieś swoje zestawienia conajmniej dziwne, a po spróbowaniu okazuje się, że niebo w gębie. W każdym razie dzieki za przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim, długo mnie nie było - okazało się że szkolenie w późniejszym terminie było dogłębniejsze... groszku, nie dostałam @, nie dopraszam się ale jeśli nie dotarł to nie mam jak odpowiedzieć celi, sorki może ślepa jestem ale nnie widzę pangi w przepisie na pangę...! a panga jest pyszna i tania ale robienie jej w panierce już mi nosem wychodzi!! a! i nie wiecie przypadkiem jaką rybą jest panga? w sensie w jakich akwenach pływa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnierko - ja juz wieczorem przeslę Ci ten przepis Celinki. W pracy poczta przestała działać - znów bramka?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny sorrki za pytanie ale do której biura w twojej instytucji pracują???????? Plissssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garniera życzę ci
byś dostała od życia dokładnie to co z siebie dałaś, byś czuła to wszystko co czuje jego żona i dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×