Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Alibabki ! Ja dzis pochodzilam sobie po sklepach:) Och, kochane dziewczynki jak nasze miasto juz cudownie oswietlone... A wystawy sklepowe to juz cos wspanialego... Czlowiek czuje sie jak w bajkowym swiecie i my z pierwszym adwentem bedziemy juz w domach okna i balkony swiatelkami dekorowac:) A ja na tym punkcie to mam naprawde bzika... 26. 11. zaczyna sie w Hannoverze Weihnachtsmarkt .(Jarmark Swiateczny) Lubie tam wtedy bywac:) W powietrzu unosi sie zapach grzanego wina, pierniczkow i przeroznych specjalitetow z roznych stron swiata... Ciagna sie dlugimi rzedami stoiska z ozdobkami choinkowymi ja nigdy z takiego jarmarku nie wracam z pustymi rekoma. Pamietam nawet bardzo zabawna historie ktora spotkala mnie jakies 8 lat temu... Wlasnie na takim jarmarku kupilam pieknego mikolaja na baterie i powiesilam go na honorowym miejscu w przedpokoju, bo on tak wszystkich wital glosno i ladnie:-D A w nocy gdy musialam wstac siusiu , najwyrazniej zapomialam wylaczyc przycisku i Swiety mikolajek powital mnie swym donosnym glosem i smiechem szyderczym , ktory mi sie w tej ciszy takim wydawal... Oj , jak ja sie wtedy wystraszylam , myslalam , ze ze strachu w majtki narobie,a MM zawalu dostanie, zglupialam i nie wiedzialam w pierwszym momencie komu krople podawac mezulkowi czy sobie? Potem juz noc mialam z glowy, poklocilismy sie a rano mikolajka wynioslam do piwnicy by nie patrzec ile mmnie nerwow kosztowal... Teraz mikolaj znalazl swoje miejsce od lat spoczywa w kartonie na dzialce, ja jak nieraz robie tam porzadki zadladam do kartokika i nie wiem, ale nie mam go sumienia wyrzucic... Ps . Wiosenko, przykro mi , ale naprawde nie wiem co w tej syruacji mam powiedziec.. dziekuje... Zofinko, belvo Copertko, Jolu 馃憚馃憚馃憚馃憚 Medelku bardzo dziekuje...馃憚 Dobranoc Sorry za bledy...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
:) Adwent - wiersz Ka偶dego roku czekam na nowy cud 艣wi臋ta. Bo jak偶e inaczej nazwa膰 bia艂膮 por臋, kt贸ra nam wie艣ci nowin臋 wprost z Nieba. Po dolinach rozlega si臋 艣wiat艂o 艂agodne. To ksi臋偶yc nocami sieje t臋 srebn膮 po艣wiat臋 i niesie a偶 na szczyty odblask szcz臋艣cia swego. G贸ry ciesz膮 si臋 wesp贸艂 z lud藕mi dobrej woli. Ziemia cho膰 w 艣niegu, bo zima w kr膮g j膮 ogarnia, ogrzan膮 mi艂o艣ci膮 nadchodz膮cego Boga. Drogi ciemne i zgubne wyprostowane zostaj膮, zalane blaskiem gwiazd i ustrojone 艣piewami. St膮pa膰 po nich mo偶emy bezpiecznie i lekko. A z gwiazd owych ta jedna zawisa nad miejscem, wybranym spo艣r贸d innych, ochrzczonym - Betlejem. ks. Janusz A. Kobierski

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam...ja po kursie i po kolacji.Gotuj臋 艂apki kurze, bo z nich fajna galareta i nie trzeba dodawa膰 偶elatyny...potem dodam mi臋sko, warzywa, przyprawy...i b臋dzie super wy偶erka tanim kosztem a ja bardzo lubi臋 galaret臋. Alisario...艂adnie opisa艂a艣 艣wi膮teczn膮 atmosfer臋 a z tego miko艂aja...艣mia膰 mi si臋 chce, bo mia艂am kiedy艣 karpia na talerzu...kt贸ry mia艂 zawieszk臋 na 艣cian臋, wygl膮da艂 jak 偶ywy i mia艂 zamontowany czujnik.Jak si臋 przechodzi艂o to karp rozdziawia艂 g臋b臋, odrywa艂 g艂ow臋 od talerza i zaczyna艂 macha膰 ogonem, p艂etwami i ruszaj膮c mord膮 w kszta艂cie du偶ej litery \"o\"...艣piewa艂 piosenki...jedna z nich to by艂o...\"don\'t wory bee happy...\"...nie wiem czy to dobrze napisa艂am.Ale 艣miechu by艂o moc, bo karp 艣piewa艂 3 piosenki.Wisia艂 na przeciwko drzwi wej艣ciowych i jak przychodzi艂 jaki艣 go艣膰...albo w臋dkarz...to z wra偶enia nie m贸g艂 zdj膮膰 but贸w.Dobre to by by艂o na z艂odzieja...ale nie 偶yczy艂abym sobie. Zofinko...chyba si臋 z Tob膮 napij臋...bo膰 przeca uzale偶niona nie jestem....to mog臋....no nie? U艣miechu...wpisz si臋 prosz臋 do komentarzy \"NASZA KLASA\"...mo偶e np.pod kt贸rym艣 obrazem i napisz u艣miech22...b臋d臋 wiedzia艂a o kogo chodzi....ca艂uj臋 Ci臋 mocno! Copertko鉂わ笍 mendelku鉂わ笍 szarooka[ser e]....jak to by艂o....picie koniaku i efekty po nim to jakby,j.....k st膮pa艂 po klacie?....hehehehe!....dobre belvu艣...jestem pewna, 偶e jak odszukasz swoj膮 klas臋...zg艂osi si臋 mn贸stwo ludzi nawet mi艂o艣ci platoniczne....tak jak to u mnie mia艂o miejsce...a z klasy tylko 3 osoby napisa艂y....a reszta to znajomi, nawet Ci kt贸rych ma艂o zna艂am ale oni mnie poznali gdzie艣 i zapami臋tali.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jola wys艂a艂am ci zaproszenie na naszej klasie :) mendelka te偶 mam :) Moze Alisaria do nas do艂膮czy? belvo? no, nie b膮dz taka, poszukaj koleg贸w z klasy i szko艂y!! Taka 艣liczna kobieta , nie wierz臋 , 偶e nikt ci臋 nie zna!!! 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A ja jestem ciekawa kto powykreslal wpisy moje i wrednej pomaranczy.. Co prawda nic tam specjalnego nie bylo same pyskowki ale zawsze...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No w艂a艣nie belvu艣....kiedy艣 te偶 zauwa偶y艂am,偶e znikn臋艂y moje wypowiedzi....no c贸偶...widocznie kto艣 z pracownik贸w....bo kto ma tak膮 mo偶liwo艣膰? Zofinko...wpisa艂am 2 komentarze pod Twoje fotki.Musz臋 z przykro艣ci膮 stwierdzi膰, 偶e dzi艣\"pogoni艂am\" pewnego m臋偶czyzn臋, kt贸ry mnie uwodzi艂, zajmowa艂 czas a nie chce si臋 ani spotka膰 ani pokaza膰 twarzy...wiem...wiem...mam ze sob膮 problem....uraz robi spustoszenie, jestem nieufna, niecierpliwa...i potrzebuj臋 rozerwa膰 si臋 w realnym towarzystwie a nie tylko wirtualnym.To niby facet, kt贸ry kocha艂 si臋 we mnie...a jak zaproponowa艂am spacer po lesie i rozmow臋...to prawie odebra艂 mnie za jak膮艣 podrywaczk臋....to si臋 nazywa ocenianie po sobie. Dzi艣 jeszcze pisa艂 z rana sms-y i list na \"Naszej klasie\"...偶e jestem mu bliska...a powinien napisa膰, 偶e by艂am mu bliska a nie jakie艣 g艂upawe podchody typu....ca艂uj臋 Ci臋 w policzki, bo to nie zobowi膮zuj膮ce....i codziennie pisa艂...ci膮gle tak samo my艣l臋 o Tobie...a potem mnie sch艂odzi艂 m贸wi膮c, 偶e on nic ode mnie nie chce, chce odpocz膮膰 w Polsce, nie chce nic planowa膰 a wog贸le...偶eby艣my och艂on臋li i zwolnili...a tru艂 mi par臋 razy dziennie.Faceci gorzej s膮 przewrotni ni偶 kobiety.To jaki艣 ci臋偶ki przypadek chyba. Napisa艂am mu, 偶e ju偶 nie mam ochoty ani si臋 spotka膰 ani pisa膰....szkoda mi czasu na facet贸w z problemami...zw艂aszcza jak ja teraz potrzebuj臋 normalnych ludzi ko艂o siebie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Tak Jolu on nie brzmi dobrze.. Odpoczc w Polsce??? A od czego? Ciekawe? Czy to jakis staruszek??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
belvu艣...on jest w moim wieku...tak twierdzi i jeszcze m贸wi, 偶e pisa艂 do mnie listy.Ja nie pami臋tam...mo偶e mi wcisn膮膰 kity.W Polsce mieszka od roku...bo jak twierdzi, chcia艂 zobaczy膰 czy si臋 tu odnajdzie a swoje mieszkanie ma w Nowym Yorku i niby siostry syn tam teraz mieszka,mia艂 dwie 偶ony i jak twierdzi dwie pora偶ki.Pracowa艂 niby tam 20 lat i ma po艂ow臋 ameryka艅skiej emerytury....ale to tylko takie pisanie wirtualne....a jak jest, nie wiem.Ci膮gle pisze, 偶e my艣li ciep艂o a pokaza膰 si臋 nie chce...a jak go przycisn臋艂am...od razu mi napisa艂, 偶e nie wie jeszcze czego chce.I tak mijaj膮 si臋 nasze cele, bo ja mam do艣膰 skomplikowanych facet贸w, kt贸rzy si臋 nie potrafi膮 okre艣li膰.Prawdopodobnie ma depresj臋,bo jak to stwierdzi艂am w li艣cie, to przytakn膮艂....ale je艣li boi si臋 pokaza膰 twarzy...to mu napisa艂am, 偶e nie b臋d臋 pisa艂a ze zjaw膮 wirtualn膮...a na facet贸w nie mam zwyczaju si臋 rzuca膰. Co o tym s膮dzisz?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Polowa amerykanskiej emerytury??? Przez 20 lat?? Cos niezbyt on placil na nia chyba.. Facet ktory nie mogl sie tu odnalezc i wrocil do kraju w tym wieku?? Nie jako bogacz tylko z polowa mizernej i tak juz emerytury??? ( prawdopodobnie okolo 500$ miesiecznie) 2 razy zonaty??? Ciekawe dlaczego?? Ja nie zastanawialabym sie tylko zostawilabym go dla kogos innego.. bo nie wie co chce i jest twz \"looser\" czy li czlowiek ktory przegral walke o zycie ..czlowiek bez sukcesu.. A ty sliczna artystko?? Jestes warta prawdziwego faceta.. ktory kochalby cie i umial zapewnic ci to minimum bespieczenstwa ktorego kazda kobieta potrzebuje aby moc rozwinac swoje kobiece skrzydla.. Wiem dlaczego on nie chce cie spotkac w realu....bo w tedy musialby ujawnic swoja bide... A tak na zawsze rozbudzi twoja ciekawosc... Czyli \"toccata i fuga\" he heheheheh

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Alisario!!! Z tym Mikolajem !!To jest chyba najlepsze i najsmiesniejsze opowiadanie przedswiateczne jakie ostatnio slyszalam... :-D :-D Ja nie chodze teraz po sklepach wlasnie zeby nie czuc miesiac przed swietami tej swiatecznej atmosfery... Chce ja poczuc tydzien przed ... Ciesze sie ze jestescie ale musze byc szczera i powiedziec wam ze nie jestem szczesliwa ze ktos tak posprzatal tu bez zapytania sie o nasza opinie...Pomaranczowe wpisy sa jednak prawdziwe i nawet jezeli nie sa mile to nadaja mimo wszystko atmosfere szczerosci na topiku... A taka czystka wydaje sie podejzana... Topik bez skazy... ??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
buziaki , moje mile!! jestem o porze nietypowej , wi臋c tylko si臋 przywitam i znikam :) do wieczora , moje kochane :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No...tak....belvu艣...m贸wisz sensownie, jeszcze pewnie kt贸rej艣 z 偶on p艂aci z tej emerytury alimenty na dziecko lub na dzieci.Bida to on jest, nawet laptopa nie ma tylko po偶ycza.Dzi艣 zadzwoni艂, 偶e jedzie do Katowic, za艂atwia jakie艣 sprawy...ciekawe po co mi to teraz m贸wi,jak ja ju偶 jestem nim zm臋czona i napisa艂am mu o tym....a mam臋 ma w Poznaniu. Charakterek musi mie膰 wkurzaj膮cy, 偶e z dwoma kobietami mu nie wysz艂o. Zdziwi艂 mnie ten telefon od niego...ju偶 och艂on臋艂am...chwilk臋 porozmawia艂am niezobowi膮zuj膮co bez emocji.Lec臋 na kurs..na razie!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam wszystkie Babki!!! Sle moc pozdrowien WBW馃憚[ Copertko jak masz czas to wejdz na Skrype... Czekam:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jolu nie wiesz 偶e
w internecie jest pe艂no podszywaczy i naci膮gaczy ... podejrzewam, 偶e on widzia艂 Ameryk臋 jak 艣winia niebo. O ile wiem w ameryce dostaje si臋 emeryture po uko艅czeniu 67 lat Ale nie martw si臋 nic na si艂臋, teraz juz bedziesz ostro偶niejsza ... A mo偶e on ma 偶on臋, partnerk臋 i boi si臋, 偶e prawda wyjdzie na jaw ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 copertko to
nie twoje r贸偶e tylko moje dla was, pozdrawiam :-D PS Wybacz, ale nie wiem jakie ty masz r贸偶e :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ha copertko ...
musze tobie przyzna膰 racj臋, wzi臋艂am adres z innego topiku i nie wiedzialam, 偶e to twoje zdj臋cia, wybacz :) Teraz tam wr贸ci艂am i rzeczywi艣cie to twoje zdj臋cie, bije si臋 w piersi 鉂わ笍 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej! dziecz臋ta drogie....nie 艣picie jeszcze? No tak sprawa autorska....ale pomara艅czka przeprosi艂a...i to si臋 liczy. Mnie te偶 si臋 kiedy艣 zdarzy艂o co艣 takiego...by艂o mi g艂upio. Copertko....a co tam u Ciebie?Wszystko ok? Prosz臋 roz艣mieszy膰 mnie....bo mi smutno

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Copertko, bylo mi rowniez bardzo milo :) Oczywiscie, gdy na to tylko czas pozwoli:-D Przyznam, ze juz po zamienionych z toba kilku slowach stalas mi sie kolezanka jeszcze blizsza...馃憚 Dziewczynki, nie moglam wejsc wieczorkiem na topik a teraz jestem Dobranoc WBW 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jola:-D usmiechnij sie :-D :-D Przychodzi sprz膮taczka na skarg臋 do dyrektora kopalni i m贸wi: - Wiycie dyrektorze, jak 偶ech wczoraj my艂a schody to na samiu艣kim ko艅cu, przy ostatnim schodku, jak by艂ach tak schylono, przilecio艂 jaki艣 g贸rnik i tak mnie skrzywdzi艂 od zadku 偶e szkoda goda膰! Na to dyrektor: - To czemu 偶e艣cie nie uciekali?! A na to ona: - Kaj, na te pomyte?!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
cze艣膰 mi艂e moje.... ponizej wklejam inf. jak膮 otrzymuj臋 , gdy wysy艂am poczt臋 do pewnej slicznej kobiety...... :) mam nadziej臋 , 偶e odpowie na moj膮 skrzynk臋...... wszystkie przesy艂ki wracaj膮..... prosz臋 , odpisz :) ...................................................... The INTERIA.PL program : delivery temporarily suspended: host gateway-f1.isp.att.net refused to talk to me: 550-80.48.65.35 blocked by ldap:ou=rblmx,dc=bellsouth,dc=net 550 Error - Blocked for abuse. See http://www.att.net/bls_rbl/ for information. ------------------------------------------------------------------------------ 馃槝dla was dziewczyny :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hihhihihihihi nie napisa艂am , dokogo tak pisz臋.... belvo , ty jeste艣 adresatk膮 tej wiadomo艣ci!!! prosz臋 , sprawd偶 , co si臋 dzieje......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zofinko...a mo偶e ta pi臋kna osoba ma dwa konta na maila?To spr贸buj na drugie.Zapytaj jej czy ma dwa?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam Was WBW :-D Alisario, czy Ty na mnie si臋 gniewasz ?馃憚 Wpadnij prosz臋 tez do nas ok !... Zofinko, dzi臋kuj臋 super z Ciebie babka a c贸reczki jak malowane :)馃憚 Z Joli tez super babka:)馃憚 Ja co艣 nie umiem tam si臋 jako艣 odnale藕膰, ale Jasiek obieca艂 mi w tym pomoc, jak b臋dzie mia艂 czas... Pozdrawiam wszystkie pozosta艂e panie... Ewa Pelzer JESIE艃 KOBIETY Starzej臋 si臋 jak cholera, grawitacja z m艂odo艣ci mnie odziera. Ta fatalna krawcowa 偶ycia, wyci膮ga wady z ukrycia. Zamiast podci膮gn膮膰 sk贸r臋 ku g贸rze, rysuje na niej paj膮czki du偶e. Lu偶no wisz膮c膮 na udach sk贸r臋, uk艂ada w fa艂dy mocno ponure. Po艣ladki jakby w dziurki utka艂a, - taka z tej grawitacji zaka艂a! Na brzuchu hafcik rzuci艂a drobny, nie jest to jednak wzorek ozdobny! Dekoracyjne na szyi zwisy, przypominaj膮 nier贸wne plisy. Dekolt - w szczypanki udrapowa艂a, nawet o uszach nie zapomnia艂a. Brod臋 tak d艂ugo ci膮gn臋艂a w d贸艂, a偶 si臋 pod ni膮 zrobi艂 w贸r. Z czo艂a za艣 pralk臋 tar臋 zrobi艂a, powieki siatk膮 przyozdobi艂a, usta w p贸艂ksi臋偶yc ma艂y uszy艂a, ta grawitacja - ziemi si艂a. Ten prawdziwy wierszyk mnie jako艣 dobi艂 jutro nie zagl膮dam do lusterka:-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jolu nie wiem , czy ma dwa adresy, mam tylko jeden i by艂 aktualny, teraz nie.... :( wiosenko buuuuu偶ka 馃槝 wiersz fantastyczny , pozwoli艂am sobie go zapisa膰 :) i te偶 jutro w lustro nie popatrz臋!!! dobranoc panie-nki! 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jolu nie wiem , czy ma dwa adresy, mam tylko jeden i by艂 aktualny, teraz nie.... :( wiosenko buuuuu偶ka 馃槝 wiersz fantastyczny , pozwoli艂am sobie go zapisa膰 :) i te偶 jutro w lustro nie popatrz臋!!! dobranoc panie-nki! 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Zosienko ja ostatnio wczoraj zdaje sie dostalam dwa maile od ciebie.. Jeden z widokami a drugi z obrazkami bajkowymi... Nie rozumiem co jest grane ale moja siostra tez cos wspominala ze nie przechodza jej maile... Moze ty masz jakiegos wirusa i moj broni sie przed nim?? W kazdym razie te bajkowe obrazki sa naprawde cudne.. Skopiowalam je wszystkie i bedze wydzielac na jakies urodziny ludziom.. Nie wszystkie na raz.. Ja lubie sie delektowac i lubie jak ludzie sie delektuja powoli... pieknymi rzeczami.. Pozdrawiam was mile panie i chyba juz pojde.. do dokonczenia mojego risotta... Robie rsotto z przepiorkami... Pycha!! Popijam sobie czerone wytrawne..i wlewam do risotta od czasu do czasu troche Nasz przyjaciel ( ten kardiolog od witamin) upolowal skubaniec sporo przepiorek... Ja jestem zdecydowanie przeciw jakiegokolwiek polowaniu ale jak te przepiorki juz sa martwe .. to przeciez szkoda wyrzucic ..prawda?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Eeeee tam 56 wiosenko!!! To nie jesien!! TO ZIMA!! :-D w tym twoim wierszyku. A przeciez my jestesmy dopiero w jesieni.... Jestesmy zlote jak te liscie przez ktore przeswituje blekit nieba Jestesmy czerwonouste jak te chryzantemy ceglaste.. a nasze piersi piekne i soczyste jak dojzale gruszki .. Pachniemy jak strudek z jablek a madre jestesmy jak Ksantypy...:-D Hej!!! Jesien piekniejsza od wiosny!! :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jak pi臋knie napisa艂a艣 o nas , belvuniu :) I wszystko to prawda!!! :) Pozdrawiam was wszystkie , udaj臋 si臋 do miasta..... mo偶e uda mi si臋 dzi艣 zrobi膰 co艣 pozytecznego? Do wieczora 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×