Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Ślub lato/jesień 2007 *****

Polecane posty

Macie racje z tańcami. Ja już wczesniej nad tym dumałam, ale.. niestety mój Miniu jest rzadko w kraju :( Wiec o rególarnych spotkaniach nie ma mowy a indywidualne lekcje sporo kosztują. Mam płytkę z kursem tańca (na allegro kupiłam kiedyś) i może z tym popróbuję. Zobaczymy jak wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żartuje oczywiscie:-) co do uczenia sie z płytki to nigdy nie probowałam, ale skoro nie macie innego wyjscia to dobre i to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc z tą nauką to jest tak że nie mogę sie supić i oderwać od kompa bo ciągle sobie coś oglądać apropos ślubu :) I dziękuję wszystkim za życzenia powodzenia na egzaminie, na pewno się przydadzą :) Właściwie to sobie myślę że jak na tydzień intensywnego działania to sporo zrobiłam. Chyba zaktualizuję swoje dane początkowe: 1. Termin: 07.07.2007 godz. 17:00 2. Gdzie: Olsztyn 3. Liczba gości: max 50 osób 4. Kto wykłada kasę: my sami chyba że rodziców coś oświeci 5. Załatwione: kościół, sala, DJ, fotoraf, kamerzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dla mnie to na pewno będzie krępujące jak będziemy sobie oboje cykać jak pajacyki i wszyscy bedą na nas patrzeć:):):) to może naprawdę komicznie wyglądać......coś z tym muszę zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak Tasia to moze dobrym pomyslem bedzie zagranie przez orkiestre tudziez dj jakies piosenki ze słowami zeby bardziej zwrociła uwage niz utwór intrumentalny, jak bedzie bardzo wolna to mozecie sie po prostu przy niej \"kołysać\" zapatrzeni w siebie...Co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i tak. Wogóle to myślę nad piosenką Rubika \"Psalm dla Ciebie \"bo to taka nasza piosenka.I \"Przetańczyć z Tobą chcę ..\"i nie wiem jednak wolałabym się nauczyć chociaż jednego dwóch tańców żeby nie było głupio:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psalm dla Ciebie jest piekny, ale ma dosyc zroznicowane tempo, mozna probowac Walc angielski, podstawowe kroki sa bardzo proste , na pewno sie Wam uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz tak źle chyba ze mną nie jest podstawowe kroki to raczej do walca znam:):):) tylko nauczyć niuńka i będzie ok:) tylko chodzi mi że nic więcej aj już sama nie wiem co gadam :)co tam będzie co będzie :)dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko chcialam podpowiedziec , a sama sugerowalas , ze sie tego obawiasz. Ja nie twierdze ze z kims jest zle jak nie umie tanczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz fajnie by bylo jakby wszyscy umieli tanczyc tak jak kiedys bylo, ze tanczenia uczono w szkołach i byly bale itp, ach rozmarzyłam sie, hehe...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki sierpniowa nie chciałam żeby to zabrzmiło tak że \'Cię krytykuje za to co powiedziałaś bo nie:) ja po prostu mam nadzieję że będzie dobrze po prostu chciałbym wypaśc dobrze na swoim weselu a chciałabym umieć dobrze tańczyć:) no chyba każda chciała by umieć:)Ja owszem boję się jak wypadnę bo mnie stresuje ta cała sytuacja wiesz my w środku a wszyscy patrzą jak tańczysz..a gdyby się nauczyć profesjonalnie tańczyć to by było coś:) a walca to się uczyłam w technikum i tylko podstaowych kroków więc nie wiem czy coś będę umieć ale ogólnie kobiety to mają takie coś i raczej łatwo jest nam sę czegoś takiego nauczyć:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze kobitkom jest łatwiej, no ale facetom tez idzie niezle jak sie postaraja;-) Wiesz mój kochany twierdzi, że to takie niemęskie tańczenie, te ruchy i wygibasyi ta postawa...troche go rozumiem, ale to tez jest fajny powód do żartów jak tańczymy...to naprawdę moze byc fajna zabawa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mój mężczyzna jest duży taki fajny i wogóle. Mimo że zawsze podobali mi się tacy faceci to uważałam ze oni nie potrafią się ruszać ani tańczyć...ale się pomyliłam mój mężcyzna mimo że nie lubi tańczyć tyleczkiem nieźle rusza normalnie grrrrrrrr...Strasznie to lubię.Ale niestey tańczyć nie lubi;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojarzycie taka piosenke \"When a man loves a woman\", wlasnie mi sie przypomniala koniecznie musi byc na naszym weselu, piekna jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie nagadałyście dzisiaj dziewczyny! Ja cały dzień siedziałam w domu i robiłam projekt na studia. Tak sobie myślę, po przeczytaniu waszych wypowiedzi, że tu troche \"odstaję\". Nie mam czasu ani natchnienia jeszcze nic załatwiać, bo zawsze są ważniejsze sprawy na głowie. Tu moje studia i ta głupia praca inż. Do tego mój kochany pracuje cały dzień i jeszcze remont mieszkania :-( Pewnie smieszne wam to sie wyda, że sa sprawy wazniejsze. Coś chyba ze mną nie tak? Ale z drugiej strony gdzie zamieszkamy jak nie wyremontujemy mieszkania. Co wy o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaciczek
Hej dziewczyny ja tez mam problem niby bior slub w październiku ale trudno jest mi znaleźc sukienke na miskie i drobne dziewczyny ja bede miec 120 sobób na wseleu i jestem z Kielc mam prawie wszytsko załatwione pozdrowienia :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera - czasami myślę, że powinni mnie odciąć od internetu. Miałam zajrzeć popracować, a tu znowu mnie ciągnie do Was na pogaduchy. My na pierwszy taniec pewnie Walc z nocy i dni - bo piękny i nie trudny do tańczenia. jeśli chodzi i słowa to zdecydowanie Grzegorz Tomczak i Niebieska piosenka. Tu trudniej zatańczyć :( Ochotka - Ty się nic nie martw. Masz jeszcze trochę czasu i na pewno zdążysz e wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny, faktycznie ja sie dzis juz strasznie duzo nagadalam, ale jakos taki wolniejszy dzien mialam i ochote troche pogadac:-) Hey kaciczek , ja tez jestem z Kielc:-) to znaczy wesele mam w Kielcach, bo mieszkam teraz daaallleeekkoooo! Ochotka ja tez mam strasznie malo rzeczy załatwionych , tym bardziej , ze wiekszosc musze organizwoac przez internet i jeszcze angazowac w to mocno moich rodzicow. Teraz po prostu mysle o wielu rzeczach bo od marca zaczynam staz i bede mega zejeta do konca czerwca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaciczek
Hej sierpniowa a dokłądnie w Kielach będziesz mieć wesele w jakiej sali pozrowienia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff... juz po egzaminach :) Mam dwa weekendy przerwy wiec mogę na spokojnie myśleć o ślubie i weselu i o mojej cieżarnej koleżance Diańci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja mam ślub w maju a już teraz jak sobie pomyślę to mnie ściska:):) mam nadzieję że jakoś żyjesz po tych egzaminach:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyje żyje :) Ale też cały czas myśle o ślubnych szegółach... Niestety za duzo dzis było wrażeń wiec zmykam spać, mam nadzieje ze dzis nie bede miała z tym problemu. Całuski dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×