Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

chyba teraz wszystkie mamy koszmary, mi tez sie snila mala dziwczynka , jakies jezioro, ona biegala dookola, potem jakis potwor ja wiezil, chcial ja zabic, snilo mi sie morze i kruki .. , reszty nie pamietam i chyba dobrze- A dzis mi sie snilo, ze mezus moj sie wstydzil mnie bo jestem gruba i z takim baniakiem z przodu i znalazl sobie inna, a bylismy nad morzem i tylko z tamta wychodzil .. myslalam, ze mu leb ukrece jak wstalam :) No a ja nie przepadam za cebula a czosnku nie znosze, jem tylko jak jestem chora blee... Wiecie co moj maz wymyslil?? ze on bedzie nocowal ze mna przed porodem w szpitalu bo boi sie ,ze zaspi na porod :p baran To ja czekam jutro na zdjecia i wasze tez jutro obejrze bo dzis mi sie juz nie chce a nie wiem czemu kazde jedno musze zapisywac na deskopie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) moi rodzice beda dzien wczesniej wiec na pewno nie zaspi w dodatku ponoc nie zostawia mnie na noc.. tak twierdzi moja tesciowa, mam byc tylko na badania i stawic sie o 6 rano..pierwszy raz to slysze.. hmm zapytam sie lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszsze na noc coctaila strzele z mleczka i czosnku, i do wyrka, chociaz spac mi sie nie chce bardzo mi ta kuracja pomogla na przeziebienie rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede rormawiac 8 maja jak ten moj porod ma sie odbyc a chyba bedzie tak jak tesciowa mowi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super, moja siostra mature pisze wiec nie moze, ale rodzice zostana na 2-3tygodnie, ja tak chcialam i moj maz tez. Uciekaj Milka do wyra, kuruj sie, ja ide ogladac film, walne jakiegos batonika jeszcze, buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc gwiazdeczki. Przyszla, w sumie to dobrze, jak sie jedzie do szpitala na umowiona godzine. Koleznka miala cesarke w Polsce, wlasnie umowiona. Miala sie wstawic do szpitala rano, o 10-ej juz tulila synka w ramionach. Oczywiscie wczesniej robili jej jakis badania. Ale to bylo Polsce, a ja nie wiem jakie procedury sa w Niemczech. Bedzie dobrze. Sama chcialabym jechac do szpitala bez boli, tylko na dany termin, wtedy gdy moj gin bedzie na dyzurze itp. Ale zycie samo pokaze jak to bedzie :) Trzymajcie sie, zmykam do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemozliwe!! jestem dzis pierwsza!! hehe wstalam o 6 bo mi sie rude tlukly po parapecie :o maly czka i kopie, maz chrapie,ale zaraz go budze bo na 8 do roboty idzie. Rodzinka pewnie juz w drodze, beda ok 15tej. zawsz jak jechalismy do Polski to kupowalismy jakies zabawki dziewczynka, ale teraz oni przyjezdzaja do nas, ja nic nie kupilam, mam tylko slodycze, wiem ze oni maja dla naszego malego prezenty ..nie wiem czy nie wypada tez cos malym kupic. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tez juz nie spie mlody mnie z wyra wykopal :-P zeraz budze starszego do szkoly i na zakupy wyskocze po pomidorki na sniadanko mniam przyszla to ty dzisiaj masz juz gosci z polski? ja przez najblizsze pare meisiecy sie zadnych gosci nie spodziewam buuu fotki fajne :-) i pepek tez fajny tez mam taki w srodku :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzis przybywaja ;) ale ja sie ciesze, to jest brat tescia z zona, super ludzie, przeciwienstwo ich. Tescie nawet nie wiedza, ze przyjada bo balismy sie, ze jeszcze wolne wzieli by z pracy a oni ich tak samo kochaja jak ja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi no to niezle :-) to sie zdziwia :-P na powitanie slodycze masz dla nich to spoko ja tez zawsze cos szykuje dla moich jak przyjezdzaja jakies slodycze czy piwo niemieckie bo sie tak nim zachwycaja to bedziesz miala troche urwanie glowy a na dlugo przyjezdzaja? u was beda caly czas spac itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas beda spac bo u tesciow nie chca, trudno bylo ich przekonac zeby przyjechali, bo nie chcieli sie z nimi widziec :o a to jest rodzenstwo!! To sa mlodzi ludzie :) super sie dogadujemy, mam piwko , ciacho zrobilam i slodycze kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem byłam na badaniach/;krew,mocz i glukoza ale ta zwykła.śniadanie właśnie wciągłam posiedze troche i na 10 na ktg.musze wyjść tak 20po9 bo nim dojde na tramwaj to trwa a mam kawał. przyszła no to wesoło bedziesz miała. pm a jak bedziecie rozmawiać z małym:polski czy niemiecki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święta racja.pm przez ciebie chodzi mi po głowie cc.mały pewniw ma głowe w dole a ja se wmawiem że nie-z jenej strony chciałabym bo wiem że miałabym go szybciej przy sobie nawe za 3 tyg to byłby skończony 37 tydzień bo jutro kończe 34 a w piątek zaczynam 35 już a ty pm 37?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...37...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synus... ....02.06..34....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...35..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...35...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....33...Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........34. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..33..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....33..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......32....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...32...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...32 Malwinka Monika82...............Kraków..............X.......... 28.06......31......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......32...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadrobiłam zaległosci.Napisałam sie i wszystko znikło................... Widze ze mamy pierwsza mamuśke IZKA-gratuluje bedzie dobrze.Mi lekaz robił juz 2 razy przepływy i jak na razie ok. Mierzejka -ładny brzusio zero rozstepów-szczesciara! Przyszła-fajnie masz gości nie bedziesz sie nudziła przynajmniej Ci czas zleci Goba-widze ze teskniłas to miło....Wzięłam z interi twój numer jak bede w szpitalu to dam znać a Ty przekazesz na forum.Ok! W nocy po rza pierwszy miałam skurcz lezałam sobie na lewym boku i jak mnie wzięlo to pzez 10 minut tak lezałam i pózniej na prawy sie sturlałam!Co za ból! wizyte mam we wtorek to bedzie wtey 33i4dni bedzie badał małaą i rozwarcie.Mam duzo leżec i nie latac tak dużo.No ale u mnie lezenie +zarcie=GRUBASKA!!!!Ja juz chyba rekordzistka na forum tu same laski a ja WIELORYB 22kg mam nadzieje ze szubko zrzuce jak w poprzedniej ciąży!!!!!! mam dylemat piersi nic a nic mi nie urosły zresztą i tak mam małe ale coś tam leci...Krystiana karmiłam tylko 2miesiąće a pożniej butla.A jeden cyc to miałam wielki a drugi normalny musiałam nosić push-ap bo śmiesznie wyglądałam. Nawet nie mam tej lini na brzuchu ale to nie kazda ma. na 12 jade na ktg,nawet nie mam spakowanej torby,a lekarz gadał ze w kazdej chwili moge jechać musze sie zmobilizowac.jak Kinga sie nie obróci i bedzie wszystko ok.to 10czewca do szpitala i ciecie i juz po ciąży....Marzy mi si eprzespać całaą noc na plecach-lekarz kategorycznie zabrinił tylko na bokach i wypić kawe sypaną z 2 łyżek........ a u nas za ktg sie płaci 20 zł bo lekarz w gabinecie nie posiada.Musze jeczac do szpitala w który bede rodzić-człowiek płaci składki ech szkoda gadać..... lece pościelić wyrko i jakies sniadanko wsunąć bedzie to jogurcik,banan,jabłko.Odezwe sie po ktg.pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:)) U mnie też jest problem z karmieniem bo biore tabletki na nadcisnienie,dalej łykam Dopegyt i nie wiem czy bede mogla go odstawic.narazie sciagam pokarm laktatorem Avent (reczny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beja-- przyzwyczaj sie do tego bolu przy obracaniu, ja mam tak caly czas a im wyzej tym gorzej.. , a wolisz cc czy sn?? a czemu tak malo jesz?? dieta?? ja na sniadanie zjadlam pol grzeska, 2 kromki chleba z dzemkiem i 2 lyzki otrebow i mlekiem ;) dajcie znac po ktg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Brzucholki... Kolejny piekny dzien sie zaczał dla nas wczesnie - o 5.30 juz bylo po spaniu... Co najlepsze ostatni pracujący w tym tygodniu - od jutra weekend !! Wczoraj po powrocie do domu czekała na mnie pyszna niespodzianka - teściowa kupiła świeże truskawki !!!!!!! Po prostu niebo w gębie... Zjadałam ze śmietanką i makaronem... A tak się bałam że w tym roku nie bedzie mi dane spróbować moich ulubionych owoców... Jednak się udało !! Iza - ciesze sie że powoli maluszek nabiera sił !! Zobaczysz, że z każdym dniem bedzie lepiej... Milka - ja tez jestem amatorem kisieli... Tylko zazwyczaj tych gorszych, tzn z torebki... Ostatnio niestety nie mogę za bardzo jesć bo mnie zgaga po nich meczy :-( Mierzejka, sliczny brzusio :-) I ty też super wygladasz... Elmirka, takie sny to podobno normalka w naszym stanie... Ja na szczescie rzadko miewam... Beja, co ty wygadujesz - ładnie wygladasz... Jak kobieta w ciąży po prostu...Uważaj na siebie ! PM - fajnie że gosci masz, bedzie wesoło :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×