Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaKaReNa-23

----------MARZEC 2010--------------

Polecane posty

hej Brzuszki! wiecie ja tez myślę o hennie;-) poczekam aż teściówka przyjedzie i ją wykorzystam, wyskoczę na pół godzinki do kosmetyczki bo sama nie umiem. Ale pisze bo pytacie o upławy... ze mnie sie tez leje dokładnie taka biało-żółta woda-ale jak tak miewałam to była własnie infekcja. Sama nie wiem ale jutro(!) idę pod wieczór do ginki i się wszystkiego dowiem;-) To Wam napisze co i jak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savana a którą henne wybrałaś? Właśnie też się zastanawiałam aby sobie rzęsy zrobić ale nie wiem czy proszkowa czy żelowa wybrać? Ja mam takie niby upławy jak rano wstanę do godziny tak 12 i nie mam żadnej infekcji. Zresztą odpukać bo z tym w ciąży przynajmniej mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas1ek26 kupiłam tą http://www.allegro.pl/show_item.php?item=916495142 W necie piszą o niej w samych superlatywach :) Jedyny minus to taki, że nie jest dostępna w zwykłej drogerii tylko w sklepach fryzjersko kosmetycznych bądź na allegro. Teraz tylko się modlić żebym ją dostała póki jeszcze w dwupaku jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha ale numer. Ten sprzedawca jest z mojego miasta i możliwy jest odbiór osobisty. Właśnie tez troszke poczytałam fora i doszłam do tych samych wniosków co Ty :) Aha ta żelowa jednak lepsza :) No to będziemy eksperymentować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kas1ek26 ja raz próbowałam coś zrobić henną taka tradycyjną w proszku i się tak upaćkałam że masakra :P żelowe pod tym względem są lepsze :) masz jakiś sprawdzony sposób na samodzielne farbowanie rzęs? Bo prawdę mówiąc nigdy tego nie robiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam henne w tubce... wyciskam z pol centa henny i do tego kilka kropel wody utlenionej, mieszam wszystko razem i nakladam na brwi, trzymam ok 5 min, w zaleznosci od tego jaki ma byc efekt. i jest ok:) Na rzesy nigdy nie probowalam, jedynie u kosmetyczki, ale nie bylam zadowolona, bo moj naturalny kolor rzes, byl calkiem podobny wiec nic to nie dalo. A tak mnie namowila, ze wygladala bym super... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farbowanie rzes niezłe jesteście:-) ja sobie nawet sama brwi nie wyreguluję, ale za to nóżki ostatnio wydepilowałam całe, chyba już ostatni raz przed rozpakowaniem no chyba że coś odrosnie a Mały będzie chciał posiedzieć. Udało mi się załatwić zaświadczenie, także są jeszcze miłe babeczki w urzędach, już drugi raz poszła mi ta pani na ręke i wcześniej wystawiła zaświadczenie, nic tylko chwalić takich ludzi:-) U mnie to chyba nie hemoroid bo kulka całkiem zniknęła a kompletnie nic nie robiłam, ale na wszelki wypadek coś tam kupię do szpitala. Kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakręt ze mnie, przez tą ciążę, w sumie i tak nic nie pomoglam, czytam i nie wiem co....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savanna ja to będe pierwszy raz robić :) Także szykuje się niezła akcja :D Czytałam żeby użyć tłustego kremu wkoło brwi aby łatwiej zmyć jak się coś źle wykona. Myślę że co do rzęs to również wole wokoło oczu czymś tłustym sobie wysmarować aby nie mieć pozniej tzw. podkówek pod oczami :) Jeszcze w szpitalu pomysla że mąż mnie pobił :) Aha ja robię tylko rzęsy. I zamówiłam też ta wodę z tej samej firmy zamiast zwyklej utlenionej. No zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnsmile używam tej samej henny :) zawsze robię brwi i rzęsy ;) do kosmetyczek się zraziłam bo naturalnie mam bardzo cienkie i jasne brwi i nie pasują mi za ciemne a one zawsze tak mi zafarbują, że wyglądam jak Breżniew! znajoma kosmetyczka doradziła mi żeby zmywać najzwyklejszym kremem do golenia w tubce dla mężczyzn i działa :) zafarbowana skóra od razu się domywa;) U mnie już plan wykonany - włosy pofarbowane, henna zrobiona, torby spakowane...zostało oczekiwanie a tego nie znoszę:( Ostatnio też mam baarddzzo dużżo żółtych, budyniowatych upławów, mam nadzieję, że to nie kolejna infekcja Dziewczyny nie mogę wyjść z podziwu, że musicie płacić za położną i to tyle kasy dla mnie to jakaś abstrakcja, przecież one tam do cholery pracują!!!normalnie w głowie się nie mieści co się dzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny! Farbujecie sie widze ostro, to ja chyba tez musze bo az mi glupio, mam kolezanke fryzjerke to sie do niej udam:) chcialam zapytac o ruchy, bo moja mala czasami sie tak dziwnie trzesie w brzuchu, wiekszosc czasu sie rusza normalnie, ale czasem czuje jak by sie trzesla tak jak z zimna. czytez ktoras tak ma? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam brzuszki :) i jak nocka? mnie tak dziwnie boleśnie ciągnęło w nocy i do tego strasznie twardniał brzuch i bolał brzuch, do tego od wczoraj od rana zauważyłam u siebie inną wydzielinę taką ciągnącą... także generalnie masakrycznie się czuje. mój M mówi, że jeszcze 2 tygodnie i będzie mały z nami, teściowa ma identyczne przeczucie, a ja mam wrażenie jakby nie mówili ani o mnie ani do mnie tylko o kimś innym, cały czas do mnie to nie dochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe widzę że temat mejkapu i henny zdominował wypowiedzi. Ja sama sobie nigdy henny rzęs nie robiłam więc się trochę boję jakiś reakcji uczuleniowych albo że sobie źle zrobię więc chyba poszukam jakiegoś gabinetu tymbardziej, że to zawsze jest jakaś forma relaksu.. a to obecnie jest baaaardzo potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcellina- mój mały też się czasami tak trzęsie, ale mi się wydaje, że wtedy bawi się pępowiną - trzyma ją w rączkach i nią porusza :) Ja henne miałam robioną tylko raz przed ślubem u kosmetyczki i też mi pofarbowali na ciemno. Dobrze, że kilka dni jeszcze było do ślubu to cały czas smarowałam grubo kremem to troche zeszło. Ogólnie nie lubię takich eksperymentów :( U mnie zaraz będzie położna, więc zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh faktycznie tematy kosmetyczne na tapecie :) a u mnie ciągle walka z remontem ;) ale też dzisiaj się wybieram do fryzjera w czwartek na pedicure trzeba się jakoś przygotować do tego porodu :D eh obsesje mam na punkcie zadbanych dłoni i stóp ;) a co tam trzeba się zrelaksować :) aaaaaa w niedziele byliśmy u teściów na większym obiadku i była mała niunia 2 miesięczna !!!!!!!!!!!! hmmmmm cudownie było tak pomyśleć że jeszcze odrobineczka i z nami będzie nasz maluch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkoncu mam lepszy humor, nawet pranie wstawilam. Wczoraj to mi sie nic nie chcialo, mialam dola i w ogole masakra, wieczorem znowu jakies twardnienia brr. Ja nigdy henny nie robilam, ogolnie mam ciemne rzesy i brwi, jedyne co robilam, to przedluzalam- efekt swietny, ale na gora miesiac- jesli sie nie uzupelnia. Mi czasami tez tak brzuch trzesie, nieczesto ale bywa. Ciekawa teoria z ta pepowina, sama bym na taka nie wpadla. Ostatnio to non stop glodna bylam, az sie zastanawialam, czy na prawde jestem glodna, czy to lakomstwo.. no ale dzisiaj kanapke jedna zjadlam i nic mi sie jesc nie chce, nawet mopjej chalwy, tylko mnie suszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Almeria35 o znieczuleniu zoo musisz wczesniej powiedziec swojemu lekarzowi,on w karcie ciazy pisze,ze sie kwalifikujesz i wysyla Cie do anastezjologa, a ten juz tylko tlumaczy na czym polega podanie zoo,w jakich przypadkach dostaniesz a kiedy nie,no i czym np grozi,jakie sa plusy i minusy tego znieczulenia...wpisuje do karty ciazy,ze jestes zakwalifikowana do zoo i na tym koniec... mamula pierwszy raz bylam tam we wrzesniu jak bratowa rodzila,no i caly szpital nie wyglada jak wiesz ciekawie,pokoje wszedzie prawie takie same czyli nic szczegolnego...a ten prywatny pokoj to 200zl za dobe,tak bylo wtedy i chyba sie nie zmienilo,no ale ponoc jest tam telewizor,lozko dla taty,no i ogolnie przytulnie jak w domu...nie widzialam osobiscie,ale kiedys gdzies na necie znalazlam zdjecie i opis...tez sie zastanawialam nad tym pokojem,moj m chcial ale jeszcze zobacze...jak sie nie rozpakuje wczesniej to sie spotkamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja standardowo wstałam, śniadanko, później z psem na spacer a za chwilę idę umyć włoski i ładnie wyprostować. Szpital musiałam przełożyć sobie na czwartek i przez to pół weekendu tam spędzę ale mam nadzieję że sprawa z działką będzie załatwiona:-) a jak wyjdę ze szpitala to do porodu zostaną dwa tygodnie z kawałkiem, chyba zaczynam to przeżywać. Muszę jeszcze regulacje brwi zrobić, może namwet dziś się wybiorę, ale z henna chyba nie bedę szalała bo nigdy nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzuszki, ja z forum kwietniowego, ale Was podczytuje ;) marcelinka mi tez takie trzęsie brzuszka się zdarza masakra to jest jak jakieś wstrząsy, ciekawe co maleństwo wtedy robi hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey brzuszki :) Ja z myślą o szpitalu i publicznym pokazywaniu nóg po zimie wczoraj posmarowałam się balsamem z nivei Summer Beauty :D:D Dziewczyny puszczacie brzuszkom muzyke?? a w ogóle po narodzinkach będziecie w tle coś maluchom puszczać? Bo ja bym chciała, ale kompletnie nie wiem co :( jakas taka spokojna muzyczke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
savana ja z córeczką jak byłam w ciąży puszczałam jej piosenki z minimini, śpiewane przez dzieci takie z ,,naszej " epoki zuzia lalka....itp teraz jak ma 2 latka uwielbia je, śpiewa i tańczy a jak była niemowlakiem to może trochę ją uspokajały albo tylko mi się wydaje...może pamiętała je będąc w brzuszku, niektórzy twierdzą że muzykę chopina albo coś podobnego dobrze jest dać posłuchać maleństwu w brzuszku. My z mężem nakładaliśmy słuchawki na brzuszek wieczorem jak mała najbardziej szalała i obserwowaliśmy reakcje, oczywiście nie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój brat puszcza swojej małej kołysanki najróżniejsze i podobno bardzo ją to uspokaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam 20 sztuk kapsułek witaminy K dla niemowląt- VITA K ważna do czerwca 2012 mail: martzlublina@wp.pl c. 22 pln (już z przesyłką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ja henne kiedys sobie zrobiłam,a że jestem blondynką - to wyglądałam jak potwór haha nic nie widziałam tylko te brwi :) I dziwie się kosmetyczkom, zamiast zrobic jakos delikatnie, tylko troszke przyciemniając, to one idą po najmniejszej lini oporu :) gonek2417 - czytam własnie w necie,ze podobno mają w tym szpitalu wszystko co potrzebne-czyli majtki jednorazowe, podkłady.. a dla dzieci potrzebne są tylko chusteczki nawilżone i ciuszki na wyjscie - ale czy to prawda to nie wiem :) Znalazłam jeszcze takie info : Opłaty (w formie darowizny, przy wypisie): poród w wodzie 350 zł; poród w znieczuleniu wewnątrzoponowym 350 zł; pobyt w pojedyńczej sali po porodzie fizjologicznym 200 zł; pobyt w pojedyńczej sali po cięciu cesarskim 300 zł. a nie wiesz jak jest z porodem rodzinnym- skoro nie ma stawki, to jest za darmo? wogóle jestem w szoku, bo u nas powiedzieli,że przy cesarce nie ma mowy by ojciec był na sali, a w sulechowie mają napisane,że ojciec jak najbardziej może być...i czy te sale to np. 300zł doba, czy cały pobyt? Zadzwonie tam chyba i się dowiem :) nie bedzie wtedy tyle niejasności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za odpowiedz bo juz rozne mysli mi do glowy przychodzily co do tych drgawek w brzuchu, ale jak wy tez tak macie to widocznie tak ma byc, nie pamietam takich w pierwszej ciazy:) co do muzyki to ja uwielbiam nosowska i moja damulka w brzuchu chyba tez bo daje ostro po scianach jak slucham, a glosno lubie posluchac. chyba, ze ona nie chce i dlatego tak sie tlucze........ups! czesto jak moj synek mowi do brzuszka to sie gwaltownie rusza, czyzby reagowala na glos brata? swoja droga slodkie to jest:) ja wlosy ciemne raczej mam i henne jak robie to bardziej braz niz czern bo mimo wszystko jak potwor wygladam w czarnej:) To tak jak kiedys probowalam byc bladynka i kompletna porazka w zwiazku z tym nastapila:) chyba niektorym poprostu nie jest do twarzy, momo ze sie ma niebieskie oczy. A wlasnie, moi rodzice i rodzenstwo wszyscy maja brazowe oczy , ja za to mam niebieskie:) Cala rodzina mojego m ma niebieskie, a rodzine ma wielka,tak sobie mysle, ze moze moja Matyldzia bedzie miala brazowe!!!!Ale by numer wykrecila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! wróciłam od doktorka, wszytsko ok. mala rośnie. Waży 3060 a do konca 36tc jeszce dwa dni. Szyjka się już nie skraca, nie jest miękkka więc małej się chyba na świat nie spieszy....:) doktorek stwierdził, ze muszę wytrzymac z brzuchem jak nic do konca lutego, bo dla dzidzi kazdy dzien jest ważny. Potem mogę hulać :D Oj ta koncówka jest straszna. taka DŁUUUUUUUUGA!!! :( Cieszę, się że mała nie waży więcej bo to znaczy, że będę mogła rodzić siłami natury :) W końcu nawet jesli został miesiąc to przecież nie dopakuje aż kilogram ;) Dużo piszecie znieczuleniu.... czy jest ktoś jeszce kto ma zamiar iść na żywca?.... czy tylko ja się tak rzucam..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik ja też idę na żywca :) choć zobaczę co w piątek z moją położną ustalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olena119 dobrze, że Ty też chcesz zaryzykowac ;) Juz myślalam, że jestem kompletna wariatką skoro się na to piszę :) Na szceście nie jestem odosobniona:D Zbiorowa plaga wariacji nie istnieje więc wszytsko jest w normie ;) czyt. mamy normalnie pod sufitem ;P UFFFFFFFFF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×