Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna

Rodzimy w lipcu 2005 !!!

Polecane posty

hello... chwile mnie nie bylo ale czytam was codziennie.. u nas bez zmian...moj maly leniuszek nic nie chce robic...ani sie przewracac ani siedziec sam...zabkow tez nie mamy. cos mi sie zdaje ze pewnego dnia po prostu wstanie i pojdzie sobie omijajac wszelkie zbedne cwiczenia ;) elfia- popieram... dziewczyny... bez przesady...moim zdaniem nie powinno sie pisac takich rzeczy... milego weekendu. u mnie humorek sredni wiec zmykam i nie smuce wam. buziaki dla wszystkich dzieciaczkow tych malych i duzych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....7225g.......70cm.. www.wiki.bobasy.pl .................Weronika.......27 kwiecień.... 7820g.......77cm. www.wikiwerka.bobasy.pl Domi25........Zuzia............22 maj...........8500g........65cm ... www.wiktorka.bobasy.pl .................Wiktoria........22 maj...........6700g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....9000g.......71cm... www.maks.bobasy.pl elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm... www.majai.bobasy.pl sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....8000g.......68cm... www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....7200g.......78cm... www.gumecka.bobasy.pl renia1.........Oliwia...........26 czerwca......5810g.......63cm... www.oliwka26.bobasy.pl kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......9000g.......75cm... www.wiktory.bobasy.pl evka81........Olivier..........02 lipca...........9500g.......77cm... www.evka81.bobasy.pl agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm... www.agulek.bobasy.pl edi1978.......Karolek..........07 lipca..........8500g.......ok.70cm... www.karolek0707.bobasy.pl bumpy.........Lenka...........13 lipca...........7900g.......68cm... www.agawg.bobasy.pl Kamelia........Zosia............13 lipca...........7300g.......76 cm... www.kamelia.bobasy.pl alcza..........Dawidek.........13 lipca...........8500g ......70cm... www.alicja78.bobasy.pl Anulka.........Kubuś...........15 lipca............8100g.......68cm... www.kubulek.bobasy.pl .................Tusia......................................................... www.tusiecina.bobasy.pl Optymka......Piotrus.........15 lipca............8000g.......67cm... www.piotrfryderyk.bobasy.pl JaMama.......Ryś..............15 lipca............7600g.......70cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........9500g.......72 cm... www.hepcia.bobasy.pl Teska78.......Nikoś...........19 lipca............6300g.......60cm Kolorcia........Amelia..........19 lipca............6000g......66cm... www.kmrozik.bobasy.pl mamuska1507.Krystian......21 lipca............8100g.......72cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............8200g ......71cm... www.hubus.bobasy.pl Janina..........Kamilek.........25 lipca...........8400g........79cm Mojreczka.....Tymuś..........25 lipca...........7900g........68cm... www.tymoteuszek.bobasy.pl Gosiaczek26...Wiktoria......26 lipca............8000g........70cm?.. www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............9100g.......70cm... www.dora777.bobasy.pl Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............7400........75cm... www.iwka26.bobasy.pl Mama_Kasia..... Zosia............. www.zosiek.bobasy.pl *+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+* w poniedzialek ide na wizyte kontrolna i wklejam tabelke zeby nie trzeba bylo daleko szukac:) gumecka- nie gniewaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mój post nie w pięć ni w dziesięć pasuje do wpisów :P;) dobra już nic nie mówię.... tzn. piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderatorki aaa
zostaly poproszone o wykasowanie postu....jestesmy tylko ludzmi i kazdemu zdarza sie nie przemyslec a "powiedziec"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiek - nie masz zwidów, tylko moderacja działa i to strategicznie ;) Wiesz, jaka by się zrobiła jatka, jakby się tu zleciały forumowe trolle? Oberwałoby się całej populacji kobiet ciężarnych oraz posiadających dzieci. A tak przynajmniej jest spokój... Renia - ja tez jestem księgową! Ma się tego nosa, no nie? Pracujesz na KPiR, czy pełnych księgach rachunkowych? Pozdrawiam koleżankę po fachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....7225g.......70cm.. www.wiki.bobasy.pl .................Weronika.......27 kwiecień.... 7820g.......77cm. www.wikiwerka.bobasy.pl Domi25........Zuzia............22 maj...........8500g........65cm ... www.wiktorka.bobasy.pl .................Wiktoria........22 maj...........6700g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....9000g.......71cm... www.maks.bobasy.pl elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm... www.majai.bobasy.pl sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....8000g.......68cm... www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm renia1.........Oliwia...........26 czerwca......5810g.......63cm... www.oliwka26.bobasy.pl kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......9000g.......75cm... www.wiktory.bobasy.pl evka81........Olivier..........02 lipca...........9500g.......77cm... www.evka81.bobasy.pl agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm... www.agulek.bobasy.pl edi1978.......Karolek..........07 lipca..........8500g.......ok.70cm... www.karolek0707.bobasy.pl bumpy.........Lenka...........13 lipca...........7900g.......68cm... www.agawg.bobasy.pl Kamelia........Zosia............13 lipca...........7300g.......76 cm... www.kamelia.bobasy.pl alcza..........Dawidek.........13 lipca...........8500g ......70cm... www.alicja78.bobasy.pl Anulka.........Kubuś...........15 lipca............8100g.......68cm... www.kubulek.bobasy.pl .................Tusia......................................................... www.tusiecina.bobasy.pl Optymka......Piotrus.........15 lipca............8000g.......67cm... www.piotrfryderyk.bobasy.pl JaMama.......Ryś..............15 lipca............7600g.......70cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........9500g.......72 cm... www.hepcia.bobasy.pl Teska78.......Nikoś...........19 lipca............6300g.......60cm Kolorcia........Amelia..........19 lipca............6000g......66cm... www.kmrozik.bobasy.pl mamuska1507.Krystian......21 lipca............8100g.......72cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............8200g ......71cm... www.hubus.bobasy.pl Janina..........Kamilek.........25 lipca...........8400g........79cm Mojreczka.....Tymuś..........25 lipca...........7900g........68cm... www.tymoteuszek.bobasy.pl Gosiaczek26...Wiktoria......26 lipca............8000g........70cm?.. www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............9100g.......70cm... www.dora777.bobasy.pl Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............7400........75cm... www.iwka26.bobasy.pl Mama_Kasia..... Zosia............. www.zosiek.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff to dobrze, bo już myślałam, że ze mną coś nie tak ;) a tak na poważnie Elfia mamo - masz rację pewnie by tak było i dopiero zaczęłaby się jatka:) a kto to tu nam tyka? - tak z ciekawości;) wiecie co .... humor mi wrócił jakoś tak:) pewnie temu, że za niedługo pójdę do domciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - trudno mi znaleść wolny czas, ale wpadnę sie pzrywitać. Dziewczyny wiem, ze nocki tez macie trudne, ja też, ale jeszcze karmię piersią. Tylko do kiedy ?? Jakie jest Wasze stanowisko?? Ja chciałam do maja, ale zastanawiam sie jak to bedzie (bede wstawała potem i gotowała butelkę???). Znajoma mówi, ze jej 19 miesięczna dziewczynka nie przespała jeszcze ani jedej nocki --- ups!!!!! Elfia-mama - dotychczas pracowalam w sektorze prywatnym (KPiR i pełne księgi), od lutego zmieniłam na budżetówkę - szkoła. Dużo nowych rzeczy sie teraz uczę, ale mam nadzieje, że jak sie wdrożę to bedzie dobrze i wiecej czasu dla małej. Kocham te cyferki, a Ty ha ha ah Buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniu - to mnie pocieszyłaś z tymi nocami :( ja zamierzam karmić do roku jeśli Maks będzie jeszcze chciał. Potem bez względu na wszystko będzie odstawianie:) Co do pracy to jaka budżetówka konkretnie - bo ja też ta branża, jeśli można tak powiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniu - ja tam księgowości nie zaliczam do najbardziej porywających zajęć, ale... cóż, tylko na tym się znam. Obecnie nie pracuję, ale wkrótce będę musiała coś znaleźć. Rozmowy kwalifikacyjne napawają mnie obrzydzeniem:testy psychologiczne i merytoryczne, podchwytliwe pytania, prowokacje, brrrr...... A karmić zamierzam do roku - mniej więcej. Przyglądam się mamom, które eliminują karmienia nocne i jak narazie wydaje mi się podawanie herbatki(soczku) dobrym pomysłem. No, zobaczymy, co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie. Ogromnie dziękuję za trzymane kciuki.Stało się to czego od roku się obawiałam.Tusia zachorowała. Ponad 39 stopni gorączki u potworny kaszel.Bałam się jak diabli.Okazuje się,że Mała całkiem dobrze radzi sobie z choróbskiem.Wczoraj leżała jak Lazarz, z oczu kapały łzy, z nosa katar.Dziś po dwuch dawkach antybiiotyku Mala roznosi już chałupę. Kuba jest wszędzie.Piszecie o nocnych bojach z dziećmi, u nas do niedawna było podobnie. Od kilku dni jednak Buba ( bo tak sam o sobie mówi) budzi się już nie tak często.Około dwa razy w ciągu nocki. Zębów mamy zero.No cóż pewnie da popalić jak mu się zaczną kluć. Elfinko, Renia witam w klubie księgowych. Ja pracowałam długo w pełnej księgowości w prywatnej firmie.Potem były księgo rozchodów i przychodów- ale to już nie zawodowo, tylko pomagałam znajomym. A teraz nie mam szans na jakiekolwiek zatrudnienie, więc grzecznie siedzę w domu, opiekuję się pisklakami i bawię się w twórczość własną,żeby już do końca nie zwariować. Asiek co do teściów wiedzących najlepiej i najwięcej to ja to doskonale znam. Co prawda moj teść to zloty facet, ale jeśli chodzi o Tusię to zawsze wszystko musi wiedzieć najlepiej. Bywało ,że przez to nie odzywaliśmy się do siebie cały miesiąc. Nie ma to jak kompromis.Jakoś wypracowaliśmy go wspólnie i nadal nad tym pracujemy.Czasem jest gorąco :D:D:D:D Bumpy, wiem kochana.Kto jak kto, ale Ty mi nie musisz mówić jak bardzo jesteś ze mną.Ja zresztą Tobie chyba też nie. Ana boje szpitalne ja doskonale znam.W końcu z tusią w zeszłym roku spędziłam tam 5 tygodni.Koszmar i poniewieranie dziećmi, rodzicami.Szkoda słów. Ja orientowałam się i niestety jedyna placówka , która dokonuje tego typu zabiegów to klinika państwowa.Prywatni się boją, nie mają odpowiedniego zaplecza na wypadek reanimacji. Pozdrawiam wszystkie po dość u mnie obfitym tłustym czwartku. P.S. Mam nadzieję,że to sympatyczny troll:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem szczęśliwa bo rodzice przyjechali. Dawidek był już trochę śpiący więc humor miał nienajlepszy a to spowodowało że robił na dziadków podkówkę, ale po 5-10 minutach już było oki, uśmiech itp. Rozkokosił się po kąpieli, zjadł kaszkę a o spaniu nie było mowy-zasnął dopiero o 21ej. Uciekam spać, jutro trzeba być w dobrej formie na 18-tce. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Dawno się nie odzywałam, bo po prostu nie miałam czasu. Od zeszłego tyg. mam urlop, ale wcale nie wypoczywam tylko biegam z Wiki po przychodniach :( Wszystko zaczęło się od niewielkiej temp. w zeszłym tygodniu. Potem na jeden dzień temp. zniknęła , by następnego dnia powrócić z większą siłą. Mała miała prawioe 40 stopni i temp. nie na długo znikała po czopkach. Pojechaliśmy więc na dyżur do przychodni. Tam okazało się, że oprócz wysokiej gorączki małej nic nie jest. 3-dnówką przechodziłą niedawno, więc to wykluczyliśmy. Lekarz kazał czekać, ale mi nie dało to spokoju i w poniedziałek poszłam do naszej lekarki. Natychmiast kazała zrobić badanie moczu, krwi i CRP (to taki czynnik wskazujący czy jest infekcja czy nie). No i okazało sie że Wiki ma w moczu wszystko co tylko można mieć: i erytrocyty i leukocyty i białko i przede wszystkim liczne bakterie. Miałą zrobić jeszcze posiew, ale złapanie moczu u dzidziorka to nie prosta sprawa. Zdecydowałyśmy więc z lekarką o włąćzeniu antybiotyku, bo mała już 6 dzień gorączkowała. POza tym ma podwyższoną leukocytozę i anemię (hemoglo tylko 9,2 :( )NO i jeszcze to nieszczęśne CRP. Wiki miała 48, a norma jest do 6 :( Lekarka chciała skierować nas do szpitala, ale po części ze względu na Weronikę, a po części żeby nie nabawiłą się w szpitalu jakiegoś innego choróbska zdecydowałayśmy się na leczenie w domku. Na szczęście gorączka minęłą i wydaje się że jest lepiej. Lekarka podejrzewa infekcję ukł. moczowego, ale stwierdziłą, że nie jest to akie pewne na 100%. Wczoraj byłysmy na kontroli i dostałysmy skierowanie na kolejne badania krwi i moczu. Jesli wyniki sie nie poprawią to czeka nas szpital, gdzie zrobią Wiki komplet badań, ale ja mam nadzieję że już będą lepsze. Z nowości to u nas jeszczę tyle, żę Werka raczkuje, podnosi się na kolana przy meblach i czymkolwiek czego sie uchwyci, no i wychodzi jej drugi ząbek :) Teraz to się dopiero zacznie, bo już musze mieć oczy dookoła głowy, bo Werka zjada z podłogi każdy okruch i wszędzie wchodzi. Anulka - trzymam kciuki za Ciebie i Tuśkę. Pozostałe dziewczyny pozdrawiam gorąco, cieszę się sukcesami waszych maluszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzupełniam też tabelkę madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....7440g.......70cm.. www.wiki.bobasy.pl .................Weronika.......27 kwiecień.... 8290g.......77cm. www.wikiwerka.bobasy.pl Domi25........Zuzia............22 maj...........8500g........65cm ... www.wiktorka.bobasy.pl .................Wiktoria........22 maj...........6700g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....9000g.......71cm... www.maks.bobasy.pl elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm... www.majai.bobasy.pl sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....8000g.......68cm... www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm renia1.........Oliwia...........26 czerwca......5810g.......63cm... www.oliwka26.bobasy.pl kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......9000g.......75cm... www.wiktory.bobasy.pl evka81........Olivier..........02 lipca...........9500g.......77cm... www.evka81.bobasy.pl agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm... www.agulek.bobasy.pl edi1978.......Karolek..........07 lipca..........8500g.......ok.70cm... www.karolek0707.bobasy.pl bumpy.........Lenka...........13 lipca...........7900g.......68cm... www.agawg.bobasy.pl Kamelia........Zosia............13 lipca...........7300g.......76 cm... www.kamelia.bobasy.pl alcza..........Dawidek.........13 lipca...........8500g ......70cm... www.alicja78.bobasy.pl Anulka.........Kubuś...........15 lipca............8100g.......68cm... www.kubulek.bobasy.pl .................Tusia......................................................... www.tusiecina.bobasy.pl Optymka......Piotrus.........15 lipca............8000g.......67cm... www.piotrfryderyk.bobasy.pl JaMama.......Ryś..............15 lipca............7600g.......70cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........9500g.......72 cm... www.hepcia.bobasy.pl Teska78.......Nikoś...........19 lipca............6300g.......60cm Kolorcia........Amelia..........19 lipca............6000g......66cm... www.kmrozik.bobasy.pl mamuska1507.Krystian......21 lipca............8100g.......72cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............8200g ......71cm... www.hubus.bobasy.pl Janina..........Kamilek.........25 lipca...........8400g........79cm Mojreczka.....Tymuś..........25 lipca...........7900g........68cm... www.tymoteuszek.bobasy.pl Gosiaczek26...Wiktoria......26 lipca............8000g........70cm?.. www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............9100g.......70cm... www.dora777.bobasy.pl Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............7400........75cm... www.iwka26.bobasy.pl Mama_Kasia..... Zosia............. www.zosiek.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks przez te ząbki bardzo nerwowo sypia i zdarzają nam się płacze przez sen:( biedaczek ❤️ W dzień jest za to kochany i nie może usiedzieć na miejscu dłużej niż minutę - nadal kontynuuje ciągłe wspinanie się wszędzie i po wszyskim, wstaje i siada na przemian, a nawet jak się bawi jakąś zabawką to na stojąco;) oczywiście wszystko to z naszą lekką pomocą, ponieważ wykorzystuje wsztstkich jako drabinkę do wspinania lub oparcie kiedy stoi :) trzy światy z nim ;) Dziś do południa była u mnie koleżanka z 3 letnią córeczką - Maks nie spusczał z niej oka i wciąż się do niej śmiał. Poza tym Julka (bo tak ma na imię) ładnie się bawiła z nim i opowiadała do niego. Dzięki temu był większy spokój i moje ręce trochę odpoczęły - śmiałam się, że zostawię sobie Julkę jako zabawiacza hi hi hi S w drodze do domu i za 3-4 godziny będzie w domu... nareszcie! :D Dziś ostatki, a my pewnie przykładnie będziemy wieczorem oglądać tv, a potem szybko padniemy - takie teraz nasze \"imprezowanie\";) Anulko - życzymy szybkiego powrotu do zdrowia dla Tusi - żal mi, że tak się męczy biedulka 🌻 A co do teściów - można by pewnie nie jeden tom książki napisać ;) Niby teściowa mówiła rano, że wie o tym nowym zębie, po czym po południu jak przyszłam z pracy cieszyła się, że widziała tego nowego zęba :o - nie widzi, że sama się wkręca:P alcza - miłej wizyty rodzinów (na pewno tak będzie) oraz szalonej imprezy :D wytańcz i wybaw się też za mnie;) madziam - wy to też przeszliście i te wszystkie badania... okropność. Trzymamy kciuki za szybką poprawę oraz żeby wszystko dobrze się skończyło🌻:) Dziś znów puściłam sobie sceny tańca z tego filmu... ależ mnie nosi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za literwówki, ale się śpieszyłam - gotuję rosołek na jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zęba nadal nie ma, noce są dobre przesypia bez problemu. Asiek, ta impreza będzie bez tańców także pozostaje mi jedynie sziedzieć przy stole i zajadać się różnymi smakołykami, które ciocia przyrządziła. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też liczę na to, że wszystko będzie oki. A my dziś mamy wybrac się do kabaretu :) Będa tan jakies występy, potem potańczymy :) Jezu, już nie pamiętam kiedy bylismy gdzieś potańczyć . Nie wiem jednak jak długo wytrzymam, bo po ostatnich ekscesach z moimi córeczkami niewiele sypiałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!To ja po kilku stronkach nieobecności.Dużo się u mnie działo,imprezka za imprezką,bo przyjechał chrzestny Wiki z żoną,czyli moją psiapsiółą,a wczoraj żegnaliśmy kolegę,bo też wyjeżdża do Irlandii.Już prawie wszyscy znajomi tam siedzą,M.też ma jechać we wrześniu.U nas z niewiadomo jakiego powodu dziś biegunka,bez temperatury,po marchewce chyba przeszło...Czekamy na zęby,Wiki nie raczkuje ale koniecznie cały czas chce stać,a że sama nie potrafi więc nie mam jak zasiąść do pisania.Śpi też coraz mniej,ale w nocy pięknie.To tyle.Uciekam,bo się budzi.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziam trzymam kciuki:D:D:D Pochwaliłam Kubę i mialam przewaloną noc.Do 2 nad ranem budził się co pół godziny.Czyżby zębory? Tusia jako tako.Mam nadzieję,że doleczymy to draństwo. Strasznie jestem wypompowana.Porządki u mnie odchodzą non stop, bo moje rozrabiaki a to mleko wyleją, a to - kokos poroznoszą po całym domu albo coś innego wymyślą.Czy tak już będzie do końca moich dni??? Padam na twarz. Spokojniej nocki dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wyścia do kabaretu niestety nic nie wyszło :( Znajomi się pochorowali, więc tylko poszliśmy ich odwiedzić, ale i tak było miło :) Anulka - całym serce3m jestem z Toba 🌻 ❤️ U mnie też sprzątanie bez przerwy, bo WErka zbiera wszystkie okruchy z podłogi. Zresztą Wiki nie lepsza. I cały czas w biegu. Ale póki co jakoś też wytrzymuję . Biegnę, bo Werka dobiera się właśnie do kuwety kota Papa i miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
cześć dziewczyny! Widzę że wszyscy walczą z ząbkami asiek78 - fajnie że idą tak szybko i razem- może przez to szybciej się wam uspokoi. Moja Maja 2 pierwsze ząbki zdobyła w 4 mieś i to przez tydzień bez płaczu. Niestety teraz górna jedynka przebiła się lakko i później trwało tydzień zanim wybije się cała. A już wodać że idzie lwa g jedynka i prawa dwójka...koszmar...np. dzisiaj w nocy Maja wypiła 400 ml!!!!!! herbatek lub wody...a mleka 30 ml. co do teściowych to moja jest fajna ale ma swoje jazdy- ostatnio mówi do Mai- babcia byłą w mieście i chciała coś kupić ale nie wiedziała co. Powiedziała tak juz 3-4 razy. Juz mnie to wnerwia bo ma sporo kasy-ale to nie chodzi o to, tylko o to, że jak Maja będzie miała 2 lataka i coś takiego usłyszy to jak ja to jej wytłumaczę?? Lepiej niech nic nie kupuje i nic nie mówi! elfia mamo- podaj mi swojego maila (bo nie wiem która wiadomość była od ciebie- kilka dziewczyn mi przysłało książkę za co ponownie gorąco dziękuję).Podaj go nawet na gg 4069488 to wyślę ci te diety od dietetyczki. Zmykam do rodzinnje sielanki. Maja siedzi na łózku i non stop krzyczy tatata,dadadda,adadad. Mój mężuś siedzi obok i robi do niej miny co powoduje smiech na cały dom. Bo w końcu to córunia tatunia, skoro pierwsze powiedziała tata. Buziaki dla waszych maluchów. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ widzę,że ząbki u Waszych dzieciaczków idą jak burza ;-) ,a u nas nie ma jeszcze ani jednego,a marudzenie z dnia na dzień coraz wieksze :-( :-P Madziam mam nadzieję,że z Wikusia już lepiej ❤️ szkoda,że z kabaretu \"nici\",ale dobrze że i tak jak piszesz fajnie było ;-) Anulko o Twoim \"wojowaniu\" ze szmatką ;-) poczytałam na blogu :-D hi hi hi Twoje dzieciaczki to dopiero mają pomysły :-D ... Lila sytuacja jaką opisałaś z teściową,przypomniała mi ,że tak samo mówiła moja babcia,czyli Łukaszka prababcia :-O -\"chętnie bym coś mu kupiła,ale nie wiem co?\" 😡 - za drugim razem powiedziałam jej prosto z mostu,że niech kaskę do skarbonki wrzuci,a jak będzie mu coś trzeba to sama mu kupię !!!! o .... i temat zastał zakończony,i teraz przynajmniej nas nie odwiedza z pustymi rękami - tak dla wyjaśnienia,żeby nie wyszło,że jakaś materialistka jestem,ale z babcią mieszka moja cioteczna siostra,z mężem i synkiem,i praktycznie wszystkie ubranka i zabawki dla tamtego prawnuka babcia właśnie kupuje - a ma w sumie trzech prawnuków,a jak do tej pory tylko o jednego dbała 😡 Gosiaczku u nas z tym staniem jest identycznie :-D ( i tak mi się teraz przypomniało-odnośnie Waszych przygotowań do ślubu - to ja pisałam,że dobrze robicie planując i załatwiając dużo wcześniej,ale ktoś mnie żle zrozumiał i stwierdził,żę nie ma co się spieszyć -tylko nie pamiętam kto ?) a teraz tak z innej beczki :-D :-D :-D : u mnie jest teraz taki okres,że A. całymi dniami pracuje to dziecko praktycznie wychowuję sama :-O jestem już taka zmęczona ... a tu wpada do mnie kumpela i ciągnie mnie na coś w rodzaju aerobiku hmmm .... zostawiłam Łukaszka babci-czyli mojej mamie 🌻 i poszłam ... i dobrze,bo przekonałam się,że jestem do niczego !!! 😭 mam nakaz pokazywać się tam w każdej wolnej chwili ;-) bo moja kondycja fizyczna jest bliska zeru 😠 ,będę miała fory,z tego względu,że karmię ... i pomyśleć,że były czasy,gdy sama prowadziłam takie zajęcia :classic_cool: ,aż mi wstyd,że się tak zaniedbałam,a przecież dzwiganie takiego klocuszka to też ćwiczenia,i brzuszek w domku wzmacniałam, a jednak to nie to samo ;-) w tamtym tygodniu na 4 piętro do znajomych ledwo się dowlokłam,a potem 2 dni miałam zakwasy :-P jejku nie smęcę Wam już ... Zdrówka życzę wszystkim ❤️ ❤️ ❤️ ps.Tykam usunął/-ęła gumecką z tabelki -dlaczego? ja wklejam ją spowrotem - co jest grane???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA : 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....7440g.......70cm.. www.wiki.bobasy.pl .................Weronika.......27 kwiecień.... 8290g.......77cm. www.wikiwerka.bobasy.pl Domi25........Zuzia............22 maj...........8500g........65cm ... www.wiktorka.bobasy.pl .................Wiktoria........22 maj...........6700g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....9000g.......71cm... www.maks.bobasy.pl elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm... www.majai.bobasy.pl sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....8000g.......68cm... www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm gumecka......Karolinka.......21 czerwiec.....7200g.......78cm... www.gumecka.bobasy.pl renia1.........Oliwia...........26 czerwca......5810g.......63cm... www.oliwka26.bobasy.pl kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......9000g.......75cm... www.wiktory.bobasy.pl evka81........Olivier..........02 lipca...........9500g.......77cm... www.evka81.bobasy.pl agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm... www.agulek.bobasy.pl edi1978.......Karolek..........07 lipca..........8500g.......ok.70cm... www.karolek0707.bobasy.pl bumpy.........Lenka...........13 lipca...........7900g.......68cm... www.agawg.bobasy.pl Kamelia........Zosia............13 lipca...........7300g.......76 cm... www.kamelia.bobasy.pl alcza..........Dawidek.........13 lipca...........8500g ......70cm... www.alicja78.bobasy.pl Anulka.........Kubuś...........15 lipca............8100g.......68cm... www.kubulek.bobasy.pl .................Tusia......................................................... www.tusiecina.bobasy.pl Optymka......Piotrus.........15 lipca............8000g.......67cm... www.piotrfryderyk.bobasy.pl JaMama.......Ryś..............15 lipca............7600g.......70cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........9500g.......72 cm... www.hepcia.bobasy.pl Teska78.......Nikoś...........19 lipca............6300g.......60cm Kolorcia........Amelia..........19 lipca............6000g......66cm... www.kmrozik.bobasy.pl mamuska1507.Krystian......21 lipca............8100g.......72cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............8200g ......71cm... www.hubus.bobasy.pl Janina..........Kamilek.........25 lipca...........8400g........79cm Mojreczka.....Tymuś..........25 lipca...........7900g........68cm... www.tymoteuszek.bobasy.pl Gosiaczek26...Wiktoria......26 lipca............8000g........70cm?.. www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............9100g.......72cm... www.dora777.bobasy.pl Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............7400........75cm... www.iwka26.bobasy.pl Mama_Kasia..... Zosia............. www.zosiek.bobasy.pl *+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila, Dora - moja mama też tak mówi: \"chętnie bym cos kupiła, ale nie wiem, co\". Biorę to dosłownie: mianowicie że oczekuje, że podsunę jej jakiś pomysł, a nie jako wykręt przed kupieniem czegokolwiek. Zdarzało się, że - z niewiedzy - przynosiła biszkopty, lub - o zgrozo - czekoladę. Poprosiłam ją, że jeśli koniecznie chce cos DAdasiowi dać, to niech to będzie bobo-frut, albo jabłko. Taki zakup nie stanowi jakiegos wielkiego wydatku, a problem jest załatwiony. Na forach dyskusyjnych staram się unikać podawania mailu, ewentualnie robię coś takiego: elfinka1@NOSPAM.o2.pl Każdy będzie wiedział o co chodzi, a programy, które przeczesują listy dyskusyjne w celu wyszukiwania adresów mailowych, niech sobie wysyłają niechciany spam pod ten adres - wszystko im wróci. Ok, w tej formie niech sobie zostanie na naszej liście. Lila, będę wdzięczna za diety ( i moje otoczenie również) Ana33 - gg 6805174 ania_patryk@wp.pl Anulka - gg 1629467 pyzorzyca@buziaczek.pl, Asiek78 - gg 4163608 joannaj14@interia.pl Bumpy - gg 2120580 Mojreczka - gg 9527029 mojreczka@o2.pl Hepcia - gg podam później, blanka.d@interia.pl Gumecka - gg 4538488 poduska@o2.pl Evka81 - gg 5294249 evka81@poczta.fm Śliwkarobaczywka - gg 2255223 sliwkarobaczywka@yahoo.com Alcza - gg 2086095 asalicja@wp.pl Kolorcia - gg 1351361 mrozik@wroclaw.herbapol.pl Gosiaczek - gg8616146 bugsy24@wp.pl Madziam - gg: 2609256 mail:magdak77@tlen.pl Dora 77 - gg 5118118 doraand@poczta.fm Agulek - gg 2619504 a.szykula@op.pl Elfia_mama - gg 3076891 elfinka1@NOSPAM.o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA : madziam......Wiktoria........27 kwiecień.....7440g.......70cm.. www.wiki.bobasy.pl .................Weronika.......27 kwiecień.... 8290g.......77cm. www.wikiwerka.bobasy.pl Domi25........Zuzia............22 maj...........8500g........65cm ... www.wiktorka.bobasy.pl .................Wiktoria........22 maj...........6700g........64cm asiek78.......Maksymilian....15 czerwiec.....9000g.......71cm... www.maks.bobasy.pl elfia_mama...Adam............15 czerwiec.....7150g.......68cm Lila 26.........Maja.............16czerwiec.....7700g.......68cm... www.majai.bobasy.pl sliwkarobaczywka...Alicja....18czerwiec.....8000g.......68cm... www.sliwkarobaczywka.bobasy.pl Burka.............Ula ...........18 czerwiec.....8000g......66cm renia1.........Oliwia...........26 czerwca......5810g.......63cm... www.oliwka26.bobasy.pl kasmo.........Wiktor..........28 czerwca......9000g.......75cm... www.wiktory.bobasy.pl evka81........Olivier..........02 lipca...........9500g.......77cm... www.evka81.bobasy.pl agulek.........Rafałek.........06 lipca...........7300g.......68cm... www.agulek.bobasy.pl edi1978.......Karolek..........07 lipca..........8500g.......ok.70cm... www.karolek0707.bobasy.pl bumpy.........Lenka...........13 lipca...........7900g.......68cm... www.agawg.bobasy.pl Kamelia........Zosia............13 lipca...........7300g.......76 cm... www.kamelia.bobasy.pl alcza..........Dawidek.........13 lipca...........8500g ......70cm... www.alicja78.bobasy.pl Anulka.........Kubuś...........15 lipca............8100g.......68cm... www.kubulek.bobasy.pl .................Tusia......................................................... www.tusiecina.bobasy.pl Optymka......Piotrus.........15 lipca............8000g.......67cm... www.piotrfryderyk.bobasy.pl JaMama.......Ryś..............15 lipca............7600g.......70cm Hepcia ........Marta ..........16 lipca ...........9500g.......72 cm... www.hepcia.bobasy.pl Teska78.......Nikoś...........19 lipca............6300g.......60cm Kolorcia........Amelia..........19 lipca............6000g......66cm... www.kmrozik.bobasy.pl mamuska1507.Krystian......21 lipca............8100g.......72cm ana 33..........Hubcio.........22 lipca............8200g ......71cm... www.hubus.bobasy.pl Janina..........Kamilek.........25 lipca...........8400g........79cm Mojreczka.....Tymuś..........25 lipca...........7900g........68cm... www.tymoteuszek.bobasy.pl Gosiaczek26...Wiktoria......26 lipca............8000g........70cm?.. www.gosiaczek26.bobasy.pl Dora 77.........Łukaszek.....27 lipca.............9100g.......72cm... www.dora777.bobasy.pl Iwka26.........Adrianek.......30 lipca............7400........75cm... www.iwka26.bobasy.pl Mama_Kasia..... Zosia............. www.zosiek.bobasy.pl KONIEC Z GLUPIMI POGADANKAMI OVER GAME *+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie trolisz tykaczu:>..znów niekompletna tabelka. Jestem przerazona.Tusia nigdy nie spi popoludniami .Skonczyla rok i nie robila sobie popoludniowych sjest.Jedynie spala w szpitalu.Dzis spi juz od dwoch godzin.Zaczynam powaznie sie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Mamy czwartego ząbka:) i ida kolejne dwa... marudna to moja Lenka była, zreszta chyba nadal sie budzi przez zęby. i zauważyłam , że dolne szły bez problemu a przy górnych marudzi i budzi sie w nocy. bylismy dzisiaj w kinie:D:D:D ostatnio byłam jeszcze w ciąży:P wyciągnelam dzis mojego G na \"Ja wam pokaże\". Troche burczał pod nosem, ale potem mu sie film podobał i nie żałował:P mi tez sie podobal...achchchch która z nas nie chciałaby przezyc takiej miłości w życiu... no ja nie jestem jakoś przesadnie sentymentalna, ale kilka razy prawie sie rozkleiłam :P madziam- komu jak komu , ale tobie pewnie by sie przydal ten kabaret, bo ty własciwie na kilka \"etetów\" pracujesz:) Anulka- trzymaj się skarbie i nadawaj relacje z placu boju bo jak nie to wiesz....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×