Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

A tak powaznie ;) to chyba musisz jeszcze troszkę poczekac co ???? wiem, że mikołaj juz tuż tuż, ale kochana sama mówiłas, że on już coś ci kupił, więc i ty coś mu już kup i czekaj, czekaj, i pisz do niego czesto ;) Ninke ;) ja powąznie mówiłam, że na mojego to zadziałało, więc może i na twojego podziała ;) jak trochę dodasz od siebie, w sumie to ty go znasz, nie ja, to będzie dobrze - zobaczysz ;) Ani ;) ty nasz pracusiu ;) a jak tam działka??? jakieś zdjęcia koleżance bys przesłała co???? pocchwaliłabyś się ??? ;) no i zacznij dbac o siebie i nie pracuj tyle ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi.....Twój pomysł jak najbardziej serio potraktowałam. Trzeba działać sposobami jak się inaczej nie da. A że Twój już sprawdzony to muszę z niego skorzystać. Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wstawać śpiochy ............. Co prawda pogoda nie nastraja do wstawania ale własnie za oknem wstaje słonko więc jestnadzieja i to duża że będzie pieknie świeciło .............. lubie słonko czuję sie wtedy taka bardziej radosna i pełna energii . Miłego dnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie....miłego dnia zycze wszystkim :))))) U mnie pada deszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się na posterunku :) Ja też od rana zawalona robotą i w dodatku podniesiono mi dziś ciśnienie od samego początku pracy :o Jakaś zmiana programu sylwestrowego, która zapada w gronie 3 osób. Oczywiście nie tych, które \"robią\" Sylwestra więc dowiedziałam się prawie na końcu i zupełnie przypadkiem. Szlag mnie trafia, bo wszystkie przygotowania ruszyły już w koncepcji dotychczasowej. I co, nagle mam zmienić wszystko o 180 stopni? Yhhh 😡 Dziewczyny, co moge kupić Kasięciuniowi na Mikołajki (oprócz rózgi - profilaktycznie) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj złaziam milion (czy coś koło tego) sklepów po to by wyjśś z niczym. Z kalwiaturą muszę się wstrzymać bo on ma zamiar zmieniać komputer na nowy. Dobry pomysł miała Celi - taki bajer do blokady kierownicy, i zakupię mu - ale to nie jest pomysł \"romantyczny\", więc odpada na razie, co nie znaczy ze go nie kupię. Jak bedziemy wyjezdzać niedługo na weekend to zakupię blokadę na ten wyjazd - zeby nie martwił sie o zostawioną na parkingu limuzynę ;-) Moje szczescie nie lubi pomysłów praktycznych- typu kapcie lub maszynki do golenia (które namietnie kupowałą mu ex-kapcie znaczy siekupowała, lub podkoszulki i skarpetki) Ale to zawęża mi pole maneweru - bo ile można kupić wód toaletowych(jak lubi tylko jeden rodzaj i to za 270 zł butelka?) I jedna starcza mu na rok? I przerobiłam juz spinki do koszuli, spinki do krawata, portfele, paski, krawaty, obrazy, ramki do zdjęć itd? Takze Groszku, nie pomogę Ci za bardzo - musisz zapytać pomysłowego Dobromira - znaczy się Celinke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, a ja \"chwile\" temu wstałam(ze dwie godzinki), ale juz uporałam się ze służbową pocztą....:P Mój chce od Mikołaja skarpetki, gdyż ma dziury, a nikt mu ich niechce zacerować...nie wiem, co mu kupić...pod choinkę pewnie coś z kosmetyków męskich...le oprócz rózgi, komletnie nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny masz @. Co do prezentów .......jak mi ktoś kupi cos praktycznego to jestem gotowa zabić............całe lata dostawałam takie praktyczne . I wiecie co ..............chyba powinnam rozejrzeć sie za prezentem dla mojego słonka bo w tym całym zamieszaniu zapomniałam że kiedys wróci i będzei mu miło jak dostanie prezent .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie cierpię praktycznych prezentów.... Wrrrr....ani robić, anie dawać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstaaaaaaałam :D bo bambinek....całą noc boksował.. teraz sniadanko i malowanko:) miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) ja dzisiaj tez troszkę pospałam dłużej, ale to dlatego, że ból wyrwł mnie złóżka o 3 i do 5 nie mogłam usnąć :O Ale juz trochę dzisiajszej roboty zrobiłam , na razie to została mi tylko do wysłania poczta, ale tradycyjnie tj,musze sie przebiec i odstac przed okienkiem :O Wiecie co sama kombinuję z tym prezentem jak koń pod górę , bo na sweterek niestety nie uzbieram, bo ciągle wydaje jakies pieniądze u zębisty i jedynie zostanie mi jakies 400zł, więc musze się w tej kwocie zmieścić :O Musze jeszcze odwiedzić sklep Maks , ostatnio tam widziaąłm w przystępnej cenie to moje wypatrzone cude, a obok były jakies tańsze - więc musze porównać jakość i ceny :O Zegarek tez odpada, bo mój wielbi się w zegarkach droższych niż 2tys zł - więc tez kicha :O Paski , portfete, perfumy,pióra i długopisy i płty dvd z koncertami jego zespołu też odpadają, bo już mu kiedys kupiłam :O Mój wczoraj kupił sobie buty do nart , no i ten sweterek byłby cudowny - tylko ta cena :O Dlaczego jak coś jest fajnego to musi być drogiego???? Co do prezentów praktycznych - to wszytsko zależy co to jet, jeśli mikser to wrrrrrrrrrr, ale jeśli np flakon moich ulubionych perfum to czemu nie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Mój ma podobne zdanie wtym temacie- a nie chcę mu kupowac kolejnej butelki perfum :O, i jakos żaden zamiennik nie przychodzi mi do głowy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam...ciesze sie z kazdego prezentu i lubie kupować mojemu....bo on tez się cieszy... zrobiłam mu kiedys koszulkę z nadrukiem tego co ma na masce rajdówki.... wiecie jaki zachwycony był!!! łooo ale on nieziemsko cieszy sie z wszystkiego... koszulki gapa i inne ciuchy męskie ma pewien pan z allegro..kupujemy u niego baardzo dobra jakosc i przystepna cena- ma tam tez sweterki dwa nautica- ale rozmiar tylko xl i xxl czyli za duze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem co dostanę, bo sama sobie zażyczyłam :P I to będzie pierwszy i mam nadzieję ostatni prezent z kategorii praktyczne. Znalazłam rewelacyjną książkę kucharską z 2400 przpisami! Przyda się, żeby od czasu do czasu mieć opcję \"połechtania\" np. gdy będę musiała go pilnie do czegoś przekonać :P Albo zaszokowac rodziców J. swoimi zdolnościami ;) Pod choinkę mam już pomysł dla niego, ale na jutro nic mi nie przychodzi do głowy. Może poza wyjątkiem 2 kilo czekolady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni dzięki za podpowiedz ;) kupię swojemu coś podobnego, ale w BB bo musze to dotknąć i obejrzeć , a będzie to http://www.allegro.pl/item147506560_nowy_oryginalny_polar_ferrari_rozmiar_l.html#photo A na jutro moze mu dokupie torbe sportową też taka ;) Hi hi hi , tylko musze do bb wybrać się bez mojego co wcale takie proste nie będzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) ale masz fajnie ;) mój to jeszcze nigdy nie powiedział co chce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to proszę o pomysły na \"męskie\" prezenty pod choinkę...... Mój mąż to \"pryszcz\", gorzej z moim tatą i bratem...chodzi mi o preznety dla nich... Nie wiem, stosować stały zestaw albo jak często wymyślać:P Niby dla brata coś mam na oku, ale dla taty....co to wszystko ma i niczego już nie potrzebuje.... Na razie jeszcze nie czuję atmosfery świątecznej, ani nie mam inwencji twórczej w kwestii prezentów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja styrana dzis. Jak osiołek. Własnie w na imieniny dostałam zestaw -wodę toaletową i dezodorant z jednym z moich ulubionych zapachów. Mój na urodziny tez dostał wodę - taką jaką lubi najbardziej. Te prezenty są praktyczno/romantyczne dla mnie prznajmniej. ;-) Sweterki juz przerobiłam, tzn, ma dwa. Odemnie ma dwa. Bo ma jeszcze kilka nieuzywanych lezacych w szfie które zakupił mu exia. MówieWasm, a`la Kononowicz. Takie śliczne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..i znowu się wtrącę, ni z gruszki, niz z pietruszki..:D Ja w moich poszukiwaniach prezentów zabrnęłam na: www.fide.pl Dużo ładnych rzeczy (czasem ręce opadają na widok cen, zwłaszcza przy studenckiej kieszeni :O ), można coś ciekawego znaleźć. :-) No i oczywiście zostaje też Allegro nieśmiertelne :-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam natchnienie co do prezentu ....................skrzynke dobrego piwa :-) bedzie szczęśliwy a do tego bardzo praktyczną rzecz swetr nie uwierzycie ale on nie ma żadnego ....................to moja wina jak zrobiłam mu przegląd garderoby to nie ostał się żaden , na codzień nie jest mu potrzebny chodzi w garniturze i białych koszulach w domu włóczy się w kolorowych i jensach nie było potrzeby do tej pory - bo przegląd miał zrobiony latem a potem wyjechał . Muszę poszukac czegoś sensownego i do tego w sensownej cenie ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, postanowiłam oddać je do schroniska. Niech ktoś inny nadaje szyku - nie mój ksieciunio :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whim - fantastyczny pomysł z tą skrzynką browarka :D Ja póki co zostanę chyba przy wielkiej torbie słodkości, a do lodówki schowam lody zapakowane świątecznie. Johny mógłby je jeść kilogramami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - uciekam do domu. A Wam życzę wymarzonych i niespodziankowatych prezentów. PS. Zero rózg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten browarek wpadł mi do głowy jak przeczytałam o wielkiej torbie słodyczy;-) i tak sobie pomyślałam że skoro tam nie pija piwa to bedzie miał frajdę jak dostanie wiem że lubi dobre piwo a musi ono smakowac tak żeby dla mnie było wstrętne wtedy bedzie OK dla niego ( sprawdzony sposób kupowania piwa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×