Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ula s

KOMU UDAŁO SIĘ WYJŚĆ Z NAŁOGU NADMIERNEGO WYCISKANIA/OCZYSZCZANIA TWARZY???

Polecane posty

Gość wyciskarka pryszczy
Maska z aspiryny złuszcza martwy naskórek i rozjaśnia skórę. Działa tak jak peeling enzymatyczny. Trochę wysusza, więc trzeba po niej nawilżyć twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie minęło ponad 24h bez masakry, jednak ciągle błądze gdzieś bezwiednie łapami po ciele :o więc nie jest idealnie, a chciałabym żeby było bo jestem wybiórczą perfekcjonistką :o :P nic na to nie poradzę chyba znowu zainwestuje w jakąś twarzową recepturkę:P wyciskarka---> jak dokonałaś tak precyzyjnych obliczeń procentowych? ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyciskarka pryszczy
Syfgirl, jak tam twoja skóra węża? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syfgirl
a dziękuje, dziękuje ... mysle ze jek zejdzie do konca to mozemy zrobic ładną torebeczke xD jak tam samopoczucia ? u mnie przyzwoicie choc niewygladam zaciekawie ;p nie ma co sie załamywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyciskarka pryszczy
U mnie samopoczucie ok. Zrobiłaś maseczkę z kremu?? Buzia w 89 proc. ładna. Czoło ładne w 85 proc. sa trzy ranki, które muszą się zagoić. Nos ładny w 55 proc. Jest jedna dość duża ranka i kilka suchych placków Broda ładna w 98 proc. z boku mam malutką rankę. Policzki ładne w 100 proc, nie ma nic, skóra gładziutka i kolor jednolity. Więc nie mam powodów do zmartwień. To co zostało do zagojenia, zagoi się szybko. Mam tylko kiepskie samopoczucie, bo walczę z grypą:( Siedzę jeszcze i buszuję w necie w poszukiwaniu przepisu na domowe tipsy. Kosmetyczce 100 zł nie dam, wolę zrobić sama, ale nie za bardzo mam w tym doświadczenie. No i zastanawiam się, czy to dobry pomysł, bo tipsy to takie nie w moim stylu. Może po prostu zapuszcze swoje własne paznokcie i zrobie sobie dyskretnego frencha z klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Czytam juz od jakiegos czasu topik ale nie mialam odwagi sie odezwac. A mam taki sam problem jak chyba wszyscy tutaj:) Niszcze swoja twarz codziennie i niezmiennie:/ Jak znalazlam ten temat tutaj, to troche mi ulzylo, ze nie jestem jedyna (a naprawde tak myslalam), ale z drugiej strony pomyslalam \"trzeba cos zrobic\". A to jest cholernie trudne...:( Jak troche poczytalam i zobaczylam ze niektorym sie to udaje to troche uwierzylam, ze moze ja tez dam rade...Ale jak nie dotykam geby to masakruje plecy i co sie da...To rozdraznienie jest okropne! Bede wpadac, i pozdrawiam Was wszystkie! Wytrwania w \"abstynencji\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyciskarka pryszczy
Te dokładne wyliczenia procentowe zrobiłam "na oko" . Mam niezwykle przenikliwy wzrok oraz umysł potrafiacy dokonać skomplikowanych obliczeń z komputerową prędkością i dokładnością :) Dzisiaj krytycznie popatrzyłam na moją twarz. No nie jest dobrze! Tzn. jest dużo lepiej niż wczoraj, ale jeszcze nie tak dobrze, jak bym chciała. Mam taki problem, że na brodzie mam stare, pozrastane blizny, takie białe, wypukłe. Nie są one bardzo widoczne, ale są. Nie wiem, co z nimi zrobić. Nie wiem, na ile są one widoczne dla postronnego człowieka (ja je widzę, bo wiem, że tam są, ale czy widą je inni?) Dwa lata temu, jak poszłam na ten zabieg złuszczania kwasem, to pani dermatolog powiedziała mi, ze mam blizny takie, jakbym się "spotkała" z tłuczonym szkłem. Co prawda od tamtego czasu trochę się złuszczyły dzięki kremom z kwasem, ale nadal są widoczne. Pani dermatolog mogła tak powiedzieć, bo widziała, że ma do czynienia z desperatką i że jeśli dodatkowo mnie zdołuje, to może dużo na mnie zarobić:) Mam jeszcze mój płym rezorcynowy. Myślałam, że mogłabym te blizny "odparzyć" tym płynem, ale boję się zakażenia. Przed chwilą posmarowałam sobie tym płynem bliznę blisko ust i skóra zrobiła się biała i piecze Boję się, że przesadziłam. Ale co innego posmarować bliznę o srednicy 0,5 cm a co innego posmarować całą brodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyciskarka pryszczy
Zobaczę, co będzie z tą blizną. Mam nadzieję, ze nie dostanę zakażenia. I mam nadzieję, ze nie za głęboko poparzyłam skórę. Jeszcze tego mi brakuje, żeby mieć bliznę od poparzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie ryzykowala...bo blizny od zle gojacych oparzen sa 3 razy gorsze :/ a co do blizn...ja mam cieta przez cala powieke i juz wiele razy sie okazalo,ze tylko ja ja widze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syfgirl
Witam Panienki! Własnie wrociłam z apteki ;p i wyobrazcie sobie ze nie dostałam kremu z kwasem :( tego effec... (cos tam ;p) nei pamietam juz ... uzupełniłam tylko moje braki w masci cynkowej kupiłam Triolobic ... (nei wiem czy dobrze pisze) nie mam pamieci do tych nazw ... ale to jest ta mała zaszeteczka na ranki ;p .. i mam cos nowego - Dermaknel, wziełam bo opis mi ładnie pasował do mojego terazniejszego wygladu , ale cos czuje ze to mi nie pomoze... jestem wsciekła ze nie mam tego kremu z kwasem ;/ ! ide zmyc makijaz .. mam nadzieje ze jek odsłonie swoje, hmmm.. zdrobniale mówiac "niedoskonałosci" to sie do nich nie dobiore. Pozdrawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego kremu - to ma siarke w sobie uwazaj by nie miec na sobie srebrnego lancuszka czy kolczykow...to w kontakcie z siarka strasznie czernieja :/ kiedys po czyms takim...mialam polow bizuterii do wywalenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"wyciskarka pryszczy\" nie wiem czy to Cie w ogole interesuje ale chcialabym dac ci rade co do tych paznokci... tipsy odradzam. minusow jest wiele. chcesz sobie jeszcze pazurki tym zniszczyc? mialam juz ten problem. i kupilam sobie tabletki \'silica\" na wzmocnienie paznokci i wlosow... poprawiaja tez cere xD nie wiem czy znasz. ale kosztuja u mnie ok 22zl za 100tabletek co wystarcza na 3 miechy.. 1dziennie. taniocha :P do tego stosowalam odzywke w postaci bezbarwnego lakieru... po takiej kuracji mam pazury doslownie pazury no tak jak tipsy... na andzrzejki chcialam sobie kupic tipsy ale byly... zamale! wiec zrezygnowalam. wiem ze to jest nie douwierzenia. dlatego przesylam adres mojej fotki: www.kittynot4u.fotka.pl zachecam Was wszystkie do takiej kuracji! a odradzam tipsow... dziewczyny badzmy naturalne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje... mam do Was prosbe.... czy moglybyscie obczaic moje fotki i podpowiedziec mi czy pasowalyby mi blond wloski?? bylam juz blondynka i zastanawiam sie czy nie wrocic do tego kolorku ;) ( www.kittynot4u.fotka.pl ) z gory dziekuje!! :* a i przepraszam za chwilowa zmiane tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyciskarka pryszczy
Kitty, a w którym miejscu na twarzy Ty jesteś powyciskana na tych fotkach? Bo nie widzę, że masz jakiekolwiek problemy z cerą i z nałogowym wyciskaniem pryszczy. Masz piękną cerę!!! To było moje pierwsze spostrzeżenie:) Moje drugie spostrzeżenie:) Myślę, że z blondem na głowie jest Ci ładnie. Nie wiem jak Ci jest w ciemniejszych włosach, bo Cię nie widziałam. Czasami jest tak, że komuś z blondem jest ładnie, ale z ciemnymi włosami jest jeszcze ładniej. Ja byłam szatynką i nigdy bym nie przefarbowała się na blond, bo myślałam, że będę wyglądała blado jak zombi. Bo ja jestem z urody taką typową zimną szatynką: ciemna oprawa oczu, jasna cera i szare oczy. Ale postanowiłam zaryzykować i się przefarbowałam na blond i teraz wszyscy mi mówią, że jest mi rewelacyjnie, dużo lepiej niż z brazem. Z tego co zauważyłam, to blond łagodzi rysy twarzy, buzia wydaje się delikatniejsza, jaśniejsza, weselsza i wypoczęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyciskarka pryszczy
Ach! I pazurki masz niesamowite!! Są naprawdę piękne i wyglądają na bardzo mocne. W dodatku masz ładny kształt płytki. Pogratulować! Ja nie mogę się poszczycić tym samym, bo kształt paznokci mam bardzo brzydki, ani to owal, ani to kwadrat, w dodatku są niesymetryczne. Kiedyś były mocne, ale ostatnio mi się łamią. Wystarczy, ze trochę podrosną, a juz się łamią, kruszą, rozdwajają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kittyzalamana
o w morde jeza,kto Ci robil te foty? tylko na 1 jestes cała,chyba ze to mial byc taki efekt,ale wyszedl oplakany no i tez róóóż ogolnie totalne bezguscie,a twraz i wyraz twrazy masz jakby Ci ktos matke zabil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyciskarka pryszczy
Kto to napisał?! Spadaj stąd!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez kitu i umyj wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki PORADY
co na slady po pryszczach?bo zdrapywanych pryszczach? sa takie czeronawe i w ogole...plakac mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Ci sa komplementy :* niestety te fotki zostaly dodane 10dni temu... teraz mam wiele strupkow na twarzy... i krostk itez sie rozniosly... ale jestem dobrej mysli. :P co do paznokci to polecam te tabletki + odzywke. uwierz mialam beznadziejne dopoki sie o nie nie zatroszczylam. obcinalam do samej skory bo sie kruszyly... a teraz... oj sama widzisz xD wszystko zalezy od Nas i to czy wygramy z nalogiem rowniez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wrzute!!! a o tej matce to naprawde trafilas! jestem sierota!!!!! i mieszkam u dziadkow. oj szkoda gadac... ale ja przynajmniej nnie wrzucam ludziom zeby sobie podniesc samoocene!! hehe... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kittyzalamana
Mowie co mysle,co zauwazylam jesli Cie to zranilo to przepraszam,ale nie lubie tego typu kobietek,nastolatek znaczy sie. Z moja samoocena jak najbardziej jest dobrze takze sie nie martw P.S prawda w oczy kole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez nikt sie pod ciebie
nie podszyl wiec o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez nikt sie pod ciebie
i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, zastanawiam sie, gdzie się podziała założycielka tego topicu Ula S ? Dlaczego już nie pisze? Ciekawa jestem czy udało jej sie wyjść z tego nałogu. I jeszcze jedno spostrzeżenie - podoba mi się makijaz z reklamy Tisane na pierwszej stronie kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×