Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

PM!Widocznbie tak już musi być!Mnie na duchu trzyma to, że od niecałych ośmiu m-cy już nie zostaję sama tylko z moim maleństwem!Bo odczuwanie go w brzuszku jest o sto razy lepsze niż czyjekolwiek towarzystwo!:P Co do Twojej cesarki to powiem Ci szczerze, że mnie najprawdopodomniej też to czeka. Mały jest ułożony odwrotnie i jeśli w ciągu 2 tyg się nie odwróci to mam cesarkę na 99%. A nawet jeśli się obróci to i tak mogę ją mieć ponieważ jest bardzo duży. Tydzień temu ważył aż 2500g, więc mimo że to dopiero 33 tydzień u mnie ma mało miejsca na ewentualną zmianę pozycji. Z innej strony poczytałam troszkę o cesarce i nie boję się już jej!Dla mnie liczy się to że wiem co mnie czeka a i tak jedynym priorytetem jest zdrowie mojego maleństwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...36...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synus... ....02.06..34....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...33..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...35...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....31.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......34. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..33..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....33..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......32....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...31...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........XXX............27.0 6...29....X Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......31...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania Witajcie, Spisalyscie sie troszke od wczoraj... Dopiero nadrobiłam czytanie... Wczoraj wyszlam wczesniej do domu-pogoda piekna byla a ja nie mialam za bardzo co robić :-) Surfitka- sliczne zdjecia, taka slodziutka buźka... Aż samej przyszla mi ochota żeby raz jeszcze iść na 3d, no ale kosztowałoby mnie to 150zł więc sobie odpuszcze i za tą kaske kupie coś Mikołajkowi... Przyszla, zazdroszcze ci tego że już przynajmniej wiesz co cię czeka... na pewno bedzie dobrze a brzuszek szybko sie zagoi... No i to już tak niedługo - za 3 tygodnie !! Goba - tesciówke też masz udaną... Ech, niektóre to faktycznie nic tylko na stos się nadają :-P Ja tez mieszkam z tesciówką, nie jest aż tak źle, ale brakuje mi swobody i intymności... Co to bedzię jak jeszcze dzidziuś sie pojawi !!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pomysla proponuje zrobic to wspolnie jeden stros tesciowe zebrac do kupy i niech sie smaza wiedzmy ja moja dorzuce na sam poczatek do ognia bo chuda taka... sucha...bedzie sie dobrze palilo :-) jedno mnie tylko cieszy niezmiernie ...ze mieszka ode mnie 900 km :-) ale byl taki czas na poczatku malzenstwa ze mialam zmore 15 km od siebie i mnie czesto nawiedzala i krew psula :-( co gotujecie dzisiaj bo ja nie mam pomyslu ani ochoty na nic procz pierogow, nalesnikow, lodow :-) itp za to moj mauzon to woli konkrety jesc :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Wspolczuje Wam tesciowych,One sa okropne,jaki maja jad w sobie?-szok.Dziewczynki nie dajcie sie,i podziwiam Was za stawianie sie Im. Na moja tesciowa nie moge narzekac,jest dobra kobitka,nie dokryza mi,chociaz ma 2 corki i widze ze w ogien za nimi by weszla-ale coz dziwic sie?-to jej rodzone corki,chce dla nich jak najlepiej,a o mnie tez dba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja o mnie dbała kiedyś.zauażyłam o pewnego czasu że chyba córki ją buntują na mnie,albo ma swójgłupi okes. ja nie robie obiadu jade po wózek jak mąż skończy prace dojade do mamy-brat mnie zabierze i stamtą jedziemy więc kupie mu potem słoik z flakami i już.a ja mam jescze pierogi z truskawkami-chyba zaraz sobie zrobie.ale mam nygusa znowu słba jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, ja po kilkudniowej przerwie mogłam Was w końcu poczytać, bo z tym moim komp. to coś się dzieje. Dość że sama w domu siedzę to jeszcze z Wami nie mogę pogadać. Wczoraj miałam wizytę: maluszek waży 2800, ustawiony główką do dołu i z tego co lek. mówił jest z nim ok., tylko termin porodu może byc trochę wcześniej bo końcem maja. Ja chyba też bym wolała - już wielka i gruba jestem, więc mi ciężko. Zaraz pewnie coś zjem, w brzuchu burczy a Wy o takich pysznościach piszecie. Kasia cieszę się, że wróciłaś szczęsliwie, dbaj o siebie i stosuj sie do wskazań lekarza. PM nie martw się cesarką, moja koleżanka miała to znieczulenie i wszystko było dobrze. Jeśli musi być cc to lepiej, że wiesz wcześniej. Ja chyba będę naturalnie ale i tak świruje, bo nie wiem jaki poród lepszy, a moje wyobrażenia że nie dam rady mnie dobijają. Pozdrawiam Was wszystkie, Może ja też dziś jakieś kwiatuszki posadzę, wczoraj troche kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na ogród przesadzić kwiaty w wieksze doniczki.bo się przewracajawlece potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wpadnijcie do mnie proszę i pomóżcie mi ogarnąć chałupę. Pofolgowałam sobie ostatnio i teraz mam dwu metrową górę prania do składania. A dzisiaj po południu mam mieć gości. I za godzinę wpada moja mama. Ona zawsze się czepia jak mam bałagan. A tak to jak wszystkie się weźmiemy to szybko to zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny... dzisiaj wstalam i znowu dolek, takie piekne slonce za oknem, czlowik by pochodzil, a tu nie moze... caly czas bym sikala, brzuchol mi twardnieje i starszny ucisk na dole... boje sie bo mam ten peser... \\ Dowiedzialam sie ze bede miala coreczke, nie wiem czy maz sie cieszy bo on dalej sie ludzi ze zobaczy jajka przy porodzie:))) wkurzaja mnie na dodatek tescie... co u was i powiedzicie mi liczycie ruchy dzidzi mi lekarz kazal.... ale jakos wiem ze jest ich 10 dziennie i nie zapisuje tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba1 i przyszla mamusko moja tesciowa przynisola mi 3 worki ciuszkow z przed 25 lat.... polowa to szmaty... stwierdzila ze za drogi wozek sobie wybralam cena 820 zl razem ze spacerowka mi sie bardzo podoba, i mowi zeby wszytsko sie starac taniej kupowac...ale sama to nic nie kupila, moi rodzice mysleli ze jak przystalo na dziadkow zloza sie na wozek i na lozeczko, to bedzie pierwsza wnuczka i u tych dziadkow i u tych a dziadkow na to stac... to tesciowa tylko skomentowala ze za drogi... wiec moi rodzice sami kupia a brat ktory jest mlodszy odemnie poczul sie bardzo do obowiazku wujka i kupi lozeczko z wyposazeniem:) kochany ten moj braciszek, po malu robie zakupy, rozek, wanienke i takie tam kosmetyki, a ta tylko komentuje.... ze drogie i przelicza te zlowtowy... i tylko mowi co to ona nie wiedziala, ale sama nic nie kupila.... czy mam sie tym przejmowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...36...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synus... ....02.06..34....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...33..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...34...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....31.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......34. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..33..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....33..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......32....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...31...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...32 Malwinka Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......31...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po przerwie:))) Przedwczoraj wrocilam ze szpitala.Miałam miec tylko uregulowane cisnienie a urodzilam juz dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...36...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synus... ....02.06..34....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...33..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...35...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....31.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......34. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..33..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....33..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......32....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...31...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...32 Malwinka Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......31...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania Klakowska, zjadlas mi jeden tydzien :-) a tak apropos tesciowej to nie przejmuj sie - choć sama wiem że czasem chciałoby sie coś odpyskować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestes więc nr 1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulacje z całego serca :-) Napisz jak i co, dzidziuś zdrowy ?? Wszystko ok ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co?????????? iza ty na serio??? to zdaj no nam relacje co i jak :-) no i gratuluje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Melaniu.Mialam cesarke,niestety dzidzius jest w inkubatorze jest maly 1380:/ przez moje cisnienie.Podaja mu powoli pokarm,ma rozne badania usg glowki,brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka to gratulacje, jak to było? dzidziuś zdrowy i Ty też? napisz wszystko jak to sie stało, który tydzień, mnie sie chyba z wrażenia CIŚNIENIE PODNIOSŁO I PEWNIE BŁĘDÓW KUpe narobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoąysko bylo tak rozwiniete wygladalo na 40 tydzien ciazy (3stopien)i pokrm nie dochodzil do maluszka i chyba troche przez to schudl bo lekarze mowili ze jakbym miesiac wczesniej przyszla to wazyl by pond 2 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Iza. Gratuluje z calych sil,oj jaka niespodzianka,jestes nr 1 :) Napisz co tam u Was,jak dzidziun,jeszcze raz gratuluje Buziaczki dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i okazalo sie ze to synek,imie juz ma Bartosz Pawel:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko bedzie dobrze, zobaczysz... Najwazniejsze ze trafiłas na dobry szpital, ze w pore zauważyli... Różnie to przecież bywa... Jak sie czujesz po cięciu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza gratulacje. To rzeczywiście maluszek tyciuni. Niestety będą go trzymać pewnie w szpitalu aż dojdzie do 2000g. I co masz? chłopca czy dziewczynkę. Trzymam kciuki za Twoje maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam znieczeulenie zewnatrzoponowe,troche boli rana,polozna bedzie przychodzila zmieniac opatrunki,ale naciecie prawie niewidoczne,taka ciena kreska gdzies 25centymetrowa,szwy sa rozpusczalne.a dlugosc synka 43cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza! Gratulacje! Życzę Wam wszystkiego dobrego, by Twój maluszek szybko przybrał na wadze i wyszedł ze szpitala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×