Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Gość Gość
hej!!!!! tak na zrosty Klimuszki i mam zamiar je sobie kupic ale dopiero po powrocie do domku.....' pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaskuu nie wiem co Ci napisać.Walcz o siebie i nie daj się.Ja kiedyś byłam w związku w którym byłam żeby tylko nie być sama mimo,że czułam,że z tym facetem mi nie po drodze.Mieliśmy inne spojrzenie na życie i ciągle się kłóciliśmy.A do tego dochodził u niego problem z alkoholem.Odeszłam po 4 latach.I zaraz potem poznałam obecnego faceta.I już za 30 dni bierzemy ślub:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś dostałam @ więc zmieniam tabelę i czeamy kolejny miesiąc Nick .................. Lat ...... Cykl starań ................. spodziewana @ kamisia_k.............26...............41................... ..30/31.06 Kaśkuu.................20................5.............. ........3.06 Bubblegum..............21.............14................. .....pojęcia nie mam pomaranczka92......22................3...................... . .....22 czerwiec Molly90................22...............45............... ... ........03.06 Polariska...............21...........8.......... ..................ciąża rzanuaria...............26...........2.......... ..................ciąża Donusia28...............28...........2......... .............22 czerwiec Magdalenka1976........36............8 lat........................11 czerwca BetiGl...................32............2................. .. .........6 czerwca 89MONIAAA............23 ........... 1...................... 04.06 Hania_85_05..........27.............3.................... ...05.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekamy Haniu... Heh Donusia u mnie P nie pije, ale czasami czuję się jak jego młodsza siostra. Kocham go, wiele razem przeszliśmy i pewnie z mojego powodu już taki nie jest. Chociaż jak ostatnio wracałam busem do domu i siadło paru pijanych chłopaków i zaczęli mnie zaczepiać ale nie chamsko i P zadzwonił to pytał gdzie jestem i z kim. I wiedział że wracam do domu, bo byłam w pracy na 2 w sobotę a jednak był zły. Ktoś krzyknąl mi do słuchawaki że nikt mnie nie podrywa. Heh był wtedy na kawalerskim i przyjechał po mnie z siostrą bo on już wypił piwo. Było po 23 i obudził siostrę żeby pojachała z nim 50 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziweczyny jakie macie zaproszenia? Ja nie wiem na jakie się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hej..... my mielismy zwykla proste bardzo ale zarazem sliczne niestety nie pokaze Wam.....a ze chcielismy pieniazki to w srodu dodatkowo prosba o grosik......i rozdlismy je bardzo wczesnie zeby dostac w czas odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Hejo. Już od tygodnia budZe się o 5 rano:( jestem pamięta. Wyczytalam ze w ciazy kobiety cierpią na beZsennosc a ja zawsze myślałam ze śpią ile wlezie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no chyba kazdy tak mysli hahahaha!!!!! moze z czasem przejdzie... Kasku!!!! to jeszcze nie macie rozdanych zaproszen na slub????? slub we wrzesniu tak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
TZn padnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ladniutkie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam proste,białe i eleganckie zaproszenia.Ale już je dawno rozdałam.Zaczynaliśmy z nimi jeździć na 3 msc przed ślubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Chorzowa ale mieszkam w Gliwicach:) Wczoraj miała przyjść @ i jak do tej pory nie ma.Mam takie napady bólu brzucha,kilka min.poboli i przechodzi.Temp.mam podwyższoną 37,1 nie wiem co o tym myśleć,bo zawsze @mialam regularnie co do dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hmmmmm.... a moze tescik zrob cio????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dopiero jutro jak nic się nie zmieni bo dzis sklepy pozamykane a nie mam w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Madzia 1 września jest ślub. Ale nie mogę się zdecydować. Hania extra zaproszenia pomyślę nad nimi. BetiGl zrób testa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) o widzę, że Beti testuje dziś, trzymamy kciukasy ! ładne macie zaproszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, nie szkoda Ci kasy ? 5 zł za zaproszenie bym nie dała, po co wydawać tyle kasy na zwykłe zaproszenie, w sumie zależy ile gości, bo jak ja mam mieć 130 gości, czyli 75 zaproszeń, to różnica w cenach 112,5 zł, a 375 zł jest dość duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh no właśnie..:) nie mam dużo tych zaproszeń, bo nie robimy wesela. W innym przypadku kupiłabym tańsze , bo w końcu to tylko zaproszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polasriska
Wiecie co dziewczyny kochaliśmy się ale nie było to codziennie:P Po prostu w czasie dni płodnych przytulaliśmy się więcej :)) Z tego że ja jestem w ciąży bardzo się ciesze i musze na siebie uważać... Ale mam też przykre sprawy w rodzinie przez które nie da się niestety nie denerwować :( Bratowa poszła do lekarza i ten stwierdził że ma raka szyjki... a to również jest bardzo młoda dziewczyna ma dopiero 22 lata ... badał ją badał ... z cytologi wyszło jej takie świństwo ... a żeby było tego mało okazało się że zaszła w ciąże ... czyli nasze maleństwa są w podobnym wieku ... :( ... Biedna nie wie co ma zrobić bardzo się martwi ... szukamy dla niej lepszego lekarza bo ten u którego była powiedział jej żeby przyszła dopiero za 3 miesiące ... Chyba upadł na głowe ;/ ... Nie wiem skąd się biorą tacy głupi lekarze naprawde ... :( :/... Może wy wiecie jak przebiega ciąża w takiej sytuacji gdy ma się raka ... nawet lekarz nie uświadomił jej w jakim stopniu on jest zaawansowany ... takrze ciężko co kolwiek powiedzieć... Jest mi strasznie ciężko i przykro bo wiem jak ona też prragneła tego Maleństwa i równie długo się starali ... a teraz kiedy dowiedziała się o chorobie to jeszcze przyszła ciąża... Brak mi poprostu słów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polariska przykro mi :( To musi być dopiero cios:( https://docs.google.com/viewer?a=v&q=cache:8U10HTEoonQJ:cornetis.pl/pliki/OP/2003/3/OP_2003_3_123.pdf+ci%C4%85%C5%BCa+w+czasie+raka+szyjki+macicy&hl=pl&gl=pl&pid=bl&srcid=ADGEESgiBqe4Amdvy9XlMPtlGAu-t15yjMbF3S514haPjmqEtTw39h5XcyqgFWp7z9TiU3mDeWXtMRj3GDglTYAVZkqSw-mYwf9AuY4rLeB3bSEdeg3YNkv_9wTnuqtipZTDkRqDsKRU&sig=AHIEtbQJ09YR_pN1bObI--qHmFXMtfesYQ Powinna walczyć i się nie poddawać !;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinniście szybko znaleźć jej dobrego lekarza , który ją poprowadzi przez ciążę :/ Ten lekarz o którym pisałaś to naprawdę jakiś idiota! Jak można chorej kobiecie w ciąży powiedzieć, żeby czekała nadal i przyszła za 3 mies.?!!:o S>Z>O>K> a nie chodziła wcześniej na cytologię? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polasriska
No właśnie nie to była jej pierwsza w życiu wizyta u ginekologa... poszła jak ja szłam i ją zmusiłam że musi się wkońcu przebadać... i masz Ci los takie nieszczęście :( Mam lekkie wyrzuty że dowiedziała się tego przeze mnie :( No ale wydaje mi się że dobrze że tak wczesnie wie bo może coś zrobić i sie leczyć ... Tylko że ona cały czas siedzi i płacze... Nie wiem :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powinnaś się obwiniać ..to było nie nieuniknione :/ Ja też ostatnio namawiałam moją przyszłą bratową na cytologię, ma iść w nast. tyg. Mam nadzieję, że wszystko u niej OK. Ma 14 miesięczną córcię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×