Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greta78

----LISTOPAD 2009----

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Właśnie przejrzałam przygotowane ubranka. Nic już więcej nie będę kupować chyba że jakąś malutką bluzę czy sweterek na wierzch. Nie mam tego dużo ale powinno wystarczyć. Teraz będę powoli zbierać środki do pielęgnacji i higieny (np pieluchy jednorazowe). Chyba w ten weekend pojedziemy kupić łóżeczko i szafkę na drobiazgi. Czekam też kiedy rodzice będą mogli kupić obiecany wózek ale to jeszcze nie w tym miesiącu. :( Zaczęłam też kompletować to co dla mnie do szpitala. Myślę że do połowy października, bez zbędnego pośpiechu, będę przygotowana. (Tyle że wykreśliłam z planów dokończenie remontu więc będzie paskudnie, ale trudno, dziecko i tak się nie zorientuje. :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka, świetny tekst z tym dzieleniem się z wasza Małgosią posiłkiem. :D Ubawiałam się! A tak osobiście to naprawdę sądzę że np obiady w szkole dla mojej małej będą dobrym rozwiązaniem. Jakoś nie wyobrażam sobie siebie codziennie przgotowującej obiad. Zresztą tak odległego na szczeście czasu w ogóle wolę sobie nie wyobrażać. ;) A co do imion, to ostatnio u mnie spotkania rodzinne czy rozmowy przez telefon zaczynają się od pytania: "Czy naprawdę nadal obstajecie przy TYM imieniu"? ("TO" imię straszy w stopce.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i troche szkoda (chciaż na pewno znajdziecie coś fajnego) że twój mąż, Hanka, nie zgadza się na Hanię. Ja znam dwie Hanki i używanie tego imienia jest bardzo miłe bo imię jest i wdzięczne, i subtelne, i takie szlachetnie proste w każdej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuski, Ja mialam ciekawy wczorajszy wieczor i noc. Wrocilam ze szkoly rodzenia i wchodzac po schodach poczulam straszne klucie w podbrzuszu, az zasyczalam i zgielam sie w pol. Mialam wrazenie ze kluje mnie cos w pochwie. I tak bylo przez caly wieczor - zakulo ze az sie wykrzywialam i puszczalo i tak w roznych odstepach czasowych. Zadzwonilam do ginki, zapytalam co to moze byc a ona na to ze jej to brzmi jakby maluch naciskal na szyjke, ze skurcze to raczej nie sa, ale jesli mam sie niepokoic to zebym pojechala do szpitala to zrobia ktg i zobacza czy skurczy nie ma i przebadaja. Po tym telefonie przeszlo, wiec zadzwonilam ze jest ok i co mam robic, zapytala czy synek sie rusza czy brzuszek miekki, odpowiedzialam ze tak, wiec powiedziala zebym wziela nospe i sie polozyla a jak bole wroca to wtedy odraz do szpitala. W nocy kiepsko spalam ale juz nic mnie nie kulo, rano poczulam jeszcze kilka ukuc jak wstalam. Teraz tez je czuje jak wstaje, ale sa delikatne. Jutro mam ktg, w piatek wizyte - pogadam z lekarzem o co chodzi, no chyba ze mocniejsze klucia wroca to jade odrazu do lekarza. Rano pojechalam zrobic sobie badania jakby co zeby miec aktualne do szpitala - morfologia, mocz, toksoplazmoza, kila, zoltaczka, zostal jeszcze posiew ale mam sprzed miesiaca jak cos. Co prawda zrobiony jedynie pod katem Streptococcusa ale to najwazniejsze. Jesli to naprawde bol od szyjki bo Adaś na nia napiera to stwierdzilam ze musze sie szybko ogarniac - tak wiec wlasnie robie pierwsze pranie jego ciuszkow. Razem z mezem kupimy w tym tygodniu tez wozek, lozeczko i przewijak. A ja chyba spakuje torbe do szpitala. A teraz poczytam co tam u Was, widzialam juz ze zdjecia sobie wysylalyscie wiec ja tez poprosze karolajna@gmail.com Ejmi Tobie dziekuje za zdjecia - piekna z Ciebie brzuchatka :) i wiesz zazdroszcze Ci piegow - ekstra sa, jakbys chciala troche oddac to ja chetnie :). Uwielbiam piegi - ja mam tylko od slonca, a strasznie podoba mi sie uroda kobiety ktora ma piegi - naprawde ekstra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, my od razu z mężem doszliśmy do porozumienia że imię będzie proste i chyba stąd wzięła się mu ta Małgosia ;) Ja też się powoli przyzwyczajam do myśli że tak już zostanie (tym bardziej że mojej teściowej baaardzo nie w smak akurat takie a nie inne imię :D A dodatkowo w tym spocie jest zupka pomidorkowa (moja ukochana) więc sama rozumiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, nie wspomniałam że do tej całej wyprawki nie mam jeszcze kocyków, ceratek, rożków, pościeli, reczników i innych podobnych. Co gorsza z tymi zakupami jestem kompletnie pogubiona. Wydaje mi się że jest tego od cholery i nie wiem co jest naprawdę potrzebne, a co jest zbędnym wydatkiem (niestety muszę ekonomikę brać pod uwagę). Chyba kupię: - 1 kocyk - i wtedy będę miała dwa, nieduże, miękkie - 1 komplet pościeli i ze trzy prześcieradła, potem dokupię więcej - kołderkę z poduszką (to mogę trochę później) - rożek - jeden ręcznik z kapturkiem i rzepami - będę miała dwa, w tym jeden uniwersalny, kąpielowy, nie tylko dla dzieci a potem uzupełnię zapas - ręczniczki do buzi, rączek itp (widziałam taki komplet kilku w Ikea lub kupię jakieś uniwersalne)... (- zastanawiam się czy kupować śpiworek czy nie). O, trochę tego jest a to opcja minimum. A gdzie kupuję się ceratki? Jakoś nie trafiłam nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deseo, to ty zorganizowana jesteś! Ja bym pojęcia nie miała co badać przed przyjęciem do szpitala. Licze na to ze mój lekarz jest kumaty i mnie poinstruuje oraz że wszystko zrobimy w terminie. --> Hanka: ;D (Bardzo ładne imię wybraliście.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ceratki kupilam w auchanie ale w tesco tez sa tylko drozsze .... a kupujecie od razu smoczki bo ja nie wiem czy kupic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deseo - może nie powinnaś ćwiczyć na tej szkole rodzenia skoro są takie efekty? Ja na Twoim miejscu poszłabym do gina żeby mnie zbadał i chociaż z zewnątrz zobaczył co z szyjką. A co do badań do szpitala, to chyba nic mi nie zrobią jak nie będę wszystkich miała super aktualnych? Możesz mi powiedzieć coś na temat mojego posiewu? w dzisiejszych wynikach mam wypisane : 1. streptococcus viridans group, nieliczne - flora fizjologiczna 2. staphylococcus epidermidis, liczne - flora fizjologiczna 3. staphylococcus saprophyticus, liczne - flora fizjologiczna 4. escherichia coli, pojedyńcze - flora fizjologiczna Sprawdzałam te nazyw w necie no i wychodzi że jeśli te bakterie znajdują się we florze fizjilogicznej to raczej nie ma powodu do niepokoju. i dziękuję za komplement :) Ja kiedyś na punkcie piegów miałam straszne kompleksy, ale jakoś z wiekiem mi przeszło i teraz to nawet nie zwracam na nie uwagi :) Hania - fotki poszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi - dzięki! zaraz sobie obejrzę chociaż i tak pewnie są super :) Gawit - tak mi narobiłaś ochotę na coś bliżej niezidentyfikowanego tymi pomidorkami z cebulką i śmietaną że zjadłam kanapkę i znowu się zaczęło :o Wizytę mam za 2 godziny a ledwo żyję przez te torsje! I do tego sama w domu więc nawet nie mam kogo poprosić żeby poszedł do apteki po cokolwiek! I do tego lekarz znowu będzie marudził że schudłam... Jedyny plus jest taki że mój chomik uaktywnia się dopiero późnym wieczorem i całą noc grasuje w brzuchu więc nie kopie po żebrach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Kobiety :D Nareszcie jestem w domku i się odzywam :) Nie przeczytałam na razie ani jednego postu, ale postaram się nadrobić te dwa tygodnie ;) Cukry unormowane, co prawda przy pomocy insuliny, ale czego się nie robi dla tego małego szkaraba ;) Na wyjście dostałam glukometr i aplikator insuliny. Muszę zwrócić po porodzie :) Dobrze, że dziewczyny na sali były fajne to jakoś się ten czas przeżyło. Ale więcej nie chcę. Dziękuje bardzo :) Maluszek zdrowy i żywiołowy :D Pozdrawiam i biore się za rozpakowywanie bambetli szpitalnych. Postaram się przeczytać co tam nasmarowałyście i już będę na bieżąco :) Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gapa ze mnie!!!!!! Iwa to przecież Oli imie, nie Hanki - sorrki! To przez to ,ze zmeczona byłam. Teraz odpoczęłam i komórki lepiej pracują! Ale mnie się bardzo podoba! Ola nie daj się znajomym i rodzinie! Ja Was popieram! hihi Olunia - ja też bym chciała już wózeczek,ale teście się zaparli,ze kupują i już. Jednak, nie wolno (jak stare :-) przysłowie mówi i teściowa też! ) kupowac wózka przed porodem i co ja na to poradzę? Ja to już bym dawno zamówiła..a tak.. cierpliwie czekam. Pocieszam się myśla,ze wózek jest na rocznej gwarancji i po co ma mi stać i tracic gwarancje - tak bedzie swiezynka. Ale znajoma kupiła podobny do mojego i ja też już chce! kurcze! Ceratki kupiłam w hurtowni dzieciowej. takie rózne podkłady- duże-dla mnie do szpitala i mniejsze dla dziecka do przebierania i ceratke, która ma z drugiej strony frotke, by pod prześcieradło połozyc dziecku. A Hanulka jest cudnym imieniem! Zaś Małgoski ,które znam są nieźle zakręcone - ale pozytywnie. :-) Hihi. i bardzo wesołe! nadia - kupiłam smoczki -aż dwa, bo w zestawie były - jakieś uspokajajace chyba rozmiar 0+. Na wszelki wypadek jakby dziecko szalało. ;-) Ejmi - ja nie dostałam fotek! deseo - Ty się przezornie już szykuj - bo jak wiemy, jakoby jesteś bardzo na przedzie naszego peletonu ciażowego i może tak być,że bedziesz lada moment liderem. hihi. Ile badań masz... mi ginka nic nie kazała poza moczem i krwia.. może na następnej wizycie? Madzialińska - no wreszcie! Bosko, ze wszystko jest ok. Trzymałysmy kciuki! Obejrzałam konferencję z Alicją Tysiac w tle i po części ją rozumiem, po części nie. Dziwna kobieta - trochę sterowana - takie odnosze wrażenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki wlasnie wrocilam od poloznej i ze szpitala. narobilo sie! po pierwsze te mopje objawy faktycznie wygladaja na rochodzenie sie spojenia lonowego -Gawit miala racje- w zwiazku z tym bede mies spotkanie fizjo jak najszybciej i bede nosic jakis tam pas zebym sie nie rozjezdzala po drugie maly ulozyl sie glowka w dol ale plecy ma w strone moich plecow co nie wrozy za dobrze. niby sa jakies cwiczenie zeby sprobowac go namwiac do obrocenia ale przy tym spjeniu lonowym to lepiej nir probowac po trzecie mam objawy preclamsie -zatrucia ciazowego. w moczu bialko, ciesnienie szaleje i cialo swedzi. tyle ze nie puchne. wlasnie dlatego wyslali mnie do szpitala na ktg. badanie wyszlo okey ale teraz to bede pod specjalnym nadzorem i co chwile do szpitala jedzic na ktg. jakby tego bylo malo oprcz tego mam wizyty czestsze u polznej bo co tydzien a do tego lekarza w zwiazku z moim dyskiem, wyglada na to ze nudziec sie nie bede ;( synus zadbal o to zeby mama miala rozrywke i co chwile na badanie jezdzila :((( zycze wam mielgo dni i odezwe sie wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi na szkole rodzenia siedzialam na pilce i cwiczylam oddechy, nie wykonywalam innych cwiczen bo podczas wykladu brzuszek mi stwardnial i nie chcialam meczyc macicy, wiec wydaje mi sie ze sie nie przyczynilam do tych kluc. A co do badan to napewno nikt nam glowy nie urwie jak nie bedziemy mialy aktualnych badan. Ja nie mam przeciwcial na tokso wiec musialam zbadac czy nic sie nie zmienilo, bo to niebezpieczne, a serologie kily i zoltaczke robilam w 1 trymestrze wiec warto miec swieze bo przy tych schorzeniach kroki przy porodzie sa inne, choc nie mialam gdzie zarazic sie kila czy zoltaczka :). Ale warto miec cala nasza teczke badan jak bedziemy gnaly do szpitala :) Ejmi z punktu widzenia mikrobiologa to wyglada to tak: S.viridans group to szczep paciorkowców nie powodujący żadnych chorób, ale głownie bytuje w ukladzie oddechowym S.epidermidis to gronkowiec skorny, wydaje mi sie ze nie powoduje zadnych chorob, czesto dostaje sie do probki juz po pobraniu. S.saprophyticus to gronkowiec wystepujacy we florze fizjologicznej ukladu moczowo-plciowego wiec ok, ale ze masz liczne kolonie to moze swiadczyc o jakims zapaleniu ale na tyle sie nie znam, by to stwierdzic. E.coli w pojedynczych koloniach jest normalna w pochwie, gdyby byly liczne to swiadczy o zapaleniu. Wg mnie wszystko ok tak jak piszesz :), najgorszy jest Streptococcus agulactiae, wazne bysmy wiedzialy ze go mamy bo musimy dostac antybiotyk podczas porodu bo inaczej dziecko sie zarazi i to moze miec tragiczne skutki... Madzialinska wreszcie jestes :) :) martwilysmy sie tu o Ciebie Agulinia u mnie w szpitalu wymagaja swiezych badan, a ze chodze do ginki ktora w nim pracuje i wie ze roznie to juz byc moze to kazala juz zrobic. Pierwsza suszarka malenkich ciuszkow sie suszy :), ale slodkooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie popołudniowo! My rano z mężusiem robiliśmy porządki na placu, tz ja więcej patrzałam jak robiłam ale byłam duchem przy nim, później obiadek a teraz mężusiu w pracy a ja z Wami. Madzialińska - nareszcie jesteś. Rozpakuj się spokojnie i wracaj do nas bo smutno było bez Ciebie ale najważniejsze, że z dzidzią wszytko gra, cukier unormowany i jesteś już w domku. Gawitku, Ejmi - dzięki za fotki. Ejmi jak zawsze śliczne focie w plenerze, mąż ma talent. Agulinia nam położna też pokazywała te ćwiczenia, że niby kolana mają do podłogi dostawać pod koniec ciąży ale póki co kazała tego nie ćwiczyć po 38 tyg dopiero. Mnie co prawda te kolanka już dostają do podłogi bo dzięki mojej pracy i temu ze 3/4 dnia spędzałam tak z dziećmi na podłodze moje uda już się chyba wyrobiły. Hihi. Ja przed ciążą chodziłam tez trochę na fitness połączony z filatesem i te ćwiczenia, które tu robimy na szkole rodzenia to nic innego jak filates ale że ja przez pierwsze miesiące ciąży leżałam plackiem moje mięśnie się trochę zastały i teraz wolę ich nie forsować za bardzo wiec nie ćwiczę w domu. A dziewczyny czy któraś z Was ma poduszkę poporodową? Mam ją na liście rzeczy potrzebnych do szpitala, położna mówiła, że nie jest to drogie a bardzo się przydaje. Co myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś - już się poprawiam, strzeliłam literówkę z Twoim adresie i mail do mnie wrócił :O No ale teraz fotki poszły wiec oglądaj :) Deseo - dziękuję Ci za informacje :) Mój gin już kiedyś mi to wszystko tłumaczył i mówił, że jeśli w badaniach moczu nic nie ma, to nie ma powodu do niepokoju, po prostu te bakterie sobie bytują w naturalnej florze bakteryjnej no i nie powodują żadnych chorób. Poza tym sprawdzałam ten posiew z tym sprzed ciąży i miałam bardzo podobny wynik, poza tym skrórnym - może tak jak piszesz wcisnął się już po pobraniu próbki :O Przez całą ciążę tylko raz miałam zakłócony mocz a tak to wszystko książkowo. Jutro zaniosę kolejny mocz do badania i zobaczymy, no ale chyba nie ma większych powodów do obaw :) Nie mam też infekcji w pochwie, no tylko mam od początku ciąży OB podwyższone, ale to ponoć normalne. Jeszcze raz dziękuję :* Co do badań to ja mam WR, HCV, posiew z pochwy z 3 trymestru wiec nie powinni się mnie czepiać, a morfo i mocz pewnie będę miała świeże. A poza tym do szpitala muszą przyjąć a jak nie ma badań to niech robią :) Thekasia - faktycznie wieści nie za wesołe :O no ale nie dzieje się też nic poważnego. Słyszałam, że na to spojenie nosi się odpowiedni pas ale tylko wtedy kiedy spojenie rozeszło się na 2 cm, bo tak to nie robi się z tym przeważnie nic :O Madzialińska - no wreszcie Cię wypuścili! Następnym razem idziesz do szpitala tylko po to żeby urodzić :) Cieszę się że jesteś 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheKasia no to faktycznie synuś zadbał o to żeby mama miała rozrywkę. Dobrze że byłaś w tym szpitalu i u położnej, wg mojego lekarza każdy nawracający ból jest sygnałem, że coś się dzieje. Odpoczywaj dużo. Oj ciężka ta końcówka ciąży dla coraz więcej z nas. Deseo Ty też uważaj na siebie, chociaż tak jak już gdzieś tu pisałam czuję że Ty pierwsza nam napiszesz że jesteś szczęśliwą mama. Ja bym się na Twoim miejscu już na pewno spakowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawa - nie HCV tylko HBS :O no i zaświadczenia o szczepionkach na żółtaczkę też mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzialinska witaj ! dobrze, że wróciłaś i że z dzieckiem wszystko gra :) thekasia dobrze, że zajęli się Tobą, bo zatrucie ciążowe jest bardzo niebezpieczne, więc uważaj na siebie! Ola ja widziałam ceratki w realu i w tesco (w tesco były droższe). ja sama zamówiłam na allegro przy okazji jak wszystko zamawiałam :) Hanulka to piękne imię :) Małgosia akurat mi się źle kojarzy :( nadia ja kupiłam 2 smoczki właśnie uspokajające avetn, tylko dlatego, że trafiłam na promocję :) deseo zdjęcia poszły Ejmi z badaniami nie pomogę :( kompletnie się na tym nie znam :( Ja idę na badania w przyszłym tygodniu ;) mam nadzieję, że wszystko będzie git ;) Właśnie gotuje mi się gulasz :) a powiedzcie mi jeszcze czy kupujecie te plastikowe osłonki na piersi? co to niby mają pomóc jak dziecko przy karmieniu porani brodawki? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi ja na początku ciąży zupełnie nieświadomie kazałam sobie oznaczyć poziom OB i wyszedł chyba o ile pamiętam 50 wiec spanikowana, ze coś się dzieje zadzwoniłam do lekarza, który wytłumaczył mi, że poziomu OB u kobiet ciężarnych nie powinno się oznaczać bo zawsze jest on podwyższony i co najmniej dwucyfrowy tak że spokojnie :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawitku ja myślę, ze póki co sobie te osłonki daruję. Chyba, że wyjdzie w praniu że będą potrzebne to w aptece można dokupić. A co sadzisz o poduszce poporodowej??? Ja soczki tez ma aventu - w Auchanie są najtańsze i właśnie tam kupiłam dwa uspakajające. Myślę, ze już do szpitala się przydadzą wiec warto je mieć. Ceratki też zamówiłam przez allegro przy okazji innych zakupów ale pewnie w dużych marketach są dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi nie ma problemu :) Agulinka wiesz chcialabym by tak bylo jak piszesz, bym sie rozpakowala chocby jako pierwsza, ale wiem ze mowie to myslac tylko o sobie, bo wazne by synus siedzial tyle w brzuszku ile mu trzeba. Obiecuje spakowac na dniach torbe :) Gawit dziekuje za zdjecia :), milo popatrzec na szczesliwa mamusie :) A ja znow czuje delikatne klucia, Adas sie wierci - prezy nozki na zebrach i czuje glowke nisko. ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit ja tak jak Agulinka, poki co daruje sobie oslonki na brodawki, jak cos wysle meza gdyby byly potrzebne, poza tym one sa roznych rozmiarow i teraz chyba nie jestem w stanie sie zdecydowac ktory bedzie odpowiedni bo mysle ze sutki jeszcze sie zmienia. Agulinka co do poduszki to slyszalam ze warto i kosztuje ona chyba do 30zl, wiec nie jest to duzy koszt za komfort siedzenia po porodzie. Ja poki co nie kupuje, znow wysle meza do sklepu (wiem w ktorych sklepach je maja), bo jesli np okaze sie ze bede miec cesarke to poduszka taka juz jest zbedna. Co prawda na cesarke sie nie zapowiada bo synek juz jest nietoperek - tak mowi na niego moj maz bo szkoda mu Adasia ze tak lezy do gory nogami :), ale z drugiej strony moj klocek rosnie jak na drozdzach wiec jesli zasiedzi sie w brzuchu to sa szanse na ok 4kg, wiec jesli przekroczy te 4kg to mam nadzieje ze nie beda kazali mi sie meczyc. A ja smoczek mam jeden (firmy nuk), ale bede starala sie go nie wykorzystac, chyba ze Adaś bedzie mial mega potrzebe ssania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ale sie rozpisałyście od wczorajszego wieczoru:) Madzialinska witam po powrocie, miło Cie znowu zobaczyć na forum. Ejmi dziękuję za fotki, śliczne są, Ty wyglądasz kwitnąco. Gawit ja też poproszę o twoje zdjątka , bo nie dostałam klaudi82@interia.pl No , a za mną koszmarna noc, obudzilam sie gdzies o 3 ze strasznym bólem żołądka i tak do 6 nie mogłam usnąctak bolalo. Wieczorem najadlam sie glupia orzechów włoskich i pewnie to one mi zaszkodziły, bo jak wiadomo są cięzkostrwne. Wzielam sobie rennie, bo naulotce napisane ze na niestrawnosc tez pomaga, wypilam mięte i jakos o 6 usnelam. Jak wstalam o 10 jeszcze troche czulam bol, ale juz nie tak mocno jak w nocy. Oby nigdy wiecej takich ciezkich boli zolądka.No,ale na wlasne zyczenie, kto to widzial zeby tyle orzechów zjesc. Deseo mi tez sie wydaje , ze to Ty nam tu pierwsza urodzisz. My tu jeszcze bedziemy z wielkimi brzuszkami chodzic, a Ty juz bedziesz miala dzidzie obok siebie. Thekasia no to narobilo ci sie , wszystko naraz. Trzymaj sie jakos:) Głowa do góry. Hanka zdrowiej szybko, nie daj sie grypie jelitowej, ja co prawda nigdy nie mialam, ale z tego co wiem to nic przyjemnego. OlaGd nie znam co prawda zadnej Iwy, znam tylko chlopca o imieniu Iwo, ale wedlug mnie ladne jest i przynajmniej jak pojdzie do przedszkola to nei bedzie sytuacji ,ze co druga dziewczynka bedzie tak miala na imie. Agulinia odkurzacz super, ale i cena tez powalajaca:) Nadia te twoje typy na imie dla waszej coreczki bardzo mi sie podobaja, widocznie podobny gust mamy, tylko amanda kojarzy mi sie z moim pieskiem, ktorego kiedys mialam:)Ale imiona pierwsza klasa;) Ja dzisiaj zakupilam dla maluszka spiszki i kaftanik na rozmiar 56 z ewy klucze, Powiem wam ,ze gatunkowo bardzo fajne te rzeczy maja, zobaczymy jak sie po praniu beda sprawowac, dokupilam na 56 bo ja mam parwie wszytsko na 62 a jaks ie okaze ,ze sie usg pomylilo to nie moj synek bedzie mial wszystko za duze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deseo no dokładnie 25-30zł i się podusie kupi tylko, że u nas w sklepach nie mają niestety nawet w pro-salute wiec może zamówię bliżej końca. Życzę Ci kochana żebyś się pierwsza rozpakowała bo Adaś wyprzedza nasze dzieciaczki i wagą i tygodniami i myślę, że jest już dość silny, żeby mógł przyjść niedługo na świat. Nam położna na zajęciach mówiła, że nie chce słyszeć nawet że ktoś po 36 tyg ma nie spakowaną torbę :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie82 też mam dwa komplety na 56 zamówione przez allegro z Ewy klucze i po praniu wyglądają tak samo. Ja mam w domu ciuszki nawet na 50 od kuzynki. Do szpitala planuję zabrać komplety na 56 - podobno 3 wystarczą a w razie czego naszykuję w domu na 62 to maż podrzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulinka - no ja mam OB 43 wiec też wysokie, ale kazano mi się tym nie przejmować :) Deseo - nie no to oczywiste że się pierwsza rozpakujesz :) Masz największe dziecko na forum i myślę że pod koniec października to już będziesz Mamcią :) No a my dziewczyny wszystkie ściskamy nogi do listopada! innej opcji nie ma :) Ja ostatnio dostałam mnóstwo rzeczy dla dziecka od mojej siostry, ciuszki, podgrzewacz do butelek w zestawie z termoopakowaniem na butelki, butelki aventu bezkolkowe, fotelik do kąpieli dziecka...no cała paka rzeczy (nowych) plus biustonosz do karmienia. Leży okropnie, te piersi wiszą strasznie, no ale jest bardzo elastyczny i chyba musi taki być, w razie jak cycole będą bolały i będą nabrzmiałe :O Tak więc siostra mi się postarała no i to bardzo miłe, że i ona wyczekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulinka byłam dzisiaj w tym sklepie na syberce, na poczatku mialam trudnosci ze znalezniem tego,ale tarfilam:) No i tam wlasnie kupilam ten komplet za 26 zł,wiec cena jak najbardziej ok. Ja mam wlasnie dylemat co z tymi ubarnkami na 56 , bo ostatnio mi lekarz powiedzial, ze dlugi dzieciaczek bedzie, bo jak pomierzyl kosc udowa i ramienna to wyprzedzily wtedy moj termin o 3 tygodnie ponad:) No ale gdyby usg sie mylilo to chyba powinnam miec pare takich mniejszych rzeczy. Choc te ubranka z ewy klucze wcale takie malutkie nie wychodza, bow sklepie pani mi je porownywala z innymi firamami i to 56 wyszlo najwieksze. No a ogolnie sklep fajny, jest jeszcze sklep niedaleko zamku tez z rzeczami dla dzieci i tam maja chyba nawet wiekszy wybor niz na syberce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,16-latka-urodzila-dziecko-w-zaroslach,wid,11523548,wiadomosc.html?ticaid=18cc8 o matko!! jak rodzice moga nie widziec ze ich dziecko jest w ciazy, musiala sie niezle nameczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×